FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Na czym będziemy grać w TRL?

Na której z platform będziesz grał/a w Tomb Raider Legend?
PC
74%
 74%  [ 106 ]
PS2
9%
 9%  [ 14 ]
XBOX
0%
 0%  [ 1 ]
XBOX360
4%
 4%  [ 6 ]
PSP
2%
 2%  [ 3 ]
Na kilku z wyżej podanych
9%
 9%  [ 13 ]
Voted : 143
Total Votes: 143

Author Message
Scarletee 
Nowicjusz



Joined: 18 Dec 2005
Posts: 7
Posted: 15-02-2006, 19:05   

ja już sie nie moge doczekac tr 7 Bede grac na PC oczywiscie :D Juz nawet miejsce zrobiłam na dysku C mam 6Gb wolnego starczy no nie xD A komp mam dobry na tą super gre xD D
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 24-02-2006, 16:26   

Ja w Legendę będę grac na moim komputerze... Do tego czasu staram się przejść inne gry by je potem skasowac na rzecz nowego Tomb Raidera oczywiście :mrgreen: Ciesze sie że mam WinXP bo miałem kupić Millenium i bym dziś żałował, oj i to bardzo ...
Z kolei musze wyprawiac cuda by pograc pod XP w TR1 a gdybym miał wersje Win Millenium to bym mógł grac sobie bez problemu w jedyneczkę.
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 26-02-2006, 14:36   

łii...aby TR1 dobrze działał pod XP to juz był taki temat..wystarczy troche pokombbinowac..i juz mozna normalnie grac sobie w TR1 :P POZDRO!!! I wutam na forum :P (wiem ze jestm spostrzegawczy:PP)
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 04-03-2006, 09:40   

Na wymagania nowego Tomb Raidera to wole nie patrzeć by sie nie potrzebnie nie straszyć że mi nie pójdzie... Noszę sie jednak z zamiarem kupna konsoli.
Myślę o Play Station 2 jednak mam watpliwości jak długo bedzie jeszcze na rynku. Czy wiadomo juz cos o wydanym kilka mięsiecy temu Play Station 3? Kiedy wejdzie na polski rynek???
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 04-03-2006, 10:11   

PlayStation 3 nie zostało wydane kilka miesięcy temu :P Wciąż jest w fazie produkcji i premiera, początkowo zapowiedziana na wiosnę (Japonia), na pewno ulgnie przesunięciu. W Europie PS3 nie pojawi się raczej szybciej, niż za rok :P Myślę, że warto inwestowac jeszcze w PS2, bo gry na nią będą wychodziły jeszcze na pewno przez jakieś 3 lata, a i biblioteka już wydanych gier, jest przeogromna :P
_________________
 
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 04-03-2006, 16:52   

mi tam gra powinna pojsc na PC :D moze bede grał na mimnimalnych wymaganiach :) ale bede grał :D
 
 
 
Enlieen 
Student


Joined: 18 Feb 2006
Posts: 71
Location: UK,Notts
Posted: 04-03-2006, 18:18   

Ja tez na minimalnych wymaganiach, ale nie jestem pewna czy mi dobrze pojdzie, bo cos mam takie wrazenie, ze mi z moja karta graficzna nie pojdzie :placz: ale na wszystko powinien byc jakis sposob,wiec na PC
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-03-2006, 18:30   

Moj sprzęt jest gdzies tak pomiedzy wymaganiami minimalnymi a zalecanymi. Czyli nie będzie najorzej :)
_________________
 
 
Łapa2 
Student


Joined: 03 Dec 2005
Posts: 45
Posted: 18-08-2006, 12:57   

A ja postaram się zagrać w TRL na wszystkich platformach, w końcu od czegoś am się te rodzinkę nie? Na PC'ta dalej czekam aż tato mi przywezie legend kuzyn ma na PS2, PSP i XBOX więc zostaje jeszcze XBOX360. Jakoś se poradzę :)
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 18-08-2006, 15:39   

Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen ambicji zagrania w tę samą grę na wszystkich dostępnych platformach, bo tu mi się zrozumienie kończy... :p
_________________
; p ; >>
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 18-08-2006, 15:52   

Pffffff no popatrz :690: Polega na tym, że na każdej platformie gra się inaczej chociażby ze względu na kontoler i grafikę. Ja grałem na PS2, XBox, X360 no i na PC wciąż gram.

:narka: :pozdro:
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 18-08-2006, 17:13   

Ale to nadal jest bez sensu. To tak, jakbym chciała układać tę samą partię pasjansa na przemian na PC i Nokii, bo jest inne sterowanie i grafika (chociażby) :gupek: A zresztą...
_________________
; p ; >>
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 19-08-2006, 10:55   

Mam pewne pytanie i nie wiedziałem, gdzie konkretnie mogłem je zadać, więc piszę tu, bo tentemat najbardziej chyba odpowiada poniższej treści mojego posta:

Czy ktoś z Was grał może w "Tomb Raider: Legend" na PSP?
Czy wersja na tę konsolkę jest tak samo "obcięta", jak Revelacyjnie obcięty został "Prince of Persia: Revelation"? Czy ktoś z Was ma może dostęp do jakiej szerokiej recenzji TRL na PSP (jeżeli jest na wydruku, to czy możecie ją zeskanować i podać tutaj?).

Chodzi mi szczególnie o to, czy fabuła, lokacje itp. zostały bardzo okrojone, jak to wszystko sprawuje się wizualnie i dźwiękowo? Ile strojów można odblokować Larze? Czy są to tylko te trzy, które można znaleźć na WOTR w dziale "TRLegendy", czy może są to trzy dodatkowe do reszty ubrań odblokowywancyh w grze? Czy można odblokować to samo co np. w wersji na PC? Czy są Time Triale? Jakieś dodatki?

Bardzo proszę o dopowiedź na moje powyższe pytania, ponieważ zaraziłem kumpla "Tomb Raiderem", a on ma PSP i nie chce POPełnić tego samego błędu, kiedy kupił POP:Revelation. Z góry dziękuję. :) Pozdrawiam! :607:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 19-08-2006, 13:28   

Z tego co wiem, to gra nie jest obcieta i ma kilka specjalnych trybow dostepnych tylko na PSP. Niestety oceny zbierala takie sobie, najczesciej narzekano na kamere i sterowanie.

http://www.gamespot.com/p...raider%20legend
_________________
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 19-08-2006, 15:12   

K@t wrote:
Z tego co wiem, to gra nie jest obcieta i ma kilka specjalnych trybow dostepnych tylko na PSP. Niestety oceny zbierala takie sobie, najczesciej narzekano na kamere i sterowanie.

http://www.gamespot.com/p...raider%20legend


Właśnie też doszedłem do tej recenzji na gamespot.com. Rzeczywiście narzekają tylko na te rzeczy, czyli wygląda na to, że poza tymi "przeszkadzajkami" gra jest w porządku. Myslałem, że ktoś na forum ma TRL na PSP i mógłby napisać co nieco od siebie, ale recenzja w zupełności mi wystarczyła. :) Dzięki! :607:

:offtopic:
Lekkim offtopem powiem, że przeczytalme też recenzję POP:R i okazuje się, że nie obcięto jej, a nawet wsadzono kilka nowych leveli. Dziwne, bo polscy recenznci narzekają na "Revolutions" i gracze też... :gupek:
Koniec offtopu. ;)
:offtopic:
 
 
Kathleen 
Nowicjusz


Joined: 09 Apr 2007
Posts: 1
Posted: 09-04-2007, 15:10   

Wiele plotek słyszałam o Legen w wersji na game cube. Czytałam na wielu portalach, ze wersja europejska pojawiła się w grudniu. Ale skoro tak, to gdzie ją można znaleźć i zakupić??
 
 
Amy 
Podróżnik



Joined: 24 Feb 2007
Posts: 277
Location: Avalon ;)
Posted: 09-04-2007, 18:45   

Ja tam gram w Legendę na moim kochanym PC, który niestety nie obsługuje Next Gen... Ale bez tego da się żyć... Ja bym chyba nie umiała grać w TR na jakiejś konsolce :-P lepiej za pomocą myszki i klawiatury ;) :pozdro:
_________________
Angel of darkness
Angel of darkness
Don't follow your command
But I will fight and I will stand
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 09-04-2007, 19:32   

Na konsoli troszkę prościej z tym że dla mnie Legenda była pierwszą grą gdzie dotknęłam pada więc... Banalność i prostota mnie zadziwiła. Na komputerze okazji grać nie miałam ale szczerze mówiąc być może będe mogła.
BTW, na konsoli grało się dobrze, kwestia przyzwyczajenia(bo w Legend chyba nie ma lewo, prawo góra dół i alt to skok, nie?)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
iraq 
Podróżnik



Joined: 10 Apr 2007
Posts: 221
Posted: 09-05-2007, 17:45   

heh tom ja was rozśmiesze moj bratol ma xboxa i PS3 oczywiscie ja i moj brat jestesmy juz dforosli i bratol jak chce pozwala mi pograc (tak naprawde kiedy chce) a ja nie lubie konsol do gier nie lubie i tyle zawsze gralam na klawiaturze i juz chyba przez jakies 15 lat giercowania na klawiaurce przywyklam do klwi nie zmieniam na konsole :)


MACPHISTO
Jak na osobę dorosłą wykazujesz się zaskakująco wysokim poziomem nieznajomości interpunkcji. Choćby tej najbardziej podstawowej.
_________________
...
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 10-05-2007, 16:50   

heh tom, ja was rozśmiesze moj. bratol ma xboxa i PS3 oczywiscie. ja i moj brat jestesmy juz dforosli i bratol jak chce. pozwala mi pograc (tak naprawde kiedy chce) a ja nie lubie! konsol do gier nie lubie. i tyle zawsze gralam na klawiaturze... i juz chyba przez jakies 15 lat, giercowania na klawiaurce przywyklam do klwi, nie? zmieniam na konsole.

Iraq, ja tak rozumiem Twojego posta, dobrze? Jak tak przywykłaś do tej "klawiaurki", to odnajdź na niej przecinek i kropeczkę - na początek tyle wystarczy.
Pozdruffka!! ^^ :*:*:*
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 10-05-2007, 19:24   

Ja przeszłem i gram w Legend na PSP, ale mam go już dosyć i zamierzam kupić albo jakąś dobrą kartę graficzną, tak do 2 tysiący, albo PS3 ( trzeba się przygotować na nadejście TR8 xD a na PS3 też bedę mógł grać w TRA :) )
 
 
Bartoli 
Nowicjusz


Joined: 19 May 2007
Posts: 14
Posted: 21-05-2007, 23:41   

PeeT TR: Anniversary niestety nie zostanie wydane na ps3 ani na X360 :( a wielka szkoda można by było podziwiać pięknie dopracowane poziomy w Full HD 1080i. W Legende grałem na PC i X360 i muszę powiedzieć że na kompie lepiej mi się sterowało (lata gry na klawiaturze :690: ) jednak oprawa graficzna zdecydowanie lepsza na X360, ach te widoki, te strumyki, roślinki, poprostu miodzik xD
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 22-05-2007, 09:04   

Ale Peet ma rację, bo w związku z tym, że PS3 jest wstecznie kompatybilne z PS1 i PS2 w TRA też będzie sobie mógł na nim pograć :) Ale z HD trzeba będzie poczekać do TR8 :p

A, i full HD to 1080p :D 1080i wygląda nawet gorzej niż 720p :p
_________________
 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 22-05-2007, 13:36   

lara_croft wrote:
a ja watpię, ze któreś z nas poczeka te kilka lat na TRL w gazecie :D bo w końcu to jednak kilka lat, inni to już będą obcykani w graniu a my dopiero w gazecie kupimy :D wiec jednak nejlkepsze wyjście to pożycenie od kogoś, przegrnaie sobie, czy też ściągnięcie z neta :p


A Panie i Panowie z forum nie karają ostrzeżeniami za piractwo? ;)

Nie wypowiadałem się na ten temat: ja zacząłem grać na PC... jednak po kilkunastu minutach przerzuciłem się na konsolę mój-za-szybki PC nie dawał przyjemności z grania... pokaz slajdów mnie przeraził :-P
_________________
 
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 17-06-2007, 20:38   

Rob3rt, nie karają. takich mamy fajnych operatorów i adminów, że nie karają :) .
Oprócz tego włączają się do dyskusji, zakładają tematy... nie niektórych forach się to nie zdarza, doceńmy naszych adminów i moderów :) .


MACPHISTO
:550: No jak nie karają jak karają... :550: Widać trzeba będzie karanie zaostrzyć, skoro jest niezauważalne :p Na posty podpisane lara_croft radzę nie zwracać uwagi :p
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo