FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubione momenty
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 30-03-2005, 17:58   

Ja nie lubię tylko pod koniec skakać nad tymi przepaściami, bo często mi się nie udaje :/
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 30-03-2005, 18:54   

A ja właśnie najbardziej lubię w TR elementy zręcznościowe, szczególnie trudne i karkołomne skoki nad przepaściami bez dna. Niektóre czasówki też są genialne, choć wnerwiające. Moja ulubiona to ta w młynie w TR5, kiedy trzeba skoczyć na drążek i Lara tak fajnie się obraca :)
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 31-03-2005, 21:30   

Ja najbardziej lubie (we wszystkich TR) zadania na czas - w tym to miejsce w młynie w TR5, gdzie muszę pociagnać za obrotowe koło, skoczyc na drążek i potem szybko wślizgnąć sie pod zamykające się drzwi... :mrgreen:
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 31-03-2005, 21:33   

A ja powróciłóem do grania w TR IV, nie ma to jak dwa pistolety i namiatanka z szakalami, mumiami itp skacząc w tył. Widok jest przepiękny, kocham to. Dlaczego w aod jak skaczesz do tyłu to nie możesz strzelać ?? Mam nadzieję że w TR 7 o tym pomyślą !!!
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 31-03-2005, 21:35   

Kasia Trent wrote:
Ja nie lubię tylko pod koniec skakać nad tymi przepaściami, bo często mi się nie udaje :/


A ja właśnie lubie skakać nad przepaściami, bo zwykle mi te elementy gry wychodzą najlepiej :mrgreen:
 
 
BradPitt 
Podróżnik



Joined: 23 Apr 2005
Posts: 361
Location: Gdynia
Posted: 24-04-2005, 13:30   

Ulubione momenty......?
TR2
Poczatek Temple of Xian
TR3
Nawalanie do dinozaurow.
Poczatek Londynu.
TR4
Samochodzik oczywiscie
Koncowe skakanie po Piramidach
TR5
Moment ze smokami kiedy Lara krzyczy do tego goscia: " Behind you! Behind you!"
Cala Irlandia
TR6
Poczatkowa ucieczka przed policja
Muzeum w Luwrze

a reszty nie moge se przypomniec bo dawno w zadnego TR nie gralem.
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 24-04-2005, 13:38   

BradPitt -> Widze, że tez lubisz Irlandię w TR5. To podobnie jak ja. A jednym z moich ulubionych momentów ( a jest ich bardzo wiele) jest rozmowa Lary z 'tym czymś' w Gallows Tree. Co do TR4 i tego skakania po piramidach, to tego nie lubiałam na poczatku, gdy grałam w TR4. Wqrzało mnie to, że ciągle się gdzies myliłam i musiałam setki razy wczytywać save'y. Ale teraz, po kilkudziesięciu razach, gdy grałam w TR4, nawet mi to skakanie po piramidach przypadlo do gustu.

A wracając do TR5 to w jednym filmiku (to było na samym poczatku) jak Larze Larson i ten drugi odbieraja Saturn Symbol. Widok Larsona w płonacych gaciach jest naprawde powalający... :twisted: :twisted:
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 08-08-2005, 23:34   

lara_croft wrote:
Widok Larsona w płonacych gaciach jest naprawde powalający... :twisted: :twisted:


Mi tam się bardziej podobało jak mu Lara zasadziła w wiadome miejsce.... :P :) ;) -> a potem jak wystraszyła Pierr'a a on se spadł i pewnie nie jedno sobie coś złamał... :P :P:P Ale Irlandia była spoko ten klimacik... A w TR4 skakanie po piramidach akurat było fajne...
-> Mi się podobał moment kiedy niby Horus się budził a potem eksplodował i na jego miejscu pojawił się Seth... :twisted: ;) :P Fajne to było... Wydawałoby się że jest już koniec - jest bezpieczne a ty nagle takie rozczarowanie... :P :P:P;)
 
 
Dustie 
Podróżnik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 28-08-2005, 21:32   

dla mnie the best jest koncowka Londynu; poczatek etapu "City" - pogadanka z Sophia i pozniej ganianie sie po dachu wierzowca (pozatym Sophia ma fajne biuro, fajne akwaria i fajny widok za oknem - panorama miasta, miodzio ^^).
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 29-08-2005, 11:23   

Pamiętam ten moment jak brat pożyczył tą część i doszedł do tego momentu... Nonstop walił w nią z bazooki i nic... Czy doszedł jak ją pokonać czy nie, tego nie wiem, bo byłem mały... :roll: :P
 
 
Dustie 
Podróżnik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 29-08-2005, 13:14   

hehe, bazooka to tez byl moj pierwszy pomysl -- nic, tylko walic i walic bez przerwy. dopiero w solucji wyczytalem, jak ja zalatwic ^^
 
 
Lara13 
Praktykant



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 143
Location: Wawa
Posted: 17-02-2007, 10:27   

To może teraz ja :P
TR1 - moment, w którym wyłazi T-Rex, szukanie 3 zębatek
TR4 - jazda jeep'em, motocyklem, wspinanie się po linach i bujanie się na nich :D , pływanie w Sacred Lake wraz z krokodylami :P
TR5 NIC :)
TR6 - generalnie wszystko: np. unikanie laserów w Luwrze,łażenie po mieście, zabijanie mutantów, wszystko związane z The Hall of Seasons :D
_________________
All these accidents that happen,
Follow the dot. Coincidence makes sense only with you. You don't have to speak,
I feel emotional landscapes
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 17-02-2007, 10:51   

TR 1 - pierwsze, sentymentalne i cały czas przeze mnie pamiętane wejście w New Game, wyciągnięcie pistoletów i duszenie ctrl przez cały czas. Już tak nie robię :)
TR 2 - czasówka w Venice(duszę motorówkę i duszę a ona cały czas nie moze zdazyc!!!)
TR 3 - scenka z "Lara siada na skrzynce i otwiera puszkę coli" - to było niezłe :)
TR 4 - mała Lara, taka no... wiecie :)
TR 5 - pogrzeb Lary... to było okropne oglądanie tego... A, no i mój ulubiony zbadziewiony level Red Alert(o [cenzor] ona żyje!!!)

Wiecej tego bylo ale to takie naj :)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 19-11-2007, 16:48   

Ulubione momenty to:
TR1 Walka z Torso
TR2 Wizyta w Wenecji(Venice)
Jazda na skuterze śnieżnym
TR3 Pływanie w akwarium z orkami w Newadzie
Walka z Sophią
Walka z Willardem
TR4 Pociąg
TR5 Walka ze smokiem
Trochę to dziwne, ale przeszukiwanie szafek
Sekrety
 
 
Tony 
Praktykant



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 110
Location: Kraków
Posted: 11-12-2007, 17:24   

TR1 - grałem zaledwie 5 minut ale za to grałem w Anniversary i bardzo podobała mi się walka z T-Rexem.
TR2 - podobała mi się ostatnia plansza, ta w Croft Manor co napadnęli na wille Lary. I tak się chodziło po ciemku i załatwiało się tych gości... Super!
TR3 - calusieńka Nevada!!!
TR4 - jazda pociągiem łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... Fajnie:):):)
TR5 - Rosja, a szczególnie pierwszy level
No to tyle jeśli chodzi o moje ulubione momenty w klasycznych TR! :pozdro:
 
 
 
Indiana 
Student



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 54
Location: Poznań
Posted: 24-12-2007, 15:08   

Mój ulubiony momet z całej serii to ten w którym na ekranie widać Larę Croft :P

A tak bardziej serio to Peru oraz T-Rex i Atlantyda (i walka z Torso) w jedynce, motorówka w Wenecjii i dom Lary w dwójce, Indie w trójce, pociąg w czwórce, w piątce nic konkretnego może poza tym, że Rzym był lepszą lokacją od pozostałych, wykopaliska pod Luwrem w szóstce, retrospekcja pokazująca jak zginęła Amanda w Legendzie i całe Peru w Anniversary (tu niestety Atlantyda rozczarowuje).
 
 
Miziolek 
Student


Joined: 22 Dec 2007
Posts: 40
Posted: 24-12-2007, 21:20   

Haha :D przeszedłem właśnie dzisiaj misję z tym T-rex'em... łatwa, przebiec na drugi koniec mapy, wskoczyć na most i stamtąd wykończyć go około 50shotami...
Ja dużo nie pamiętam bo grałem w początek TR1, Wenecja TR2 i Anniversary do momentu z jakimiś porozwalanymi filarami :D
 
 
Indiana 
Student



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 54
Location: Poznań
Posted: 25-12-2007, 00:14   

Miziolek wrote:
przeszedłem właśnie dzisiaj misję z tym T-rex'em... łatwa, przebiec na drugi koniec mapy, wskoczyć na most i stamtąd wykończyć go około 50shotami...


Tak to każdy potrafi, moi kumple kitrali sie w jaskini nieopodal mostu, reksio nie mógł ich dosięgnąć i z tamtąd go załatwiali. Co to za przyjemność??

A spróbuj nie uciekać, tylko pozostać na placu boju, wyciągnąć pukawki (a nie shotguna) i pokonac go w uczciwej walce. Wtedy musisz się wykazać refleksem i zwinnością by T-Rex cię nie pożarł. Nie jest to wcale takie trudne, ale o ile bardziej emocjonyjące i satysfakcjonujące.
 
 
Miziolek 
Student


Joined: 22 Dec 2007
Posts: 40
Posted: 25-12-2007, 01:10   

Powiem Ci, że to prawda... ale dziś mi się spodobało, gdy miałem zabić tamtego kolesia w Peru, nie pamiętam jego godności, ten pomocnik Natli :D
przeskoczyłem drogą wodospadu, on do mnie zaczął strzelać, ledwo co wyszedłem z wody, wyciągnałem shotgun'a, skakałem po ścianach jak nietoperek :D i w ostatniej chwili gdy miałem około 5% życia udało mi się go zabić, to było dość emocjonujące :D
Tak wogóle to chcę przejść grę jako fabułę, żeby zobaczyc wszystko co się w grze dzieję, a może kiedyś wrócę, będę chciał pozdobywać te wszystkie sekrety i zmierzę się z każdym boss'em prosto w oczy. :pozdro:
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 25-12-2007, 10:54   

Indiana - Ja tak zrobiłem, ponieważ wtedy nie umiałem inaczej, a jak właziłem do świątyni to mi uciekał z pola rażenia :D
 
 
Indiana 
Student



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 54
Location: Poznań
Posted: 25-12-2007, 14:51   

Miziolek wrote:
Powiem Ci, że to prawda... ale dziś mi się spodobało, gdy miałem zabić tamtego kolesia w Peru, nie pamiętam jego godności, ten pomocnik Natli


Chodzi o Larsona. Ty pierwszy raz przechodzisz TR1?????
Jeśli tak to zazdroszczę Ci. Chciałbym móc wymazać sobie kawałek pamięci, żeby móc na nowo odkrywać wszystkie uroki pierwszego Tomb Raidera. Owszem, jak przechodzę go poraz już enty to nadal sprawia mi to mnóstwo radochy, ale ja to juz jednak znam, a po tylu przejściach (prawie 10) to niewiele jest mnie już wstanie zaskoczyć.

Ale to jak ze Szklaną Pułapką, widziełem ten film już szeki razy, ale za każdym razem jak ją puszczają to siedzę i oglądam, żeby jeszcze raz zobaczyć jak John zabija pierwszego terrorystę i przymierza jego buty, szczelalinę w oszklonym biurze jak ucieka biegnąc boso przez rozbite szkło i jak sobie potem to szkło z nogi wyciąga i wiele innych. Po prosy gra sie by znów móc zobaczyć ulubione momenty.
 
 
Miziolek 
Student


Joined: 22 Dec 2007
Posts: 40
Posted: 25-12-2007, 17:33   

Hehe :P no, sam widzisz :D sam się ciesze, ale przysięgnąłem sobie, że przejdę każdą część po kolei, chociażby czasami z pomocą ludzi na forum, ale po kolei :D
Szkoda tylko, że mi władza sądownicza (patrz rodzice) zabierają komputer :( Ale bardziej się napalę na Classic Romb Raider :D
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 27-12-2007, 12:20   

Ja powiem tylko o ostatnich dwóch częściach:

TR Legend:

- Całe Peru
- Ghana (genialne widoczki i walka z Rutlandem)
- Croft Manor (Winston, który nie rusza się z miejsca Zip, którego ręce nigdy nie przestają pisać i Alister, który czyta puste kartki :P )

TR Anniversary:

- Zdecydowanie Grecja (Ciekawe kolumny, piękne widoki)
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
kondzio109 
Praktykant



Joined: 06 Jan 2008
Posts: 113
Posted: 07-02-2008, 10:46   

TR1 Peru , ulubiona zaginiona dolina
TR2 The Great Wall , wenecja (ukochana opera house) tybet, poczatek chin.
TR 3 Jungle , coastal vilange (my love) Nevada , Londyn, arktyka hmm.. wsumie to całe lubie
TR4 Wogule mi sie nie podobał , zbyt liniowy , egipt robił sie strasznie nudny
TR5 Rzym , Rosja , Baza podwodna , irlandia (szczegulnie kościół) Cały wiezowiec, eh odszczeliwanie cyborgom głów :mrgreen2:
TR6 Paryż , pierwsze 6 leveli
TR legend cała
TR Anniversary grecja peru
 
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 07-02-2008, 11:43   

Nintja lubi tak:

TR1 classic ciągle u mnie czeka na explorację :P

TR2
-chyba Tybet i Chiny
-podobała mi się również walka ze smokiem oraz to skakanie po tych latających platformach pod koniec gry.
-skaczące pajączki

TR3
z tego co przeszłam, bo gry całej nie przeszłam bo płyta mi zaginęła w okolicznościach tajemniczych i nie ma do tej pory,
ale tak to Indie
małpiaki co apteczki zabierały
skakanie po liściach na bagnie

TR4
to mój ulubiony więc wszystko, ale najbardziej to:
- filmik pogrzebowy Setha
- w Burial Chambers po tym jak Lara zabrała Amulet to w takich rowkach pływalo coś czerwonego, zawsze sie zastanawiałam czy to jakieś flaki :D
- przekręcjąca się komnata
- jazda jeepem
- to jak mówi "Over my dead body"
- śliczne słoneczne lokacje Aleksandrii
- to takie nibymuzeum Egipskie z wyskakujacą sztuczną mumią
- wielkie skorpiony
- motyw z wagą i przelewaniem wody pod koniec gry
ahh.. no juz wystarczy bo za dużo tego

TR5
Rzym, taki najbardziej tomb raiderowy a filmik w operze to miodzio :D , Lara ... taka dama :D
Podobał mi się też motyw z pływaniem pod wodą w Rosji i lubiłam tego kapitana, szkoda ze umarł :(
TR6
mam awersje do tej gry, ale jeśli juz musiałabym powiedzieć że cokolwiek mi się podobało to The Hall of Seasons
TRL
Boliwia
-podrzucanie skrzynek :p
Peru
-strzelanka w wiosce
-jazda na motorze

- i tak ogólnie to te wślizgi lub skoki Lary na przeciwników

TRA :
- bieganie po ścianie, wogóle uwielbiam linkę magnetyczną :P czy tam ten hak
- wszyscy bosowie, a szczególnie centaury
- headshot :P
- robienie TT (ah te emocje
- czasówki na Atlantydzie
- ładne lokacje, szczególnie Egipt oraz Grecja

dziękuję za uwage ^^
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo