FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider "Pearl of Kojada"
Author Message
Ta NoWa 
Nowicjusz



Joined: 29 Dec 2010
Posts: 16
Posted: 31-12-2010, 13:02   

Maati wrote:
dla innych odpowiednio dobrana muzyka a dla jeszcze innych pomalowane na czarno paznokcie

Dla kogo niby muzyka to mrok albo paznokcie :hehe:
LOL :gupek:
_________________
A życie jak z bajki...
 
 
maax_87 
Podróżnik



Joined: 17 Sep 2006
Posts: 541
Location: Szn
Posted: 31-12-2010, 14:07   

Screen po prawej zdecydowanie lepiej działa klimatem. Teraz czuć, że to środek dżungli. Więcej cienia, przebijające się przez liście promienie słońca :) taki klimat lubię.

Ta NoWa wrote:

Dla kogo niby muzyka to mrok albo paznokcie :hehe:
LOL :gupek:
Ja proponuje powstrzymać się od komentarzy, które nic wartościowego nie wnoszą.
_________________
TR:AtH Fanpage: www.facebook.com/tombraider.horizon
 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 31-12-2010, 14:50   

"Skąpane w mroku". Ja bym raczej, to co widzieliście na screenie porównawczym, nazwał "osłonięte drzewami". Ponieważ tak właśnie jest. Kiedy tworzyłem na początku te lokacje, zapomniałem o tym, że wszystkie ruiny, które Lara będzie miała okazje odwiedzić, są całkowicie zamknięte w lesie. Po latach nim porośnięte, jak i zasypane, czy pokryte kruchymi skałami. Zapomniałem o tym, jaki panuje w nim wtedy klimat, co widać, a czego nie, co słychać, co się rusza, co piszczy, skrzeczy, wyje.
Co do mroku, tak jak wspominał Maati, nie miałem na myśli przerażającego, inaczej -strasznego- klimatu. "Zabawa światłem", dokładnie ujęte. Starałem się chociaż po części i w jak najprostszy sposób ukryć graficzne mankamenty silnika. Dużo roślin, które powinny skutecznie odwrócić uwagę od kwadratury mapy, przesmyki światło pokazujące najważniejsze punkty otoczenia.
W przypadku moich leveli, im większa lokacja, tym jaśniejsze oświetlenie. Wydaje mi się, że wasze obawy miną, kiedy zobaczycie grę "full screen", albo możecie już teraz wkleić zamieszczony przeze mnie obrazek na całkowicie czarne tło.

PS. Miałem tego nie robić, ale nie mogę się powstrzymać:
OTO POCZĄTEK! :D
[spoiler:36d4ee93c5][/spoiler:36d4ee93c5]
Pomieszczenia zmieniały sie stopniowo, wraz z nabytymi przez te lata umiejętnościami i mogę z dumą rzec, że jestem zadowolony z postępu. Bo właśnie tak zawsze będę to nazywać.

Pozdrawiam i pozostawiam posty Ta NoWa bez komentarza. :)
 
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 01-01-2011, 04:15   

Bonus noworoczny: :P
[spoiler:e5944794f3]




[/spoiler:e5944794f3]
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 01-01-2011, 16:11   

Ta czwarta lokacja "z bonusu :) " wygląda jak Kazachstan z TRL :P fajnie że są zróżnicowane lvl, zawsze to lubiłem w TR!
 
 
Sizzla 
Nowicjusz


Joined: 27 Dec 2010
Posts: 3
Location: Tarnowskie Góry
Posted: 01-01-2011, 17:35   

Ta NoWa wrote:
Maati wrote:
Bonus noworoczny: :P

Extra Maati skąd to masz daj linka
bardzo mi sie podoba ten bonus noworoczny!!!!! :)

Eee to jest część projektu.
Czyli to nie jest jeszcze do pobrania.
Dobra robota.Super wyszła wam ta baza.
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 01-01-2011, 18:02   

Screeny przedstawiające bazę to level The Beginning of the End - Antarctica i fakt trochę wzorowałem się na Kazachstanie z TRL(trochę bo sporo pomysłów czerpałem z innej gry ;) ) Trafiamy tam jako jeniec, naszym zadaniem jest oswobodzenie się,zdobycie broni, przedarcie przez bazę i dotarcie do podziemnej części kompleksu gdzie.. gdzie rozegra się finał i myślę że tyle wystarczy. :p

Aha :p Ta NoWa,w odpowiedzi na twoje pw - u mnie wszystko fajnie, miło że się troszczysz :p
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 01-01-2011, 18:33   

Maati, te zdjęcia z dżungli wyglądają po prostu niesamowicie! Już od bardzo dawna obserwuję powstawanie waszego projektu i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie widziałam tak dobrze zapowiadającego się customu. Ten zimowy level też dobrze wygląda, ale i tak nic nie przebije tej dżungli, którą pokazałeś. Uwielbiam takie klimaty - bujna roślinność, promienie przebijające się przez liście... Cud, miód i orzeszki :D

Ogólnie mówiąc - nie mogę się doczekać! :D
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 01-01-2011, 19:08   

Birko, wielkie dzięki. ;-) Niestety muszę trochę ci popsuć krwi ponieważ trzeci i piąty obrazek to screeny z cutscenki. :) Główną wadą edytora jest fakt, że posiada on duże limity, nie jest on przystosowany do obsługi takiej ilości obiektów przez co wybudowanie tak szczegółowego i rozbudowanego poziomu może się nie udać więc wyszaleć się mogę jedynie przy lokacjach do filmików kiedy to skupiam się nad jednym konkretnym miejscem. :P Podobna sytuacja tyczy się gdy starasz się stworzyć duże,otwarte tereny. No krew zalewa człowieka gdy okazuje się że gra to pokaz slajdów i trzeba ukrócić obiektów ale cóż poradzić. Mam nadzieje że przy następnym customie coś na to poradze. :P
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 01-01-2011, 19:17   

Maati, to jest piękne.

Co prawda granie w customy zarzuciłam już kilka lat temu, ale dla tego mam ochotę zrobić wyjątek. Trzymam kciuki za powodzenie w dalszych etapach pracy :) .
_________________
; p ; >>
 
 
kmail44 
Praktykant



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 102
Posted: 01-01-2011, 20:03   

Te screeny są niesamowite. Zwłaszcza ten drugi i reszta z lokacji w dżungli.
Może zdradzicie przewidywaną datę premiery?
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 02-01-2011, 17:27   

Nic konkretnego nie powiem bo pracę wciąż trwają a nie wiem jak wszyscy stoją z czasem ale myślę że pierwszy kwartał 2011. :P Dzięki za wszystkie miłe słowa. :)
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 02-01-2011, 20:01   

:love: Po prostu cudo... Szczególnie śnieżna lokacja (uwielbiam latanie po bazach etc.). Cieszę się, że jest już mniej więcej ustalona data premiery, ale tak jak pisałam, dla mnie możecie wypuścić ten custom i za 2 lata, byle by był dopieszczony we wszystkich detalach :spoko:
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 03-01-2011, 21:16   

Quote:
i za 2 lata

Oby mi czterdziestka nie stuknęła przy okazji premiery Kojady :D
Cieszę się, że podoba ci się level na antarktydzie, mam w planach jeszcze dodać kilka bajerów - zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków(czy to biur czy magazynów które widać na screenach). Level z tego co pamiętam przechodziłem w ponad godzinę więc myślę, że chociaż w jakimś stopniu zrekompensuje to fakt małej ilości terenów zurbanizowanych w grze. :P
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 03-01-2011, 22:11   

Maati wrote:
Oby mi czterdziestka nie stuknęła przy okazji premiery Kojady

No wypraszam sobie :D Mi to już całkiem niedaleko, biorąc pod uwagę fakt, że po ćwierćwieczu latka lecą jak miesiące :o tak czy inaczej mam zamiar jeszcze zagrac przed 30-stką, czy ci się to podoba czy nie :)

Jestem pod duuużym wrażeniem. Grałem w wiele leveli, które na trle.net mają wysokie noty, ale chyba żaden nie był tak obfity w różnego rodzaju roślinność, obiekty itp. Zastanawiam się, czy nie braknie wam skali ocenowej :D Nie moge się wprost doczekać tych nowych ruchów (wspominaliście o nowej animacji pływania po powierzchni (!) )
Dziubajcie dalej w tym RE ale już nie zdradzajcie niczego oprócz daty premiery ;) I tak wiemy już za dużo :P
_________________
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 04-01-2011, 17:55   

Pierwszy screen za ciemny :p ale z ważywszy na to że na jednym z nich widać skrawek granatowego nieba rozumiem że Larę zastała noc w tej wielkiej dżungli :) Mapka zimowo-bazowa szczerze mnie zaskoczyła, pozytywnie :D myślałem że będą jedynie klimaty jungle, ruins, caves.

Żądam I kw. 2011 :P za długo trwa to czekanie :)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 04-01-2011, 18:33   

joker, ano owszem zastała ją noc, są to screeny z levelu The Descent który w całości rozgrywa się w jaskiniach. A o tym, że pojawią się poziomy na terenach zurbanizowanych było kiedyś powiedziane. :P Będziemy się starać wyrobić w podanym przedziale ale zarazem chcemy w miarę możliwości dopieścić Kojade :p tak aby np. wyrównać poziom poszczególnych leveli które powstawały na przestrzeni lat.

Quote:
Zastanawiam się, czy nie braknie wam skali ocenowej :D

pf, jak na nashej klasie może być 5+ to i dorobią 10+ :D

Quote:
Dziubajcie dalej w tym RE ale już nie zdradzajcie niczego oprócz daty premiery ;) I tak wiemy już za dużo :P

Dziuboć będziemy. Zdradzać też, toż trzeba czasem sie nacieszyć tym co sie wydziubiało. :P Wciąż nie znacie wygladu dużej liczby lokacji wiec spokojna Wasza glowa. ;)
Btw. - 25 lat,ćwierćwiecze, stara dupa. :D
 
 
emillo97 
Nowicjusz



Joined: 29 Dec 2010
Posts: 9
Posted: 06-01-2011, 18:36   

Super! A pytanie bo ja w Tomb Raidrach nowy czy będzie potrzeba mięc jakąś część aby to chodziło?
_________________
Zapraszam na moje Let's Playe

http://www.youtube.com/user/emillo97

Oraz serię opowiadań:
http://terminoza.blog.onet.pl/

 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 06-01-2011, 20:35   

Nie. Otrzymujesz całą grę, wystarczy tylko kliknąc na plik exe. :P
 
 
emillo97 
Nowicjusz



Joined: 29 Dec 2010
Posts: 9
Posted: 06-01-2011, 21:33   

Ufff...to dobrze bo klasyki ja nie posiadam jedynie trylogię od CD.
_________________
Zapraszam na moje Let's Playe

http://www.youtube.com/user/emillo97

Oraz serię opowiadań:
http://terminoza.blog.onet.pl/

 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 02-02-2011, 16:24   

Dwa pokoje, które ostatnio miałem okazję edytować. W sumie nie wiele do pokazania, ale ostatnie publikacje miały miejsce w tamtym miesiącu. Czas odświeżyć topic. :)

[spoiler:17315e6e8b]
KLIKNIJ NA SCREENY ABY POWIĘKSZYĆ

[/spoiler:17315e6e8b]
 
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 30-04-2011, 12:19   

Być może będe nachalna ale dlaczego nie umieścice ostaniego trailera PaweŁIndyK`a . . .
Rozumiem że zrobiliście to na zagranicznym forum , ale mogliście przynajmniej dać info na stronie max`a .
 
 
LordJ 
Student



Joined: 20 Feb 2011
Posts: 76
Posted: 22-05-2011, 13:43   

Wszystko prezentuje się przepięknie to na pewno ;)
Pytanie do Pawła, czy wszystkie levele będą "ciemne" ?
Coś czuję że szybciej nastąpi koniec świata iż my pogramy sobie w Perełkę ^^ ;p
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-05-2011, 00:10   

Koniec świata był 21 - nie zauważyłeś?!?!?!?!

A tak na poważnie - kiedy w końcu przyjdzie nam się pobawić? Umieram z niecierpliwości!!!! Brak mi porządnego customa.
Ostatnio trafił mi się krótki bo krótki ale świetnie wykonany - One Room Chalenge - Protected by the Dead - nawiązania do Underworld'a - takie levele mogliby robić - byle dłuższe.

A Twoje screeny robią rewelacyjnego smaka :) ))
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 06-12-2011, 13:31   

Musicie uwierzyć mi na słowo. Dlatego, że cieszę się z tych wieści bardziej niż Wy. Dumnie mogę wszystkich poinformować, że wszystkie moje trzy levele są praktycznie całkowicie ukończone. Pozostało jeszcze tylko powrzucać gdzieniegdzie jakieś utwory i to tyle. Następnym krokiem będzie szukanie odpowiedniego głosu dla naszej heroiny. ;)
Oto skromny screen na przypieczętowanie:
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo