FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Witchblade (komiks + serial)
Author Message
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 22-07-2004, 22:38   

Dobrze. Im więcej e-maili na temat TR dostaną tym lepiej. Ostatnio facet napisał, że było ich jak do tej pory naprawdę sporo :mrgreen:
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 03-08-2004, 17:16   

kupiłem sobie w Gdańsku Darkness, a właściwie Witchblade. Bardzo fajny numer, chcę więcej. Dobrze, że chcą wydać jeszcze conajmniej 2 części. Oczywiście nie zapomniałem wysłać cennych uwag do mandragory :) Dziękuję za uwagę, papa
_________________
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 03-08-2004, 20:17   

Sądze, że Mandragora wyda serię Witchblade. Facet w mailu napisał mi, że faktycznie pewne wypowiedzi Sary sugerują, że ona i Jackie spotkali się juz wcześniej w serii Witchblade. Te serie są ze sobą bardzo ściśle powiązane.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-10-2004, 13:56   

Mandragora pisze, że na razie komisk TR jest "poza ich zasięgiem", ale pracują nad wydaniem Witchblade i "mają nadzieję, że im się uda".
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 27-10-2004, 15:30   

Słyszałam to już :> Ale były prezes BA twierdzi, że jeśli wydadzą Witchblade, to do Tomb Raidera tylko jeden krok :P :> Więc chyba nie wszystko stracone.

CEZ:
nie słyszałaś, bo ta informacja pojawiła sie kilka dni temu... tzn to potweirdzenie, wczesniej mielismy do czynienia z hipotezami.
_________________
Miow.
 
 
 
Guest

Posted: 11-12-2004, 23:24   

Tak, Madragora tak mi napisała jakiś czas temu. Nie tak dawno napisali, że starają sie o wydanie Witchblade, ale na razie nie wiedzą kiedy, bo za bardzo kasy nie mają. Tymczasem na Zachodzie jest już 80 numerów (+ lepsze lub gorsze wydania specjalne i crosservery)
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 12-12-2004, 09:57   

Czy to prawda, że Witchblade pojaiwł się w Polsce pod nazwą Darkness, bo Darkness był dotąd wydawany w Polsce :?: Gdzieś tak słyszałam :roll:
_________________
Miow.
 
 
 
Guest

Posted: 12-12-2004, 23:13   

Tak. 6 polski numer Darkness to w rzeczywistości 18 numer serii Witchblade, a zapowiadany numer 9 to 19 numer Witchblade. Nie mogli tego wydać innczaej, bo historia "Family Ties" jest "robita" na serie Darkness i Witchblade.
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 12-07-2005, 22:52   

Szkoda, że Mandragora nie wydaje już Darkness :(
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 21-02-2006, 17:32   

Stronki nie znam, widziałam kiedyś dawno na DC ++.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 03-04-2006, 13:14   

No i nowa nowość! Coś niesamowitego, co naprawdę zadziwia!
A cóż to takiego? Ano... powstaje "WITCHBLADE".... a n i m e!
Jak dla mnie jest to coś dziwnego, bo japończycy mają tendencję do wymyślania nowych tytułów mang, a potem ich ekranizacji ajko anime, ale żeby amerykański komiks... Nono... :) Cieszyć się i miec nadzieję, że będzie lepiej.
Szczegóły znajdziecie na tej stornie o ile umiecie japoński, bo wersja angielska nie jest jeszcze dostępna. :) Enjoy!

PS.: Przyznam, że postaci mają bardzo wyeksponowane to i owo. :P
 
 
kot 
Student



Joined: 10 Nov 2005
Posts: 55
Posted: 03-04-2006, 13:37   

O faken! xD To anime robi Gonzo! Juz samo studio wskazuje ze bedzie swietny tytul! Czekam na pierwsze odcinki;) Zapowiada sie hit^^
_________________
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 15-04-2006, 22:36   

O Boże!! Co za szkarada!! Co oni z tego zrobili? To już Czarodziejka była lepiej narysowana... Dobra, śmiejcie się, jako dziecko to oglądałam :P A wiecie, że będzie film kinowy Witchlblade, nie? Kiedy coś więciej się dowiem dam znać!
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-04-2006, 13:44   

Sam pomysł wydaje się być fajny, ale ta mangowa Sara w ogóle nie przypomina Sary z Witchblade!!! :P Jeszcze gdyby fryzurę zmienili i nadali jej bardziej kobiecy wygląd twarzy, to byłoby ok. Bo Sara ma to do siebie, że wygląda bardzo kobieco, a tutaj z trudem można odróżnić ją od dziewczynki :P
_________________
Miow.
 
 
 
darekch 
See you in Valhalla


Joined: 24 Dec 2005
Posts: 331
Location: Ostrowiec Św.
Posted: 30-04-2006, 11:46   

Kasia Trent wrote:
Sam pomysł wydaje się być fajny, ale ta mangowa Sara w ogóle nie przypomina Sary z Witchblade!!! :P Jeszcze gdyby fryzurę zmienili i nadali jej bardziej kobiecy wygląd twarzy, to byłoby ok. Bo Sara ma to do siebie, że wygląda bardzo kobieco, a tutaj z trudem można odróżnić ją od dziewczynki :P

To prawda, ale Japończycy już tak mają, że kobiety w ich komiksach mają nastolatkowe, a wręcz dziecięce twarze. No, ale w końcu nie wszystko musi być tak jak w komiksie. ;) Każdy ma prawo do zmiany tego i owego.

A widzieliście już pierwszy trailer tego anime? Jest na oficjalnej stronie (www.witchblade.jp), a jeżeli nie chce Wam się szukać, to zajżyjcie tutaj > trailer WB - anime.
Przyznam, że muzyka i akcja pokazana na nim pasują do WitchBlade jaki znam z komiksu.
Dziwnie tylko trochę wygląda wysuwany z przedramienia 'miecz' Sary (przecież jej kostium może zmieniać się w co chce, a tu wygląda to tak, jakby tylko mogła wysuwać ostrza), no i sposób ... własnie, sposób przemiany Sary w WB, jakby była Czarodziejką z Księżyca... :| No i jej włosy jakby też ostrzami były... Dziwnie to trochę wygląda, ale fajny jest pomysł, że WB 'wchodzi jej w krew' podczas tej przemainy i przez to jest taka 'opętana' jakby przez to Magiczne Ostrze i ma takie... oczy.... A z resztą, obejrzyjcie sami. ;)
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 01-05-2006, 23:19   

Tak tak,w anime możecie liczyć na e_gusia
http://www.youtube.com/wa...chblade%20anime
tu macie trailerek WITCHBLADe
http://www.youtube.com/wa...chblade%20anime
tu macie opening do anime,tak tak

cieszcie sie dzieci,szukając po różnych stronach o anime będe was informował co do tego projektu...

Btw. witchblade anime wydaje siębyć jak hellsing,jezeli tak to szykujcie sie na zajebiste anime.
_________________
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 02-05-2006, 00:29   

Powiem tyle, nie podoba mi się Sara. Nie jest taka jak w komiksie, dla mnie to minus, oczywiście nie musi być taka sama, ale nie przemawia to do mnie, krótkie włosy, nie brązowe, ona sama wygląda jak nastolatka, z tym się zgodzę. Samo Witchblade na Sarze wygląda jak strój a nie jak pnącza owijające ciało. Oczy...no dobra, przeżyję, ale ona sama nie jest wyrzutkiem czy owiana przekleństwem, a tak wygląda, może o to chodzi, ale...neee... :gupek: . Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jak narazie to dla mnie jest średnio, może za bardzo przynudzam, ale coś mi się nie podoba. To nie to na co liczyłam...
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-05-2006, 17:29   

Czy mi się wydaje, czy Sara ma Bloodrayne'owe noże na rękach? W ogóle wygląda trochę bardziej jak wampirzyca, nawet w którymś momencie na drugim filmiku, oblizuje się, jak od krwii. Chciałabym zobaczyć trailer w trochę lepszej jakości, bo z tych mało widać.
_________________
Miow.
 
 
 
Gabriel 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2006
Posts: 25
Location: Łódź
Posted: 02-06-2006, 10:32   

Znam pobierznie komiks Witchblade, ale najbardziej podoba mi się Sara z serialu TV. A to coś - to dla mnie w ogóle nie jest Witchblade tylko jakiś pokemon.
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 02-06-2006, 11:06   

P-pokemon?Człowieku,masz u mnie gigantycznego minusa :fire: wprost niecierpię ludzi którzy jak widzą jakieś anime wołają że to od razu jakiś pokemon :fire: nawet anime jeszcze nie widzieliście a już marudzicie >_> Sara może wygląda troche nietenteges,ale chyba tylko dlatego że sie przyzwyczailiście do Sary z komiksu i TV :s jakby najpierw powstało anime to byście pokochali sare z anime,ot co :p

Kasia Trent
Wyluzuj! Nie wszystkim musi się podobać to, co Tobie.
_________________
 
 
 
Gabriel 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2006
Posts: 25
Location: Łódź
Posted: 21-06-2006, 19:22   

Ja nie mam nic do anime, tylko nie podoba mi się ta mangowa wersja Witchblade. Mogli to narysować ładniej, przecież Japończycy potrafią tworzyć ładne animacje.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 21-06-2006, 20:17   

e_g wrote:
Sara może wygląda troche nietenteges,ale chyba tylko dlatego że sie przyzwyczailiście do Sary z komiksu i TV :s jakby najpierw powstało anime to byście pokochali sare z anime,ot co :p

Myślę, że jest w tym dużo racji, chociaż i mi sama postać Sary zalatuje nieco może nie pokemonowym, ale tym digimonowym stylem - okrągłe oczka i duże źrenice... Choć, wnioskując z traileru, może to być ciekawe zderzenie krwawej, nazwijmy to, 'fikcyjnej rzeczywistości' i tego właśnie nieco słodkawego stylu ;-)

Hellsingowi do pięt dorastać nie będzie, tam króluje psychodeliczna kreska, skryte spojrzenia (czy przez światło odbijajace się w szkłach, czy to przez cień) i szeroookie uśmieeechy... :619: No i ponad wszystko te rozlewy krwi i głos Alusia.
Obawiam się, że Witchblade okaże się nieco bardziej popkulturowym obrazem. Łącząc ze sobą słodycz i rozlew krwi (której, nawiasem, nie wyłapałam zbyt wiele) tworzy się coś dla szerszej publiczności. Znajdą tu coś dla siebie i fani tanich, ładnych anime i koneserzy krwawych krask tudzież mieczy i brzytw (^^). Ale wątpię, by którakolwiek z tych grup poczuła się usatysfakcjonowana ;-)
_________________
; p ; >>
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 21-06-2006, 21:44   

Właśnie jestem zwolennikiem takich błyszczących dużych oczu,bo sa bardzo łądne i charakterystyczne,i właściwie zazwyczaj można z nich wyczytać dużo o postaci :P Są rysowane wzglednie do charakteru postaci,wiec tworzy sie ciekawy efekt,a w pokemonach czy digimonach czy szaman kingu to były poprostu oczy ze źrenicami,poprostu oczy.

A aluś był słit tylko taki troche...no zbyt potężny >.> ani razu po dupie nei dostał ;p

Kasiu -> mni nie chodziło o to że ggabrielowi sie nie podoba anime,ale poprostu nie znosze ludzi którzy pokemonami czy innym shitem tym podobnym uogólniają anime ,które przecież jest lepsze :P

A integral,jak tak bardzo podobał ci sie hellsing to obejrzyj Neon Genesis Evangelion,może seria tv 26 odcinków nie jest taka wstrząsająca (dla ciebie,dla mnie była wstrząsająca :P ) to zakończenie zostawia trwały uraz na psychice ;P
_________________
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 21-06-2006, 22:12   

Nie omieszkam, nie omieszkam ^^

Aluś, hehe... lady Hellsing i tak wymiata :D Tak świetnej damskiej kreacji nie wypatrzyłam jeszcze w żadnym anime... ^^ Tym bardziej czekam na Witchblade, może będzie jakie objawienie ;-) .

Co do "dużych i błyszczących oczu" - gusta i guściki. Może to przez uraz po sailor moon i masowym napływie pokemoństwa jestem zwolenniczką tych 'tradycyjniejszych'... Odpowiednio narysowane i ujęte także mówią wiele, choć tu większą rolę odgrywa całe oko, ze szczególnym uwzględnieniem brwi ;-)
_________________
; p ; >>
 
 
Tygrysia 
Nowicjusz



Joined: 25 Jun 2006
Posts: 4
Posted: 25-06-2006, 11:57   

Uwielbiam Witchblade. A zaraziłam się nim przez słynny Crossover z Larą :-P
Znacie jakieś strony z których można ściągnąć komiks? Jak na razie udało mi się przeczytać tylko "Tales".
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo