FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Śnieg w Pradze (?)

Czy masz śnieg w The Monstrum Crime Scene?
Tak
51%
 51%  [ 83 ]
Nie
48%
 48%  [ 79 ]
Voted : 149
Total Votes: 162

Author Message
Hemulen 
Podróżnik



Joined: 19 Nov 2005
Posts: 247
Posted: 08-06-2007, 09:35   

Śniegu po prostu w AoD na PC nie zaimplementowali. Ot, kolejna "niespodzianka" od twórców :/
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 08-06-2007, 15:15   

ninti <- Teraz każdy może przewidzieć :] w AoD nigdy nie pada a jeśli już to tylko na innych platformach np. PlayStation

Hemulen <- Racja, ale znalazłem pewien plik, niby miał być ale z tego co widzę... to jakiś cholernie malutki -_-" jeden lub dwa piksele :/
 
 
Hemulen 
Podróżnik



Joined: 19 Nov 2005
Posts: 247
Posted: 08-06-2007, 17:13   

pmkkoch wrote:
znalazłem pewien plik, niby miał być ale z tego co widzę... to jakiś cholernie malutki -_-" jeden lub dwa piksele


Pewnie nie zdążyli dopracować śniegu i zostawili śmieci w bebechach gry - a ile ona kryje jeszcze innych "tajemnic", wiemy wszyscy niestety bardzo dobrze :/ Szkoda, że AoD tak spaprali... Ale cóż, nie ma co rozpamiętywać :)
 
 
 
zack 
Nowicjusz



Joined: 25 Jul 2007
Posts: 15
Posted: 07-08-2007, 12:03   

Dziwne to jest, ;) mam traod na PC i u mnie śniegu nie ma ale kumpel też na kompa traod i przysięgam że u niego jest śnieg :galy:
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 07-08-2007, 12:09   

zack, na niektorych kartach graficznych na piecyku faktycznie pojawia sie snieg :)
_________________
Miow.
 
 
 
zack 
Nowicjusz



Joined: 25 Jul 2007
Posts: 15
Posted: 07-08-2007, 12:45   

To w takim razie na jakich? :-P
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 07-08-2007, 12:50   

zack wrote:
To w takim razie na jakich? :-P


Sama chcialabym to wiedziec :P
 
 
 
zack 
Nowicjusz



Joined: 25 Jul 2007
Posts: 15
Posted: 07-08-2007, 12:52   

Też bym chciała to wiedzieć bo cała moja klasa w to gra a tylko jedna osoba ma śnieg :-P
 
 
 
Yuna 
Student



Joined: 27 Jul 2007
Posts: 92
Posted: 09-08-2007, 17:14   

O ile mi wiadomo śnieg jest tylko w wersji na konsole... Nie rozumiem, czemu na PC to wywalili:/, ładnie wygląda przecież...^^
 
 
 
kraju92 
Student



Joined: 16 Jun 2007
Posts: 47
Posted: 10-08-2007, 20:15   

Ja mam Radeon 9550 i mi nie pada.
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 10-08-2007, 20:54   

Integral wrote:
Rzecz w tym, ze śnieg pada tylko w wersji na PS2.
Hemulen wrote:
Śniegu po prostu w AoD na PC nie zaimplementowali.
zack wrote:
mam traod na PC i u mnie śniegu nie ma ale kumpel też na kompa traod i przysięgam że u niego jest śnieg
Kasia Trent wrote:
niektorych kartach graficznych na piecyku faktycznie pojawia sie snieg
zack wrote:
cała moja klasa w to gra a tylko jedna osoba ma śnieg
Yuna wrote:
O ile mi wiadomo śnieg jest tylko w wersji na konsole...


A ja nie rozumiem, o co tyle krzyku, czy nie wystarczy spytać kumpla z klasy, który ma śnieg, jaką ma kartę graficzną? Problem mógłby się rozwiązać :p
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 16-12-2007, 22:50   

Barbie, z tym ciężko bo u mnie raz jest raz nie ma :-D
RADEON 9550 niestety Nie kochany GeForce, którego już podłączałam i okazało się że cholera nikomu do łba nie wpadło żeby sprawdzić wejście :P Płyta gł. czekała na zmianę ale prędzej tata pozbył się karty :P

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 17-12-2007, 13:17 ]
Szybka odpowiedź :p
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 15-01-2008, 19:07   

Grzeko, a jakże :p Refleks jak u żółwia xD
A sumie nie kumam o co chodzi z tym śniegiem. Raz jest raz nie ma, na PS podobno mają śnieg cały czas... U mnie już przestał padać praktycznie, ostatnio miałam w grudniu śnieg chyba. Niestety więcej go było w AoD niż za oknem ^^
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 20-01-2008, 23:21   

Mi sie wydaję że śnieg w wersji na PC to typowe "cuda niewidy", po prostu ktoś chciał wprowadzić tajemniczość :p

A co do wersji PS2, zobacz sobie poprzednią stronę tematu :)
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 27-01-2008, 18:20   

To jest strasznie wnerwiajace Miec swiadomosc ze ktos inny gra w TRAOD i ma śnig a ja sie krece po levelu bez bialego puchu :/ :P Moze jest na to jakis patch ktory naprawia ten blad ?! :mrgreen2:
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 29-01-2008, 10:20   

Quote:
Moze jest na to jakis patch ktory naprawia ten blad ?!

Ośmieszasz się...

Szynszyl - Jak już mówiłem, śnieg to pewnie sprawa nie tylko karty graficznej, ale i ilości Ram'u/Mhz'ów, albo też po prostu płyty głównej/procesora, bo niektórzy mają taką samą kartę graficzną, ale i tak śniegu nie ma.

PS - Jak ktoś chce zobaczyć śnieg to niech bierze emulatory PS2, jeśli takowe istnieją ;)
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 29-01-2008, 20:44   

Ja się pochlastam...Włączam oczywisty poziom, scenka pod tytułem "Another cold, dark city- great" *śnieg pada*. Angie się cieszy, myśli "zrobię screena podczas gry". Zaczyna się gra *śnieg znika* "co jest?!". Biegnę kawałek dalej, *kilka płatków śniegu :P * a potem znowu nic... popróbuję jeszcze ale nie wiem o co tu może chodzić...


EDIT: Nie ma teraz, jedyne co mi się udało, to zawiesić Larę, żeby mówiła 'It won't open' :P Spróbuję potem na innym kompie czy co, bo mnie już trafia :/
  
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 29-01-2008, 20:48   

JFC...
Co wy macie wiecznie takiego pecha z tymi screenami ?
Włącz znowu i zrób screena ze scenki :p
_________________
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 29-01-2008, 23:09   

Dla mnie ten temat w ogóle jest śmieszny. Dużo osób chwiali się, że widziało śnieg w Pradze (na PC), ale jakoś nikt nie chce dać screena. Nie widzę żadnego sensu, w ciągnięciu tej dyskusji w nieskończoność; proponuję zamknąć ten temat.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
rotten 
Student



Joined: 04 Jan 2008
Posts: 43
Location: 4 ściany(Łódź)
Posted: 30-01-2008, 20:22   

kluzka ma racje to bez sensu..jak komuś się uda mieć śnieg na PC(ja mam PS2 i mam śnieg;])to niech napisze jak to zrobił i tyle:P

[ Komentarz dodany przez: Integral: Sro Sty 30, 2008 20:36 ]
Było mówione, że to zależy bardziej od sprzętu niż poczynań gracza.
_________________
Lara:
-..And you want revenge..
Kurtis:
-Justice!
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 30-01-2008, 20:32   

rotten i kluz_kaa, jednak wtedy nie będzie gdzie, więc radze nie pieprzyć o tym, że temat głupi itp. tylko po to, by mieć posta więcej, zostawcie to w spokoju, jak ktoś będzie miał screen to pokaże.

Jasne? :)
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 30-01-2008, 22:00   

pmkkoch wrote:
więc radze nie pieprzyć o tym, że temat głupi itp. tylko po to, by mieć posta więcej

I ty to mówisz?

pmkkoch wrote:
jak ktoś będzie miał screen to pokaże.

Zwróć uwagę na to, że te osoby, które chwalą się, że na PC pada im śnieg, dziwnym trafem albo nie wiedzą jak zrobić screena, albo mają kartę graficzną w naprawie. Wnioski nasuwają się same.

Jeżeli o mnie chodzi, to już się w to nie mieszam, a tym samym kończę off-top.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 30-01-2008, 22:18   

kluz_kaa wrote:
albo mają kartę graficzną w naprawie.


Nie moja wina. Przykro mi, już mam kartę, ale niestety nie tą co wcześniej i śnieg pojawia się okazyjnie. Obiecałam screena więc jak już się pojawi to chyba go zrobię, nie jestem kimś, kto mówi, że stać go na Astona Martina ale po prostu lubi tego trabanta.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 31-01-2008, 08:50   

Quote:
I ty to mówisz?

Tak, mówię, masz coś przeciwko? :)

Quote:
Zwróć uwagę na to, że te osoby, które chwalą się, że na PC pada im śnieg, dziwnym trafem albo nie wiedzą jak zrobić screena, albo mają kartę graficzną w naprawie.

Może i piszą, ale czy masz jakiś dowód, że na serio tylko kłamą? No?

Quote:
Obiecałam screena więc jak już się pojawi to chyba go zrobię


Jak już mówiłem, zostawmy w spokoju temat, kiedyś może ktoś da screena.

PS - Ten post jest "kończący", więc nie będę(za bardzo) naskakiwać na byle kogo, bo tamten chce trochę pokrzyczeć. Jak chcesz marnować czas innych pisaniem bzdur, to proszę do Offtopu albo tematu z LedŻĘdOł. :/
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 31-01-2008, 14:51   

Ile jeszcze można kontynuować ten wątek? Pięć stron spamu i ani jednego dowodu.
Śniegu w wersji PC nie ma! Koniec, kropka. Kto nie wierzy niech pogugla, ten temat był wałkowany na niejednym forum. Śnieg miał być tak jak na PS2, ale prawdopodobnie nie zdążyli go zaimplementować w grze.
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo