FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Śnieg w Pradze (?)

Czy masz śnieg w The Monstrum Crime Scene?
Tak
51%
 51%  [ 83 ]
Nie
48%
 48%  [ 79 ]
Voted : 149
Total Votes: 162

Author Message
Ston Zephymosa 
Podróżnik



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 213
Posted: 17-03-2007, 22:06   

Ja nie mialem sniegu w Aod. Moze to zalezy jaka wersje gry sie ma? Albo jaka karte graficzna choc w to watpie :/ Tak czy siak okularkow i sniegu w grze nie ma :P
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 19-03-2007, 14:02   

Co do okularow, to karta graficzna w tym wypadku znaczenia nie ma, bo jest to tylko i wylacznie blad Core. W niektorych scenkach okulary sa, w innych ich nie - niedorobka po prostu.
_________________
Miow.
 
 
 
Diana Trent 
Student



Joined: 23 Feb 2007
Posts: 76
Location: z Gdyni
Posted: 19-03-2007, 15:22   

Co do "Śnieg w Pradze" ja również go nie mam. Ehh.. Core się troche z Angel Of Darkness nie postarał. Ani okularki , ani śnieg :/ .. i na to nawet milion bugów które MY sami musimy naprawiać... ehh :P ..
_________________
/ .. Pamiętasz kiedy to dotknełam ? To odwzajemniło dotyk .. /

TR Editor : Crystal Of Life
Obecny poziom : The Submarine
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 19-03-2007, 16:37   

Może uda sie go włączyć ^^

Weźcie ściagnijcie TRAOD SCU i zaisntalujcie(potrzebne do odpowiedniego działania pathy v42 i v49)

Zaznaczcie opcje żeby było debug menu(czy coś takiego) i wejdzcie w gre...

Wejdzcie w Prage i wcisnijcie esc a potem tab, dowalą się nowe opcje, wejdźmy w menu z cheatami(któraś opcja) i tam wyszperajcie śnieg a potem włączcie!

PS - Nie wiem czy pójdzie niestety :/
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 20-03-2007, 10:04   

A jest w ogole taka opcja? :roll: Szczerze watpie :roll: W tym wypadku debug menu raczej nic nie pomoze.
_________________
Miow.
 
 
 
Diana Trent 
Student



Joined: 23 Feb 2007
Posts: 76
Location: z Gdyni
Posted: 20-03-2007, 15:13   

Też mi się raczej wydaje że nie ma takiej opcji . Szperałam w TRAOD SCU i raczej w Debug Menu , nie znalazłam takiej opcji .. chyba że coś przeoczyłam . Zaraz też poszperam .. może faktycznie cuś ominełam .
_________________
/ .. Pamiętasz kiedy to dotknełam ? To odwzajemniło dotyk .. /

TR Editor : Crystal Of Life
Obecny poziom : The Submarine
 
 
 
Balbina 
Student



Joined: 03 Oct 2006
Posts: 83
Posted: 20-03-2007, 20:37   

Mam Radka X700 - nic nie pada. :583:
Ciao
Balbina
 
 
Ston Zephymosa 
Podróżnik



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 213
Posted: 21-03-2007, 17:01   

A moze mogłby ktos zrobić filmik jak pada u niego śnieg?
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 21-03-2007, 17:35   

Rzecz w tym, ze śnieg pada tylko w wersji na PS2. Radze przeszukać youtube (może coś będzie) lub pytać szczęśliwych posiadaczy owej konsoli, chociaz nie liczyłabym na szczególną jakość filmów nagrywanych np. kamerką internetową z telewizora ;-)
_________________
; p ; >>
 
 
Ston Zephymosa 
Podróżnik



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 213
Posted: 21-03-2007, 19:02   

No cóz... szkoda. Osoby co posiadaja ps2 i maja AOD nagrajcie mi jak pada śnieg w AOD w levelu praga PLx tak ladnie prosze
 
 
Aurimas 
Nowicjusz


Joined: 01 Apr 2007
Posts: 8
Posted: 01-04-2007, 12:33   

Hello! I am from Lithuainia and I cannot speak Polish. I want to say that snow is snowing only on PS2 version, but some people encounted it on PC, I want to ask can someone here can post the screens of snow in Monstrum Crimescene level, please?
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 01-04-2007, 16:54   

Here you are.



But this screenshot was released before a release of Angel of Darkness so I'm not sure if something like that is in the game. I have not-snowing version on PC.
 
 
Aurimas 
Nowicjusz


Joined: 01 Apr 2007
Posts: 8
Posted: 01-04-2007, 18:31   

Barbie wrote:
Here you are.

Obrazek

But this screenshot was released before a release of Angel of Darkness so I'm not sure if something like that is in the game. I have not-snowing version on PC.

I know this screen, photo, but can someone take pictures of the snow which is on Play Station 2 version. And thanks for trying to help.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-04-2007, 18:33   

I'm afraid you're not the only person who wants to see those pics ;)

...

Swoją drogą cały czas ciekawi mnie, czy komuś tak bardzo by się nudziło, żeby 1 kwietnia założyć konto i udawać obcokrajowca który polskiego nie zna ale w temat trafia idealnie (na forum, gdzie nawet niektórzy polscy userzy takiego daru nie posiadają) :P
_________________
 
 
Aurimas 
Nowicjusz


Joined: 01 Apr 2007
Posts: 8
Posted: 01-04-2007, 19:04   

K@t wrote:
I'm afraid you're not the only person who wants to see those pics ;)

...

Swoją drogą cały czas ciekawi mnie, czy komuś tak bardzo by się nudziło, żeby 1 kwietnia założyć konto i udawać obcokrajowca który polskiego nie zna ale w temat trafia idealnie (na forum, gdzie nawet niektórzy polscy userzy takiego daru nie posiadają) :P

You know I can understand in Polish a little bit.
P.S. I realy need those screens.
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 01-04-2007, 22:46   

Aurimas, where did you heard of snow in PC version? I'm not sure if it's even possible.
_________________
Miow.
 
 
 
Aurimas 
Nowicjusz


Joined: 01 Apr 2007
Posts: 8
Posted: 02-04-2007, 11:38   

Kasia Trent wrote:
Aurimas, where did you heard of snow in PC version? I'm not sure if it's even possible.

Some people said that they had snow on PC, but there is no clues, another thing: it surely snow on PS2, so someone who is playing Angel Of Darkness in Playstation 2 could post photos of gameplay so we all could see how it snows in Monstrum Crimescene, I know that it looks very beautiful.
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 02-04-2007, 12:53   

Some people say that Lara can turn into a dragon in TR2, so I wouldn't necessarily listen to all of people's ideas :P I ain't got PS2, so I can't help you in this case ;)
_________________
Miow.
 
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 07-04-2007, 12:08   

Some snapshots from PS2 AOD: :D
(Sorry for bad quality :> but i don't have the ability to take better ones :p )







Don't you? :690:
 
 
Ston Zephymosa 
Podróżnik



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 213
Posted: 07-04-2007, 12:53   

Fajne sa te screeny :)

Tylko szkoda ze ich nie ma w wersji PC. Wogole nie wiem poco Ps2 i PC maja cos innego w grze ;/
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 07-04-2007, 15:08   

Myślę że mogli zlikwidować ten śnieg, bo o ile na zdjęciach wygląda całkiem "normalnie" to nie wygląda on zbyt dobrze w ruchu :p
Jest nienaturalny... trochę trudno to określić... ale mogę spróbować dać filmik, jeśli rozgryzę jak to zrobić :D
 
 
Aurimas 
Nowicjusz


Joined: 01 Apr 2007
Posts: 8
Posted: 07-04-2007, 15:20   

Thank you! :*
 
 
Ston Zephymosa 
Podróżnik



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 213
Posted: 07-04-2007, 21:58   

Szynszyl wrote:
Myślę że mogli zlikwidować ten śnieg, bo o ile na zdjęciach wygląda całkiem "normalnie" to nie wygląda on zbyt dobrze w ruchu :p
Jest nienaturalny... trochę trudno to określić... ale mogę spróbować dać filmik, jeśli rozgryzę jak to zrobić :D


No pewnie ze dawaj :P Nagraj kamerka :P
 
 
Vilandra 
Student



Joined: 05 Jun 2007
Posts: 38
Posted: 05-06-2007, 20:07   

Jestem nowa na forum więc najpierw chciałabym powitać wszystkich fanów :)
Miałam wersję na PS2 Angela i Legendy ale sprzedałam i zakupiłam obie gry na PC.
W wersji na PS2 był śnieg i moim zdaniem wyglądał bardzo klimatycznie. Kiedy zobaczyłam ten sam poziom na kompie doznałam lekkiego szoku :aaa: nie widząc żadnego śniegu. Mam GeForce 7600 ale nie wydaje mi się, żeby to była wina karty. Pewnie kolejny bug. Choć nie powiem, żeby wersja PS2 była mniej zabugowana. Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie :)
_________________
.lenah biv kenen tenesh erthbantee meh keelentee roob rekeelen fahets kenen ten ril-tsan
 
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 07-06-2007, 21:58   

Vilandra, ja mam taką samą karte co Ty i też śniegu żadnego nie widziałam. W gruncie rzeczy nie czuje się z tego powodu jakoś specjalnie zawiedziona.

No ale wiecie .... pogody przecież nie da się przewidzieć, raz pada raz nie xD xD
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo