FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Petycja w sprawie kontynuacji AoD
Author Message
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 27-07-2007, 20:56   

A ja popieram... Nawet jakby trochę przerobili Larę, to nie miałoby to znaczenia. Oczywiście tylko wtedy, gdyby udało się ładnie wykorzystać pomysły Core (np. moce Kurtisa), czyli w sumie taki nie do końca wierny pierwowzorowi remake Aniołka Ciemności
:matrix: :evilbat:
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 21-08-2007, 20:03   

Tomb Raider: Angel of Darkness jest bardzo dobrą częścią i należy sie jej kontynuacja. W gry.wp.pl dostał lepszą ocene niż Tomb Raider: Legenda. Gralem już we wszystkie TR-y (w anniversary będe) ale do żadnego nie chce mi się aż tak bardzo wrócić jak do TR:AOD. Ta muzyka i postacie... Bellisimo czy jak to sie tam pisze
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 21-08-2007, 23:00   

Nie wiem czy jest sens ciągnięcia dyskusji :p
A kwestię gier.wp lepiej przemilczeć.
_________________
 
 
Nika 
Student



Joined: 12 Apr 2007
Posts: 36
Location: Dolnośląskie
Posted: 23-08-2007, 12:56   

Tak naprawdę gdyby gra była dłuższa i bez błędów wszyscy roztapiali by się z zachwytu nad tym tytułem, więc nie ma co ściemniać że to wina "odskoczni od grobowców" czy coś w tym stylu. Poza tym, skąd pomysł że Lara jest bardziej mroczna i zimna niż w innych częściach????
postać Lary w AOD podoba mi się najbardziej, bo w końcu ujawiniają się w niej jakies ludzkie cechy (np. przemyslenia w trakcie gry, zaskoczenie postacią Karela na końcu itp.) Według mnie w Legend Lara ma zbyt lalkowaty i przesłodzony wygląd :/
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 23-08-2007, 15:49   

Zauważmy również że każdy mowi jak to niby Lara w Legend jest uczuciowa i wogole. Gdy to uslyszalem myślalem nawet ze to prawda, ale gdy zagrałem w TR:L to uznałem że w TR:AOD była o wieele bardziej ludzka i okazywala bardziej ludzkie cechy.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Bubu 
Student



Joined: 06 Sep 2007
Posts: 62
Posted: 16-09-2007, 15:27   

Ja bym sobie chętnie postrzelał do jakiś monstrumów lub terorystów!
Mogła by być kontynuacja, ale bez takich bugów i już z inną fabuła! ;)
_________________

Guest za często prosisz o pomoc :-D
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 21-09-2007, 13:19   

a ja nie mwoie ze w Legend czy AOD Lara jest lepsza..
Lara to Lara =]

to są calkie dwie rozne czesci, i praktycznie u mnie to zalezy od nastroju :P raz to mi sie podoba AOD najbardziej, a raz Legend ze wzgledu na ta cukierkowa grafike i szybkosc rozgrywki...

AOD ma swoje plusy i minusy, plusy to chyba to ze jest kolejna dłuuuga czescia ktorej sie nie przejdzie w jeden dzień i ma swoj mroczny klimat.

Legend to troche jak film, muzyka tez jest calkiem inna, bardziej hm.. cukierkowata jak grafika =] fabuła nie jest tak przyjemnie poplatana jak w AOD i to jest chyba (jak dla mnie) minus..
w koncu kto by sie spodziewal ze Karel to Nephiilim (nie wime jak to sie psize:P)

Wiec moim zdaniem gdyby Crystal sie zdecydowalo zorbic cos na podobe AOD.. to z wieksza checia bym zagrał w kontunuacje AOD niż Legend :P

:pozdro: :wotr:
 
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 10-10-2007, 14:37   

Nawet to dobry pomysł. Popieram go dlatego, iż AOD ma swój fajny klimat i fajną fabułę. Ale musieli by poprawić te koszmarne błędy, przedłużyć grę, większy stopień trudności i to by rozgrywka odbywała się w Nowym Jorku a nie w tym nudnym Paryżu... Wtedy gra była by genialna :) .
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 12-11-2007, 20:50   

Tonetti - A sio z tymi Amerykańskimi pomysłami! xO Paryż jest kul i tyle!

Jak dla mnie AoD to jedna z lepszych części, ładna grafika, zua i wredna Lara, z ślicznymi strojami(uwielbiam ten jej strój, co ma go podczas walki z Eckiem i nie tylko) no i oczywiście kochane pistolsy.

Pokochałem(no dobra... polubiłem) tą grę właśnie za to, że akcja NIE ODBYWA SIĘ ciągle w tombach, tylko ładnych ulicach paryża, z możliwością skakania po dachach i skradania się do przeciwników!

PS - Szkoda tylko, że nie można zabić postaci, które maja związek z grą... To jest mało realistyczne...

Dlatego podpisałem się co do kontynuacji :P
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 12-11-2007, 22:05   

Mi się podobał sam pomysł na mroczną Larę, ale i nie tylko bardzo fajne były nowe ruchy i możliwości Croftówny - dzięki nim stała się bardziej ludzka [często za bardzo] i prawdziwa [przechodzenie przez barierki, wskaźnik energii]
Levele również niczego sobie, ciut za krótkie, za proste i zbyt schematyczne.
Niestety gra jest pełna niekorzystnych smaczków :
- Lara rusza się jak flegmatyczka i ma spóźniony zapłon
- Te znikające i migające teksturki
- Kretyństwo przeciwników
- Kurtis
Myślę, że warto by było kontynuować AoD, ale w następnych częściach takie błędy powinny zostać skorygowane.

Petycja zyskałaby mój podpis :P
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 12-11-2007, 22:13   

Hrithik_Roshan wrote:
- Kretyństwo przeciwników

xD hehe... rozwaliło mnie to zdanie :D

Hrithik_Roshan wrote:
Myślę, że warto by było kontynuować AoD, ale w następnych częściach takie błędy powinny zostać skorygowane.

Ja myślę, że błędów takich więcej nie będzie, bo:
a) Kontynuacja nie zostanie wydana
b) Zostanie wydana, aczkolwiek błędy jakie były w 1 części są tak widoczne, że nie sposób ich nie poprawić.
Jak już nie raz mówiłam, AOD ma ciekawą fabułę i wcale nie jest taki zły. Grafika jak grafika, Kurtis był ok, ruchy... dam se spokój lepiej z nimi. Ale bądź co bądź ciekawie się grało. ;) Ja jestem bardziej za b i mam nadzieję, że wydadzą AOD, chociażby korygując tylko podstawowe błędy.
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-11-2007, 10:03   

Quote:
b) Zostanie wydana, aczkolwiek błędy jakie były w 1 części są tak widoczne, że nie sposób ich nie poprawić.


Bynajmniej nie przez Crystal Dynamics ;) Nie chce gasic nadziei w fanach The Angel of Darkness, ale moim skromnym zdaniem do kontynuacji nigdy nie dojdzie. Eidos musial sie niezle natrudzic, zeby wyciagnac Lara z tego 'mrocznego' dolka i watpie, ze chcieliby popelnic ten sam blad po raz drugi. NAWET jezeli gra bylaby cudem, z ladna grafika, dobra fabula i sterowaniem, to kto (po "sukcesie TAOD") kupilby ten tytul? Zaden przecietny gracz, ktory nie jest fanem TR, a zna TAOD, pewnie nie potrudzilby sie nawet o zdjecie pudelka ze sklepowej polki.
_________________
Miow.
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 13-11-2007, 10:26   

Kasiu - Ale potrudziliby się by ściągnąć demo projektu, i zobaczyć jak Lara by się prezentowała ;)

Crystal Dynamics - Oni by nie chcieli, mają już i tak za dużo na głowie, Legenda była ciekawym pomysłem i robią jej kontynuację, oczywiście o wiele gorszą ;)

PS - Gdzieś na forum larashome czytałem, że TRAE by Core było bardziej miodne niż TRA by Crystal Dynamics O_o Eidos się bał, że znowu zażądamy Core z powrotem i dlatego anulował ich projekt O_o

EDIT: Kasia, racja, Eidos nigdy by się nie potrudził na stworzenie od nowa gry, ponieważ jest zbyt uradowany tym, że Crystalsi zrobili cudo, i zbyt zniesmaczony tym, że Core zrobiło niewypał... I to drugi raz!

Więc petycja nic nie zmieni, chyba, że podpisze ją cały świat fanów Lary...
(a szkoda)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-11-2007, 10:44   

Quote:
Gdzieś na forum larashome czytałem, że TRAE by Core było bardziej miodne niż TRA by Crystal Dynamics O_o Eidos się bał, że znowu zażądamy Core z powrotem i dlatego anulował ich projekt O_o


Sorry, ale...... :hehe: !

Plotki, plotki ;-) Widziales chociazby trailer Anniversary by Core?
_________________
Miow.
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 13-11-2007, 11:00   

Fakt, widziałem, Lary głowa wyglądała tak, jakby wsadzili ją do kibla, i spuścili wodę, jednak nie o to mi chodzi, chodzi mi o to, że miały być nowe ciekawostki, zmiany w zagadkach i nowe uśmiercenie dinusia(stąd pomysł na śmierć Dinka w TRA), do tego grafika też miała być ładna, beta miała już wszystko ładnie zrobione, jak chociażby:





Po więcej info tu: http://www.polygonworlds..../psp/index.html

Koniec mojego offtopu! ^^

PS - Screeny na PSP, grafika na PC pewno lepsza :P
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 08-12-2007, 23:57   

Uważam że co by nie było, to dopóki Toby Gard jest przy Tombie to nic złego mu chyba nie grozi... mam taką nadzieję.
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 17-02-2009, 21:05   

Osobiscie lubie AOD,lecz nie odniosla ona sukcesu tylko z jednego powodu:
-byla cholernie niedopracowana(czytalem,jaka eidos zrobil kaszane z core).
Ta czesc ma niesamowita fabule,swietne czarne charaktery,genialna muzyka,tajemnice,mroczny klimat,najbardziej ludzka Lare ze wszystkich czesci.Aha;i calkowicie zaskakujaca koncowka!Pozatym gra jest dluga i dosc trudna.
Dlatego tez chcialbym kontynuacje,ale niestety tutaj jestem pesymista.
Jesli ona wyjdzie,to raczej dluga trzeba bedzie czekac.
Bylby to najlepszy prezent dla fanow "przedlegendowych" tombraiderow! :D
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 18-02-2009, 15:35   

W sumie petycja o kontynuacje AoD nie ma już sensu, tak samo jak kontynuowanie dyskusji w tym temacie, dlatego zamykam.
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo