FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Jak przechodzić custom levele?
Author Message
Czacha2000 
Nowicjusz



Joined: 22 Sep 2006
Posts: 5
Posted: 26-09-2006, 14:46   Jak przechodzić custom levele?

Ten topic umożliwia ludowi porozumienie się w sprawie przechodzonych leveli. I służy słusznej sprawie...!;-)

Kasia Trent
Do wszystkich odwiedzających ten topic w sprawie pomocy: www.trle.net- przed napisaniem posta zajrzyj tutaj (jeśli znasz angielski) i sprawdź, czy rozwiązanie Twojego problemu nie znajduje się w którejś z solucji ;)
_________________
ANGEL of DARKNESS
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 26-09-2006, 16:33   Sheevahs Home

W Sheevahs Home nie moge sie dostać do domu ;(
Mówią że trzeba jakieś okno wybić ale nie da siem :(
Please pomocy :)
EDIT: Rozwaliłem okno! :matrix:
Teraz tylko nie wiem jak tam wleźć :(
 
 
Czacha2000 
Nowicjusz



Joined: 22 Sep 2006
Posts: 5
Posted: 26-09-2006, 19:37   

Wiesz, ja nie grałam w ten custom, ale może spróbój podciągnąć się na kucka. Lub poszukaj jakiejś drabiny.
_________________
ANGEL of DARKNESS
 
 
 
Czacha2000 
Nowicjusz



Joined: 22 Sep 2006
Posts: 5
Posted: 26-09-2006, 19:52   

A tak poza tym, to siedze w ''Die Nacht der Schatten'' i nie mogę się dostać do domu (jestem koło tego żołnierza). Byłam już koło chaty, przesunęłam latarnie i zgarnęłam złotą czachę ;-) , ale niewiem, co dalej... Może mam się jakoś dostać do obory??... Jak ktoś będzie wiedział, to z góry dzięki!!!!!!!! :thanx:
_________________
ANGEL of DARKNESS
 
 
 
Aurinko 
Student



Joined: 24 Apr 2006
Posts: 41
Location: Poznan
Posted: 11-10-2006, 10:45   

Mam nadzieję, że wpisuję się w dobrym miejscu xD Czy ktoś może grał w level "Adventure in Candy Land"? Utknęłam całkowicie. Nie mogę znaleźć nigdzie "jing". Mam drugą część (jang), znalazłam wszystkie sekrety a tego znaleźć nie mogę :518: Nie wiem też czy kid's soul ma jakieś "zastosowanie"... Baardzo proszę o pomoc! Aha, solucji NIGDZIE nie znalazłam...
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 15-10-2006, 20:50   

Aurinko -->> solucja już jest po angielsku... jeśli jeszcze grasz w ten level. http://www.trle.net/walk/1554.htm Ja nie skończyłem go, nie podobał mi się. :/
 
 
 
Aurinko 
Student



Joined: 24 Apr 2006
Posts: 41
Location: Poznan
Posted: 15-10-2006, 23:43   

Kamilszy - dziękuję, ale już dawno skończyłam ten level, bez solucji. Poszukiwany przedmiot był niedaleko jang (dobrze jest zachowywać save'y!!!). Mnie się nawet podobał, oceniam tak na 7.5/10. Niestety było kilka drzwi, które nie zostały otwarte i brak zakończenia, może autor chce kontynuować tę historię..



:spoiler:
PS. Może to nie jest właściwe miejsce na takie pytanie, ale czy wiesz może czy strona trpl została zlikwidowana całkowicie, czy to tylko jakaś awaria????
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 17-10-2006, 18:38   

Aurinko, z tego co wiem to kwestia braku sponsora na stan obecny. Słyszałem, że jakieś rozmowy trwają, ale to wymaga nieco czasu. Strona ma wrócić, ale kiedy - nie mam pojęcia.
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 18-10-2006, 16:15   

A ktoś (kurcze) wie jak przejść te Sheevahs(Psi włos...)?
 
 
seba 
Praktykant



Joined: 27 Oct 2006
Posts: 149
Posted: 03-12-2006, 15:54   

gral moze ktos levle o nazwie rustay?? bo ja w tym levleu juz po pociagu tam gdzie sa takie dwie drabinki (na screenie) nie da sie zrobic tak zeby ona zeszla na ta nizej caly czas spada jak ktos wie co z tym zrobic to prosze o od :-P powiedz z gory dzieki :-P :matrix:
http://img489.imageshack....ge=ssssscw3.jpg
 
 
 
Kirys i Elanora 
Nowicjusz



Joined: 01 Jan 2007
Posts: 12
Location: z TRPL
Posted: 27-01-2007, 14:30   

Od Elanory:

Czy ktoś mógłby podać mi link do POLSKIEJ solucji levelu Corsica :638: Bo utknęłam całkowicie ;( :placz:
_________________
Kirysowaty i Elanora. Brat i siostra.

Co się stało z TRPL? Co się stało się?
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 27-01-2007, 15:03   

ja ze swojej strony mogę zamieścić moje savy.
 
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 13-05-2007, 15:39   

Siema ja mam problem :( z levelem Tomb Raider The Lost Temple of Madubu Gorge Otóż gdy juz jestem w tym miejscu gdzie jest dżwignia a podłoga sie pali wcześnij zabiłem 2 tygrysy. To nie wiem co zrobić jak wyłączyć, ogień albo cokolwiek żeby przełączyć dźwignie? Jeżeli ktoś grał w ten level to proszę o pomoc :D :690:
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 29-08-2007, 18:23   

Mam prośbę. Czy mógłby mi ktoś przejść następujący moment? Chodzi o to, że Lara ma wejść na blok, a potem jak najszybciej dobiec do wysuniętego bloku(ten blok na który ona wchodzi, uruchamia blok w oddali). Problem w tym, że jest to na czas, a ja już nie wiem, jak szybko wydostać się na górę. Załączam screena, abyście wiedzieli jak to wygląda i save'a.
Uwaga: jest tu nieśmiertelny przeciwnik.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 29-08-2007, 21:54   

Level nazywa się The Lower Scroll Shrine.
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 29-08-2007, 21:59   

hehe, to akurat mogłem "wyczytać" z sava ;) Nie widzę takiego levelu tutaj http://www.trle.net/reviewsearch/search.php zatem musi on wchodzić w skład serii levelowej. Znajdź ten zestaw pod podanym linkiem i podaj mi link do 'levelinfo' dla tego levelu, np http://www.trle.net/revie...res.php?lid=740
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 29-08-2007, 22:06   

Ojej, po prostu zwykły level. Należy do Lara Croft and the Lost City of Gold.
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 29-08-2007, 22:52   

skok na pochylnię i bieg przy ścianach do bloku - wtedy czas jest dłuższy - jak sie biegnie na wprost to nie ma szans.
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 30-08-2007, 12:15   

Teraz mam taki problem. Jak dojdę do samego końca(cały czas jestem w tym samym miejscu), to potem są wystające kolce. W solucji pisze coś takiego: "do a corner shimmy and climb up on the irregular diamonds on the north ledge".
Czyli mam zawisnąć na krawędzi i przesunąć się wzdłuż ściany z kolcami. Ale jak ona tylko się tam znajdzie od razu traci życie, nawet jeśli nie dotyka tych kolców. Jeszcze karzą się wspinać. Pewnie musi być jakiś sposób, ale jaki? Brązowa ściana też odpada, nie można na nią wejść. Daję słowo, że wszystkiego próbowałam.
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 30-08-2007, 19:31   

Ale pewnie nie próbowałaś przebiec sprintem przez kolce :690: choć z pewną utratą na zdrowiu. Ładując save 3 trzymaj Ctrl, bo Lara wisi ze szczeliny.
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 31-08-2007, 21:33   

Spróbowałam. Lara straciła życie. ładuję tego save'a.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 06-09-2007, 22:50   

Quote:
did you notice the opening in the deck just beneath the bridge, head down that opening into the nuclear generator room. Pick up the large medical kit in the room and head down the hall.

Mam problem. Muszę wejść do jakiś drzwi. Z tego co wynika to te, które mam w save'ie. Ale nie mogę dalej przejść bo mi blokuje jakaś bariera. Innych drzwi nie znalazłam. Broni i amunicji nie mam, chyba nie będzie mi potrzebna.
Level nazywa się Lara Croft and the Lost City of Gold, Level 5: Just Can't Stop Shooting. Może grał ktoś?
Solucja pochodzi z www.trle.net
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 08-10-2007, 19:42   Nieoficjalny custom level:Still running Lara Croft.

Dość nietypowy problem, bo dotyczy nieoficjalnego custom levela. Utknęłam w grze The door to nightmare zrobionego na podstawie Tomb Raider 3. Wiem, że należy dostać się do pomieszczenia z sekretem. Problem w tym, że trzeba dużo skakać, w odpowiednim momencie wciskać ctrl itd. Jak się nie uda, Lara albo nadzieje się na kolce, albo spali się. Chciałabym przejść ten level i byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi pomógł. Załączam save'a i fragment solucji. Powiem, że należy wspiąć się na tą ścianę przed wami. I ważne, stoicie na kolcach.
At the top if you stop and cannot shimmy to the right to get over the slope, then shimmy left and climb a little higher. Then shimmy to the right and when you release you are over the slope. Slide and jump to grab another slope. Pull up, slide a bit and jump to grab a monkey swing. Follow the monkey swing forward and then to the right. You have to align yourself exactly on a ceiling tile boundary and drop to catch a sloped pillar. The position is at the joining of the second and third ceiling tiles from the end of the monkey swing. Too far forward and you slide to your death. Too far back and you cannot grab the pillar and you fall to your death. Climb down the pillar and drop to grab another sloped pillar beneath it. Pull up, slide and jump to a slope. Slide and jump to grab a collapsible tile. Pull up to the tile then forward jump to another. Side jump to the right to another tile. Run forward and jump into a cave.
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 11-10-2007, 19:38   

Proszę. Pierwszy z savów przed ostatnim skokiem, drugi - już w pomieszczeniu, do którego, jak mniemam, zdążasz.
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 11-10-2007, 22:19   

Dziękuję, ale nie musiałeś aż tak tyle przechodzić. Jednak doceniam dobre chęci.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo