FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Jaki jest wasz ulubiony poziom w TRAOD?
Author Message
Lina 
Nowicjusz



Joined: 18 Jun 2008
Posts: 22
Location: skądś
Posted: 29-08-2008, 14:35   

Do moich ulubionych to należą pierwsze levele. Przede wszystkim jednak spodobało mi się "Louvre Galeries", "The Tomb of the Ancients" i "Hall of Seasons". Resztą tak umiarkowanie(irytował mnie troche poziom "Von Croy's Apartament" główine za ciagłe bieganie i chowanie sie przed zabójcą". Niezwykle klimatyczny jest etap w Pradze, ten śnieg, do tego tajemnicza i mroczna otoczka...( "Another cold, dark city, great" ;) ) Przyznam sie, że od "Bio-research Facility" zaczęłam sie bać :d (Dlatego nie gram w sh. Serce wysiadłoby mi na miejscu :P ) A kiedy zaczęłam grać Kurtisem... Same jego sterowanie jest dosyć ciężkie, ale sam level sprawiał, że włos mi się jeżył na karku. A kiedy w "Maximum Contaitment Area" wyskoczył na mnie z kostnicy Proto wrzasnęłam na cały dom.
Dalsze poziomy mnie tak ni ziębią ni grzeją, chociaz nie mogę tego powiedzieć o 'wodnym laboratorium'. Ostatni level jest super. Świetny pomysł z tymi fiolkami, co prawda walka z Ekhardem mogłaby być lepsza, ale co tam.
_________________
"Słońce delikatnie pieści naszą skórę swoim dotykiem. Uśmiechamy się do tych chwil, jak w rajskim ogrodzie, kiedy jeszcze owoc grzechu nie oddzielał nas od innych.(...)Fikcja przenika się z rzeczywistością. Słońce, moje życie należy do Ciebie" Thierry Verger
 
 
oyamka 
Student



Joined: 16 Aug 2008
Posts: 48
Location: Bielsko-Biała
Posted: 30-08-2008, 18:55   

A ja tam lubię ostatnią walkę. Właściwie lubię wszystkich bossów z wyjątkiem Proto. Proto z wyglądu mi się strasznie podoba, jest taki śliczny :D ale nie lubię z nim walczyć, bo mnie to strasznie stresuje :P jak zresztą wszystkie etapy w Sanitarium. A do grania Kurtisem nic nie mam :) chociaż mógłby się troszkę szybciej ruszać :mrgreen:
_________________
In my heart in my soul I am out of control
 
 
 
Enma_Ai 
Nowicjusz



Joined: 21 Oct 2008
Posts: 3
Posted: 25-10-2008, 20:02   

Ulubiony? Hmm...
Powtórzę się, ale zdecydowanie:
Louvre Galeries - Gimnastykowanie się przez lasery ;)
i Hall of the Seasons - Szczególnie podobał mi się sam 'koncept' tego poziomu. Dość ciekawe rozwiązanie ze zbieraniem elementów swgo rodzaju 'układanki', niczym w początkowych levelach TR4.
Ogólnie cały klimat w stylu starego, dobrego TR, aż łezka się w oku kręci.
_________________

 
 
Ad@93 
Student



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 59
Location: Warszawa
Posted: 02-11-2008, 21:54   

Cała gra to poprostu miodzio :mrgreen2: a jednak szczególnie lubie ucieczkę przed ogniem i całe paryskie getto, galerie luwru <i oblężone glaerie>. ciekawy jest zakład badań morskich, hmmm i laboratorium Ekharta oczywiście :P
_________________
http://ada93.deviantart.com/
 
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 08-11-2008, 17:35   

Niedopracowana czesc,to fakt,lecz mimowszystko stoi na wysokim poziomie.
Najlepsze levele i krotkie uzasadnienie:
Louvre Gallery-tak,tak;za lasery
The Archaeological Dig-sprytna zagadka
The hall of seasons+podlokacje-tombraiderowy klimat i stopien trudnosci(hard)
The galleries under siege-akcja
Von Croy's Apartment-ciuciubabka z najemnikiem :guns:
Monstrum Crime Scene-biblioteka plus zegar
The Strahov Fortress-otaczajaca technika(bardzo industrialny level dla odmiany)
Aqatic research area-jak w/w
The Vault of trophies-klimat krypty
Eckhart's Lab-pomysl z fiolkami i odkrycie po pierwszej walce,ze ktos nas caly czas robil w konia
Aod jest chwilka wytchnienia od grobowcow,za co daje duzego PLUSA :pozdro:
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 16-11-2008, 17:31   

Ulubiony poziom? Niewiele mam takich w TRAOD, ale najmilej wspominam ten słynny Louvre Gallery. Omijanie i przeskakiwanie laserów było zaś moim ulubionym momentem w tym poziomie. Fajny był również level w Pradze. Finałowa walka także nie jest zła, ale niestety banalnie prosta. :|
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
Dan86 
Student



Joined: 10 Apr 2009
Posts: 84
Location: Lublin
Posted: 06-01-2010, 13:53   

Nie wiem czemu, ale jakoś podoba mi się ostatnio poziom The Strahov Fortress (nie wiem czy dobrze napisałem). Przypomina mi się klimat z takiej jednej gry o nazwie Oni (nie wiem czy ktoś zna). :)
Poza tym podobają mi się jeszcze levele:
Von Croy's Apartament - potyczka ze snajperem
Derelict Apartament Block - level gdzie trzeba uciekać na górę przed strażnikami. Ogólnie mi się podobał
The Serpent Rouge - podobał mi się głównie z fajnej muzyczki jaką można było włączyć :D
I oczywiście ostatnie poziomy :d

:pozdro:
 
 
Linkinka 
Nowicjusz



Joined: 12 Jan 2010
Posts: 2
Posted: 12-01-2010, 20:27   

W ogóle całe AoD jest genialne, więc ciężko wybrać.

Po zastanowieniu:
Oblężone Galerie Luwru. (taak... ze względu na końcowy filmik :P )

[ Komentarz dodany przez: K@t: 12-01-2010, 20:29 ]
Witamy i na przyszłość prosimy konkretniej ;)
 
 
agatkak5 
Nowicjusz


Joined: 02 May 2010
Posts: 1
Posted: 02-05-2010, 21:55   

Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post na tym fotum, więc jak by ktoś miał jakieś zastrzeżenia to pisać :)

Bardzo mi się podobał level The Bio-research Facillity, dlaczego - nie wiem. Chyba dlatego, ponieważ występowała tam największa w całej grze hala, dużo było do kombinowania, itp.
Do jednych z lepszych plansz można według mnie zaliczyć także The hall of season (nie wiem, czy prawidłowo napisałam) wraz z czterema przejściówkami(tzn. Sanktuarium płomienia, oddech Hadesu, Gniew bestii i coś tam z Neptunem). Bardzo dużo trzeba było tam kombinawać, żeby dobrze się ustawić do skoku itp. Po prostu ciągle się tam coś działo ^^

Natomiast za najgorszy uznaję poziom - Boaz Return, był on najtrudniejszy w całej grze. Kurtisem dosyć ciężko się sterowało (jeszcze gdyby strzelał skacząc, to jeszcze...). Jednak najgorsza w tym poziomie była śmierć Trenta. Uważam, że był on the best i szkoda, że już się nie pojawiał w TR. Po tym poziomie jakoś odeszła mi chęć do TRAoD... (ale i tak ją skończyłam :) )...

No to tyle. Gra ogólnie podobała mi się (oprócz tych pierwszych poziomów, były takie mętne i tego co opisałam powyżej).

[ Komentarz dodany przez: K@t: 02-05-2010, 22:03 ]
Również witamy serdecznie :)

[ Komentarz dodany przez: Integral: 02-05-2010, 22:32 ]
Siema :pozdro:
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 05-05-2010, 22:56   

Ktoś już wcześniej napisał, że początkowe levele AOD-owe są 'be' i mętnie się prezentują. Bzdura! A przynajmniej dla mnie. :P Wprost uwielbiam biegać po ulicach Paryża, klimat jest tam po prostu boski (dodatkowo potęguje go odpowiednio podłożona muzyka... o ile oczywiście nie zatnie się na jednej nucie, co u mnie zdarza się dosyć często). Zachwycony byłbym podwójnie, gdyby Lara nie poruszała się podczas skradania, jakby miała na plecach wagon z węglem, ale to inna historia. Coś jeszcze? Obowiązkowo Luwrowe Galerie (zarówno 'under', jak i nie 'under siege'). Za lasery, wystrój, słynną scenę obmacywania (bo co to innego mogło być? :P ) Lary przez Kurtisa. I za brak tekstur na jednym z dachów. Ponadto dojść mogą jeszcze: Sala żywiołów (najbardziej adekwatna do tytułu gry lokacja), Aquatic coś tam (za 'rybę' i w końcu zadowalającą mnie ilość pływania) i... levele Kurtisowe. Mam do nich sentyment, przyznaję się szczerze. ^^ I choć wkurza mnie, że pan Kurt potrafi przez godzinę drzwi otwierać, to nie zrażam się tym. Klimatyczność i przyjemność z rozgrywki ponad wszystko!
 
 
Aglolga 
Student



Joined: 28 Jun 2010
Posts: 46
Posted: 13-07-2010, 18:47   

Jak większości Galerie Luvru za przesmykiwanie się między laserami i obecnych strażników. Sala Żywiołów za ogólną rozgrywkę, skakanie i klimat. Mieszkanie Von Croya za miłą dla oka lokalizację, lasery oraz końcowy tekst Lary do Boucharda. Laboratorium Eckhardta mimo, że krótki to taki magiczny. Starożytny grobowiec za nieco "klasyczny" klimat oraz miejsce zabicia Monstrum za całokształt. Ogólnie to każdy mi się podobał, ale te powyższe były dla mnie najlepsze.
 
 
kotowata12
[Deleted]

Posted: 30-07-2010, 14:56   

Witam wszystkich na forum. Co prawda nie przeszłam całej gry TRAOD (zawiesiłam się na ,,Boaz Powraca") lecz mogę podać swoje ulubione poziomy.
-Dachy budynków przemysłowych,
-Całe paryskie getto,
-poziomy Luwru,
-miejsce zabicia Monstrum,
-Forteca na Strahovie(czy jakoś tak),
-Zakład badań morskich,
-Krypta Trofeów
To wszystkie póki nie przejdę całej gry
 
 
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 17-09-2010, 23:23   

A więc ja tu mam taką świętą trójcę ulubionych poziomów które są moim zdaniem super mega epickie a muzyka w nich jest po prostu boska.

1. Paryskie Ghetto (Ta smutna muzyka w tle w połączeniu z miastem we wschodzącym słońcu mnie poprostu zauracza)
2. Wykopaliska Archeologiczne (Za tą świetną zagadkę i piękną scenerię)
3. Miejsce Morderstwa Monstrum (Za tą przepiękną muzykę acapella w tle i za klimat. Jest to moim zdaniem jeden z najmroczniejszych poziomów TR'a)
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 28-10-2010, 22:23   Praga czy Paryż

No własnie. Mimo że w TRAOD mamy do czynienia z niestety tylko dwoma "dużymi obszarami". Mimo że w grze wydaje się że praga jest strasznie blisko paryża (lara przejeżdża około 800 km w 5 sekund ;D ) to w rzeczywistości są od siebie strasznie oddalone. W grze są też oczywiście odległe od siebie pod względem chociażby scenerii ale także innych aspektów (Wrogowie, uzbrojenie, inne wątki fabularne itp.). No i właśnie. Chciałbym się dowiedzieć od was które z miast najbardziej przypadło do gustu i dlaczego.

Mnie osobiście najbardziej podobał się Paryż. Poprostu. Epicka muzyka. Fabuła jeszcze nie "zagmatwana". Piękna Sceneria oraz przede wszystkim LUDZIE. Paryskie Ghetto to bez wątpienia mój ulubiony poziom w historii TR. Od Tr1 do GOL.
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
koorina 
Nowicjusz


Joined: 27 Oct 2010
Posts: 1
Location: Koszalin
Posted: 30-10-2010, 14:34   

Mi podoba się

1.Wąskie Paryskie Uliczki(Za łatwość :mrgreen2: )
2.The Serpent Rouge(Muzyka w tle :) )
3.The Monstrum Crimescene(śnieg :jumper: )
_________________
I love Lara Croft
 
 
 
Remek333 
Student


Joined: 27 Feb 2010
Posts: 60
Location: Skątowni
Posted: 31-10-2010, 16:16   

Według mnie najlepszy był Luvr, nie cały tylko i wyłącznie te dwa etapy, które działy się w muzeum. :komp:
 
 
NooNdaG 
Nowicjusz



Joined: 06 Jun 2010
Posts: 6
Location: Kielce
Posted: 07-01-2011, 18:49   

Czy ja wiem...? Wszędzie gdzie był Trent!!! Super postać! Zakończenie Luwru spoko, ale jakoś preferuje Prage ;D
 
 
NataliaXrose 
Student



Joined: 09 Nov 2010
Posts: 41
Location: Kielce
Posted: 18-02-2011, 18:31   

moim ulubionym level jest Luwr .Fajnie mona lisa wygląda
Sorki za krótki post :)
_________________
Prowadzę zagrajmy http://www.youtube.com/user/RoseXlara?feature=mhum
 
 
VANTOLICA 
Nowicjusz


Joined: 01 Mar 2011
Posts: 1
Location: Rybnik
Posted: 01-03-2011, 17:11   

Ja grałem dawno w tego tomb raidera ale najlepsze poziomy to le serpent Rouge, cały Luwr szczególnie oblężone galerie no i co wam się wyda dziwne to poziom z duchem :P Ale gra nie za bardzo przypadła mi do gustu, według mnie to najgorsza cześć z całej serii :/
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 02-08-2011, 20:10   

Mój (do tej pory, bo całości nie przeszedłem), to Le Serpent Rouge. Lubie go ze względu na muzę, akrobację i mnóstwo strażników do rozwalania. Mnóstwo jednak jak na skalę Angel Of Darkness, bo w klasycznych, to poziomy były najeżone wrogami, którzy nie szli zawsze 2-3 strzały i po zabawie. :hehe:
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 18-02-2012, 18:33   

Mi osobiście lokacje w Gettecie nie przypadły do gustu. Takie jakieś nijakie były.
Moimi ulubionymi lokacjami są:

Vault Of Trophies: Kocham wodę i podwodne pułapki, zagadka na końcu podwodnego korytarza była genialna. Na pozór skomplikowana, choć rozwiąznaie było podane na tacy. Wystarczyło tylko chwilkę się zastanowić.

Aquatic Research Area: Ten poziom diablenie mi pzrypominał, poziomy na pokładzie w TR2, które z resztą zaliczały sie do moich ulubionych. Szkoda tylko że, zabawa tutaj byłą króciutka. Największy minus planszy to ten zmutownay sum.

The Hall Of Seasons: Wszytkie komnaty, moje 2 ulubione to Wath of Beast i Neptuns Hall. Także uwielbiam nurkowanie, aby się stamtąd wydostać.

The Bio-research Facillity: Lokacje tutaj były świetne, ładne zielone, dużo wspinania i mutanty ahh kocham rozwalać mutanty <3

Levele Kurtisem: Nie wiem czemu tak dużo osób ich nie lubi, jak dla mnie były świetne. Ten Creepy klimat rodem z survival horroru i mutanty <3 Die Monster Die <3.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 04-04-2012, 08:57   

The Hall Of Seasons, dało się poczuć klimaty poprzednich Tombów, taka odskocznia od mrocznej atmosfery ulic i powrót do korzeni.

Poza tym levele z Kurtem, ponieważ, no cóż, kocham tego mena, poza tym fajnie się nim sterowało, cokolwiek inni mówią :mrgreen2:
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
LadyShadow 
Nowicjusz



Joined: 10 Sep 2011
Posts: 21
Posted: 10-04-2012, 18:09   

1. The Serpent Rouge, bo fajna i klimatyczna muzyka leciała :mrgreen2:
2. Galerie Luwru, ponieważ podobał mi się motyw z laserami, cichym skradaniem i porażaniem strażników prądem :D
3. Forteca na Strahov(?) Nie wiem jak dokładnie nazywał sie ten poziom, ale muzyka była świetna no i... skradanie :D Nie wiem dokładnie czemu, ale skradanie daje mi wielką radochę! ^^

No i to wszystko :P Tak na prawdę to wszytskie poziomy mi się podobały, oprócz walki z Boaz i Sali pór roku ... ale do tego to jest inny temat więc się rozpisywać nie będe xd
_________________
"Anyone between me and that stone dies..."

http://www.youtube.com/user/croftingsmile
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 21-06-2012, 15:30   

Moje ulubione poziomy to:

Paryskie Getto - lubię ze względu na klimat :> Cisza jaka tam panuje jest przerażająca :shock: Również zrobiły na mnie wrażenie zakamarki i kryjówki. No i z różnymi postaciami fajnie się rozmawiało, gdyż zawsze mieli coś ciekawego do powiedzenia :D Zwłaszcza ten gość w parku ;P

La Serpent Rouge - lubię za fajną muzyczkę i wspinaczkę na samą górę. Ogólnie świetny pomysł :spoko:

Galerie Luwru - spodobał mi się ten poziom ze względu na wygląd. Ładne były tam rzeźby, obrazy i pomysł z laserami też świetny :) Lubię wracać do tego poziomu, żeby móc podziwiać tą galerię :p
_________________
Witaj Guest
 
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 25-06-2012, 18:52   

W TRAoD spodobały mi się tylko dwa poziomy bo reszta mnie była przeciętna (poziom z czerwonym duchem wk :censored: ł mnie bezEndu :fire: )

1.Tomb of The Ancients - Za prawdziwie tomb raider'owy klimat :P
2.Parissan getto - Za pseudo otwarty świat i dialogi z różnymi postaciami , można było się sporo dowiedzieć :tak:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo