FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
~~Próby czasu~~
Author Message
Pinka 
Student



Joined: 30 Dec 2007
Posts: 54
Posted: 23-03-2008, 13:57   

Ja tylko próby czasu nie przeszłam w Boliwii Redux, moim zdaniem te próby czasu są bardzo łatwe. Wcale nie używałam kodów :P , tak samo jak Kiniangie chodziłam na skróty, nie których wrogów zabijałam. Najtrudniejsza dla mnie była za 1 razem próba w Kazachstanie, ale teraz to łatwizna.
 
 
Piterek 
Praktykant


Joined: 23 Mar 2008
Posts: 126
Posted: 23-03-2008, 16:56   

Ja pierwszy Time Trial przeszedłem pierwszą Boliwię i ledwo mi się za pierwszym razem udało, a następnie przeszedłem na TT Nepal, moim zdaniem opłaca się przejść akurat Nepal, gdyż jest on (przynajmniej dla mnie) łatwy, udalo mi się go przejść za pierwszym razem i nawet zostalo mi kilka minut. Nie pamiętam jak po kolei przechodziłem następne TT, ale nie których nie przeszedlem, np. ciągle męczę się z Bolivią Redux i za nic nie chce mi wyjść :!!: :fire: A fajnie by bylo gdybym miał kod na zabijanie jednym strzałem.
 
 
 
Ocieks 
Nowicjusz



Joined: 24 Mar 2008
Posts: 19
Location: Croft Manor
Posted: 27-03-2008, 19:41   

angelika1 wrote:
Ja nie mogę przejść Kazachstanu ani Ghany.W Kazachu ostatnio już przełączałam dźwignie przy potworze Amandy! Nie mówcie zebym dała sobie spokój bo prędzej wyzionę ducha niż tak się stanie!!
! TAK MI ZALEŻY Na AMANDZIE :!!: No Błagam pradzcie coś!
:fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire:


Trzeba poprostu obrac odpowiednia "taktyke" czyli nie zabijac mniej waznych wrogów i odrazu jak najszybciej biec do celu, trzeba miec tez szczescie zeby wszystko poszlo jak sie chce, naprawde trzeba probowac, probowac i dopiero jak juz wydaje sie ze nic z tego wtedy sie wykonuje :D
_________________
for
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 27-03-2008, 19:46   

angelika1, przede wszystkim wyluzuj. Milion emotek symbolizujących twój gniew niczego nie zmieni. Tak jak już napisał Ocieks, musisz starać się omijać zbędne fragmenty poziomu, unikając przeciwników itd. Pograj kilka razy dla rozgrzewki, a potem spróbuj. Jakby nie szło, zobacz na youtube, jak to się robi (są pokazane wszystkie skróty i błędy w grze pomagające ukończyć próbę czasu).
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 27-03-2008, 19:46   

angelika1, uzyj skrótów:)
Kazachstan: http://youtube.com/watch?v=arCXbzSKM9E
Ghana: http://youtube.com/watch?...feature=related oraz tu: http://youtube.com/watch?...feature=related

Ogólnie polecam przejżenie youtube a w ostateczności save 100% z innego topiku. :D
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
maupa 
Nowicjusz



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 15
Location: Gorzów Wlkp.
Posted: 01-04-2008, 14:44   

Uważam, że czasówki w Legendzie są całkiem łatwe, nie to, co w Anniversary było. :D
Problem miałam jednak z pobiciem Time Triala w Boliwii-powrocie. xD

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 01-04-2008, 15:35 ]
tszu tszu tsss...
 
 
 
zuzia66 
Nowicjusz



Joined: 16 Mar 2008
Posts: 12
Location: Peru
Posted: 03-05-2008, 11:54   

ja narazie przeszłam tylko 3 TT Peru, Japonię i Nepal i próbowałam przejść Anglie ale ten potwór był nie do pokonania bo jak strzelałam w te kolumny to potem jak zarzucałam linkę to potwór już się na tą kolumnę nie patrzał i musiałam tak robic tysiąc razy aż się udało ale czas minął ;( :(
 
 
oolcia112 
Nowicjusz


Joined: 05 May 2008
Posts: 3
Posted: 05-05-2008, 16:22   

smoczek? to taki miły stworek i całkiem niegrośny :D :) :D ja przeszedłam go ja jednym razem nawet nie zdążył 10 razy walnąć "ogniem" moge dac wam save po smoku :D ale w wersji angielskiej
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-05-2008, 16:23   

Oolcia, proszę ja Ciebie bardzo, pisz po polsku.
_________________
 
 
Moniaa_ 
Student



Joined: 27 Apr 2008
Posts: 38
Location: Polish World xD
Posted: 20-05-2008, 19:10   

ja przeszłam wszytkie próby czasu za pierwszym razem łatwe były... teraz bawię się w szukanie nagród... no niby mam poradnik ale wole się sama namęczyć przyjamniej satysfakcja będzie z tego jakaś...
_________________
+Seeing in present is believe+
 
 
AngelOfDarkness 
Student



Joined: 31 Jul 2008
Posts: 39
Posted: 31-07-2008, 14:33   

Ja także przeszłam wszystkie time triale za pierwszym razem ;p A wydawały się takie trdne! Nie mogłam przejść Bolivia Redux bez czasu i przeszłam chyba za 7 razem a time trial przeszłąm za pierwszym o_O W Bolivi (w tej pierwszej, to był mój pierwszy time trial) została mi jedna sekunda xD Cudem zdążyłam. xD Tak wogóle to ta Legenda jakaś prosta jest, Przeszła w 100 % gre z wszystkimi nagrodami i time trialami w niecałe 2 dni grania ;/
_________________



Ukończone Części:
Anniversary
Legend
Angel Of Darkness
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 31-07-2008, 14:47   

AngelOfDarkness wrote:
Tak wogóle to ta Legenda jakaś prosta jest, Przeszła w 100 % gre z wszystkimi nagrodami i time trialami w niecałe 2 dni grania ;/


Skąd ja to znam... :p 14 godzin bez nagród + około 3/4h na 100%. Mogę się pomylić co do tego plusa bo nie pamiętam dokładnie.

Ostatnio bawiłam się w Time Triale z czystej nudy. Najłatwiejszy TT to (aktualnie :p ) chyba Peru, gdzie tak naprawdę nie musisz ze wszystkimi walczyć, chociaż potem lokacja zaczyna strasznie irytować. Bynajmniej mnie :)
 
 
Missy 
Student


Joined: 17 Aug 2008
Posts: 35
Posted: 18-08-2008, 16:09   

Gdy miałam wszystkie rzeczy oprócz TT to ściągnełam save'a.
I po kłopocie. Wiem że wam to sprawia przyjemność
ale ja ich nie cierpie.

A bikini chciałam mieć
_________________
The Bioluminesence Of The Night..
 
 
Niko47 
Student



Joined: 01 Aug 2008
Posts: 92
Location: Polska :-)
Posted: 18-08-2008, 20:57   

Ja przeszedłem wszystkie TT. Ale uczciwie tylko ostateczny pojedynek z Amandą, bo odblokowywał mi kod na słabych przeciwników. Potem z tym kodem szło jak po maśle, bo co to za boss, co go zabijam jednym strzałem :) ? Więc nieraz miałem czasy o parę minut mniejsze, nia przewidzieli autorzy :D
 
 
 
Alexiss 
Praktykant


Joined: 04 Apr 2008
Posts: 127
Location: Konin
Posted: 20-08-2008, 15:02   

Ja także przeszłam wszystkie próby czasu bez żadnych pomocy. Tak naprawdę nie były one takie trudne, nawet zrobiłam kilka błędów, a i tak mi się udało.
Najtrudniejsze wydawały mi się Anglia i Kazachstan (boss raz mnie zabił, a do końca zostało mi 5 sekund).
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 07-12-2008, 16:02   

W TR Legend, żadnych problemów z próbami czasowymi nie miałem poza levelem Bolivia powrót. Poziomy przechodziłem po kolei, uaktywniając odblokowane kody. I tym sposobem był to jedyny Tomb Raider, którego przeszedłem w tak krótkim czasie. Pomijając klasyki i kod na przejście do następnego etapu :p
_________________
 
 
kondzio109 
Praktykant



Joined: 06 Jan 2008
Posts: 113
Posted: 07-12-2008, 16:21   

Hio ... ja się ostatnio bawię w time triale na ps2 , zdawało mi się , że jest to nieożliwe w kazachstanie , a jednak :p ukonczyłem grę , zostało mi chyba jescze 5 minut . Została mi jescze anglia , oraz boliwia redux . Kazachstan i nepal pokonałem niestety z kodem rifles coś tam . Ale i tak biję do tego bikini :jumper: . Mam taki problem : przechodziłem ghane , nie w time trialu , chcąc zdobyć wszystkie nagrody . I zapomniałem jednej , srebnej . Nastepnie przechodziłem ten sma level , tyle że w time trialu , znalazłem przypadkowo tą nagrode : była pod tą wyspą na początku :) i zabrałem ją , zapisąłem gre , ukonczyłem time trial , iii ... w menu nagrody nie ma !!!!! sprawdiłem jescze raz , przechodząc level , ale jej już tam nie było !! czy to znaczy , że nie ukoncze gry w 100 % !! ;)

P.S - lokne jescze do jakiejś solucji , moze zapoomniałem jakiejś innej nagrody .. ale watpie ...
 
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 10-12-2008, 02:27   

a ja już mam wszystkie TT zaliczone( wszystkie za pierwszym podejściem, więcej denerwowałem się przy time trialach w Anniversary,bo są o wiele trudniejsze). Z Time Trialami w Legendzie nie miałem żadnego problemu :pozdro:
_________________

 
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 10-12-2008, 18:13   

Time Triale nie były dla mnie zbyt trudne, poza Powrotem do Boliwii i Japonią. Właśnie, w Japonii zawsze miałam zbyt mało czasu na rozprawienie się z Takamoto :( Ale pomagam sobie małym trickiem :wink: Za pomocą odblokowanych kodów walczę z nim Excaliburem, kilka trafień i po wszystkim :D
Jednak niecałe 5 minut na przejście poziomu Boliwia - Powrót, to trochę za mało... Mogłoby być chociaż o minutę dłużej :cool:
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 22-12-2008, 12:23   

Ja jeszcze nie przechodziłem prób czasowych, ale wydaje mi się, że nie powinno się ich przechodzić w kolejności takiej, w jakiej występują poziomy w grze. Gdzieś o tym nawet czytałem. Najpierw najlepiej przejść Nepal i dostać Excalibura, potem Bolivię Redux, by zabijać wrogów jednym strzałem. Dopiero z takimi "możliwościami" ruszać na kolejne próby czasowe. Warto też obejżeć filmiki na YouTube, gdzie "spece od TR" przechodzą próby czasowe w niewiarygodnie krótkich czasach wykorzystując do tego różne błędy w grze.
 
 
czesio-5 
Nowicjusz



Joined: 01 Feb 2009
Posts: 20
Posted: 01-02-2009, 12:51   

Hej Hej :> Jestem nowa to się ładnie przywitam ;D

Ja też nie miałam żadnego problemu z TT w Legendzie, ale w Anniversary to już trudniej mi szło. W TRL najpierw (po ukończeniu gry) na czas zrobiłam Nepal, potem Bolivie Redux, a potem kolejne. Bez Excalibura ciężko by było ukatrupić Takamoto i Rutlanda ;D

Na początek sie strasznie denerwowałam. Ta adrenalinka gdy skończymy TT 5 sekund przed kończem czasu.
No, to tyle ;) :pozdro:
 
 
Minika204 
Nowicjusz



Joined: 28 Jan 2009
Posts: 27
Location: Avalon
Posted: 02-02-2009, 20:55   

czesio-5 wrote:
Bez Excalibura ciężko by było ukatrupić Takamoto i Rutlanda


Mi najłatwiej było pokonać Rutlanda :guns:
Z Takamoto no... troche gorzej. Boliwie Redux przeszłam jako pierwszą, potem Ghana, Kazachstan, Japonia, Anglia, Neapal i Boliwia ;)
_________________
'' Śmierć z nutką ironii zawsze boli, amatorzy ''
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 03-02-2009, 14:38   

Najtrudniej było mi przejść Anglię i Boliwia Redux . Inne poziomy nie sprawiałay mi kłopotu . W Angli zacinałam się na wężu , przechodziłam go o wiele za długo :placz: Ale w końcu mi się udało :P . Uff
 
 
Ad@93 
Student



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 59
Location: Warszawa
Posted: 05-02-2009, 20:18   

TT? Ja przechodzę je w tej kolejności - Aglia (nieśmiertelność), Bolwia redux(zabijanie jednym strzałem) a potem z górki: nepal boliwia kazachstan ghana peru tokio... :P
_________________
http://ada93.deviantart.com/
 
 
 
Klaudixa 
Nowicjusz


Joined: 14 May 2009
Posts: 12
Location: taka wiocha :D
Posted: 19-05-2009, 15:04   

ile nerwów żeby te próby czasowe przejść. najgorsza była dla mnie Japonia, bo przeszłam ją dopiero jak miałam nieśmiertelność, excalibur, wszystkie inne bronie. jeszcze był problem z Boliwią Redux.
. . . . . . . . . .

Czy u was też tak było jak przechodziliście normalnie grę, że Amanda 'dawała się' trafić, a jak próba czasowa to robi uniki i jeszcze zwala w przepaść?
może jakoś jest podwyższony poziom trudności, ale ja zawsze gram na najwyższym...
_________________
Lara 4ever
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo