FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Książki TR

Czy książka "Amulet of Power" wyjdzie w Polsce ?
Tak
35%
 35%  [ 13 ]
Nie
64%
 64%  [ 24 ]
Voted : 25
Total Votes: 37

Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-05-2005, 15:27   

Jutro podam Wam wszystko dokładnie. Bo dzisiaj zapomniałam iść na pocztę i sprwdzić ile będzie za przesyłkę.
_________________
Miow.
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 09-05-2005, 17:17   

Ja Kasia do Ciebie zawitam w sobotę jeśli nie będzie zlotu :P Oki :?: Tylko proszę o dokładny adres i o to ile kasy przynieść :mrgreen:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-05-2005, 19:54   

To bedzie 70 zł, Paciej :) Wiesz, w sumie jak w sobotę, to ja Ci mogę podrzucić, bo pewnie będę gdzieś z Shepem w mieście. Możemy wpaść bez problemu. To jak?
_________________
Miow.
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 09-05-2005, 20:29   

Hmmm ... Ja też chcę być w mieście w sobotę. A tak na marginesie - chyba dziś niedaleko multikina na przystanku widziałem twoją koleżankę ze zdjęcia w czerwonej kurtce :P Ale co do tego podrzucenia - nie chce zebyscie sie pchali specjalnie po to zeby mi ksiazki dac. Nie bede was meczyl. To spotkajmy sie moze w koncu w tym miescie :mrgreen: :?: Podaj godzinę ( ... ) Chyba że strasznie chcecie wpaść to chatę mam raczej wolną przez tydzień od soboty :P
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-05-2005, 20:35   

Paciej, ale to jest no problem. Damy Ci ksiązki i spadamy dalej w drogę ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 09-05-2005, 20:38   

Jakoś mnie do tego nie przekonałaś :( Nie lubię jak ktoś wpada tylko po to zeby coś mi dac. Musielibyscie zostac od razu na kawie lub herbacie i ciastkach :P

KASIA TRENT

Dobra, jakoś to jeszcze na gg czy pw obgadamy ;)
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 18-07-2005, 18:44   

Napiszę to tu bo nie wiem gdzie to dać - słyszeliście coś o czwartej powieści, niby ma nosić tytuł "Second Scion" ??? Dziś takie coś zauważyłem chyba na tombraiderinc

http://www.tombraiderinc....php?content.107
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 18-07-2005, 20:58   

słyszałem kiedys o tym, ale to jest nieoficjalny fan fic jakiego faceta, który bardzo chciał napisac cos o larze.. nie jest zatwerdzone przez eidosa. tak wiec mam nadzieje, ze nie bede musiał kupowac czwartej ksiazki, 3 starczą :P
_________________
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 21-08-2005, 22:46   

A ja dziś skończyłem czytać Amulet of Power którą dostałem od Kasi ;p Książka jest średnia, średnio napisana, większość treści, słówek i idiomów jest do zrozumienia... Tylko że pół książki jest nudne ( zero akcji, np przez pięć rozdziałów płyną Nilem no to sory :/ ) ale książka ma też wiele ciekawych momentów. I jedna ważna sprawa - Lary z grobowca ( i tu jest chyba bug - tam jest napisane że ze świątyniy w Edfu a Lara przecież chyba utknęła w piramidzie niee ?? ) No ale nie o to mi chodzi - tak naprawdę to Lary nie uratował stamtąd Kevin Mason ... tylko kto inny - ale o tym dowiecie się tylko jak przeczytacie całą książkę, ja nie będę psułzabawy .. Chyyba że już popsułem to sorry :/
 
 
Pilgrim 
Podróżnik



Joined: 05 May 2005
Posts: 206
Location: POLSKA
Posted: 21-08-2005, 23:10   

Tylko szkoda ze ich po polsku ni ma z przyjemnoscia bym sobie poczytal w naszym języku ojczystym TR
_________________
http://rapidshare.de/file...iler_1.wmv.html
trailer filmu
http://www.youtube.com/watch?v=ucjlvqanKx8
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 22-08-2005, 00:45   

No niestety nie ma ale ten angielski naprawdę nie jest taki straszny ... Jak ja przeczytałem to i inni mogą to zrobić :P
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 22-08-2005, 11:45   

o jejku, co to za problem, ze książka jest napisana in English, przynajmniej się trocę podszkolicie w angielskim :P ja, gdybym tylkomiała jakiś dostęp dotej książki, pewnie od razu bym ja kupiła, i szybciutko przeczytała :P
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 22-08-2005, 12:39   

ja je mam od jakiegos czasu i na razie wole czytac ksiazki po polsku, ksiazki Crichtona :P Na TR kiedys przyjdzie czas. Ale.. skoro Paciejowi nie sprawiło kłopotów.. to mysle ,ze jakos brzebrnę kiedys przez te TR'y in English.
_________________
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 22-08-2005, 21:43   Re: Książki TR - sprzedam!

Kasia Trent wrote:
Mam możliwość sprzedania zainteresowanym osobom książki:

Lara Croft: Tomb Raider: The Amulet of Power

Lara Croft: Tomb Raider: The Lost Cult

Lara Croft: Tomb Raider: The Man of Bronze

Ksiązki wystawię na Allegro, tylko chciałabym wiedzieć ile osób jest mniej więcej zainteresowancyh, żeby potem się nic nie zmarnowało ;)


Ile chcesz za te książki bo jestem zainteresowana???
kupię za każdą cenę bo nie wiem gdzie mozna je kupić!!

Valkiria
To sie pośpieszyłaś...Kasia nie wiem czy by teraz zamówienie przyjęła. Często to nie jest teraz na forum. Zapytaj na prv, ale nie oczekuj szybkiej odpowiedzi. Amen
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 25-08-2005, 12:52   

larcia, te ksiazki nie sa juz aktualne. Moze moglabym dla Ciebie je jakos pozniej zalatwic, ale to najwczensiej we wrzesniu. Ale watpie, ze wyszloby to tak tanio jak dla innych,bo wtedy nie placilam za przesylke do Polski, a teraz bede musiala. Chyba, ze jak przyjade w pazdzierniku, to je przywioze, ale to sie wszystko zobaczy.
_________________
Miow.
 
 
 
Małolat 
Podróżnik



Joined: 29 Dec 2007
Posts: 200
Location: 100Lica
Posted: 20-06-2008, 14:18   

Nie wiem czy już ktoś kiedyś wspominał ale skoro mam takową możliwość to pokaże wam polskie wydanie jednej z książek o Larze z 2001 roku.
Nie jest to żadne opowiadanie lecz typowa książka dla kolekcjonerów :)
Znajdują sie w niej Ciekawe informacje, pamiętniki Lary oraz dużo kolorowych zdjęć z tak zwanych "klasyków"...
Można między innymi poczytać o tym jak to sie wszystko zaczęło, o "narodzinach" Lary, nagrodach jakie zdobyło Core, rodzinie Lary, zamiłowaniu do archeologii, historiach przygód, ubraniach, czarnych charakterach, broniach, pojazdach, treningu bohaterki i wielu innych...

Może nie ma w niej żadnych rewelacji ale jest to napewno coś co każdy fan chciałby posiadać :)

Zamieszczam parę fotek




[ Komentarz dodany przez: Cez: 20-06-2008, 14:19 ]
Tak, znamy to :P

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 24-06-2008, 16:39 ]
Bez komentarza, C. ;-)
_________________
 
 
Alexiss 
Praktykant


Joined: 04 Apr 2008
Posts: 127
Location: Konin
Posted: 20-06-2008, 16:03   

Właśnie niedawno zamówiłam sobie przez Empik książkę, o której pisał Małolat. Jestem z niej bardzo zadowolona. Uważam, że każdy kto chciałby dowiedzieć się więcej o samej Larze, a także jej przygodach powinien ją przeczytać.

Dla zainteresowanych:
książkę można zakupić na stronie sklepu Empik, a także na aukcjach Allegro (używane, ale o wiele tańsze). :)

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 20-06-2008, 16:32 ]
Hehehe. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Larze to polecam WoTR, w tej książce nie ma zbyt wielu cennych informacji.
 
 
 
Aglolga 
Student



Joined: 28 Jun 2010
Posts: 46
Posted: 29-06-2010, 20:05   

Mogę poczuć się jak Lara - odkopuję stary temat ;) . Zainteresowały mnie te książki jednak nigdzie nie mogę ich dostać. Jeżeli ktoś wiedziałby cokolwiek o nich to poproszę o info. Mogą być ebooki. Mój angielski jest taki średnio-dobry, ale mam małe wątpliwości co do tego żeby były gdzieś po polsku, więc jakby co mogą być :D .
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 29-06-2010, 20:50   

Niestety w Polsce książki te są niedostępne. O ile wcześniej można było zamówić je przez Empik, tak teraz pozostaje chociażby Ebay ;-)
_________________
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 30-06-2010, 13:52   

Ja proponuję też polowac na to na Allegro, bo ja akurat tam to kupilam za caaałą złotówkę + koszty przesyłki.

O, proszę bardzo :]
http://www.allegro.pl/ite...ilton_nowa.html
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-06-2010, 16:14   

Mam wrażenie, że Koleżanka pytała o tę anglojęzyczna trylogię ;-) . Z archiwum TR to akurat często się pojawia na allegro, więc.
_________________
 
 
Aglolga 
Student



Joined: 28 Jun 2010
Posts: 46
Posted: 30-06-2010, 23:47   

Tak, chodziło mi o tę trylogię ;) . Na ebayu ceny książek są tanie, ale za to przesyłka nadrabia kilkakrotnie. Niekiedy przekracza nawet 100zł :gupek: . Zapytam się jeszcze koleżance czy w Anglii mają :) .
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 27-12-2010, 20:45   

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj:
Jakie są książki o przygodach Lary po polsku, bo jestem zainteresowany?
Słyszałem, że wyszła książka na podstawie Kolebki Życia czy to prawda?
:pozdro:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 27-12-2010, 20:51   

Wyszły książki na podstawie zarówno pierwszego, jak i drugiego filmu. "Kolebka Życia" została wydana przed dwa wydawnictwa i z tego co wiem, to w jednym tłumaczenie było totalnie skopane.
_________________
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 27-12-2010, 22:06   

http://merlin.pl/Tomb-Rai...t/1,333904.html
Czy to jest po polsku? Jeśli tak to warto kupować?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo