FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Bugi w grze
Author Message
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 13-02-2009, 14:50   

Przepraszam za off-topa ale... dlaczego TRU Fly jest do wersji DEMO natomiast do oryginała juz nie ? Gdy go włączam w pełnej wersji jest napisane ze TRU Fly nie odnalazł uruchomionej gry... Czy nie dałoby się napisać TRU Fly do pełnej wersji ? Sa ludzie ktorzy mogliby zmienic np sciezke docelowa aby odnajdywalo gre...

PS. przepraszam ze napisalem tutaj ale nie bede tworzyl osobnego tematu,
 
 
BeBe44 
Student


Joined: 27 Nov 2008
Posts: 37
Posted: 13-02-2009, 15:31   

Ja zaobserwowałam coś takiego, gdy Lara wisi na drążku wyjmuję pistolet i zmieniam położenie kamery to ona automatycznie przekłada go do drugiej ręki i w tym momencie Larze znika pistolet z kabury po tej stronie do której przełożyła pistolet a wcale go z tej kabury nie wyjmowała. Zauważyłam również w ostatnim poziomie ''out of time'' następujący bug gdy Lara jest przy tych pionowych ścianach (gdzie trzeba się od nich odbijać na samym dole ) na kamieniu jest skarb ja go próbuje zebrać to Lara odprawia jakieś tańce i przez pare sekund 'zbiera ten skarb' (gram na xboxie). Nie przeszkadzało by mi to ale wtedy się trzeba śpieszyć a nie poświęcać tyle czasu na zbieranie sekretu... I kolejny już ostatni bug występuje w lvl morze arktyczne gdy Lara [spoiler:1f96fcc3f3] wychodzi z wody i znajduje się w tym pomieszczeniu do którego wlatuje Natla i 'otwiera' drzwi. Tam trzeba powybijać te trolle i thrale [/spoiler:1f96fcc3f3] ja je wybijam i nagle głowa jednego skaka od dołu do góry, na szczęście nie zawsze pojawia się ten bug. Znalazłam tylko 3 i to nie są aż tak bardzo rażące błędy wg mnie, oceniam tą część za bardzo dobrą :)
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 13-02-2009, 19:59   

Ja miałam tak że nad morzem arktycznym(na początku) to tam leżał w wodzie ta renkawica co Larka ją zostawiła (chyba:) )
Znalazła ją w Manor Croft i zostawiła nad morzem arktycznym ;) Trudno w to uwieżyć bo póżniej ją miaŁa!
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 13-02-2009, 20:56   

Saku192 wrote:
to tam leżał w wodzie ta renkawica co Larka ją zostawiła (chyba:) )

Że niby jaką rękawicę Lara gdzieś zostawiła? Może jakiś screen?
_________________

 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 21-02-2009, 16:57   

Miałem dziwnego buga w Jan Mayen. Kiedy schodziłem z tej obracającej się konstrukcji, w połowie drogi na ziemię Lara mi wyparowała, zostało tylko światło rekawic. :|
http://www.youtube.com/wa...re=channel_page
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 22-02-2009, 14:37   

Naprawdę ciekawe :o . Ja ostatnio jak przechodziłem od nowa grę, to w Croft Manor, gdy huśtałem się nad palącymi się schodami, rozhuśtałem się ile Lara mogła i bach Lary nie ma. Linka była w tym miejscu, gdzie zniknęła Lara, była napięta i jak by urwana przy końcu. Obracam kamerą i nic. Posiadam angielską wersję. Jeszcze nigdy się z takim czymś nie spotkałem doprawdy. :!!: Screena niestety nie dam, bo na komie z grami nie mam neta a pendrive'a mam zapchanego.
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 22-02-2009, 23:18   

Po przejściu podziemi Croft Manor zdarzył mi się taki oto błąd: przesuwam dźwignię i lukam do wnętrza piwnicy, gdzie, choć jeszcze nie doszło do wybuchu, widać dym pod sufitem, a przejście po lewej jest zasypane i nie ma ognia. Standardowa sytuacja gdy przechodzę TRU, ale tym razem przekroczyłem próg i filmik się nie włączył. Nie było także muzyki, a dziura w korytarzu przed głównym holem była wyżłobiona przez walący się sufit zanim tam dotarłem. Wszystko wyglądało tak jakbym już przeszedł ten level.
Gdy już wskakiwałem do pokoju z komputerami, oczywiście jak zawsze na główkę, to sekwencja filmowa troszkę się spóźniła i Lara zdążyła się połamać wydając ten śmieszny dźwięk zgniatanego misia-piszczałki :hehe: . Filmik mimo wszystko wystartował.
_________________
 
 
ouroboros 
Podróżnik



Joined: 19 Jun 2008
Posts: 244
Posted: 25-02-2009, 12:12   

Mi, podczas grania w "treasure hubt" ku mojemu zdziwieniu pojawily sie dwa motory (jeden motor czekal juz przy wejsciu do podziemi) oraz pajaki.A wydawalo mi sie,ze w tym trybie nie powinno byc wrogow :) Dodajac, nie moglem wjechac do podziemi, poniewaz byla tam niewidzialna sciana . o .

kilka screenow zalaczam .
_________________
"I've lived many times longer than your entire civilization, but i've never seen such delicious irony..."
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 25-02-2009, 20:44   

To ja pokażę przypadkowy bug w ostatnim poziomie. Lara w ścianie :hehe:
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Mai 
Podróżnik



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 203
Location: Opole
Posted: 01-03-2009, 12:34   

Niesamowite zdolności akrobatyczne sobowtóra Lary nigdy nie przestaną mnie zadziwiać :D (i to nie jest pojedynczy przypadek, sobowtór ZAWSZE w tym momencie ma takie powyginane nogi, u innych też):


http://i211.photobucket.c...jcia-0050-1.jpg
http://i211.photobucket.c...Zdjcia-0052.jpg
I jeszcze taki mały bubel: na sekundę po rozbiciu szyby przez Larę, ta szyba znika, a chwilę potem pojawia się już potłuczona.
http://i211.photobucket.c...Zdjcia-0053.jpg
_________________
World is Mine
 
 
k_aszka99 
Nowicjusz


Joined: 08 Mar 2009
Posts: 1
Posted: 01-04-2009, 14:29   

ello. mam male pytanko i prosbe.
czy mogl by byc ktos tak mily i sprawdzil jaki numerek pliku fmodex.dll ma na dysku ze uruchomila sie gra?? sciagalam rozne wersje tego pliku i nic. Baaaaardzo prosze!!
Z góry dziekuje!!
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-04-2009, 14:51   

k_aszka99, ja mam wersję 0.4.16.9. Jesteś pewna że to wina tego pliku? Spełniasz wymagania TRU?
A co chcesz odpalić -demo czy pełną wersję?
A gra napewno jest legalna? Czy to aby nie pirat? :>
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 08-04-2009, 10:56   

Włączyłem sobie dzisiaj TRU, od tak, żeby się zrelaksować, załadowałem jeden z moich ulubionych poziomów i co zauważyłem? Na tonącym statku Amandy jest fragment, gdzie w QTE musimy ominąć spadające, palące się beczki i inne śmieci. Otóż, strzeliłem w nie najpierw i co się stało? Zobaczcie sami.

http://www.youtube.com/watch?v=XL6p9zsqb_0

Wybaczcie, że nie ma dźwięku, lecz nie wiedząc czemu Fraps mi go nie nagrał.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 08-04-2009, 21:03   

http://www.youtube.com/watch?v=6YKhSL8mQus
http://www.youtube.com/wa...feature=related
A jednak można zwiedzać ogród CM w TRU :D :P
Przy okazji, czy ktoś może wie jak to zrobić? :hehe: :p
Mi udało się tylko biegać po ogniu i nie spalić. (Niekoniecznie ze wstydu :P )

Pozdrawiam
 
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 08-04-2009, 22:23   

Przeczytaj opis drugiego filmiku, tam jest link do SCU :) Sama za chwilę wypróbuję :D

EDIT:
Już mi się nie podoba. Mam grę w wersji 1.1 a mimo to wywala mi komunikat, żebym zainstalowała patcha :|
_________________
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 09-04-2009, 01:08   

Gram sobie na swoim Xbox'ie i jakoś żadnego z tych bugów - poza znikniętą Larą w wyspie Jan Mayen - że nagle widzę świecący ekwipunek i nie widzę postaci - nie widziałem. Ostatnio jednak - że jestem wścibski, postanowiłem sobie zwiedzić okolice Helheimu. Po przepłynięciu nad Kanionem - po prawej od mostu zwodzonego - prąd, który pcha nas w grywalną część planszy jest słabszy - jak płynę uporczywie pod prąd ze sprintem (delfinkiem) to w końcu udaje mi się przebrnąć. Wtedy też nagle... Woda się kończy, a Lara opada na dno. Teraz można spokojnie pobiegać po dnie Morza Arktycznego. Jeśli jednak dojdzie się do końca - wielki ukłon w stronę buga Core Design z AOD - Lara sobie spadaaa i spaaaaadaaaaaaaaaa i spaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaa.............................
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
mati240397 
Nowicjusz


Joined: 09 Apr 2009
Posts: 3
Posted: 12-04-2009, 17:17   

ej ludzie u mnie było bardzo dużo bugów zero pająków , czerwonych jaszczurek i nietoperzy i rekinów. poziomy były inne i w-ogóle jak wyszła z wody to nie ociekała a na recenzji pisało że będzie

wkurzyło mnie to
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 12-04-2009, 17:38   

mati240397 wrote:
ej ludzie u mnie było bardzo dużobuguw zero pająkow , czerwonych jaszczurek inietoperzy i rekinów poziomy były inne i wogule jak wyszła z wody to nie ociekała a na recenzji pisało że bedzie

wkurzyło mnie to

Dostałeś na to odpowiedź w innym temacie:
bobonton2 wrote:
Bo grasz na PS2. Na tej konsoli wersja TRU jest niemiłosiernie poobcinana i brakuje wielu elementów. Widocznie usunęli nawet przeciwników w kilku lokacjach.
_________________

 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 13-04-2009, 14:26   

mati340397, ps2 to nie konsola next genowa... może Ci brakować kilku rzeczy, ale dodam do tego, że moim zdaniem twórcy TR:U już nie starali się nad wersją na ps2, jak to było w przypadku TR:A czy TR:L, że nie było prawie różnic z wersją na pc.
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 13-04-2009, 14:50   

A u mnie na X-ie w Jan Mayen niespodziewanie odblokował się Speed demon III (Valhalla Maze). A najciekawsze jest że wcale nie przejeżdżałam tego kawałka szybko a wręcz odwrotnie zatrzymywałam się co chwilę i zbierałam wszystko po drodze.
A teraz mam problem z innymi speed demonami bo muszę na nowo wszystkie 3 przejść.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 21-04-2009, 00:06   

Natrafiłem na taki bug, grając dzisiaj w TRU. Po zastrzeleniu wszelkich nietoperzy Lara zaczęła machać rękami a po wszystkim pojawił się problem z lewym [spoiler:e159a76288]sutkiem[/spoiler:e159a76288]


[ Komentarz dodany przez: e_g: 21-04-2009, 16:16 ]
Lara is using Piercing Nipple!

Critical Hit!!!

Player recieved 255 damage!
Player fainted.
F L A W L E S S Victory!
_________________
 
 
PietroX 
Nowicjusz



Joined: 09 Jun 2008
Posts: 14
Posted: 21-04-2009, 16:52   

Boże, Menkaure, ZADŁAWIŁEM SIĘ ŚLINĄ JAK TO ZOBACZYŁEM O_______O
Jak się zacząłeś ruszać to nadal ten
[spoiler:800029343e]sutek[/spoiler:800029343e]
tak latał czy zniknął? O_O
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 21-04-2009, 18:40   

Hehe :D Był tak długi, że sięgał mechanizmu zagadki.
PietroX wrote:
Jak się zacząłeś ruszać to nadal ten sutektak latał czy zniknął? O_O

Cały czas był zaczepiony w jeden punkt (usytuowany gdzies nad obiektem z 4-ma wajchami)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 21-04-2009, 18:49 ]
Zaczepny ten Twój sutek!
_________________
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 09-05-2009, 22:28   



Znajdź brakujący element na obrazku :) .

[spoiler:e420de93f1]Ostatnio grałem sobie w TRU na x-e i nagle, nie spodziewanie, z zaskoczenia znikła mi Lara ;( [/spoiler:e420de93f1]
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 10-05-2009, 16:38   

Znalazłem ostatnimi czasy w internecie ciekawy obrazek:
http://s654.photobucket.c...urrent=u2_5.jpg
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo