FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TRU Mobile
Author Message
Missy 
Student


Joined: 17 Aug 2008
Posts: 35
Posted: 31-01-2009, 20:10   

Czy ktoś wie czy na Samsunga U700 jest ta wersja 3D?
_________________
The Bioluminesence Of The Night..
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 02-02-2009, 15:35   

Mam problem...
Pobrałam z jakiejś strony Tomb Raider Underworld 3D,ale gdy chciałam zainstalować - "operacja nie powiodła się"...Mój telefon to Sony Ericsson K800i.

Edit

Dobra - już nieaktualne. Poradziłam sobie. Okazało się,że plik był niekompletny - ważył niewiele ponad 400 kB,a powinien ponad 1,1 MB. Ale już jest Ok.
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 05-02-2009, 21:04   

nie no... zajebi**y fart. Alison promuje w910 ...a jakiego ja mam? w910 ! Łiii... kolejny mobilny (po N-gage) gadżet z TR do kolekcji... nic tylko wgrać Tomb Raidera i odłożyć na półkę :P

Hmm... Alison mogła by mi się podpisać na tym tel ;)
_________________
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 14-02-2009, 19:16   

Mam problem. W ostatniej części levelu Croft Manor tuż po przeczytaniu notatki ojca i zabraniu Rękawicy Thora nie mogę wrócić do wyjścia. Na czym polega problem - chodzi mi o 3 drążki do bujania. na początku przeskakuję przez nie bez problemu. Wracając po tych samych moge przeskoczyć tylko z pierwszego na drugi - na środkowym Lara buja się, ale nie puszcza (w sensie, że nie skacze dalej, świntuchy!!). Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ?
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 11-03-2009, 15:09   

Sorry za posta pod postem, ale chciałbym się pochwalić moimi nowymi osiągnięciami w TRUMobile :)

Otóż. Na dzień dzisiejszy jestem w Valhalli i po przejściu podmorskich świątyń, kroftmanoru, po walce z dwoma bossami (?) mam wrażenie, że producent albo pomylił sobie gry, albo chciał je trochę od siebie odróżnić, bo to, czego dowiedziałem się do tej pory to jedna wielka paranoja :D

[spoiler:2ee6c7b06a]
Choćby fakt uwięzionej Natli - może się to wydać dziwne, ale jakim cudem została ona uwięziona w podziemiach CM? Wychodzi na to, że Amanda chce doprowadzić do końca świata i tak de facto nie wie o istnieniu Natli. Tymczasem Lara wypuszcza Natlę (po wcześniejszej kobiecej dyskusji) ta jednak ucieka łamiąc obietnicę (Natla jest wciąż troszkę przypieczona :D ).
Same artefuckty w ogóle nie porównują się do tych spotkanych w grze. Po pierwsze młot Thora został już niejako wcześniej odnaleziony przez Ryśka Zagrodę (Richard Croft). Został jednak rozdzielony na dwie części - trzonek i część zasadniczą młota (nie wiem jak to się fachowo nazywa :D ). Ba - i tutaj po prostu wyjebałem oczy z czachy i zszedłem... do złączenia tych dwóch składników Mjolnira potrzebny jest ni stąd ni zowąd ... Klucz Ghallali :o no i jedna rękawica Thora.
Tym razem Mjolnir trzeba wcześniej naładować za pomocą kamiennych run, by można było z niego korzystać (nie można nim nic zrobić) - potrzebne to jest do przenoszenia i przesuwania dużych bloków skalnych. Cóż :D
Narazie gra się fajnie, zaskoczyła mnie podróż motorem :D Sterowanie fatalne, zresztą by ukończyć jazdę trzeba pamiętać o zbieraniu kanistrów z bęzyną i zestawów mechanika (by naprawić uszkodzone części xD ).
Bossowie - Kraken, który wyglądał jak obdarta ze skóry głowa królika i Królowa Tarantula. Jak narazie ich zatłuczenie polega na wpakowaniu tyle ołowiu aż gadzina padnie. Zobaczymy co będzie później :)
Tryb walki jest fatalny - jak wspomniałem całe sterowanie jest spierniczone o wspinaczce nie wspomnę. [/spoiler:2ee6c7b06a]
Zachęcam do gry, bo to całkiem przyjemne :)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 12-03-2009, 17:44 ]
Przeczysz sam sobie?!?!?1/!?!/!/1/2/3?!?!?

EDIT
No i gierkę ukończyłem.[spoiler:2ee6c7b06a]Cóż. Zaskoczenie mnie rozczarowało. Nie wiem, czy mogłem się spodziewać czegoś zaskakującego. Mimo wszystko dotarcie Lary do Avalonu bardziej przypominało wejście ślepej osoby do Tesco - Zip oznajmia bowiem: "Hej Lara, własnie dotarłaś do Avalonu" O.o Końcowy boss - przypieczona i fruwająca Natla wydawała się być ciężkim przeciwnikiem. Zwykłe pistolety nie działały. Lecz zamiana naboi na wybuchające ograniczyła się do 5, 6 strzałów, po czym Natla odlatuje. Zip na koniec wyjaśnia, że już się więcej nie pojawi - odnoszę wrażenie, że Zip to ma łeb ... Bardzo spodobała mi się jedna z ostatnich zagadek przy otwieraniu zamka do drzwi - akwedukt. Niby prosta, ale za to niesamowicie wciągająca Cóż. Czekam na jakieś inne tytuły w wersji Java. Ten pomimo swojej fabularnej ułomności i grywalności sprawdził się całkiem całkiem. Bo mimo wszystko grało się przyzwoicie ot taki AoD na komórkę [/spoiler:2ee6c7b06a]

Edit sponsorowany przez e_g'a :)
_________________
 
 
Minika204 
Nowicjusz



Joined: 28 Jan 2009
Posts: 27
Location: Avalon
Posted: 26-03-2009, 17:11   

A ja mam mały problem (2D) jestem w CM posiadam czerwony i zielony klucz. Zielonym otwieram drzwi no i jest tam Natla musze mieć klucz by ją wydostać z tej klatki no ale chodze po całej planszy i klucz wcieło. Poco mi ten czerwony klucz i gdzie jest ten klucz którym musze otworzyć natle prosze o pomoc ;(
_________________
'' Śmierć z nutką ironii zawsze boli, amatorzy ''
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo