FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Shrek

Najśmnieszniejszą postacią w Shreku jest:
Shrek
0%
 0%  [ 0 ]
Fiona
0%
 0%  [ 0 ]
Osioł
85%
 85%  [ 18 ]
Ciastek
14%
 14%  [ 3 ]
Voted : 21
Total Votes: 21

Author Message
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 28-06-2007, 17:44   

Wiesz, ja też się boję Shreka 3. Niby 2 podobała mi się bardziej, ale coś czuję, że temat jest trochę...wyczerpany? Chyba że są zaiste tak genialni i stworzą coś, co dorówna obu pozostałym częściom. Ale szczerze się obawiam...
Ja bym pozostała przy planach zrobienia osobnego filmu o Zabójcy Ogrów. Prawdę mówiąc czekam na ten film od kiedy po raz pierwszy obiło mi się coś o uszy.
_________________
Unholy
 
 
Surreygirl 
Student



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 57
Location: Niewiadomoskąd
Posted: 28-06-2007, 18:05   

Pomysł z dzieciakami dla Shreka.... :551: Już nie wiedzą jak "upupić" :-P bardziej Fiony. Szkoda mi jej. Może dlatego też wolę "jedynkę", bo bynajmniej więcej była księżniczką aniżeli ogrzycą.[ :638: ] Trzeba liczyć na ten przebłysk genialności u twórców....
_________________
....
 
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 04-07-2007, 19:33   

I co, jak wrażenia po obejrzniu trójki? Byłam w piątek na premierze i muszę przyznać, że mnie mile zaskoczył. Co prawda widać, że pomysły im się kończą i wrobili do zabawy Króla Artura, ale mimo wszystko - bardzo mi się podobał, teksty były niezłe i chętnie obejrzałabym go jeszcze raz. Poza tym argumentem, który powinien przekonać innych jest fakt, że DJ Osioł jak zwykle wymiata. :D
PS... ale mam nadzieję, że już 4 nie zrobią... ;)
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 04-07-2007, 19:35   

fanshit wrote:
ale mam nadzieję, że już 4 nie zrobią


Zrobią, zrobią, nawet ogłaszali to. W kilku gazetach pisało, że Shrek 4 na pewno wyjdzie, jeszcze przed filmem o Kłaczku.
_________________
Unholy
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 04-07-2007, 20:14   

No, w porządku, ale jestem ciekawa, czy nie zrobi się z tego jakaś telenowela typu: Dzieje dzieci Shreka, wnuków, prawnuków, praprawnuków (...) ..
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 04-07-2007, 21:24   

Shrek 3 nie ma w sobie tego co Shrek 2 ale i tak wciąga na swój własny sposób. Momentami jednak dłuży się i tak troszeczkę mogli ożywić tą fabułę. Wątek króla Artura i tak dalej nasunął mi takie czysto Legendowe myśli chociaż jednocześnie było to fajnie pokazane z programem "zero tolerancji" :P Gagi śmieszne, przedstawienie Księcia z Bajki było wprost...zabójcze, zabrakło tylko Dody i Mandaryny ;) Końcówka infantylna jednak potomstwo rewelacja. W czwartej części chyba mozemy się spodziewać Shrekowych nastolatków.
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 04-07-2007, 22:57   

fanshit wrote:
No, w porządku, ale jestem ciekawa, czy nie zrobi się z tego jakaś telenowela typu: Dzieje dzieci Shreka, wnuków, prawnuków, praprawnuków (...) ..


Producenci ogłosili że seria będzie produkowana do 2010 roku. Oficjalnie potwierdzono powstanie części czwartej i piątej :) Ostatnia część będzie działa się przed "jedynką", widzowie zobaczą w niej m.in. w jaki sposób Shrek zamieszkał na swym bagnie...itd. Mam nadzieje że kolejne części nie będa słabe. Swoją drogą fajnie by było gdyby powstały filmy o osobnych przygodach kota w butach lub osła :D
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 04-07-2007, 23:05   

Ooo.. byłabym w stanie stać nad twórcami z siekierą w ręku, byleby tylko wyprodukowali film o Ośle, ahh..<3 :)
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 04-07-2007, 23:56   

Chryste, wyciskają z biednego Ogra ostatnie soki. Nie widziałam trzeciej części, ale jestem pełna obaw co do reszty...

Zaś druga część mi się podobała i stawiam ją przynajmniej na równi z jedynką. Ale gdzieś już o tym pisałam ;-) .
_________________
; p ; >>
 
 
BeyonceK 
Praktykant



Joined: 15 May 2007
Posts: 128
Location: Wrocław
Posted: 05-07-2007, 11:35   

Mi się 3 część bardzo podobała, jak zawsze były fajne teksty i dialogi. W 2010 będzie Shrek 4, tak przypuszczają twórcy :690: .
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 05-07-2007, 11:52   

Mnie w zupełności wystarczą 3 Shreki. Pierwszy był dobry, drugi był lepszy, a trzeci według mnie klapą. :) Nie taki śmieszny jak poprzednicy, mało nowości (chyba nie mieli pomysłów). Może i wymyślili fajną fabułę, ale mnie się nie podobała (nowa legenda: Camelot był kiedyś Zasiedmiogórogrodem, a Król Artur - Artiem Niezdarą? :D ).
Uważam, że kolejne części Shreka mogą zrazić widownię do sympatycznego Ogra. Bo co mogą jeszcze wymyślić?
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 05-07-2007, 11:52   

Shreka Trzeciego mozna przelknac. Slawne teksty i dialogi oczywiscie sie pojawily i pozostaly na IMHO wysokim poziomie znanym z 1 i 2 czesci. Natomiast fabularnie produkcja kulala i to baardzo, dlatego mi sie niestety trzecia odslona serii nie do konca podobala. Chociaz zobaczyc warto, ale czy ja wiem czy koniecznie w kinie?
 
 
Surreygirl 
Student



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 57
Location: Niewiadomoskąd
Posted: 05-07-2007, 13:43   

No ja poczekam na jakąś wersję "domową" hihi :690: No i niestety, bądź dla niektórych-stety, będzie i piąta część. Może oddadzą Shreka jakiejś ekipie, jak w przypadku TR, która będzie miała świeże pomysły i zrestauruje świetność Shrek'ów.
_________________
....
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 05-07-2007, 15:17   

Ja też czekam na wersję DVD. Jakoś mnie nie ciągnie do kina, zresztą bardzo rzadko można mnie tam zobaczyć. Shreka 2 obejrzałam bodajże pierwszy raz na HBO czy Canal+. A na dwójkę byłam bardziej "chora" niż na Shreka Trzeciego.
_________________
Unholy
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 05-07-2007, 19:50   

Shrek 3 - byłem, zobaczyłem i nic nie wyniosłem
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 05-07-2007, 21:01   

A ja się nawet wybrałem do pierwszego cyfrowego kina w Polandzie, i to na dodatek w mojej dzielnicy, żeby podziwiać najnowszego "Shreka" w najczystszej formie wizualnej :) . I generalnie jestem zadowolony, bo pod względem humoru i dubbingu trzyma poziom poprzednich części. Żaden ze "Shreków" zresztą nie wywołał u mnie nigdy dzikich spazmów śmiechu, więc i tutaj nie było pod tym względem zmian ani na lepsze, ani na gorsze - było po prostu OK. Kota uwielbiam i kompletnie "zmiękczył" mnie w scenie wyjścia z wody, kiedy biedny i mokry szczękał zębami :D . Stuhr jako Osioł dał mniej czadu niż się spodziewałem, ale to chyba wina scenariusza. Było natomiast niespodziewanie więcej Manna, który zaskoczył mnie wyjątkowo jak na niego czystą dykcją, choć z ekspresją było troszkę gorzej. Moja koleżanka zaś dostrzegła w postaci Merlina alter ego naszego promotora - broda za długa, ale pod względem charakteru rzeczywiście jest podobnie. Cóż, na kolejne części nie czekam z niecierpliwością, lecz zapewne obejrzę je, kiedy już wyjdą. Trochę komerchy jest w życiu potrzebne ;) .
_________________

 
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 05-07-2007, 21:04   

Ja wyniosłabym fajny kubek z bufetu z figurką Osła kiwającego głową i kolejną figurkę Osła z McDonald'a, ale - kolejno - był za drogi, nie lubię fast-fujjów. Eh..
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 05-07-2007, 23:28   

ahhh Shrek - jak zwykle mnie rozbawil. Film trzyma poziom, ale i tak nie przebija mho 1 czesci. Bylo tez kilka tekstow przerobionych z 1 czesci, co mnie w sumie zaskoczylo, ale tez im fajnie wyszlo. :spoiler: ("zainwestuj w majtki bo ci widac") :D Poprzestalabym w sumie na tej czesci, bo juz im sie chyba pomysly wyczerpuja (w tej czesci bardziej bylo postawione na rozbawienie publicznosci niz na fabule), a nie chcialabym zeby zepsuli go w jakis sposob.
ps. dostalam probke nutelli i patyczek w kinie - hmmm komercha pcha sie wszedzie. :P Ahh te reklamy
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 06-07-2007, 07:52   

ja-marta wrote:

ps. dostalam probke nutelli i patyczek w kinie - hmmm komercha pcha sie wszedzie. :P Ahh te reklamy


Ja też i do tej pory wyleguje się w lodówce. :-P

Integral
:offtopic:
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 10-07-2007, 17:14   

Byłam na Shreku 3 i z zadowoleniem stwierdzam, że trzyma fason. Co najważniejsze - nie ma się odczucia, że ogląda się odgrzewany kotlet. Trójka podobała mi się chyba nawet bardziej od dwójki.
Nie będę miała nic przeciwko temu, jeśli będzie Shrek 4, a nawet i 5 pod warunkiem, że jego poziom nie spadnie.
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 12-12-2009, 15:27   

Ja lubię shreka. Zdecydowanie jest najzabawniejszą bajkową komedią jaką oglądałem :) Mam zamiar wypowiedzieć się o wszystkich częściach ;)

Shrek - część jest niezła. Oglądałem ją parę razy i myślę, że warto ją oglądnąć. Ciekawa była wyprawa Shreka z osłem do zamku po Fionę.

Shrek 2 - uważam, że ta część jest najlepsza. Jeszcze więcej było śmiechu i radości ;) Najbardziej co mi się podobało to wielki ciastek :D

Shrek trzeci - niestety, ale słabsza niż poprzednie części. W niej śmiałem się trochę mniej, gdyż w niektórych momentach za bardzo przeciągali . Zapewne dlatego, żeby film trwał jak najdłużej :|

To tyle o mojej opini ;)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Alexak 
Nowicjusz



Joined: 17 Dec 2009
Posts: 28
Location: Bruocella
Posted: 21-12-2009, 17:53   

To teraz moja kola na opinie ;)
Coz,najlepsza czescia jest 1 czesc.
A druga i trzecia?Tak juz srednio mi sie podobaly chociaz Merlin z trzeciej czesci jest IMO najlepsza postacia nie liczac osla ;)
Mam nadzieje ze was nie zanudzilam :P

[ Komentarz dodany przez: Integral: 22-12-2009, 21:42 ]
Jezu Chryste jak, czym niby?!
_________________
- Je crois s'avoir quel est votre problème...
- Quoi,je suis trop...Séduisant?
 
 
Aglolga 
Student



Joined: 28 Jun 2010
Posts: 46
Posted: 01-07-2010, 10:47   

"Shrek 1" jest najlepszy jak dla mnie. Film wywarł na mnie duże wrażenie i jak dla mnie mogłoby się skończyć na tej części. Druga i trzecia choć nie były takie złe, pierwszej nie dorównują. Jest tam mniej komedii, mniej tego bajkowego klimatu... Nie wiem jak to określić. W kinach ma się pojawić "czwórka", ale po zwiastunie nie wygląda zbytnio zachęcająco.
Najzabawniejszą postacią jest Osioł :D .
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 01-07-2010, 22:36   

Moja opinia w tym temacie jest krótka. Dwójka gorsza od jedynki. Trójka lepsza od dwójki, ale nie przebija jedynki. Czyli:
S2<S3<S1
Czwartej części nie oglądałem, ale z sentymentu chyba bilet kupię. Lubie Shreka i jego barwną inaczej kompanię. Nawet jeśli nie uśmiecham się przy nim tak często, jak kiedyś...
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 02-07-2010, 00:13   

Ja uważam, że Shrek 2 był najlepszy, Shrek 3 to porażka. W ogóle mi się nie podobał i był mało śmieszny. Jakoś nawet nie wrył mi się zbyt w pamięć.
Na czwartą część raczej się nie wybiorę, a jeśli, to na pewno nie na modną ostatnio, wersję 3D. Jeśli będę chciała oglądać obraz w 3D, to wyjdę sobie na podwórko... Wcale mnie nie pociąga ten format, wolę tradycyjne, dwuwymiarowe kino. Wtedy to przynajmniej mogę się jakoś wczuć w film, a moim zdaniem, 3D odbiera to wrażenie. Mam zbytnią świadomość tego, że to wszystko co widzę, nie dzieje się naprawdę, choć pewnie założenie twórców było zupełnie odwrotne. :/
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo