FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tajlandia
Author Message
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 28-02-2009, 12:26   

Idziesz w stronę tego drzewa i za tą przerwą widzisz otwarte drzwi... Musisz przy samym końcu tego mostu zejść w dół po krawędziach. Kliknąć przycisk akcji(na kompie jest to chyba domyslnie E" i obrócić mostem. Potem idziesz na górę i linką magnetyczną zaczepiasz się o metalowe kółko po prawej stronie tego mostu i potem to się domyślisz...
_________________

 
 
 
Burakotka 
Nowicjusz


Joined: 17 Feb 2009
Posts: 2
Location: Glasgow
Posted: 28-02-2009, 16:21   

Hah, a ja znowu powracam - znowu z problemem.
Za nic nie kojarzę, jak (nawet czytając poprzednie porady) przesunąć ten most (taaki, co się jara na niebiesko :D ), by dosięgnąć do reliktu (bo chyba tam coś jest) + ogólnie się wydostać. Gdy już zeszłam za tym drzewkiem na dół, przesunęłam co się dało - wróciłam na górę, w bok i na dół - przesuwam, idąc tą 'skalną półką'. Mogę pchać albo do przodu (wtedy tam gdzieś jest dziura, to se za dużo nie popcham), lub do tyłu - niby okej, ale jak potem stamtąd się wydostać? Nawet jak się zwieszę na kółku, to nie mogę dosięgnąć do tej części wystającej (oświeca ją słońce). Lara po prostu spada, a checkpoint zwraca mnie do stania przed wejściem do tego właśnie pomieszczenia - czyli coś muszę robić źle, bo inaczej to by chyba mnie 'zrestartowało' gdzieś w pobliżu tego miejsca, gdzie przesuwałam ten most. I tak muszę go przesuwać ponownie, choć nie widzę celu - ale też innych możliwości.
Przepraszam, jeżeli nie wyjaśniłam zbyt jasno mojej sytuacji :3.
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 28-02-2009, 16:31   

Proszę to filmik jak zdobyć relikt w Tajlandii http://www.youtube.com/watch?v=KadkZs-8r2E . Mam nadzięję , że pomogłam :P .
 
 
papik 
Nowicjusz


Joined: 22 Oct 2007
Posts: 13
Posted: 04-03-2009, 14:35   

Hej wszystkim!!!! Mam do Was ogromną prośbę... Komputer miałam zepsuty i część zapisów gry poszła w las :/ czy byłby ktoś tak dobry i wysłał mi save'a z tego levelu, gdzie muszę za pomocą rękawicy Thora przesuwać tę ścianę?? To jest to miejsce, gdzie wcześniej wysłałam fotkę w załączniku. Proszę o szybką pomoc, bo gra cofnęła mi się aż do tg morza na początku gry ;(
Z góry wielkie dzięki :)
_________________
pap!k . ^^
<3 .
; )
xD
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 04-03-2009, 14:58   

Następnym razem napisz w odpowiednim temacie, a w celu znalezienia save-a zajrzyj tutaj.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
szefunciu85 
Nowicjusz


Joined: 15 Mar 2009
Posts: 1
Posted: 15-03-2009, 16:07   

Witam mam problem nie wiem czy mały ale jest Skończyłem jazdę na motorze i wchodzę do jakiegoś pomieszczenia w którym nad głowami bujają się potężne „młoty” doszedłem do końca tego pomieszczenia, zabiłem tam cos dużego i utknąłem Jest tam mechanizm dzięki któremu młotki się poruszają ale niestety te łańcuchy na górze ida w stronę ściany i nie wiem jak się mam dostać na ten ostatni młotek
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 15-03-2009, 16:29   

szefunciu85 wrote:
niestety te łańcuchy na górze ida w stronę ściany i nie wiem jak się mam dostać na ten ostatni młotek


Cóż to za problem - łapiesz się łańcucha i szybko (klepiąc rytmicznie akcję) przesuwasz się w przeciwną stronę.
_________________
 
 
sajan 
Nowicjusz


Joined: 13 May 2009
Posts: 1
Posted: 13-05-2009, 17:59   

Witam, mam problem z tym miejscem: http://www.bankfotek.pl/view/235847
Jak dostać się na górę?Z góry dzięki :)
:pozdro:
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 14-05-2009, 14:43   

Teleportuj się, wciskając ctrl+l.

Po prostu obejrzyj filmik: http://www.youtube.com/wa...eature=related.
To chyba ten moment, a jak nie to zobacz wcześniejszą część; 1-szą, bądź 2-gą.
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
dan28 
Nowicjusz


Joined: 15 May 2009
Posts: 1
Posted: 15-05-2009, 20:49   

Prosze o pomoc, mam problem z ustawieniem puzzli tzn Shiva i Kali, nie moge ustawic promienia??? nie wiem czy cos robie zle.
_________________
dan28
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 15-05-2009, 20:51   

Musisz tak kombinować żeby promienie odbijały się od wachlarzy. Też miałem z tym problem :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 15-05-2009, 20:53   


Masz tu obrazek, jak to powinno wyglądać.
_________________

 
 
Ajron 
Nowicjusz


Joined: 11 Jul 2009
Posts: 4
Posted: 11-07-2009, 21:57   

Witam
Mam problem już z końcówką tajlandi gdzie jest to drzewko póz niej idzie się przez most i skacze do wody i przypływa przez te drzwi to u mnie są one zamknięte nie wiem czemu? Zna ktoś przyczynę?
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 11-07-2009, 22:27   

Musisz skoczyć na drążek w sali z wodą .Poczekaj aż opadnie i znowu skacz do wody . Drzwi będą otwarte :)
 
 
Ajron 
Nowicjusz


Joined: 11 Jul 2009
Posts: 4
Posted: 12-07-2009, 19:17   

Esmeralda wrote:
Musisz skoczyć na drążek w sali z wodą .Poczekaj aż opadnie i znowu skacz do wody . Drzwi będą otwarte :)


Żeby skoczyć na ten drążek to trzeba się rozbujać na tym kółku?
Bo od początku próbowałem skakać tam a właśnie jakoś mi zawsze do wody wpada nie wiem czemu...
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 12-07-2009, 19:26   

Złap się tego kółka, rozbujaj i skacz do tyłu .
 
 
Ajron 
Nowicjusz


Joined: 11 Jul 2009
Posts: 4
Posted: 12-07-2009, 19:38   

Na początku naciskałem zawsze S i nie wychodziło później naciosałem W i od razu wbiła się. Dzięki za pomoc:)
 
 
ImatX 
Nowicjusz


Joined: 11 Sep 2009
Posts: 2
Posted: 11-09-2009, 21:27   

Witam, mam pytanie odnośnie pocji po przejściu gry "TREASURE HUNT".
Po wypowiedziach wnioskuje, że większość z was gra na PC więc nie wiem czy też jest TA opcja. Ja gram na PS3.
Wracając do problemu. Brakuje mi jednego skarbu w COASTAL THAILAND, który jest na skałce m/w na wysokośći "ruchomego mostu" ( pomieszczenie z wielkim posągiem Thor'a i drzewkiem). Problem polega na tym iż nie mogę ruszć tego mostu w "TREASURE HUNT".... czy ten skarb jest nie do zdobycia po przejściu gry?
Bo szczerze mówiąc nie chce mi się od początku gry przechodzić:) i tak na hard od razu przechodziłem zbieraącskarby to się już umęczyłęm:D
Proszę o pomoc :D
_________________
PS3
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 11-09-2009, 21:52   

Opcja i owszem, jest i na PC.
WSZYSTKIE skarby są możliwe do zdobycia w trybie "Treasure Hunt", zresztą stąd ta nazwa, nieprawdaż? Most da się przesuwać jak najbardziej - przed chwilą aż sprawdziłam. Upewnij się, że na pewno wszystko robisz poprawnie. Jeżeli tak, to widać to jakiś bug... Spróbuj może przejść do innego levelu i wrócić do Tajlandii.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
ImatX 
Nowicjusz


Joined: 11 Sep 2009
Posts: 2
Posted: 11-09-2009, 23:06   

Naszczescie mieliscie racje:D
Musial byc jakis blad w grze, bo znaki sie w ogole nie podswietlaly kiedy przy nich bylem... dlatego tez nie moglem nic przesowac:D
przeszedlem lvl od poczatku i jest juz wszystko ok:D
Zostal mi jeszcze 1 w mexico >:(
Dzieki jeszcze raz, pozdrawiem

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 12-09-2009, 09:16 ]
Uroki PS3 :o
_________________
PS3
 
 
XxDomaXx 
Nowicjusz


Joined: 11 Nov 2009
Posts: 1
Location: Szczecin
Posted: 11-11-2009, 12:08   

Dabronik wrote:
Dobra ale jak wchodzę do tych jednych dzwi i zchodzę na sam dół to są tam tylko 2 posągi sfinksów a na środku jest posąg kobry?? a kryształow żadnych nie ma

Ja to przeszałam i włożyłam te kryształy co mam dalej zrobić??? bardzo proszę o pomoc...!
_________________
Doma
 
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 11-11-2009, 12:40   

Musisz ustawić figury na dole tak, aby wachlarzami odbijały światło.
 
 
bb1985 
Nowicjusz


Joined: 13 Nov 2009
Posts: 3
Location: skawina
Posted: 13-11-2009, 18:31   niewiem co dalej

jestem na :pozdro: w pomieszczeniu gdzie na srodku stoi biurko zebralem z biurka rekawice (to była druga) dzieki ktorej moge przesuwac filar nie wiem co dalej gdzie go ustawic

prosze o szybka odpowiedz własnie gram

aha to jest na ps2 ale pewnie to samo co na pc

co zrobic???????????
:pozdro: :pozdro:

[ Komentarz dodany przez: K@t: 13-11-2009, 18:53 ]
Interpunkcja, początki zdań z wielkiej litery, mniej emot!
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 13-11-2009, 18:37   

1. Pisz bardziej po polsku.
2. http://laracroft.pl/tr8/sol3.htm - tu jest wszystko tak opisane, że bardziej szczegółowo już się nie da.
3. Jeśli dalej ciężko ci to sobie zwizualizować - http://youtube.com i wpisujemy w szukajkę nazwę levelu (którym nawiasem mówiąc nie jest Tajlandia, a Croft Manor).

Witam na forum.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
bb1985 
Nowicjusz


Joined: 13 Nov 2009
Posts: 3
Location: skawina
Posted: 13-11-2009, 18:55   

dzieki za link
nadal nie moge nic znalezc

poczytam chwile moze akurat
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo