FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Które wydanie warto kupić??

Jakie posiadasz wydanie TR7?
mam wydanie premierowe + łatka NG ;)
35%
 35%  [ 34 ]
mam wydanie w edycji Super Seller
45%
 45%  [ 43 ]
mam wydanie premierowe bez łatki NG
18%
 18%  [ 18 ]
Voted : 95
Total Votes: 95

Author Message
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 04-11-2008, 10:02   

The Eye Of Isis wrote:
Zakupiłem więc Legend w edycji SuperSeller...
Nie ma żadnych problemów z trybem NextGen


Niestety ja takowe problemy posiadam :/ Beznadziejnie się przechodzi levele w Ghanie i Kazahstanie z uwagi na przycięcia oraz wypad do Windowsa... :nietak:

Phoebe Poison wrote:
I doznałam szoku, jak tu wczoraj przeczytałam, że są i Selery dwupłytowe O.o


Również się zdziwiłem lekko jak w moim pudełku znalazłem dwie płytki. :P :gupek:

Lula wrote:
Może was to zaskoczy, że tak u niej jest, ale jej płytka ma zabezpieczenia tj. gdy włancza grę jest sprawdzanie atentyczności płyty. Ja czegoś takiego nie mam. Przez to np. nie może podmienić ciuszków


He he...kolejny dowód że Cenega wypuściła g*wno na rynek,gdzie egzemplarz gry,drugiemu egzemplarzowi równy nie jest... akurat moja wersja Legendy testowania autentyczności płytki nie zawiera.

Dlatego właśnie namówiłem krewnych by sprowadzili mi z UK angielskie wydanie premierowe Tomb Raider Legend. Instrukcja jest na swoim miejscu,Cd szybko i bezproblemowo poddaje się instalacji i co istotne tryb NG się nie sypie... :jumper:
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 04-11-2008, 19:11   

ja mam super seller, na nowym kompie mogłem przetestować nex generation i od razu go wylaczylem... po prostu Lara bez trybu next gen wygląda lepiej moim zdaniem... z next generation nie ma efektu "moknięcia" Lary.
Jeśli miałbym od siebie doradzać to kupcie tak, by było jak najtaniej, nie patrzecie na tryb next gen, bo nie jest on specjalnie udany. :wotr:
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 04-11-2008, 19:24   

Ja mam Legend ściągniętą z GameTapa :P Przez dwa tygodnie nie mogłam kupić TRL, wkurzyłam się i ściągnęłam :D Ale nieprzyjemnie mi się spało obok włączonego kompa ;P
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
kraju92 
Student



Joined: 16 Jun 2007
Posts: 47
Posted: 07-11-2008, 10:18   

Ja mam wydanie z SS, co prawdę mówiąc ładnie wygląda na półce. Ale nie ma to jak premierówka.
_________________


 
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 07-11-2008, 18:15   

Ja mam TR Legend z Super$eller i jest ok, ma patch Nextgenowy tyle że czasem drażni mnie polskie tłumaczenie, literówek jest pełno a niektóre zdania mają jakby ''zjedzony'' początek.
Tym co jeszcze gierki nie mają polecam chyba jednak, tak jak kopek94, Kolekcję Klasyki, bo o połowę mniej kosztuje :)
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
aga13
[Deleted]

Posted: 17-11-2008, 18:27   

Ja zamówiłam dziś TRL na Allegro w Kolekcji Klasyki. :D Czy to ma jakieś wady z łatką NG? Jestem fanką TR od października i nie wiem, czy będę mogła grać z trybem NG. Mam nadzieję, że tak. Czy ktoś może mi to powiedzieć?!? :??: :!!: Z góry :thanx:
 
 
szymeknaluzie 
Nowicjusz



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 27
Location: Krakow
Posted: 17-11-2008, 19:04   

ja dosyc dawno kupilem legende, a kupilem z dwoch powodow: otoz byla tylko wersja z supersellerem wiec nie mialem wyboru,a gdyby byl wybor to bym kupil premierowe bo mniej zajmuje, a mam taki sprzet ze mi NG nie chodzi. :pozdro:
_________________
"I need Thors belt to get his hammer, and i need the hammer, to kill a god"
 
 
Pottero 
Nowicjusz



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 11
Location: Silent Hill
Posted: 24-11-2008, 21:28   

Też sobie zakupiłem wydanie z Kolekcji klasyki, wydanie dodatkowych pięćdziesięciu złotych na wersję premierową nie jest niestety na studencką kieszeń. Po premierze „Legendy” pożyczyłem wersję z dodatkową płytką, gra działała w trybie nextgenowym bez żadnych problemów. Jak sprawa wygląda z KK pojęcia nie mam, bo nie miałem jeszcze sposobności zagrania w „Legendę” na odpowiednim sprzęcie – na moim laptopie, aby gra chodziła płynnie, muszę niestety wszystkie detale poustawiać na minimum. Ale „Legenda” mimo wszystko, nawet za drugim podejściem i przy wyłączonych graficznych bajerach, kopie tyłek, tym bardziej, że teraz mam własną :) .
 
 
Dee Jay 
Nowicjusz



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 21
Posted: 25-11-2008, 01:51   

Wszystko zależy od podejścia. Jednym wygląd pudełka nie przeszkadza bo liczy się gra i to że na się oryginał inni chcieli by mieć w premierowych najładniejszych wydaniach. Ja jestem w tej drugiej grupie. Kupuje mało gier a na kultowe dla mnie gry jestem w stanie dać kilka złotych więcej i by ładnie się prezentowały w kolekcji. Zależy czy się jest tylko fanem czy też kolekcjonerem ;)

Ja zamówiłem premierówkę i zobaczę jak ma się sprawa z patchem od cenegi.
Jak będzie oki to super jak będzie wywalać to oryginał będzie stał na półce a będę grał na piracie. Mając oryginał chciałbym zagrać jak należy zamiast kupować 2 egzemplarze by grać na jednym. Ale jestem dobrej myśli

A swoją drogą zastanawia mnie idea tych tanich serii. Czy naprawdę trzeba zmieniać okładki tych produktów. Przecież można sprzedawać to tej samej cenie ale z naklejką tania seria. Gracz i tak kupi a wszyscy byli by zadowoleni
 
 
Pottero 
Nowicjusz



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 11
Location: Silent Hill
Posted: 25-11-2008, 09:53   

Ja też mam coś takiego dziwnego, że aż mnie duma rozpiera, jak patrzę na oryginały stojące na mojej półce i przeważnie też kupuję wydania premierowe, ale teraz mnie po prostu nie stać. W „Tomb Raidery” grałem kiedyś, od niedawna gram ponownie, chwyciłem bakcyla, no ale że mnie studia dopadły, naprawdę nie mam aż tyle pieniędzy, żeby kupować superładne wydania. Żałuję, ale nic na to nie poradzę, toteż zadowolę się Kolekcją klasyki i Super$ellerem :) .

Idea tanich serii jest dobra, za każdym razem, gdy obniża się cenę gry, zapewne postanawia ją kupić kolejna grupa osób, a stare wydania przecież nie są wycofywane (chyba że je wyprzedano i nie planują następnej partii). Ale popieram, że o wiele bardziej pasowało by mi rozwiązanie z premierową okładką a nie taką wybrakowaną, jak w przypadku KK albo S$ – brzydko po prostu wyglądają. Optymalne byłoby też rozwiązanie stosowane bodajże przez CD Projekt, którzy dają okładkę taniej serii, ale w opakowaniu znajduje się premierowa, jeśli ktoś taką woli. Z szablonem taniej serii dla sklepu, żeby było wiadomo, że tania, a z premierową, żeby na półce postawić, bo ładniej wygląda :) .
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 25-11-2008, 14:33   

Ja mam TRL w kolekcji klasyki. Polecam, next-gen działa i gra jest bardzo tania - kupiłem ją za 24 zł 99 gr w wałbrzyskim empiku :)
 
 
yep 
Student


Joined: 03 Jun 2007
Posts: 32
Posted: 28-11-2008, 13:41   

Teraz, kiedy Microsoft płaci wydawcom za szpecenie pudełek gier logiem "Games for Windows", będzie bedzie już bez różnicy, którą edycję i kiedy się kupuje :fire: .
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 19-12-2008, 00:27   

yep wrote:
Teraz, kiedy Microsoft płaci wydawcom za szpecenie pudełek gier logiem "Games for Windows", będzie bedzie już bez różnicy, którą edycję i kiedy się kupuje .


Niby dlaczego?? Zdaje się że na Zachodzie gry na PC od dłuższego czasu posiadają takie oznakowania i jakoś wielkiego krzyku o to nie ma. Różnica pomiędzy oryginalnym wydaniem premierowym a reedycją tytułu zawsze była,jest i będzie i nawet znaczek "Games for Linux" tego nie zmieni...
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 19-12-2008, 12:49   

Na allegro zamówiłem premierowe, amerykańskie wydanie za 70 zł z przesyłką... mimo, że mam polskie, z super marchewka czy super seller : P.
Już wiadomo, do jakiej grupy fanów należę heh : ). Dla mnie liczy się nie tylko gra, ale także prezentacja, strona wizualna, opakowanie, oryginalne wydanie, najlepiej jeszcze kolekcjonerskie! :P
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
AdQula12 
Nowicjusz



Joined: 20 Dec 2008
Posts: 6
Location: Croft Manor
Posted: 20-12-2008, 14:09   

Ja mam Tomb Raider Legend premierowe+ łatka ;) fajnie nawet mi się podoba. ;)
_________________
"W najmroczniejszym zakamarku każdej duszy drzemie cień zła..." Werner Von Croy
 
 
Alexiss 
Praktykant


Joined: 04 Apr 2008
Posts: 127
Location: Konin
Posted: 21-12-2008, 11:28   

Ja mam wydanie Super Seller, ale tylko dlatego, że gdy zamawiałam grę na stronie sklepu Komputronik wydania z zegarkiem nie było już na magazynie i pozostał mi Super Seller. :P Ale i tak nie gram z NG, bo Lara zbyt się świeci, a to mi się nie bardzo podoba.
Ostatnio zainstalowałam nowe sterowniki karty graficznej i spróbowałam odpalić grę na NG, żeby zobaczyć czy coś się poprawiło. I okazało się, że gra już się w ogóle nie tnie :)
 
 
 
lola24 
Nowicjusz



Joined: 05 Dec 2008
Posts: 10
Posted: 30-12-2008, 20:00   

Mam takie pytanie, grałam w Legende na PS2, a teraz zamierzam kupić sobie też na PC (dla polskich napisów :P ), czy TRL pójdzie na Windows Vista?
_________________
Lara Croft is eternal...
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 30-12-2008, 20:41   

lola24, grałam ostatnio w Tomb Raider Legend na laptopie z systemem operacyjnym Windows Vista i nie zaobserwowałam żadnych problemów :)
_________________
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 30-12-2008, 23:38   

lola24, jak najbardziej się zgadzam z Luth. Również posiadam Windows Vista na swoim pececie i też nie zauważyłam żadnych problemów podczas gry w Legende. Ponadto dodam, że działają mi również klasyczne TRy :) bez żadnych protestów ze strony systemu operacyjnego.
_________________

 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 09-06-2009, 16:14   

Ja mam pytanie do wszystkich posiadaczy premierowego wydania TRL:
Jak sobie załatwliście płytkę z patchem next-gen?
Ja tego TRa zakupiłem dziś i nie mogę znaleźć nigdzie info co dokladnie zrobić.
Proszę o pomoc.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 09-06-2009, 16:27   

Hrithik_Roshan, płytki rozsyłała Cenega. Trzeba było napisać do nich maila z danymi adresowymi i numerem seryjnym gry a oni przysyłali płytkę.
Napisz do nich i zapytaj czy mają jeszcze te patche. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 09-06-2009, 16:34   

Quote:
Hrithik_Roshan, płytki rozsyłała Cenega. Trzeba było napisać do nich maila z danymi adresowymi i numerem seryjnym gry a oni przysyłali płytkę.
Napisz do nich i zapytaj czy mają jeszcze te patche.


Dziękuję :)
Właśnie to zrobiłem ze wszystkimi danymi.
Wydaje mi się, że powinni mieć.
Skoro jeszcze takie wydanie jest dostępne w sklepach.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 09-06-2009, 18:41   

Hrithik_Roshan wrote:
Wydaje mi się, że powinni mieć.
Skoro jeszcze takie wydanie jest dostępne w sklepach.

Obawiam się, że juz nie rozsyłają tych płytek, ale warto zapytać. A to wydanie nie jest juz oficjalnie dostepne.
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 23-06-2009, 14:52   

Quote:
Obawiam się, że juz nie rozsyłają tych płytek, ale warto zapytać.


No pracownicy z serwisu generalnie olali mojego meila i już mija 2 tygodnie, a odpowiedzi brak.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 23-06-2009, 15:09   

Hrithik_Roshan wrote:
No pracownicy z serwisu generalnie olali mojego meila i już mija 2 tygodnie, a odpowiedzi brak.

Ja musiałam napisać 2 maile bo na pierwszego też nie było reakcji.

Scion wrote:
Obawiam się, że juz nie rozsyłają tych płytek, ale warto zapytać.

Wydaje mi się, że nawet gdyby już nie rozsyłali, to powinni wysłać maila i o tym poinformować.
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo