FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najtrudniejszy lvl
Author Message
norman 
Student



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 44
Location: z Marsa (ŁÓDŹ)
Posted: 22-12-2007, 20:41   

TR1 - The Great Pyramid
TR2 - Latające wyspy
TR3 - Cała Anglia
TR4 - Kair cały
TR5 - Irlandia i Francja
TR AoD - narazie nie mam
TRL - Boss w Japonii
TRA - Grecja
_________________
STOP PIRACKIM TŁUMACZENIOM!
Harry Potter i Insygnia Śmierci już 26 stycznia 2008 .
 
 
 
Phoenix 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2007
Posts: 16
Location: Piekary Śląskie
Posted: 07-01-2008, 23:25   

TR1 - Atlantis
TR2 - Wreck of Maria Doria
TR3 - Aldwych
TR4 - Coastal Ruins
TR5 - Red Alert
TR6 - Sanitarium
TRL - Bolivia Redux
TRA - Obelisk of Khamoon
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 08-01-2008, 19:04   

TR1- Sanctuary of Scion [bo jak przechodziłam TR1 to mała byłam i wszystko było straszne. A straszne=trudne xD ]
TR2- Floating islands [ile razy w dół zleciałaaaaaa...! ]
TR3- Lost City of Tinnos [nikt nie wie czemu. ^^ ]
TR4- Sacred Lake [to jak wybierać z ziaren cukru najsłodszy kryształek... w każdym razie w tym lvl'u urzekła mnie muzyka a za sekundę atakował mnie krokuś...]
TR5- Labirynth [a w sumie tylko sam Labirynt, gdzie goniła mnie Bestia... Nie lubię jej ;( ^.- ]
TR6- Bouchard's Hideout [bo mroczne, bo mnie wkurzało i do dziś grając w ten lvl czuję wilgość w powietrzu :) ]
TR7- Opcje i ustawienie czegokolwiek po mojej myśli.
TRA- Nie mogę przejśc, bo mam za daleko do pokoju po płytę jak już zechcę pograć :) Poza tym na dłuższą metę mnie nudzi :) Odpowiem jak przejdę:)

Najdłużej przechodziłam chyba Bouchard's Hideout bo czułam się tam dziwnie. 40 minut przyzwyczajenia się do atmosfery. A jak mnie gangster zastrzelił to poszłam spać, wymyśliłam, że złą opcję wybrałam i rano już byłam z powrotem w Parisian Ghetto :P
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 08-01-2008, 20:52   

Yyyyyy Tomb Raider Trzy....
I to beznadziejne kajakowanie zalicznam do najtrudniejszych jak dla mnie :)
Zwłaszcza jak te dechy pomalowane na turkusowo w ścianie mi się blokowały...daaa :/
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 10-01-2008, 20:23   

TR1-Egipt
TR2-misja z rekinem i wodą
TR3-Nevada
TR4-misja z mumja
TR5-coloseum
TR6-laboratory
TRL-kazachstan
TRU-dżungla wtedy gdy jest tzresienie ziemi:)
_________________

 
 
 
Tony 
Praktykant



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 110
Location: Kraków
Posted: 10-01-2008, 20:34   

sroka - tak dla jasności :D to źle napisałaś. Kolejna część po TRL to TRA :D a nie TRU bo TRU dopiero tworzą (lub dopracowywują? kto wie?!) ale to tylko tak na przyszłość :D I mówiąc szczerze, trochę przesadziłaś (przesadziłeś?) przecież Nevada to łatwy epizod w TR3 a co do TR2 oraz TR4 to tak niezbyt wiadomo o jaki level/misję ci chodzi bo tak "niejasno" napisałaś(łeś) :) Wiem, czepialski jestem ale to u mnie w rodzinie tradycja :D No a przynajmniej u niektórych. :pozdro:
PS Ja już się tu wypowiadałem :>
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 10-01-2008, 23:32   

Quote:
TRU-dżungla wtedy gdy jest tzresienie ziemi:)


Ekhm, ekhm....chyba coś ci się popierdzieliło, że się tak wyrażę.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 05-04-2008, 21:00   

No ja gałem w TR4 więc najtrudniejszy level z tej części to The Lost Library. Trzeba było sie napracować żeby znalezć te wszystkie gwiezdne klucze :p
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Anika 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 72
Location: Croft Manor
Posted: 09-06-2010, 13:10   

Generalnie to mi wiele leveli sprawiało ogromne trudności, głównie przez moje emocje i strach.
TR1 - Natla - ogólnie to całość mnie do dziś przeraża, bo grafika pływa i nigdy nie wiadomo, co zaraz na ciebie wyskoczy xD
TR2: Wreck of the Maria Doria
TR3: Aldwych - zabłądziłam i ogólnie żopa -.-
TR4: Temple of Isis - zacięłam się tutaj i ani rusz dalej. Wszystko to wina tych przeklętych skarabeuszy i moich niekontrolowanych pisków na ich widok ;(
TR5: Deepsea Dive - AGHRRRR! *wnerw* do dzisiaj nie umiem tego przejść, pomaga mi siostra. Miałam też małe problemy z przejściem Colloseum, tam gdzie jest czasówka z liną i rozetą. Tuż przed spotkaniem z Pierre'm.
TR6 - TRA - nie grałam, zniechęciło mnie sterowanie.

Ogólnie najciężej mi idą jakiekolwiek czasówki. Ja muszę mieć wszystko dokładnie wymierzone, ciężko mi robić coś na chybcika. Strasznie się irytuję jak mi coś nie wychodzi.
Z czwórki to poziomy Tomb of Semerkhet, Aleksandria, Lost Library były łatwe i naprawdę fajne ;) a w piątce ja nie rozumiem, jak można mieć trudności z poziomami irlandzkimi xD Labirynt jest najprostszy, bo tu nie trzeba w ogóle kombinować. Próbowałam się kiedyś tam na siłę zgubić i mi nie wyszło ;(
_________________
Kochamy corner bug w Tomb Raiderach *^^*
 
 
 
mati90b 
Student


Joined: 24 Dec 2009
Posts: 39
Posted: 07-07-2010, 09:49   

Najtrudniejsze:

TR1-Egipt
TR2-Wreck of Maria Doria
TR3-Londyn ten lvl jest walnięty
TR4-ostatni poziom zapomniałem jego nazwe.
TR5-Stary Młyn ten lvl mnie jeszcze przeraża :kijek:
TR6-Sala Pór Roku
TR7-Tu nic nie wybieram załatwa gra.
TR8-Atlantyda była cholernie trudna.
TR9-Meksyk.
_________________
TR1 jest najlepsze "stare ale jare"
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 07-07-2010, 15:25   

mati90b wrote:
TR8-Atlantyda była cholernie trudna.
TR9-Meksyk.

Małe sprostowanie TRA nie jest TR8. Ta część akurat nie ma numeru jako że jest remake TR1. :)
TRU jest więc TR8 a TR9 dopiero ma wyjść w przyszłym roku. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 08-07-2010, 20:56   

Mnie najbardziej z nowych części wkurza jedynie w TRU - Jan Mayen Island - generalnie nie lubię tego poziomu, nienawidzę labiryntów i tylko etap z bujającymi się młotami był fajny. Nienawidzę czasówek, a tam aż dwie z tymi sekretami plus jeszcze jazda motorem po tej spiralnej rampie, która z dupy strony jest podziurawiona - ciągle w nią spadam. Wkurzająca jest też ta okrągła konstrukcja do otwarcia wrót i sposób w który trzeba się dostać, a potem jeszcze zejść. Jak już jest ten etap z tymi głupimi ujściami pary, która zrzuca Larę z drążka to mam ochotę podpalić programistę od tego poziomu :fire:

Z Anniversary to chyba tylko ten etap z wysuwającymi się kolumnami, otoczonymi ostrzami w etapie Palace Midas - czasem kamera się gdzieś odwróci bez potrzeby i Lara skacze na ostrza albo nie w tę stronę i od nowa trzeba iść - grrr...

W starych częściach nie lubię w 4 - Underneath the Sphinx - ten etap z podwodnym tunelem - zawsze tonę. Nie lubię też gry w Senet, bo jak się wygra to sekretu nie ma, a czasem trudno się podłożyć do przegranej :/

W trójkę raczej nie gram, bo mnie irytuje absurdalność niektórych lokacji - nie żeby wszystkie TR były spójne, ale ta część bije je na głowę - teleportacja z jednej lokacji w drugą, a jedyna droga do biura Sophii Leigh prowadzi przez zawalone metro, zalane tunele z krokodylami i płetwonurkami, tajemniczą palącą substancją znajdującą się pod wiszącymi młotopodobnymi przedmiotami, oraz muzeum historyczne :gupek:

W dwójce chyba wkurza mnie ten etap z Marią Dorią, choć bardziej się gubię w The Monastery - w tej komnacie z wielkim Buddą - nie wiem gdzie iść i czego szukać.

W jedynce to już etapy na Atlantydzie, ale za mało w nią grałem, żeby wiedzieć w których konkretnie miejscach mi najtrudniej... Generalnie pokręcona lokacja...

W TR5 problemów nie mam, więc nie ma irytujących elementów :D

TR6 - Jeden wielki BUG, więc pomijając Archeological Dig, Tomb of Ancients i Eckhardt's Lab - wszystkie pozostałe levele mnie wkurzają i są dla mnie głupie i trudne. A najtrudniejszy to etap z Hall of Seasons - gdzie Lara nie raz źle skoczy i wracam do save'a - szczególnie Wrath of the Beast - sam level super wygląda i na tym się kończy - Breath of Hades i ten kolisty korytarz, najerzony pułapkami - o dziwo czerwony demon mi nie utrudnia szczególnie :D

Legenda - jakie problematyczne poziomy?! :hehe:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 13-07-2010, 13:28 ]
CLASSIC Tomb Raider..
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
(--AGATA--) 
Praktykant



Joined: 23 Oct 2008
Posts: 111
Posted: 12-07-2010, 17:19   

Tomb raider 3 (moja ulubiona część :D )

Temple of Puna-Kiedy byłam jeszcze "smarkata",nigdy nie mogłam przejść momentu,gdzie trzeba było wcisnąć 4 przyciski,jednocześnie unikając toczących się ostrzy,teraz wydaje mi się to banalnie proste,ale wtedy myślałam,że jest to nie do przejścia.

Crash Site-Sam koniec lewelu,gdzie trzeba było rozwalić ścianę by dostać się do
kolejnego poziomu,niestety wtedy tego nie wiedziałam więc zamiast do ściany
strzelałam do raptorów i tylko przypadek sprawił,że w końcu,po dłuuuuuugim
czasie,granat trafił tam gdzie powinien ;-D

Lost City of Tinnos-Nigdy nie wiedziałam jakiej kombinacji przycisków trzeba użyć
by otworzyć bramę na samym początku lewelu,więc robiłam to metodą prób i błędów.

Meteorite Cavern-Zmutowany Willard tak mnie przerażał,że nie byłam wstanie grać
dalej :p

Tomb raider 2

Floating Islands-Zawsze się tu zacinałam,nie wiedząc gdzie mam iść dalej,gdzie
skoczyć by nie spaść w otchłań i ci straszni nefrytowi wojownicy,brrrry...

Z tomb raiderem 1 nie miałam takich problemów,co nie znaczy,że było łatwo.

Pozostałych części nie lubię,więc nic nie napiszę
_________________
One, two – EKO coming for you
Three, four – better lock your door
Five, six – grab your crucifix
Seven, eight – gonna stay up late
Nine, ten – Never sleep again
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 14-07-2010, 11:59   

TR1 - niemal całe Atlantis. Często się zdarza, że grając tam za dużo się dzieje na ekranie. Tu, mutant jakiś leci do ciebie, zaraz łup, kulkami rzuca do nas, akurat wtedy, gdy jesteśmy w połowie skoku lub gdy mamy mało zdrowia. W dodatku często zdarzyło mi się zawału dostać, jak mi coś zza rogu wyskoczyło. Ech...

TR2 - Floating islands. Z wiadomych względów.

TR3 - tu raczej nic, ogólnie ta część poszła mi raczej gładko. No, może się ze dwa razy tylko w Indiach zgubiłem...

TR4 - Temple of Horus. Często się w tym gubiłem, nie wiedziałem w którą stronę mam iść, a w dodatku po drodze pozużywałem wszystkie apteczki. W efekcie musiałem zacząć grę od poprzedniego poziomu, tym razem oszczędniej ich używając.

TR5 - Red Alert mnie do siebie zraził. W dodatku był jakiś taki wyprany z klimatu i musiałem przechodzić go na raty.
 
 
Krewetka 
Nowicjusz


Joined: 02 May 2010
Posts: 15
Posted: 19-07-2010, 03:07   

TR1 - Atlantis, nie jestem oryginalny ;)
TR2 - Ice Palace, szczególnie te "misie". (Wiem że to Yeti)
TR3 - Cały Londyn, wg. mojej opinii te levele tak przypominały Londyn, jak moja mama Lady Gagę.
TR4 - The Lost Library, w tym poziomie zgubiłem najwięcej apteczek.
TR5 - Cała ta dziwna wyspa, za swój klimat.
TR6 - Wszystko od Parisian Back Streets do końca Parisian Ghetto, za tą "realistyczność". Jesteś w Paryżu, jednym z najsłynniejszych miast na świecie a oprócz ciebie w całej okolicy (na zewnątrz) jest tylko kilka psów, dwaj policjanci, bezdomny, jakiś ziomek i spontaniczna prostytutka. :gupek:
TR7 - Smok w Anglii, to był największy problem w Legendzie, choć i tak był prosty.
TRA - The Great Pyramid, a szczególnie te czasówki sprawiały mi kłopot.
TR8 - Meksyk.
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 21-07-2010, 19:16   

krtomb wrote:
... nienawidzę labiryntów... Nienawidzę czasówek, a tam aż dwie z tymi sekretami plus jeszcze jazda motorem po tej spiralnej rampie, która z dupy strony jest podziurawiona...

... nie lubię w 4 - Underneath the Sphinx - ten etap z podwodnym tunelem - zawsze tonę...

W dwójce chyba wkurza mnie ten etap z Marią Dorią, choć bardziej się gubię w The Monastery - w tej komnacie z wielkim Buddą - nie wiem gdzie iść i czego szukać.

W jedynce to już etapy na Atlantydzie, ale za mało w nią grałem, żeby wiedzieć w których konkretnie miejscach mi najtrudniej... Generalnie pokręcona lokacja...

...Lab - wszystkie pozostałe levele mnie wkurzają i są dla mnie głupie i trudne...
Legenda - jakie problematyczne poziomy?! :hehe:


Uważasz się za prawdziwego fana TR'a ? Bo wszystko co tu wymieniłeś to właśnie to co w TRach najlepsze :D Nie rób z siebie Dziecięcia Legendy ;)

Dla mnie najtrudniejsze były:

TR1: the cistern, Obelisk of Khamoon, przeszedłem go tylko cudem.
TR2: o dziwo nie miałem większych problemów, ale jeśli coś wybrać to Temple of Xian
TR3: stanowił dla mnie absolutne wyzwanie jako że był to mój pierwszy TR (co zresztą powtarzam przy każdej okazji) :p Szczególnie dał mi w kość Londyn oraz część Antarktydy tzn level Lost City of Tinnos oraz indie
TR4:City of the Dead, Underneath the Sphinx i level z wagami nie pamiętam nazwy
TR5: Oczywiście Irlandia :)
TR6: Boaz i czerwony duch
TRL: Pupilek Amandy na końcu
TRA: analogicznie Obelisk, Świątynia Franciszka, a dokładnie sala centralna i sale z Greckimi Bogami
TRU: Wyspa Jan Mayen i część Helheimu z fruwającymi klockami.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
kotowata12
[Deleted]

Posted: 05-08-2010, 11:05   

moje levele:
TR1- Obelisk of Khamoon
TR2- Home Sweet Home(czy jakoś tak)
TR3- Lud's Gate
TR4- Kair
TR5- Red Alert
TRAOD- Boaz Retrun
TRL- wszystkie były proste
TRA- Pałac Midasa
TRU- Wyspa Jan Mayen
 
 
sara?TR 
Nowicjusz



Joined: 01 Apr 2010
Posts: 6
Location: Białystok
Posted: 05-08-2010, 13:54   

Dla mnie najtrudniejsze były:
TR1-City of Khamoon
TR2-40 Fathoms
TR2G-Fool's Gold
TR3-Lost City of Tinnos
TR3G-Sleep with the Fishes
TR4-Menkaure's Pyramid
TR5-Red Alert!
TR6-Boaz Returns, Sanitarium i w ogóle wszystkie z Kurtisem
TR7-trudne? he he... :hehe:
TR8-Yggdrasil i inne z tymi :censored: Thrallami
_________________

 
 
Remek333 
Student


Joined: 27 Feb 2010
Posts: 60
Location: Skątowni
Posted: 07-08-2010, 18:38   

TR1 - Cysterna (nie cierpię wodnych leveli)
TR1 GOLD - Ul (od groma przeciwników)
TR2 - Wrak Marii Dorii (jak już pisałem wcześniej ,,nie cierpię wodnych leveli'')
TR2 GOLD - Koszmar w Las Vegas (główkowałem i główkowałem jak zejść na dół hotelu)
TR3 - Kopalnie RX-Tech (wagonik był okropny)
TR3 GOLD - Spotkanie (nie mogłem wpaść jak zabić Sophię)
TR4 - Miasto Umarłych (nie lubię mrocznych leveli)
TR5 - Labirynt (patrz powód do TR4)
TRAOD - Centrum Botaniczne (pogubiłem się tam trochę)
TRL - Anglia (nie mogłem znaleźć sposobu na zabicie hydry)
TRA - Świątynia św. Franciszka (strasznie nudny i dłużący się poziom)
TRU - Południowy Meksyk (jazda motorem była okropna)
 
 
rudaalqu 
Nowicjusz



Joined: 30 Aug 2010
Posts: 6
Posted: 30-08-2010, 21:09   

Grałam we wszystkie TR i żaden level nie sprawił mi takiego problemu co dwa (które innym mogą wydawać się banalne):


~ Walka z Boaz. Może przez jakiegoś buga, może przez jakąś wrodzoną ułomność Kurtisa, nie wiem, męczyłam się z tym dość długo;

~ Walka z Rutlandem ;( to było trune jak oskubanie jajka bez naruszenia skorupki. Przy nim pokonanie na końcu Amandy zdawało się banalne. I nie wiem czemu, nie pytajcie mnie. Do tej pory go nie przeszłam ani razu, grając w TRL od razu mam przyszykowanego save'a z przeskokiem do Kazachstanu. Naoglądałam się filmików tłumaczących jak go pokonać, solucji, próbowałam wszystkiego i nic xD Pierwsze 10 sekund, ja już z 3 mam tylko 1apteczke, denerwuję się i wyłączam grę;
 
 
jakub5912 
Nowicjusz


Joined: 17 Dec 2010
Posts: 3
Posted: 17-12-2010, 19:40   

Dla mnie naj trudniejsze poziomy w tomb raider to: :spoiler:

TR1-Atlantis
TR2-ice place
TR3-aldwych
TR4-underth the sphinx
TR5-Red Alert
TR6-resort bio facility
TR7-kazakhstan
TR8-Atlantis
TR9-Puppet no longer
:) :) :) :) :) :) :narka: :pozdro:

[ Komentarz dodany przez: K@t: 17-12-2010, 19:48 ]
Naprawdę obejdzie się bez tylu emotek.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 25-12-2010, 13:30 ]
Uzasadnień nigdy za wiele! Hej kolęda!
 
 
Ta NoWa 
Nowicjusz



Joined: 29 Dec 2010
Posts: 16
Posted: 31-12-2010, 11:49   

TR1:City of Khamoon (dla mnie ten najtrudniejszy bo mała byłam jak zaczęłam w TR grać :P )
TR2:The Dagger of Xian (dla mnie ten najtrudniejszy bo mała byłam jak zaczęłam w TR grać :P )
TR3:Nevada
TR4:The Lost Library
TR5GALLOWS TREE
TR6:Coloseum
TRL:Kazachstan
TRA:Świątynia Khamoon
_________________
A życie jak z bajki...
 
 
trampkijezusaa 
Nowicjusz


Joined: 15 Jan 2011
Posts: 7
Posted: 15-01-2011, 15:30   

Gralem narazie w dwie pierwsze czesci
TR1: jakoś męczył mnie level Pałac Midasa, długi, dużo goryli i lwów, a poza tym to jeszcze Cysterna, nie lubię wodnych poziomów, te podnoszenie wody i wgl. Sama Atlantyda mi się najbardziej podobała.

TR2: Tutaj to jak większość, od platformy wiertniczej po morze śródziemne . Nie znoszę tych leveli.
 
 
Olka97P 
Nowicjusz



Joined: 17 Feb 2011
Posts: 22
Location: Avalon ;D
Posted: 21-02-2011, 11:29   

TR1 - nie miałam okazji zagrać :fire:
TR2 - Opera House - Boże ile się z tym męczyłam....
TR3 - Aldwych, Lost City of Tinnos
TR4 - Costal Ruins
TR5 -Red Alert!
TR6 - Hall Of Seansons - ie cierpię tego levelu!
TR7 - Nie miałam problemu z przejściem ;)
TRA - Też nie miałam problemu :)
_________________
-And you want to revenge....
-Justicle!
 
 
Pennywise 
Nowicjusz


Joined: 19 Feb 2011
Posts: 12
Location: Polska A
Posted: 01-03-2011, 16:50   

TR1 - ...
TR2 - Opera House - nudne i głupie
TR3 - Londyn
TR4 - cały Kair, a szczególnie Citadel - przez głupi bug musiałem sto razy ustawiać te puzzle
TR5 - cała Irlandia była zryta ze względu na brak walki
TR6 - ...
TR7 - Boliwia powrót - nie wiem czemu, ale ciągle umierała mi bez żadnego powodu
TRA - Obelisk Khamon
TRU - Meksyk
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo