FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiony poziom
Author Message
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 19-08-2007, 14:46   

No to ja zrobie taki ranking od 1 do 8
1. Japonia
- kocham ten klimat jest niesamowity,
- Najszybszy motorek w grze (do setki w 3 sekundy (szkoda że tak szybko go straciłem :( ))
- Ciekawy Boss
- Jakuza

2. Ghana
- Piękne widoczki (niestety na pełnych detalach mni sie cieły)
- walka z Rutlandem
- świetna scena z rozsunięciem sie wodospd

3. Boliwia
- przepiękny widok
- ,,katapulty"
4. Nepal
- PIĘĘĘĘĘĘKNY WIDOK Z GÓRY.
- Wreszcie troche spokoju
- wrak samolotu
5. Peru
- Motorek.
- ,,piłka"
6. Kazachstan
7. Boliwia powrot
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 20-08-2007, 16:56   

Ochhhh...Ja po prostu Kocham walczyć w Ghanie z Ruthlandem, przystojny jest... :)Ktoś już to mówił zresztą :) Lubię też anglię (oprócz końcówki)- ten potworek był supciowy xD i ten strój... Uwielbiam też Kazachstan z tym prądem cudnym tylko mi potworek nie przypadł do gustu. Japonia jest super głównie jak się walczy z Takamoto mieczem albo pistolsami i granatami :) No i Nepal za zręczności i '' Aaa, to tutaj mieszka zły brat świętego mikołaja'' :) xD
NIe lubię 2-giej boliwi za to kocham filmik po niej... :)
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
kinga 
Nowicjusz



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 1
Posted: 31-08-2007, 18:21   

Dla mnie najulubieńszym poziomem jest Japonia,bo ma fajny strój i chodzi się po budynkach.Peru,są tam fajne domki po których można biegać i jest mała Lara. :) :narka:
 
 
TB 
Student


Joined: 16 Nov 2007
Posts: 30
Posted: 20-11-2007, 20:38   

Zdecydowanie Ghana.No wiecie ten klimat Afryki...Wspomnienia Lary po matce...Uciekanie za kulą :-P No i dużo walk. ;)
 
 
norman 
Student



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 44
Location: z Marsa (ŁÓDŹ)
Posted: 05-12-2007, 13:16   

Moje ulubione to Kazachstan i Neapel. Kazachstan ma fajny klimat, trochę jak Rosja w TR V, no i był fajny boss :matrix: , a Neapel, spokojny, podobny do Tybetu w TR II, bardzo lubię zimowe levele w TR, sam nie wiem dlaczego :-P


Integral
Nepal*
_________________
STOP PIRACKIM TŁUMACZENIOM!
Harry Potter i Insygnia Śmierci już 26 stycznia 2008 .
 
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 05-12-2007, 14:20   

Kazachstan był też fajny :) Japonia była świetna, ale najbardziej mi się podobał ostatni level Boliwia Powrót xD uwielbiam walczyć z Amandą ;) :690:
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
norman 
Student



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 44
Location: z Marsa (ŁÓDŹ)
Posted: 05-12-2007, 15:58   

mari wrote:
Kazachstan był też fajny :) Japonia była świetna, ale najbardziej mi się podobał ostatni level Boliwia Powrót xD uwielbiam walczyć z Amandą ;) :690:


Też lubię z nią walczyć, na początku jak grałem pierwszy raz, bałem się tego boss'a, ponieważ dużo osób mówiło że jest bardzo trudny. Kiedy doszło już do walki, okazało się że jest przeciwnie, przeszedłem za pierwszym razem xD . Ale jeszcze bardziej lubię oglądać ten filmik po walce :-P
_________________
STOP PIRACKIM TŁUMACZENIOM!
Harry Potter i Insygnia Śmierci już 26 stycznia 2008 .
 
 
 
emm248 
Nowicjusz


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 16
Posted: 05-12-2007, 16:18   

Mój ulubiony poziom to Japonia jest fajny klimat noi walczy sie z Takamoto
-drugi to Gahana jest tam bosko fajne płapki i cudowny wodospad i wogóle
-na trzecim miejscu jest Nepal ta swiatynia zajefajna muza i tam Lara przeciesz odnalazła ta niby braszkę która miała na poczatku gry
-Anglia fajna zwłaszcza starcie z węzem morskim
Mi podoba się cała gra ale jest strasznie krótka :( przeszła bym ją już kilka set razy ale mi płytka pekła w napędzie tylko dlatego że była z LG ta firma to kompletna beznadzieja :fire: :fire: no to tyle :pozdro:
_________________
Lady Lara Croft
 
 
Monia 
Student



Joined: 21 Apr 2007
Posts: 49
Location: Łódź
Posted: 06-12-2007, 20:57   

najbardziej lubię:
- Japonię ze względu na "spacerki" na powietrzu :)
- Nepal (ach, te piękne widoczki i muzyka)
 
 
Skrzatynka 
Student



Joined: 08 Dec 2007
Posts: 48
Location: Szczecin
Posted: 10-12-2007, 21:15   

moim ulubionym poziomem była przede wszystkim Anglia, był tam po prostu świetny klimat i super muzyka. Na 2 miejscu wybrałabym Japonię bo Lara wygląda tam bosko :-P i podoba mi się miejsce bowiem lubię taki miejsca :) . Podobał mi się Kazachstan gdyby nie ta dłuuga jazda na motorze ! Kto w ogóle takie coś wymyślił :gupek: a (no tak chodzi o kasę ) . Peru też było super a szczególnie sterowanie młodą larą (chociaż stara to ona nie jest :-P ). To chyba wszystkie moje ulubione poziomy w legendzie :)
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 24-12-2007, 18:44   

Mi się jak narazie podoba najbardziej początek Peru (aż do końca jazdy motorem).

:offtopic: A tak w ogóle to przeszłam do tego momentu jak w Peru płynę pod wodą i wyłanczam wodę (od razu po przejściu wspomnień Lary).
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 29-12-2007, 01:34   

Mi najbardziej podoba się Kazachstan (szczególnie wyścig na motorze i walka ze "zwierzątkiem" Amandy) :P Nepal też fajny ale ciut za krótki :(
 
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 29-12-2007, 10:30   

Ja lubię powrót do Boliwii z mieczem i Neapal. Chodziaż cała gra dla mnie była doskonała i w każdej planszy było coś cudownego, jednak najmniej do gustu przypadła mi Angliia, nie wiem dalczego. ;)
_________________

 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 29-12-2007, 11:00   

Bo była mroczna i nie pasowała do klimatu całej gry ;)

Mi się nie podobały te skoki, raz cukierkowo, a raz mroczno... Denerwujące trochę!

Ulubione poziomy:

Boliwia - ładne widoczki, ładna Lara, do tego niezbyt trudne ;D świetne ;D
Nepal - Ten klimat *__*
Anglia - Fajny był poziom, najpierw ruiny muzeum, a potem Tomby ;D świetnie obmyślane, szkoda tylko, że klimat mrocznawy, wolałbym zobaczyć ruiny jako cukierkowe :(

Aaajć! jeszcze:

Japonia - Świetna odskocznia od ruin, chyba najlepszy poziom ;D szkoda, że tak krótko :(
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 29-12-2007, 11:03   

pmkkoch, fajnie może zrobiliby "różowe ściany" i "żółte groby" :P Ale tak na serio to zapomniałam dodać, że mi się strasznie spodobało Croft Manor :)
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
Naeniss 
Nowicjusz



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 14
Location: Chojnice
Posted: 29-12-2007, 11:25   

Moimi ulubionymi poziomami są zdecydowanie Ghana i Nepal, w szczególności z muzykę (Nepal bardziej, bo Ghana taka znajoma), ale również za klimat. Dla mnie najwięcej klimatu dostarczają TR dżungla i starożytne grobowce, a nie strzelaniny. Do tego uwielbiam elementy zręcznościowe, a że cały Nepal to poziom całkowicie zręcznościowy to nie moja wina. ; )
A - jeśli chodzi o najgorszy poziom - to pierwsze części Peru i Kazachstanu (jak już pisałem, nie lubię strzelać. ; )

Pozdrawiam,
Naeniss.
_________________
"My subject is War, and the pity of War. The Poetry is in the pity."
 
 
 
Staszek 
Nowicjusz



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 7
Location: z nikąd=)
Posted: 29-12-2007, 18:41   

Boliwia/ te widoki....
Japonia/ poziom inny niż wszystkie, fajnie jest sobie pochodzić po wieżowcach :>
_________________
But none of them were home
Inside their catacomb
A million ancient bees
Began to sting our knees
 
 
 
LaryFanka 
Student



Joined: 09 Dec 2006
Posts: 98
Location: 100lica
Posted: 30-12-2007, 21:42   

1. Japonia, oczywiscie;)
Super klimat i dopasowana muzyka. Bardzo mi sie podobalo to, ze mozna sobie poogladac widoczki z wiezowca a na dole nie bylo czanej dziury (jak np. w TR2;P) tylko samochodziiiki itp;D (zreszta te samochodziki wjezdzaja na siebie, ale mi to nie przeszkadza;D). Motor byl najfajniejszym srodkiem lokomocji, jaki mialam przyjemnosc prowadzic w TR, taaki szybki i ladny, tylko szkoda, ze tak krotko "wystepuje";(
2. Nepal
Mam nieuleczalnie ciemny monitor, wiec kazda na prawde jasna lokacja mi sie podoba(Wreszcie wszystko widzialam jak trza;D) No i jak ktos wczesniej pisal, Nepal przypominal mi Tybet z TR2, ktory jest jednym z moich ulubionych poziomow z wszystkich TR.
_________________
(ja)-Kurde, chcialabym byc taka, jak Lara..
(kolega)-LolOo, chcialabys miec takie cycki? Oo
(ja)-nie,chcialabym byc taka szprytna;3
 
 
Kar 
Nowicjusz



Joined: 27 Oct 2007
Posts: 13
Posted: 30-12-2007, 22:17   

1. Japonia
2. Nepal
3. Ghana

:p
_________________
Nic nie robić
Nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie
Liczyć chmury
Gołym i wesołym być
 
 
 
kamil5 
Nowicjusz


Joined: 12 Jan 2008
Posts: 1
Posted: 12-01-2008, 17:41   

Mi się podoba Japonia Lara miała fajne wdzianko dużo skoków,przeciwników. :wotr:
A zwłaszcza Bos.

[ Komentarz dodany przez: Barbie: 12-01-2008, 17:50 ]
Pisz dłuższe posty.
 
 
evelina309 
Nowicjusz



Joined: 08 Nov 2007
Posts: 22
Posted: 16-02-2008, 10:35   

Kazachstan. Przypomina mi AOD :) Nie jest za krótki, jazda na motorze jest super i świetny boss, moim zdaniem najtrudniejszy z Legend (chociaż może i Amanda nie była łatwa, ale mi się udało ją przejść za 2 razem. No cóż, może miałam szczęście...). Przy zwierządku Amandy nie wiedziałam co mam robić i to było fajne :] Bo przy samej Amandzie droga pokonania jej była dość oczywista... Ahh no i za Kazachstanem jeszcze przemawia to, że uwielbiam strzelanki w Legend :) Dlatego też podobał mi się początek Peru (ale Kazachstan i tak duuużo lepszy)
 
 
 
Kuba93 
Nowicjusz



Joined: 16 Feb 2008
Posts: 16
Posted: 17-02-2008, 12:11   

U mnie na 1 miejscu ANGLIA <3 poprostu super podoba mi sie okropnie taki klimat :) i ta Hydra (nie wiem czy tak sie to nazywa ;) ) podobalo mi sie ze z takiego muzeum doszlismy do takiej lokacji !! ach !
2. to chyba Ghana ! ładne widoki duzo skakania :) tyle...
3 to juz mi obojetne moze byc Bolivia :)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 17-02-2008, 12:15 ]
Jeszcze jeden post a'la 'wszystko mi sie okropnie podoba' poleci. Za nim ostrzezenie za spam i nabijanie postow.
 
 
Godbluff 
Praktykant



Joined: 07 Feb 2008
Posts: 145
Location: W-ch
Posted: 19-02-2008, 21:31   

Mi najbardziej podobał się Nepal. Wspaniały zimowy klimacik(muzyka!), piękne widoczki, dość fajna zagadka, prosta ale właściwie jedyna którą można tak nazwać.

Na drugim miejscu Afryka, głównie za widoki. Klimat dało się poczuć, tą wilgoć.... :P
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 20-02-2008, 16:27   

Godbluff wrote:
Klimat dało się poczuć, tą wilgoć....


Ahh... to byłoby dwuznaczne bardzo gdyby nie ten pierwszy wyraz. :P

Nepal był świetny. A najpiękniejszym widoczkiem jest jak dla mnie świątynia... Przecudnie wyglądała, niezłe tekstury... Zresztą bardzo ładnie zrobiony był lód i śnieg w grze. Te sople i w ogóle... Naprawdę fajnie wszystko do siebie pasowało. Po prostu uwielbiam ten klimacik.

Poza tym polubiłam Kazachstan. Trochę przypomniał mi TRAOD. Był nieco mroczniejszy, nie pasujący do reszty leveli. :>
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
Pinka 
Student



Joined: 30 Dec 2007
Posts: 54
Posted: 20-02-2008, 19:26   

Peru: Bardzo piękne lokacje, motorek, młoda Lara
Tokio: Fajna sukienka, muzyczka, klimat
Anglia: Szczególnie boss,pływanie na trumnie
Boliwia: przepiękny widoczek
Ghana: piękny wodospad
Kazachstan: boss, nawet nawet motorek, klimat
Nepal: super widok, klimacik
Boliwia Redux: Amanda
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo