FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Bonus level
Author Message
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 03-02-2008, 13:02   

Aniaa - Prośby te już są, ukazały się zaraz po remake'u TR1, a co do goldów, to może chodziło ci o ich wszystkich remake'i tak? ;)
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 03-02-2008, 17:22   

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, ale mnie chodziło o to, że skoro zrobiliby remake TR1 Gold, to potem należałoby zrobić remake TR2,3 itd. Nie chodziło mi o same goldy, ale np remake Dagger of Xian, Adventures of Lara Croft, czy może The last Revelation. Tak więc, wątpię, aby to zrobili.
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 21-04-2008, 20:32   

Taki z tego Bonus jak z Natli altruistka... Dla mnie zamiast pokazywać taki szajs mogliby zrobić zlepek np finalnych Bossów ze starych klasycznych TR'ów. Np Smoka z TR2; dr'a Willard'a z TR3 i Seta z TR4, no ewentualnie żeby pograć na nosie tym hipkom z Core Design (które naturalnie nie istnieje) zrobić nową ulepszoną wersję walki z Eckhardt'em ;D W sumie byłoby fajnie w nowych możliwościach zrobić starych Bossów ;P
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 25-06-2008, 11:44   

Moim zdaniem bonus level w TRA był bez sensu... z nikim się nie walczyło tylko biegało,chodziło,skakało,wspinało... do kitu ;) Jedynie co to muzyka była dość ciekawa. ten bonus level miał chyba na celu pokazanie nam różnych architektur z Grecji,Egiptu itd. , jakie występowały w grze...
no cóż... :gupek:

:narka:
_________________

 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-06-2008, 13:44   

l@r@ croft wrote:
ten bonus level miał chyba na celu pokazanie nam różnych architektur z Grecji,Egiptu itd. , jakie występowały w grze...
no cóż...


Chyba należy ci się nagroda roku za inteligencję, bystrość, przebiegłość i refleks. Moje gratulacje.
_________________
 
 
trójka 
Student



Joined: 14 Jul 2008
Posts: 43
Posted: 17-07-2008, 10:40   

poczekajcie podobno tam są 4 style ale jak chodziłam po ty :wotr: m levelu to było tylko Peru, Grecja i Egipt i nigdzie nie widze przejścia do Zaginionej WyspyΔζξβµΘ
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 17-07-2008, 14:11   

Przejście jest, poszukaj dobrze. O ile się nie mylę to jest tam wodospad. Tylko nie myl z Lost Valley. Powodzenia w poszukiwaniach :P
_________________
 
 
L_w_T 
Student



Joined: 08 Jul 2008
Posts: 58
Location: Skierniewice
Posted: 17-07-2008, 16:42   

Najgorsze w tym levelu jest to , że nie ma Atlantydy , ale są kopalnie Natli . Spróbujcie wejść na kolumny w Grecji , wysoko tam ;)
_________________
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 23-11-2008, 23:04   

Szkoda, że ten wycinek z Lost Valley z wodospadem i jeziorkiem nie znalazł się w rozgrywce. Nie mogę ścierpieć tego, że CD go pominęli. Dobrze chociaż, że umieścili go w tej zlepce :P Lepszy na pewno by był prawdziwy dodatkowy level jak chociaż w TR3. Marzyłem sobie o powrocie na wyspę, odnalezieniu kawałków Scion'u (nieznalezienie ciała Natli :> ) i umieszczeniu ich w galerii artefaktów w domu Lary. Marzenia nic nie kosztują.
_________________
 
 
AbiiGeil 
Nowicjusz



Joined: 27 Jan 2009
Posts: 16
Location: Lost Valley
Posted: 11-02-2009, 10:41   

Mhm.. Widziałam już taki Bonus Level. Ale nie wiem czy są przeciwnicy ..
_________________
,, .... Ja pamiętam te chwile,co serce mocniej bije . Wszystkie te chwile,co serce mocniej bije. Ty pamiętasz te chwile ? Co serce mocniej bije ..... ? "
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 11-02-2009, 10:47   

AbiiGeil, nie ma tam żadnych przeciwników. :) To tylko prezentacja architektury z gry.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 08-07-2009, 15:41   

Ten bonusowy poziom wygląda pięknie. Ładnie zmieszane lokacje, architektoniczne budunki i piękność tego poziomu :) Zamierzam zebrać wszystkie skarby, relikwie artefakty żeby go odblokować. A czy trzeba wykonywać Time Triale ?
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 08-07-2009, 16:27   

Do odblokowania tego levelu nie potrzeba zaliczać time triali. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 09-07-2009, 11:12   

Lokacje z tego poziomu są ładniejsze, niż te które są podczas rozgrywki. CD mogli się bardziej postarać i zrobić takie ładne lokacje podczas rozgrywki, a nie tylko w tym levelu. I czy wy też macie wrażenie, że Epipt w tym poziomie przypomina jakąś lokację z TR4?
 
 
Marcin95 
Nowicjusz



Joined: 09 Jul 2009
Posts: 15
Posted: 09-07-2009, 11:39   

Tonetti, zgadzam się z Tobą. Ten poziom wygląda znacznie lepiej. Czyżby zabrakło czasu by dopracować ten tytuł ? Dla mnie 2-3 miesiące wystarczołyby by ulepszyć grafikę jak i dodać kilka ciekawych elementów.
_________________
I'm very pleased to see you again Lara...

All I ever wanted
All I ever needed is hear - in my arms...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 09-07-2009, 11:50   

Przecież "właściwy" Egipt wygląda równie dobrze. Jedyna różnica w levelu bonusowym, to otwarta przestrzeń, co przenosi się na specyficzne oświetlenie.
_________________
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 09-07-2009, 11:54   

Tonetti wrote:
I czy wy też macie wrażenie, że Epipt w tym poziomie przypomina jakąś lokację z TR4?

Chodzi o te czwarte zdjęcie ? Mi przypomina się poziom "sacred lake" :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 12-07-2009, 21:00   

A co powiecie na to -> http://www.youtube.com/wa...feature=related

Ukryty level ?? Tylko jak się tam dostać :bezradny:

I czy wykonał ktos taki ruch -> http://www.youtube.com/wa...feature=related :)

edit: K@t ale skąd tam natla ? Zresztą nie kojarze takich budynków z żadnego filmiku.

edit2: zaraz, to nie ta wioska która eksploduje na samym początku ?
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
  
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-07-2009, 21:01   

Przejrzyj pierwszą stronę ;) :

http://www.tombraiderforu...?t=1205&start=0
_________________
 
 
Dan86 
Student



Joined: 10 Apr 2009
Posts: 84
Location: Lublin
Posted: 12-07-2009, 21:55   

joker wrote:
I czy wykonał ktos taki ruch -> http://www.youtube.com/wa...feature=related :)


Wystarczy że naciśniesz podwójnie spację i potem szybko shift i S i potem klikaj shift razem z wciśniętym S a Lara wykona akrobację. ;) Mnie się udało. Zresztą intrukcja jest na tym filmiku.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 19-07-2009, 05:54   

Hahaha.
Od premiery minęło już dość sporo czasu, a ja dopiero teraz dowiaduję się, że istnieje jakiś dodatkowy level. :P No cóż wakacji ponad miesiąc jeszcze został więc się zabiorę za nadrabianie.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Szuszuro 
Student



Joined: 25 Jul 2009
Posts: 36
Posted: 25-07-2009, 23:37   

O ile mi wiadomo, bonusowy level odblokowuje się... Po ukończeniu Croft Manor i po odblokowaniu "Kryształków". W Bonusowym levelu te kryształki są, więc żeby móc zagrać na Bonusie, trzeba je odblokować :)
_________________
Sztuką nie jest bycie mądrym, lecz sztuką jest bycie mądrym i umiejętność wykorzystania tego.

 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 10-08-2009, 14:32   

ja zaraz po ukończeniu gry dostałam ten "bonus level" i jakoś na mnie nie wywarł specjalnego wrażenia. Tylko gadali o tworzeniu gry i te pierdoły. Zwykłe modele lokacji czy jak ktoś to ujął style architektoniczne wykorzystane w grze. Jedney co w tym wielkim prze cudownym bonusie można robić to łazić do okola i słuchać tego samego. lepiej by było gdyby zrobili taki bonus jak do resident evil 4 ;p
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Szuszuro 
Student



Joined: 25 Jul 2009
Posts: 36
Posted: 10-08-2009, 15:11   

Quote:
lepiej by było gdyby zrobili taki bonus jak do resident evil 4


Masz na myśli drugą kampanię :) ?

A mi się ten bonus w TRA akurat podobał. Kilka razy z przyjemnością chodziłem sobie po tym levelu. Tam jest po prostu przepięknie :P .

:pozdro:
_________________
Sztuką nie jest bycie mądrym, lecz sztuką jest bycie mądrym i umiejętność wykorzystania tego.

 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 10-08-2009, 18:00   

Widoki może i ładne ale to takie bez celowe łażenie po planszach na których nic sie nie dzieje...To takie monotonne i bezcelowe <ale palnęłam>. Od co do RE4 no no mam właśnie to na myśli, mini gierki z Adą Wong :D <w tej grze zdecydowanie postacie lubią z martwych wstawać xD >. Szkoda ze do TR czegos takiego nie zrobią :D , bo skoro gry robią takie krótkie to chociaż niech jakieś bonusy dadzą, ale niech maja jakiś cel XD <cos na wzór goldów> :D
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo