FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Figurki TR

Czy masz Chociaż jedą figurkę z LarąCroft?
Tak, ciągle kupuje
9%
 9%  [ 10 ]
Nie
30%
 30%  [ 33 ]
Nie, ale chcę kupić
39%
 39%  [ 43 ]
Tak
20%
 20%  [ 22 ]
Voted : 108
Total Votes: 108

Author Message
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 18-12-2008, 17:02   

Figurka właśnie przyjechała. W stosunku do poprzednich było warto. Jest bardzo ładna. Obczaił ktoś jakie figurka ma ruchome części? Nie wiem czy tułowiem i całymi nogami można obracać, a nie chcę na wstępie czegoś uszkodzić.
_________________
 
 
Dr.Lecter 
Student



Joined: 12 Oct 2008
Posts: 36
Location: Warszawa
Posted: 19-12-2008, 13:54   

Jeeeee, w końcu przyszła



Figurka, jest naprawdę świetnie zrobiona. Tylko, jak zwykle neca, musiała coś zepsuć i Lary za nic nie da się prosto postawić. Niestety leciutko się przechyla.

Jak ktoś, chce zobaczyć trochę więcej detali zapraszam na:
http://www.aliensgroup.to.pl/viewtopic.php?t=218
_________________

 
 
 
Alexiss 
Praktykant


Joined: 04 Apr 2008
Posts: 127
Location: Konin
Posted: 20-12-2008, 09:43   

Moja figurka przyjechała w czwartek po południu. I muszę przyznać, że było warto czekać.
Wszystkie detale świetnie dopracowane, twarz Lary nie jest nawet taka najgorsza. Jedynie co, to szkoda, że nie dodano do niej na przykład tego młota Thora.

A teraz mam pytanie dotyczące figurki Lary z Legendy. Czy Excalibura można włożyć za ten pasek na plecaku?
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 20-12-2008, 10:24   

No niestety nie. Też jestem na to zły :/ Broń za pasek można włożyć, ale za tylko u szmacianych figurek. Chyba, że zrobisz taki trik jak ja:

_________________
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 20-12-2008, 11:46   

Lecter, figurka wcale nie musi stać na podstawce. Na niej właśnie trochę się przechyla, co generalnie wygląda niezbyt ciekawie. Pomajstruj trochę nogami Lary i postaw ją na półce. Croft samodzielnie stojąca na własnych nogach robi o wiele większe wrażenie. ;)
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Dr.Lecter 
Student



Joined: 12 Oct 2008
Posts: 36
Location: Warszawa
Posted: 20-12-2008, 13:36   

Alexiss wrote:

A teraz mam pytanie dotyczące figurki Lary z Legendy. Czy Excalibura można włożyć za ten pasek na plecaku?

Excalibura, za pasek nie da rady włożyć, ale shotguna jak najbardziej. Potrzebny jest tylko ostry nożyk i klej. Świetnie się do tego nadaje kropelka. Odcinasz na samym doleten malutki, odstający paseczek, wkładasz shotguna i przyklejasz paseczek na miejsce. To jest przynajmniej mój sposób.

fanshit, a spróbuje, mam tylko nadzieję, że nie będzie się wywalać :mrgreen2:
_________________

 
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 20-12-2008, 13:49   

Jeśli odpowiednio ją ustawisz, żadna wichura, która przypadkowo wtargnie Ci przez okno do pokoju, nie powinna jej przewrócić. ;]

Swoją drogą, ale z Was psuje... Jak można się bawić nożykami w pobliżu figurki.. :p
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 20-12-2008, 14:02   

Mój sposób z kawałkiem modeliny jest bezpieczniejszy. To, że figurka z TRU stoi krzywo to kwestia spojrzenia, nie zaryzykowałbym też stawiania jej bez podstawki, jeszcze by jej cyc uleciał przy upadku :mrgreen2:
_________________
 
 
Dr.Lecter 
Student



Joined: 12 Oct 2008
Posts: 36
Location: Warszawa
Posted: 20-12-2008, 14:20   

To się nazywa Customizacja figurki, fanshit, a nie psucie :D
A tak, swoją drogą to mogli by dac więcej gadżetów, tej Larze. Ale nie jest źle, kolejna Lara do kolekcji :jumper:
_________________

 
 
 
Dr.Lecter 
Student



Joined: 12 Oct 2008
Posts: 36
Location: Warszawa
Posted: 18-03-2009, 13:46   

Jest piękna, gorąca i jest moja :!!: :!!: :!!:






[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 21-03-2009, 10:41 ]
I wygląda jak Megan Fox :O
_________________

 
 
 
czesio-5 
Nowicjusz



Joined: 01 Feb 2009
Posts: 20
Posted: 29-04-2009, 21:31   

No dobra moi mili, Magda zaciera ręce i jutro bierze się za produkcję figurki ^^ :jumper: Idę po szkole do sklepu po modelinę lub plastelinę i robię :> Od jutra zacznie się długi weekend, więc będę miała więcej czasu na dopracowanie dzieła :) Chyba wykonam Larę z Legendy - prosty strój, twarz, minka ... tylko pistoletów nie chce mi się robić, zbyt pracochłonne. Ale dobra, zmykam do "salonu " ^^ obmyślać plan. Jak tylko skończę, postaram się (ale nie obiecuję) wrzucić fotkę.

Adios :mrgreen2: :mrgreen2: :mrgreen2: :mrgreen2:

POŁĄCZONE

No, mój powyższy post już nieaktualny :( Zrobiłam ładną figurkę, troszkę dziecinną, cała się rozleciała :( Ale mam swoją Larę z TRU :) Jestem z niej bardzo zadowolona i w końcu mam porządną kolekcję :)
:pozdro:
_________________

 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 11-11-2009, 18:16   

Zawsze marzylem, zeby miec choc jedna figurke z Lara :) Ostatnio w koncu sie skusilem i kupilem na raz 3 :D Z TR7, TRA i TR8. Tyle mi poki co wystarczy ;) Chcialbym jeszcze tylko figurke z TR2 w stroju Sola :) Moze kiedys sie uda.

Tymczasem sposrod 3 zakupionych przezede mnie figurek najbardziej wizulanie podoba mi sie ta z TR8 :) Twarz Lary jest tu ładna, w pozostalych - zdecydowanie nie. Jednak figurka z TR7 zasluguje na uwage z tego powodu, ze ma duzo gadzetow, rozne rodzaje broni :) No musialem to miec chocby dla Excalibura xD Z kolei figurka z TRA jest ukazana w dynamicznej pozie - tez fajna sprawa :)

Ponizej moj nowy zakup :D

_________________
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 11-11-2009, 18:31   

Cez, gratuluje zakupu! ja przymierzam się do figurki lary z filmu. Taką jaką ma Dr.Lecter, fakt najładniejsza figurka jest z underworld! chodź ta z anniversary też prezentuje się nieźle . Najbrzydsza jest z legendy... ma okropną twarz! no to tyle :p :pozdro:
 
 
Małolat 
Podróżnik



Joined: 29 Dec 2007
Posts: 200
Location: 100Lica
Posted: 15-11-2009, 22:12   

Znalazłem ostatnio 3 figurki których wcześniej nie widziałem. wszystkie mają materiałowe ubranka i włosy jak Barbie...
TRL -> http://www.parrygameprese.../tonner24_M.jpg
-> http://www.parrygameprese.../tonner20_M.jpg
TRA -> http://i175.photobucket.c...e/moto_1852.jpg (ta wygląda najlepiej hehe)
Jednym słowem LaRki Barbie są szpetne xD ...
_________________
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 21-11-2009, 14:18   

Małolat to są lalki tooner doll (czy jakoś tak :P ) i jedna kosztóje jakieś 300 zł
swoją drogą zgadzam się są szpetne :D
Od kilku dni poluje na figurke Lary z TRU ale nigdzie nie mogę jej znalezć .Mam pytanie Dr.Lecter gdzie i za ile ją(figurke) kupiłeś :??:
PS: jakieś 3-4 lata temu dostałem figurke filmowej lary w szarej piance ze zginającymi się częściami ciała ale nie moge jej odnalezć ;(
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 21-11-2009, 14:22   

kondo96 wrote:
Od kilku dni poluje na figurke Lary z TRU ale nigdzie nie mogę jej znalezć .


Tutaj masz :p >> http://allegro.pl/item812...roft_17_cm.html
_________________
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 21-11-2009, 14:27   

dzięki za linka troche droga ale może się skusze bardzo żałuje że figurki tego typu nie zginają się w nogach , kolanach i łokciach więc może ...ale to może przerobie mój jedyny wrak figurki(właśnie jej szukałem i zwycięsko odnalazłem) na underwoldową Lare
ps:czesio-5 jeśli to nie kłopot to chciałbym zobaczyć twoje dzieło (o ile je jeszcze masz) :D
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 04-12-2009, 19:57   

Cez wrote:
Chcialbym jeszcze tylko figurke z TR2 w stroju Sola :)


No i udalo sie :D Marzenie spełnione :D Dzis przyszla przesyłka! :D Piekna figurka z TR2 :D

_________________
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 23-01-2010, 13:47   

Cez, piękna ta figurka z TR2 :p ja mam na razie tylko figurkę z Underworlda. Ale prezentuje się super. Tylko że bez stojaka nie chce stać. Ma jakieś krzywe nogi i nie mogę ich wyprostować. Ale i tak jest świetna. Czyszczę ją co dwa tygodnie. :D
_________________
Bring Me To Life
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 23-01-2010, 23:12   

Te figurki mi się nie podobają, każda ma jakąś facjatę zjechaną.
Jedyna, której pragnę jest chyba raczej nie do zdobycia, a przynajmniej jeszcze jej nigdy nie spotkałem na żadnej aukcji etc.

Oto ona:


lub ewentualnie:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 23-01-2010, 23:57   

Hrithik_Roshan, Figurki boskie , ale ta nowa Ceza też niczego sobie :P
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 24-01-2010, 10:12   

Hrithik_Roshan, o tej figurce pisali na :wotr: i nawet jest w galerii (ona i kilka innych genialnych figurek z filmu : http://www.laracroft.pl/figurki3.htm#trm2) Też się do niej przymierzam ale na razie nigdzie jej nie widzę.
Przymierzam się także do tej figurki :



Ktoś może taką sprzedaje albo gdzieś widział na allegro lub w innym sklepie z figurkami? Jeżeli tak to proszę o linka (pisać w pw).
_________________
Bring Me To Life
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 24-01-2010, 11:41   

Szalona101 wrote:
Ktoś może taką sprzedaje albo gdzieś widział na allegro lub w innym sklepie z figurkami? Jeżeli tak to proszę o linka (pisać w pw).


Te figurke dostaniesz jedynie na Ebay'u, sprowadzajac ją z Anglii lub Francji, gdzie zostały wydane w kolekcji DeAgostini ;)
_________________
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 16-02-2010, 15:03   

TAK :!!: :D :D :D
Mam Figurke lary z TRU i powiem wam , że naprawde się opłacało .Figurka jest bosk , o niebo lepsza niz jej poprzedniczki z seri .Jej twarz jest piękna ,cała figurka została wykonana precyzyjnie i z detalami
więc :
Kształt9\10 (nieproporcjonalna szyja i tyłek)
Malowanie 10\10 :D
A tu pare fotek ,dla niepewnych zakupu:



Dr.Lecter jak chcesz,żeby Lara stała prosto to musisz ustawić jej buty troche do środka, ja tak zrobiłem i jest ok :D
PS: czy ktoś nie widział figurki Lary z Legendy na alegro ,może być nawet uzywana
.Niedawno surfowałem po necie i znalazłem pare customów wystarczy wpisać w google: Lara Croft custom figure
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 16-02-2010, 15:51   

kondo96, jeśli szukasz figurki Lary z Legendy, to musisz na bieżąco śledzić allegro. Ostatnio widziałam tam taką figurkę, jeśli jej nie ma to pewnie znaczy że ją wykupili, ale na pewno niedługo pojawi się nowa.
_________________
Bring Me To Life
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo