FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
XNA Lara
Author Message
nataliapop 
Nowicjusz


Joined: 09 Jan 2012
Posts: 1
Posted: 18-03-2012, 09:49   

Oto mój debiut w scenach wielopostaciowych. Proszę o opinie
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 18-03-2012, 13:00   

Tyłka nie urywa, ale jak na początek, może być ;) . Jakieś tło, coś się pojawi?
_________________
; p ; >>
 
 
Bloody 
Student



Joined: 29 Dec 2009
Posts: 37
Location: Bezdomna :D
Posted: 25-03-2012, 19:22   

Kiedy zobaczylam ze Legend ma nowe modele do XNA poprostu musialam zrobic cos nowego Zrobiony w jakies 10 min, ale jestem zadowolona z rezultatu więc postanowiłam się podzielić :D
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 25-03-2012, 19:26   

:D no tak, oto, co w końcu zostanie z Lary, jak tak dalej pójdzie :p .
_________________
; p ; >>
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 25-03-2012, 22:48   

Bloody wrote:
Kiedy zobaczylam ze Legend ma nowe modele do XNA poprostu musialam zrobic cos nowego Zrobiony w jakies 10 min, ale jestem zadowolona z rezultatu więc postanowiłam się podzielić :D
Obrazek


Hehe Widzę, że martwa Lara dotarła nawet tutaj... :P
 
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 07-04-2012, 22:36   

Bloody świetne prace, nawet ta martwa Lara mi się podoba ;)
nataliapop jak na debiut, to jest nieźle...tylko sugerowałbym, inny rzut kamery na postaci oraz dodanie efektów świetlnych :) oby tak dalej ;)
Quote:
Hehe Widzę, że martwa Lara dotarła nawet tutaj...

... nie przesadzaj, w końcu nasze trf nie jest aż tak zacofane ;) :P
Coś nowego ode mnie ;)


Uploaded with ImageShack.us
mam nadzieję, że się podoba :p
 
 
Bloody 
Student



Joined: 29 Dec 2009
Posts: 37
Location: Bezdomna :D
Posted: 29-04-2012, 12:43   

kondo96, prosta, ale fajna praca. Może przyciemniłabym trochę arę , alepraca bardzo dobra.

Miałam ochotę zrobić coś zwiazanego z tematem podwodnym więc zrobiłam coś takiego



Lara wyglada trochę jakby stała pod woda, no ale cóż :D
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 29-04-2012, 19:57   

Bloody wrote:

Miałam ochotę zrobić coś zwiazanego z tematem podwodnym więc zrobiłam coś takiego

Obrazek

Lara wyglada trochę jakby stała pod woda, no ale cóż :D


O mój model, ciesze się że ktoś je wykorzystuje do tworzenia prac. :hop:


p.s. Taka moja mała rada, wydaje mi się że praca zyskała by na jakości/realności, gdybyś dodała jakieś rośliny i ryby... Można by też zmienić pozę samej Lary na bardziej "wodna". :kawa:
 
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 04-05-2012, 21:42   

Bloody Ogólnie to jestem fanem twoich prac, ta nowa jest niczego sobie, ale myślę, że gdybyś zastosowała wskazówki od Legend to faktycznie byłoby lepiej ;)
Nowa pracka :)
 
 
Bloody 
Student



Joined: 29 Dec 2009
Posts: 37
Location: Bezdomna :D
Posted: 09-05-2012, 23:09   

Legend co do Twich modeli, to sądze że są jednymi z najlepszych dostepnych :D Więc jasne że ich używam.
kondo96miło mi :D Twoje modele zawsze wyglądają tak lekko i gładko :D Bardzo fajnie to wygląda w tego typu pracach.

Kolejna praca "underwater". Poległam szukając jakich kolwiek modeli/brushy, by dodać wodorosty, za to dodałam meduzy..(które ledwo widać XD ) Ale myśle że osiągnełam troche lepszy efekt.
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 08-06-2012, 16:24   

Ja też ostatnio stworzyłem coś w stylu podwodnym, jednak nawiązałem do nowego Tomb Raider'a. Zainspirowało mnie :D
Praca jest w dwóch wersjach, bo nie mogłem się zdecydować :) . Mam nadzieje, że się podoba :p


No i jeszcze coś od serca hehe :D
 
 
kriskuc 
Nowicjusz


Joined: 20 Jan 2012
Posts: 11
Location: Kraków
Posted: 26-06-2012, 17:45   

Moja pierwsza praca :D
Proszę usunąć wyżej napisany post przez mnie bo miałem mały problem z netem i nie mogłem edytować tego postu z góry dziękuję za pomoc.
_________________
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 01-07-2012, 17:54   

Coś nowego ode mnie :)

 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 01-07-2012, 18:30   

Model jest fantastyczny!

I oczywiście scena niedoszłego gwałtu, jezu :D .
_________________
; p ; >>
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 04-07-2012, 13:51   

Integral dziękuje, fajnie , że mod komuś się podoba. Jak widać chyba tylko tobie, bo na tym temacie nie ma zbyt wielkiego ruchu hehe :P
Scena gwałtu należy do moich ulubionych , jest taka ... filmowa, więc postanowiłem ją uwiecznić :)
PS: Jest jeszcze czysta wersja ;)


 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 04-07-2012, 16:18   

kondo96 wrote:
Jak widać chyba tylko tobie

Ludzie czytają, oglądają i pewnie też im się podoba. Niektórzy po prostu cierpią na chroniczne lenistwo albo mituwisizm po chwilowym zadowoleniu ;) .

Ja Cię w każdym razie zachęcam do dalszego pozowania Larcią i zasilania swoimi pracami zarówno tego tematu jak i działu fan-art na stronie.

A brudna wersja jest oczywiście klimatyczniejsza. Sam składałeś ten model? Bardzo mi się podoba, chociaż dorzuciłabym jej jeszcze trochę błota na twarz i ramiona - tak dla postawienia kropki nad i. Czysta Larcia to nieledwie modelka ;) .

W ogóle zazdroszczę, jakoś nigdy nie zebrałam się, zeby coś z XNA coś zrobić. Jakoś niby jestem twórcza, ale w temacie ewentualnych renderów i tapet mam totalną pustkę w głowie ;) .
_________________
; p ; >>
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 10-07-2012, 10:40   

Cześć. :P

Dawno nie bawiłem się w XNALara, dobry rok chyba. Pobrałem sobie najnowszą wersję, modele, i tym podobne, ale kiedy chcę już zablokować kamerę na konkretnej części ciała, ów lista jest pusta, jak na obrazku. Czy to jakiś błąd, czy po prostu od dawna wiele się zmieniło? xD Dodam, że z każdym modelem mam taką sytuację.
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 11-07-2012, 12:42   

Adamaru A sprawdzałeś wszystkie modele ? Bo jeśli takie okienko wyświetla Ci się przy fanowskich modach to raczej normalne. Natomiast jeśli modele są 'oficjalne' z TRU od Dusan'a a okienko nadal jest puste, to coś faktycznie jest nie tak . Niestety nie potrafię Ci pomóc. Spróbuj ponownie ściągnąć programy Microsoft .NET Framework oraz Microsoft XNA Framework, może to coś da :)
A ja ostatnio założyłem konto na DA i zasiliłem je paroma nowymi prackami.
Oto jedna z nich :

Resztę można obejrzeć tu :)
http://konradm96.deviantart.com/
Mam nadzieję, że się podobają :)
PS:
Integral Dzięki za motywację do działania :) .
Co do modelu to sam go składałem i modelowałem przez pond rok hehe :D . Trzeba też nakreślić, że o0Crofty0o ( użytkowniczka TRF) oraz KamilM93 bardzo mi pomogli dodając kości grzywki i naprawiając wiele błedów technicznych :) . Podpierdzieliłem ( oczywiście za zgodą) pasek i parę bandaży od Legend ;) .
Ja ze swojej strony zachęcam Cię do tworzenia randerów bo to świetna zabawa :)
 
 
KamilM93 
Praktykant


Joined: 17 Sep 2008
Posts: 163
Posted: 11-07-2012, 23:34   

Adamaru wrote:
Cześć. :P

Dawno nie bawiłem się w XNALara, dobry rok chyba. Pobrałem sobie najnowszą wersję, modele, i tym podobne, ale kiedy chcę już zablokować kamerę na konkretnej części ciała, ów lista jest pusta, jak na obrazku. Czy to jakiś błąd, czy po prostu od dawna wiele się zmieniło? xD Dodam, że z każdym modelem mam taką sytuację.


Nie, bo ludzie nie dodaja w modelach tej opcji. Sam tego nie robie bo nigdy tego nie uzywalem.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 12-07-2012, 11:21   

Quote:
Nie, bo ludzie nie dodaja w modelach tej opcji. Sam tego nie robie bo nigdy tego nie uzywalem.


Wut, to jak ja mam niby skupić się na emocjach twarzy, kiedy kamera zablokowana jest na stopach postaci? Jest jakaś inna możliwość zmiany ustawień kamery? Przepraszam, ale teraz zielony w tym jestem totalnie! :P

Właściwie to niektóre modele mają taką opcje. Głównie chodzi mi o Jamesa Vegę z Mass Effect 3, bo on ów opcji nie posiada. Jednak taka postać femshepa czy maleshepa (i dużo innych postaci, tak jak te 'oficjalne' z TRU) mają opcję lokowania kamery na poszczególnych partiach ciała.
 
 
KamilM93 
Praktykant


Joined: 17 Sep 2008
Posts: 163
Posted: 12-07-2012, 19:02   

No to najwidoczniej Goha i Runa dodaly im camerki position czy jakos tak.

Mozesz przetrzymac SHIFT i PPM myszki poruszac dol/gora xd
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 12-07-2012, 20:02   

Dzięki, z tym Shiftem da się coś wykombinować już. :)

A nie mam ja, albo Ty możliwości, żeby zmodyfikować modele tak, by była opcja lokowania kamery na poszczególnej części ciała?

EDIT. Ej, z tym Shiftem jest w sumie bardzo dobrze, da się wszystko zrobić, nawet precyzyjniej! :D Dzięki. ;)
 
 
KamilM93 
Praktykant


Joined: 17 Sep 2008
Posts: 163
Posted: 13-07-2012, 21:26   

Mozesz tez CTRL, ale nie polecam i to naprawde xd

A jak chcesz kamere zatrzymac kamere to wcisnij LOCK. A i LPM przyblizasz kamere xd
 
 
KamilM93 
Praktykant


Joined: 17 Sep 2008
Posts: 163
Posted: 16-07-2012, 20:50   

A tutaj nuda w tym temacie...

Cos nowego ode mnie
Uzylem tylko XNA i Photoshopa

 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 08-08-2012, 00:58   

Fajna pracka Kamil :)
Faktycznie na tym temacie wieje pustką...aż strach :mrgreen2:
Może zasilę go w parę nowych pracek ;)
http://www.deviantart.com...m96-d5acldd.jpg
http://www.deviantart.com...m96-d5aaoqx.png
Mam nadzieję, że się podoba i że temat się trochę ruszy :p
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo