FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
..::Lara at the Movies::..
Author Message
maslo 
Student



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 32
Location: z sejmu
Posted: 29-01-2007, 09:10   

w którym z tych obrazków było te przejście.
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 29-01-2007, 11:38   

Wiem, ze jakies pomieszczenie, bylo otwierane kluczem..

Byla tam jakas rzezba, a za nia mala firanka przy podlodze. Trzeba bylo sie tam wczolgac..

Czy cos w tym stylu.
_________________
Miow.
 
 
 
maslo 
Student



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 32
Location: z sejmu
Posted: 30-01-2007, 13:04   

dzięki ci. myślałem że to było oświetlenie takie. szkoda że nie mogę pokonać tamtego pieska. kłopoty techniczne komputera.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 24-01-2009, 14:03   

Czy żeby zagrać np w Psycho, to muszę najpierw przejść The Blair Witch Project i Rebeccę?
I nie bardzo kapuję o co chodzi z tymi Gwiazdami w teatrze. Chodzi o to, że jak przejdę jakieś kino, to wtedy będę mogła jedną dostać?
Większość postów jest pusta, więc nie wiem, czy już było coś takiego omawiane.
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 24-01-2009, 16:56   

Dokładnie tak. Tutaj http://www.skribblerz.com/LatMmain.htm masz ściągawkę jakie levele kryją się za poszczególnymi salami.
 
 
Liriel 
Nowicjusz


Joined: 27 Jan 2009
Posts: 1
Posted: 27-01-2009, 13:06   

Mam taki problem
Jestem w Jurassic Park w drugiej części levelu
Jest taki motyw że muszę się dostać do slota na Temple Stone
Jest tam takie miejsce a slot jest za ogniami (są dwie pochylnie a na dole dziura z wodą do której zawsze wpadam :) po prawej jest wnęka żeby się złapać i przeciągnąć na druga stronę ale te ognie palą się w cały świat tak że zawsze mnie zapalą. Jako że zwisam użycie apteczki się nie uda. Próbowałam już normalnie wszystkiego nawet ktoś poradził mi zrobić save i load i wtedy próbować ale to nie działa... błagam POMOCY :D
 
 
mar!o 
Student



Joined: 13 Sep 2012
Posts: 41
Posted: 21-02-2014, 18:31   

Ostatni Post 2009 rok, dopiero teraz widzę jak dużo ma do nadrobienia w Custom levels-ach ;)

Właśnie jestem na etapie The Blair Witch Project, bardzo dobry zaskakujący level :( ;)
 
 
Dobry Wieczor 
Nowicjusz


Joined: 02 Aug 2016
Posts: 1
Posted: 02-08-2016, 17:59   

Czy ktoś ma zainstalowanego tego nieoficjalnego Golda do TRIV? Pod koniec 12 Monkeys, gdy trzeba przejść do drugiej części levelu, gra wywala mi do Windowsa z jakimś błędem. To samo jest na laptopie, na którego przegrałem zapisy. Nie pomaga też ściągnięcie gry od nowa. Może w nieodpowiedniej kolejności przechodziłem poziomy i uaktywnił się jakiś glitch, może Windows XP ma w tym miejscu jakiś problem, nie wiem. Mógłbym się cofnąć i zagrać zamiast Dwunastu Małp inny level, jako że mam kopie zapasowe sejwów, ale szkoda mi trochę, bo to już prawie koniec tego poziomu. Może jakaś dobra dusza korzystająca z Windowsa innego niż XP pozwoliłaby sobie przesłać tego konkretnego sejwa i zobaczyła, czy będzie w stanie wejść do drugiej części levelu? Byłbym zobowiązany.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo