FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Wymiana Save'ów
Author Message
Saya 
Nowicjusz


Joined: 12 Apr 2015
Posts: 2
Posted: 12-04-2015, 17:34   

Czy ktoś tu jeszcze zagląda? :>
Błagam, błagam - o save`a po zabiciu centaurów :( nie działają mi linki ze stelli, tutaj też nie wyświetlają mi się żadne załączniki i jestem w czarnej... kropce.
Poratuje ktoś? :(
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 13-04-2015, 09:13   

Tutaj masz link do moich save z gier:
http://1drv.ms/1HjlUVj

Save z Anniversary znajdziesz w folderze [Tomb Raider]. Nie mam niestety save z różnych ważnych fragmentów konkretnych poziomów a jedynie save z początków każdego poziomu, ale po walce z centaurami akurat zaczyna się nowy poziom (Świątynia św. Franciszka), więc jedyne, co cię ominie to filmik, który można obejrzeć potem z poziomu menu gry.

Gdybyś miała problemy z pobraniem plików lub z późniejszym ich wklejaniem, daj znać. No i powklejaj sobie tylko pliki .TRASave z folderu [Poziomy], bo pliki profilu (.TRAProfile) to już ukończona w 100% gra i podmieni ci twoją rozgrywkę. Jakby co, pisz.

Save są z polskiej premierowej wersji gry.
 
 
Saya 
Nowicjusz


Joined: 12 Apr 2015
Posts: 2
Posted: 13-04-2015, 21:40   

No przecież Cię ozłocę chłopaku! :love:
Wszystko śmiga jak marzenie, dzięki przenajwiększe! :papryczka:
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 14-04-2015, 10:17   

Polecam się na przyszłość :-)

Save są na OneDrive i docelowo mają tam zostać na zawsze, więc i link zawsze powinien działać.
 
 
lennox 
Nowicjusz


Joined: 16 May 2010
Posts: 6
Posted: 02-05-2015, 22:44   

Oj wiele bym dał za Save na PS3. Ta walka z centaurami i Time Trial doprowadza mnie do rozpaczy. We wszystkich TR wbiłem już platynę, ale tutaj polegam na całej linii. Ma ktoś i może pomóc ? :)
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 03-05-2015, 09:25   

Przecież to jest absolutnie do zrobienia! Nie rozumiem dlaczego nie próbujesz do skutku? Wiem, że te momenty potrafią być upierdliwe, ale nawet ostatnio robiłem z nudów levele na czas i wystarczy po prostu mieć oczy otwarte i przemyślaną trasę biegu - najtrudniejszy jest Obelisk of Khamon, a Centaury? Wystarczy shotgun albo naładowane UZIs - padają jak muchy.
_________________
 
 
Misio1849 
Nowicjusz


Joined: 04 Jan 2016
Posts: 1
Posted: 04-01-2016, 20:37   Save po T-rexsie

Witam, potrzebuje save po przejsciu dinozaura T-rexa. Nie wiem co sie stalo, wczoraj ladnie przeszlam go i zapisalam, dzisiaj pisze mi ze nie da sie wczytac gry, bo plik uszkodzony:(. Nie chce mi sie od nowa przechodzi. Mam polska wersje gry. Save prosze wyslac na pw lub misio1849@poczta.onet.pl. Z gory dziekuje
 
 
Venice 
Nowicjusz


Joined: 05 May 2017
Posts: 1
Posted: 05-05-2017, 18:50   

Mogłaby dobra dusza dać mi save do polskiej wersji gry z ukończonym poziomem Obelisk Khamoon? Mam taki problem, iż w pomieszczeniu z ostrzami Lara nie łapie się półki na końcu, nawet z ręcznym chwytaniem(można ten moment zobaczyć na play'u MaryKateAn, część 10, 15:08) :/
mail: saronee@o2.pl
Byłabym wdzięczna ToT
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 04-06-2017, 11:20   

Nowy link do save z trylogii Crystal Dynamics:
https://1drv.ms/f/s!AtaMXCNpZDX8mVSevo3Y4iZoGkRD
 
 
rebus 
Nowicjusz


Joined: 25 Nov 2017
Posts: 3
Posted: 01-01-2018, 20:49   

Egipt: Obelisk Khamoon

Jak wykonać skok na lince w 4 minucie 36 sekundzie poniższego filmiku na przeciwległą półkę?! Bezproblemowo zaczepiam się linką na haku, jednak potem klawiszami W i S nie mogę wykonać odpowiednio długiego rozbiegu, żeby skoczyć na tę przeciwległą półkę...

https://www.youtube.com/watch?v=GE8bsX3wiNw

- lub prośba o save pierwszego punktu kontrolnego po przejściu ww. fragmentu...
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 02-01-2018, 10:14   

Skok jest trudny. Nawet millo kiedyś miał z tym trudność. Trzymając się półki po prawej skocz i zahacz o hak trzymając odpowiedni klawisz kierunkowy. Biegnij na drugą stronę i w momencie, gdy Lara będzie chciała się już odwrócić skocz. Najlepiej zrobić to od razu - unikaj biegania po ścianie. Jest kilka takich momentów w TRA, gdzie bieganie po ścianach wcale nie podniesie szansy na udany skok.

https://www.youtube.com/watch?v=juu_eyeSi5w

Podpowiedź: Egipt w TRA ma kilka miejsc, gdzie Lara jakby nie wchodzi w interakcje z obiektami (szczególnie dotyczy to słupków między miażdżącymi blokami, na które będziesz wskakiwał). Jedynym rozwiązaniem jest zmiana ustawień graficznych do najniższych. Spróbuj tego tutaj. Na pewno nie zaszkodzi.
_________________
 
 
rebus 
Nowicjusz


Joined: 25 Nov 2017
Posts: 3
Posted: 02-01-2018, 10:46   

Dzięki.
Ustawiłem rozdzielczość na najniższą, 640x480. Spróbowałem 3 razy, jak dotąd bez skutku. Ale będę próbował dalej...
 
 
rebus 
Nowicjusz


Joined: 25 Nov 2017
Posts: 3
Posted: 02-01-2018, 11:14   

Udało się!!! :D :D :D
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo