FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Muzyka cz.2
Author Message
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 04-12-2007, 11:10   Muzyka cz.2

Stary temat adminy zamkły z powodów technicznych - więc daję wam nowy :)
http://pl.youtube.com/watch?v=lwGoqBsJ1SM
I piosenka na rozgrzewkę :)

CEZ:
Link do pierwszej częsci tematu:
http://www.tombraiderforu...topic.php?t=114
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 05-12-2007, 00:36   

Zna ktoś godne polecenia tytuły W. Houston oprócz sławiennego- I will always love you?
A moimi propozycjami dla was są utwory z Fanaa, które w niekótrych momętach przypominają ścieżkę dzwiękową z PrinceofPersia Sands of Time, o to przykład jednej z takich:
http://youtube.com/watch?...feature=related
-Chand Sifaris
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 06-12-2007, 19:39   

Hrithik_Roshan wrote:
Zna ktoś godne polecenia tytuły W. Houston oprócz sławiennego- I will always love you?


Ja ją kiedyś znałam dość dobrze, teraz mi tytuły powylatywały z głowy. Być może trochę banalna rada, ale kup sobie jakąś składankę bestów i coś się znajdzie :p
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 13-12-2007, 19:03   

Grupa Świąteczny Spontan zaprasza do przesłuchania swojej bełkotliwej pseudotwórczości:
http://www.lastfm.pl/musi...ontan/Riki+Tiki
do ściągnięcia :)
Riki Tiki
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 15-12-2007, 01:03   

Ostatnio wpadł mi w ręce świetny album M.I.A - KALA kapitalna muzyka połączona z reagee i hip hop'em. Kawałek "Bambo Banger" jest wręcz rewelacyjny i zdecydowanie najlepszy z całej płyty, ogólnie cały album słucha się dość przyjemnie szczególnie czytając książkę w zimne i deszczowe dni :)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-12-2007, 23:23   

Drugie video Britney z najnowszej płyty :D Uwielbiam tę piosenkę! :jumper:

http://a.macedonska.wrzuta.pl/film/230AmI2cab/

:muzyka:
_________________
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 16-12-2007, 02:12   

Hrithik_Roshan wrote:
Zna ktoś godne polecenia tytuły W. Houston oprócz sławiennego- I will always love you?

Cała ścieżka dźwiękowa z filmu Bodyguard jest super.
Poza tym takie ładniejsze kawałki jakie wyłapałam to:
How will I know
Greatest love of all
I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)
I 'm your baby tonight
My Love Is Your Love
Było tego więcej, ale po tytułach to nie powiem.
_________________


 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 16-12-2007, 15:50   

Dziękuję Jasmine, odsłuchałem kilka i są naprawdę fajne.
Chyba zacznę myśleć nad złatwieniem ich sobie, bo na razie to tylko na youtubie udało mi się odtworzyć. :)

Quote:
Drugie video Britney z najnowszej płyty Uwielbiam tę piosenkę!

Teledysk napewno lepszy niż "Gimme more", ale i tak nie trafia w moje gusta.
Co do piosenki, hymmm dla mnie to niczym sie nie różni od innych piosenek na płycie - na jedno kopytko.
Może ja mam taki wstręt przez mojego znajomego?
Nie wiem...
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Toxic 
Student



Joined: 17 Sep 2006
Posts: 71
Posted: 16-12-2007, 19:26   

Cez wrote:
Drugie video Britney z najnowszej płyty :D Uwielbiam tę piosenkę! :jumper:
:muzyka:


Świetna piosenka i świetny klip :D Klip pasuje do tesktu piosenki, nie spodziewalem sie, aż tak dobrego video, nawet jest krótki układ taneczny :P W piątek caly dzień oglądałem 31s, które sie pojawiło w necie :P
I te odniesiena do plotek na temat Britney: scena w toalecie- odniesienie do plotek o tym, że Britney spędza wiele godzin w tolatech w klubach z róznymi osobami, bielizna z VMA czyli odniesienie do skrytykowanego przez wszystkich występu, no i na upartego jest tez odniesienie do plotek o homoseksualiźmie Britney, czyli dwaj faceci, pojawiąjący sie chyba dwa razy w klubowych scenach ;)
Bardzo fajnie zrobione są też sceny z gazetami.
Zarówno wersja Amerykańska jak i Ogólnoświatowa są wedlug mnie bardzo fajne, ale w końcu mało czym sie róznią :D
Jak dla mnie, to jest to jeden z najlepszych klipów Britney :)
Z resztą piosenke samą w sobie też kocham, chodźby na świetny tekst :P
Następnym klipem pewnie będzie "Radar" , jedyna piosenka z "Blackout" która mi sie nie podoba ;)
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 17-12-2007, 12:03   

Jasmine wrote:
Hrithik_Roshan wrote:
Zna ktoś godne polecenia tytuły W. Houston oprócz sławiennego- I will always love you?

Cała ścieżka dźwiękowa z filmu Bodyguard jest super.
Poza tym takie ładniejsze kawałki jakie wyłapałam to:
How will I know
Greatest love of all
I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)
I 'm your baby tonight
My Love Is Your Love
Było tego więcej, ale po tytułach to nie powiem.


Ja dodam od siebie:

Queen of the night
I learned from the best
It's not right but's ok
Saving mall my love for you
One moment in time (ta piosenka oprócz Jacobs nawet latem przypomina mi o świętach Bożego narodzenia :)
I have nothing - jedna z moich ulubionych
Run to you - piękna ballada
I'm every woman

IMHO te utwory w połączeniu z tym, co zaprezentowała Jasmine to same perełki Whitney.
_________________
 
 
Hay xD 
Student



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 85
Posted: 17-12-2007, 20:37   

:offtopic:
Avril Lavigne - Hot
Veronicas - When It All Falls Apart
Evanescence - Going Under
Hilary Duff - Burned, Happy
:pozdro:

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 18-12-2007, 14:53 ]
No i co z tego?
_________________
''My name is Claire Bennet...
I don't know why
I don't know how
But I can't be hurt yet... ''

 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 19-12-2007, 20:09   

Hay xD wrote:
Avril Lavigne - Hot


Tą piosenką mnie ostatnio Avril pozytywnie zaskoczyła, ale trzema minutami nie zmieni mojego zdania raczej :p
 
 
JohnyzLampy 
Podróżnik



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 271
Location: Litzmannstadt
Posted: 19-12-2007, 20:20   

Mi się podobają piosenki Avril, najbardziej z drugiej płyty ale najstarsza i najnowsza też może być :) Swego czasu Nobody's home non stop katowałem.
PS. Everybody frytki :D
http://izkahipiska.wrzuta...verybody_frytki
_________________
[spoiler:a9cf471ddb]za późno :P [/spoiler:a9cf471ddb]

 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 20-12-2007, 16:19   

na najnowszej plycie Avril naprawde sa fajne kawalki :D
Ta plyta jakos mnie do niej przekonała w malym stopniu chociaz :P

A tak po za tym to płytka "Kelly Rowland - Ms. Kelly" jest bardzo fajna =]
Jeszcze płytka "Will.I.AM-Songs About Girls" tez fajna.. =] nie wszystkie kawalki mi sie podobaja, ale wiekszosc naprawde mu wyszła hehs.
a z takich spokojnych płytek to chyba bym polecił "Sara Bareilles - Little Voice" a szczegolnie jakos wpadl mi w ucho song "City"
hm... z takich jeszcze płyt ktore pamietam to napewno:
"Ciara - The Evolution"
"R.Kelly-Double Up"

:pozdro: :wotr:
 
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 20-12-2007, 19:52   

Ja ostatnio bardzo lubię piosenkę R.E.M - Everybody hurts.
http://pl.youtube.com/watch?v=ioAQTwc8Oas

http://pl.youtube.com/watch?v=7zmyWbiSE9c
A to czy ktoś pamięta? :D Achh to była niegdyś moja idolka. Vanessa Mae, popularna skrzypaczka. Przez nią chciałam być skrzypaczką w czasach podstawówki :P Tak ostatnio przeglądając internet natknęłam się na jej utwór i sentyment powrócił :)
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 20-12-2007, 20:31   

Vanessę Mae też uwielbiała jak byłam młodsza ^^ Teraz słucham już dużo rzadziej, aczkolwiek lubić nie przestałam. Ale teledysków nigdy nie oglądałam... Szczególnie ukochana jej piosenka to Warm Air - http://pl.youtube.com/watch?v=HJ4Oycf79AQ tu do usłyszenia.

Natomiast ja ostatnio - dwa dni temu konkretnie - szukając fracuskojęzycznych piosenek, odryłam zespół, co zwie się Ataraxia. I zastanawiam się, dlaczego wcześniej o nim nie słyszałam? Cudo *,*
http://pl.youtube.com/watch?v=0fuAc4--b64
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 21-12-2007, 23:06   

Ja od 2006 roku zmieniłem zasadniczo swoje upodobania muzyczne. Dużo z nich zostało, ale teraz większy nacisk kładę na symfonię i operę. Nie wszędzie - ale to jak narazie priorytet w moich muzycznych ulubieństwach.
Zaskoczył mnie ostatnimi czasu jeden z bandów, które uwielbiam ponad wszystko - Nightwish. Ich ostatnia płyta jest zarazem pierwszym krążkiem, gdzie na wokalu wystepuje ktoś inny niż Tarja Turunen. Muzyka jest całkowicie inna, w dodatku głos Anette Olzon jest całkowicie rózny od klasycznego śpiewu Tarji. Dlatego jest to jakby nowy zespół. Sam nazywam go teraz Night Wish.
Nowe utwory pełne dramatycznej symfonii, fantastycznych tekstów (poezji właściwie) i ścinających z nóg chórów idealnie przeplecionych przez konstrukcje utworów. Warte polecenia dla osób, które lubią nowe połączenia.

Dużo ostatnio mówię także o muzyce greckiej. Obecnie panuje "moda" na łączenie muzyki folklorowej z nowymi brzmieniami, przez co powstają narodowe hity. Dużo osób prezentuje już zupełnie coś nowego, coś co kierują bardziej na Europę. Wokaliścii, którzy pozostają na rynku grecko-cypryjskim pozostają raczej w folkowych kanonach.
Moją uwagę spośród greckich piosenkarek i piosenkarków przykuwa najbardziej Greczynka wychowana w Szwecji - Elena Paparizou (wygrała Eurowizję w 2005 roku utworem "My number one"). Jej utwory pełne energii, czasem spokojne ballady oplecione są raz mocnym, raz delikatnym, raz drapieżnym głosem. Dzięki temu trafia niemal do każdego. Większośc utworów wykonuje w dwóch językach - angielskim lub w grece. Klimat jednak trzymają jak łatwo się domyśleć te śpiewane w jej narodowym języku. Pozycje godne polecenia to:
POY PHGE TOSH AGAPH (Gdzie odeszła taka miłość?)
FOS STHN PSYXH (Światło w duszy)
MERES AIONES (Wieczne (niekończące się) dni)
The game of Love
YPARXEI LOGOS (Jest ku temu powód)
O,TI AKSIZEI EINAI OI STIGMES (Wartością są te chwile)
MAZI SOY (Z tobą)
i wiele innych.

Innym solistą będzie Mixalis Xatzigiannis - Cypryjczyk, który fenomenalną karierę zrobił w Grecji. Od kilku lat jego popularnośc wzrosła do tego stopnia, że na ostatnim rozdaniu nagród muzycznej sceny greckiej Xatzigiannis zdobył dużo ponad połowę z nich (właściwie to prawie wszystkie, oprócz tych gdzie nominowane mogły być tylko kobiety ;) ). Wspaniay głos, niespotykany często talent i do tego charyzma to jedne z cech, które wg fanów zdobył taką popularność. Dzięki współpracy z grupą Reamonn (utwór "Tonight" nagrano w wersji greko-języcznej) stał się popularny w Niemczech i krajach Beneluxu (trasa koncertowa 2007, październik).
Warte uwagi utwory to:
XORIS ANAPNOH (Bez oddechu)
EISAI EDO (Jesteś tu)
PIO POLY (Najbardziej)
AN DEN KOITAZO ESENA (Kiedy cię nie widzę)
DE FEYGO (Nie odchodzę)
TO PARTY (Zabawa) - IMHO najpiękniejsza ballada
KRYFA (Tajemnica)
FILOI KAI EXTHROI (Przyjaciele i wrogowie)
OMORFH MERA (Piękny dzień)
XERIA PSHLA (Ręce wysoko)
KRATA ME (Powstrzymaj mnie)
i wieeele innych :)

Inni moi ulubieni wokaliści greccy to:
Pegky Zina, Eirini Merkouri, Dimitris Korgialas, Nikos Bertis, Natassa Theodoridou, Maro Lutra, Despina Bandi.
_________________
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 22-12-2007, 11:49   

http://quaero.blox.pl/200...y-Gabriela.html
I nie żałujcie głośników. :P
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 22-12-2007, 12:32   

Grindy, wypas, wypas. Chętnie bym obczaiła studyjne nagrania.
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 22-12-2007, 12:35   

Proszę, to ich najnowszy album:
http://www.lastfm.pl/musi...rigo+y+Gabriela

Ja osobiście nie potrafię na tyłku usiedzieć, kiedy ich słucham. :D
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 28-12-2007, 15:09   

"Rollercoaster - this crazy shit... " :D . Kawałek wyczapisty, rzeczywiście trudno wysiedzieć. Sam wybijałem kiedyś rytm ręką na moim akustyku w podobny sposób jak Gabriela, ale w obawie przed pęknięciem lichej defilowskiej deski, szybko tego zaprzestałem ;) .
_________________

 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 01-01-2008, 09:55   

A co myślicie o Dream Theater (aktualnie słucham Voices) . Kapela naprawde niezła. Oprócz tego na przesłuchanie czeka świetny, stary (ale jary) kawałek Iron Maidena - Fear of the Dark.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 01-01-2008, 13:47   

Ja lubię muzykę Pussycat Dolls, Rihanny, 50 Cent, Timbalanda, Shakiry i wielu, wielu innych.

Natomiast nie obrażając nikogo, którzy lubią te osoby: nie nawidzę: Tokio Hotel, US5 i Blog 27- jak dla mnie są sztuczni i robią z siebie jakieś pośmieliska np.: pod względem wyglądu, ale to poprostu moja skromna opinia i proszę mnie się z tego powodu nie czepiać :P

Aha! I bym zapomniała! Nie nawidzę Justina Timberleka- jak dla mnie to o taki za lalkowaty jest (a z resztą jak ktoś chce mi zrobić na złość to na mnie woła "Ej, Justin Timberlake!" Grrrr... :fire: )
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 01-01-2008, 13:50   

Lady Justine wrote:
Natomiast nie obrażając nikogo, którzy lubią te osoby: nie nawidzę: Tokio Hotel, US5 i Blog 27

Zgadzam się. Najbardziej ciotawe zespoły, ktore i tak gromadzą sobie tysiące fanów (trolle , pokemony i różne takie)
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 01-01-2008, 14:00   

Co do tych wszystkich Blogów Dwadzieścia Siedem i innych pierdołów - dla mnie to jest bardziej sztuczne niż mój mundurek, robią sobie jakieś kolorowe wejścia na scenę i tak dalej... według mnie to wszystko jest na pokaz, a nie na śpiewanie.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo