FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Jaki jest wasz ulubiony poziom w TRAOD?
Author Message
Arahja 
Nowicjusz



Joined: 13 Nov 2012
Posts: 15
Location: Equestria
Posted: 17-11-2012, 19:42   

O jejku, chyba jednak łatwiej jest mówić o znienawidzonych levelach niż o ulubionych...
Ale po dłuższych przemyśleniach stwierdzam, że najbardziej podobały mi się:

1. Aquatic Research Area - cały poziom był dosyć skomplikowany, nastawiony na logiczne myślenie. Ale ten wielki glonojad mnie szczerze denerwował.

2. Bio-Research Facility - ach, te zmutowane robale... Prawdziwe cuda. Podobało mi się łażenie po roślinkach/żywopłocie (czy tam cokolwiek to było).

3. St. Aicard's Graveyard i Bouchard's Hideout - świetny klimacik, tylko piesek psuł całą atmosferę. A w Kryjówce Boucharda fajnym dodatkiem był zmutowany koleżka na pryczy ;)
_________________
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 02-12-2013, 10:00   

Dobra, prosto z mostu:

Parissian Ghetto - ( nie wiem czemu po co piszę to zawsze po ang. Chyba dlatego, że uwielbiam te angielskie "h" :) !) uwielbiam zabawę w detektywa i udawanie, że palę papierosa z Janice :)

Cała Praga - za ten jej cały mhroczny klimacik i mutanciki :p

Powrót Boaz- Haha! Specjalnie mordowałam Kurtisa, tego durnia :wymiot2: :wymiot: . Nie wiem czemu al eKurtis był dla mnie workiem treningowym Boaz ;-) :roll:
_________________
alphabet boy
 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 15-12-2013, 16:38   

Moje ulubione poziomy? Hmm... Bardzo podobało mi się Parisian Ghetto, Louvre Storm Drains, Louvre Galleries, Tomb of Ancients, Galleries Under Siege ( ogólnie prawie cały Paryż oprócz "cudownej" Hall Of Seasons :/ ). Praga nie podobała mi się tak bardzo, szczególnie przez poziomy z Trentem. Ale jeżeli musiałabym wybrać to chyba byłyby to Aquatic Research Area i Bio-research Facality. Nie wiem nic o levelach po Boaz Returns, bo przez kochanego Kurtisa i Boaz nie mogę przejść tego ch :censored: poziomu ;(
 
 
Truz_kawka
[Deleted]

Posted: 03-02-2014, 20:41   

Luwr, Paryskie Getto, opuszczona kamienica (?) nie pamiętam nazwy, ta na początku.. Ten klub, hall of seasons i Bio-Research Facility
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 07-02-2014, 14:29   

Ulubione poziomy w AOD:
- Parisian Ghetto
- Louvre Galleries
- Neptune`s Hall
- Von Croy`s Apartment
- The Bio-research Facillity
- Eckhardt`s Lab
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo