FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Egipt
Author Message
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 10-06-2007, 16:47   

Oj tak... To bardzo trudny skok, ponieważ trzeba liczyć na łut szczęścia, że skok z tej zakichanej linki się uda. Robisz tak: wskakujesz na linkę, nieco ją skracasz (ze 2-3 kroki Lary), rozpędzasz się na maxa i wskakujesz nie na tę zaznaczoną przez Ciebie półkę, tylko na tę drugą. Życzę powodzenia, mi się udało, choć nie chciałabym robić tego drugi raz ;)
 
 
kajtek610 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 34
Posted: 10-06-2007, 18:32   

Prosze pomocy jestem na samym poczatku w Egipcie stoje przy jakims obrazie i otworami jak w nie strzele robia sie srebne nie wiem co mam zrobic :609: POMOCY :640: :638:
_________________

 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 10-06-2007, 18:55   

Zacznijmy od tego, że nie jesteś w Egipcie tylko w Grecji ;) . Na lewo od tego obrazu są zamknięte drzwi z tym samym malowidłem. Są tam zaznaczone punkty w które musisz strzelać na obrazie.
 
 
Szwedes 
Nowicjusz



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 10
Posted: 10-06-2007, 19:00   

Quote:
Prosze pomocy jestem na samym poczatku w Egipcie stoje przy jakims obrazie i otworami jak w nie strzele robia sie srebne nie wiem co mam zrobic POMOCY


No mi sie wydaje ze chodzic Ci o 1 plansze w Grecji a nie o Egipt xD
Masz w obrazie strzelac w te niby dziurki zeby "wyszlo" takie cos
KLIK Wtedy Cie sie otworza wrota xD dalej to sobie poradzisz!! nastepnym razem pisz tam gdzie powinno byc napisane i poszukaj na forum bo juz byly takie tematy :pozdro:
_________________


KlIkNiJ Na MnIe
 
 
Szwedes 
Nowicjusz



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 10
Posted: 10-06-2007, 19:01   

Quote:
Prosze pomocy jestem na samym poczatku w Egipcie stoje przy jakims obrazie i otworami jak w nie strzele robia sie srebne nie wiem co mam zrobic POMOCY


No mi sie wydaje ze chodzic Ci o 1 plansze w Grecji a nie o Egipt xD
Masz w obrazie strzelac w te niby dziurki zeby "wyszlo" takie cos
KLIK Wtedy Cie sie otworza wrota xD dalej to sobie poradzisz!! nastepnym razem pisz tam gdzie powinno byc napisane i poszukaj na forum bo juz byly takie tematy :pozdro:
_________________


KlIkNiJ Na MnIe
 
 
lukibuki12 
Nowicjusz



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 24
Posted: 12-06-2007, 12:02   

Gdzie są artefakty w obelisk of khamoon ??
 
 
BeQs 
Nowicjusz


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 10
Posted: 12-06-2007, 22:19   

REGIS pomóż! mam problem w tym samym miejscu co ty, o którym pisałeś 10-06-2007, 08:37 nie mam pojęcia co zrobić.. jak ktoś może mi pomóc to pisać :pozdro:
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 12-06-2007, 22:25   

BeQs wrote:
REGIS pomóż! mam problem w tym samym miejscu co ty, o którym pisałeś 10-06-2007, 08:37 nie mam pojęcia co zrobić.. jak ktoś może mi pomóc to pisać :pozdro:


To jest typowa czasówka, jedna z trudniejszych z powodu tej koszmarnej linki ;) . Musisz wejść na linkę, poczekać aż schowają się ostrza, szybko rozkołysać się na lince i wskoczyć na półkę, zanim ostrza znów się wysuną. Powodzenia ;)
 
 
BeQs 
Nowicjusz


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 10
Posted: 12-06-2007, 23:10   

dzięki bd próbować.. a możesz powiedzieć czy mam sie zatrzymać trochę spuścić i rozbujać? czy też próbować przeskoczyć bezpośrednio po zaczepieniu z gzymsu?
 
 
MICH22 
Nowicjusz


Joined: 13 Jun 2007
Posts: 2
Posted: 13-06-2007, 11:14   

[quote="Forum"]powiedzcie mi jak ominąć tą pułapke ??
http://www.wrzuta.pl/obraz/tCg3uqZn74/bez_tytulu

z boków wyulatuja sciany i mnie miazdza a ja nie zdarze tak szybko zeskoczyc z tego palika jakim sposobem to ominąć??
[b]
siema ja jestem nowy na forum i tez mam ten problem juz mnie to zaczyna denerwowac probuje to przejsc juz ze 2 godz sie z tym mecze :fire:
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 13-06-2007, 11:17   

Skacz gdy sciany sa jeszcze zsuniete, Lara musi skoczyc w momencie gdy zaczna sie rozsuwac i odrazu skoczyc dalej. Nie mozesz pozwolic, aby Lara sie zachwiala!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 13-06-2007, 11:19   

Musisz wyczuć po prostu dobry moment. Najlepiej wyskoczyć na pal na krótko przez tym, kiedy bloki zaczną się chować. Z pala momentalnie wyskok na drugą stronę.
_________________
 
 
Clear 
Student


Joined: 13 Jun 2007
Posts: 32
Posted: 13-06-2007, 15:54   

Witam !!
Zaciełam sie w tym momencie i nie wiem gdzie dalej mam skoczyć. Po drugiej stronie są co prawda kolumny ale Lara tam nie doskoczy a z przodu widzę haczyk ale nie mam pojęcia jak się ustawić żeby się tego złapać. Załączam sreena
http://www.imageshock.eu/?img=beztytuu-qc21.jpg
:pozdro:
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 13-06-2007, 15:57   

Widzisz jeszcze jedną szczelinę w kolumnie nad Larą? Podskocz tam... dalej już powinno pójść łatwo... :pozdro:
_________________
:)
 
 
 
Clear 
Student


Joined: 13 Jun 2007
Posts: 32
Posted: 13-06-2007, 16:04   

No dobrze ale w którą stronę później mam skoczyć ? w stronę tego haczyka ? :pozdro:
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 13-06-2007, 16:08   

Nie, stąd na pewno nie doskoczysz do tego haka... Musisz z tej szczeliny wybić się w stronę takiego podwyższenia ze slotem na Scion :) Czyli jak już jesteś na tej najwyższej szczelinie to przesuń się maksymalnie w lewo, aby Lara zaczęła już robic przygotowanie do skoku i jump... skocz na podwyższenie... :pozdro:
_________________
:)
 
 
 
Szwedes 
Nowicjusz



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 10
Posted: 13-06-2007, 16:08   

Musisz skoczyc w strone"bramy" ta polka po prawej na zdjeciu i wlozyc w nia klucz!! Nastepnie zrobic to samo po porzeciwnej stronie!! A ten haczyk sluzy do dostania sie na przeciwnu rzad kolumn :) Na srodkowym filarze w prawym rzednie wyskakujesz lapiesz sie haczyka za pomoca linki i dostajesz sie na przeciwlegly filar!! Wkladasz klucz i sie otwiera brama :pozdro:

Napisz ja Ci poszlo to "meczenie" :matrix:
_________________


KlIkNiJ Na MnIe
  
 
 
Clear 
Student


Joined: 13 Jun 2007
Posts: 32
Posted: 13-06-2007, 16:11   

No dobra zaraz będą ją męczyć :690: :pozdro:

No i skaczę w te miejsce gdzie już byłam a ja się chcę dostać na drugą stronę żeby włozyć drugi kluczyk bo tu już włozyłam...

edit:
Udało się xD jak zwykle rozwiązanie problemu było banalnie proste :690: dzięki serdeczne za rady :pozdro:
 
 
Gadem 
Student



Joined: 09 Feb 2007
Posts: 34
Posted: 14-06-2007, 16:03   

Mam problem z jedna pulapka. Jestem w Sanctuary of the Scion przy Sfinksie. Zdobylem jeden ankh. Dochodze do pulapek w nastepnej zalanej sali. Jedna pulapke zaliczam ale za zakretem -to jest dla mnie koszmar. 3 bloki wysuwaja sie ze sciany. Po srodku sa miejsce na ktore mam skoczyc ale nie moge pozostac na nich za dlugo bo mnie miazdzy. brakuje mi ulamka sekundu aby przedostac sie dalej. Czy jest na to jakis sposob?
_________________
Tu mozesz spotkac mnie, spotkac na ulicy...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 14-06-2007, 16:06   

Musisz wyskoczyć na sekundę przed tym, zanim bloki się rozsuną. To jest to miejsce, w którym skacze się po palach ?
_________________
 
 
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 14-06-2007, 16:29   

Jak się domyślam to musisz w tych miejscach po prostu kucnąć. ;) Poczekać, aż bloki znowu się zderzą i jedziesz dalej.
 
 
Gadem 
Student



Joined: 09 Feb 2007
Posts: 34
Posted: 14-06-2007, 17:17   

po chyba setce prob udalo sie( ile to mi nerwow zezarlo). Przeszedlem fuksem. Przyciski mi sie pomylily i zamiast do przodu wcisnalem kucanie. poskotkowalo. Dzieki za podpowiedz szkoda ze wczesniej nie weszlem na forum to oszczedzil bym moje zdrowie psychiczne i tak juz mocno nadszarpane(sesja)
.
_________________
Tu mozesz spotkac mnie, spotkac na ulicy...
 
 
maslo 
Student



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 32
Location: z sejmu
Posted: 14-06-2007, 17:40   

jestem w obelisk of khnamon i zdobyłem już trzy rzeczy: oko horusa skarbeusz ozyrka
i akhn izki i nie wiem jak zdobyć trzeci artefact plese
_________________
nie przejdzie tędy ta autostrada bo tu jest siedlisko
rzadkiego okazu dżownic homosalus amunus
 
 
maslo 
Student



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 32
Location: z sejmu
Posted: 14-06-2007, 18:24   

już nie trzeba sam sobie poradziłem, tylko teraz mam problem z sanktuarium scionu na samym początku gdzie jest ta zagadka i nie wiem co mam zrobić!
_________________
nie przejdzie tędy ta autostrada bo tu jest siedlisko
rzadkiego okazu dżownic homosalus amunus
 
 
BeQs 
Nowicjusz


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 10
Posted: 14-06-2007, 18:48   

kompletnie nie mam pojęcia jak poprzekręcać filary z tymi obrazkami na początku Sanctuary of the Scion mógłby mi ktoś pomóc? byłbym wdzięczny :pozdro:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo