FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Spotkanie LIVE Forumowiczów!
Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-04-2012, 18:59   

Jest bardzo otwarta do komunikacji ;-) Ale wystarczy że jedna osoba się przyczepi o nie wiadomo co (tak, tym razem mówię do Mo) to reszta ulega wrażeniu, że coś jest nie tak i na wszelki wypadek też się czepia.

Możliwe że to tylko nieporozumienie, bo w temacie jest duży bałagan i jeśli odejmie się wzajemne wrzuty, to widać że generalnie aprobacja dla spotkań jest. Tylko że nadal powtarzam - więcej liczenia się ze zdaniem innych. Bo jestem pewien że ani Grzeko, ani Millo, ani Ninti nie mieli zamiaru w jakikolwiek sposób tłamsić chęci Alfy. Mają duże doświadczenie, więc się wypowiadają. A to jak odbiera to Alfa, to już zależy tylko od niego i nie mam zamiaru go więcej zmuszać, by zmieniał swoje podejście do ludzi.
_________________
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 26-04-2012, 19:33   

Wezmę na siebie organizację zlotu (wszystkie ciekawostki razem z rezerwacją pójdą na moje nazwisko), sporządzę jeszcze raz plan, co do minuty i na każdą pogodę, pod jednym warunkiem.

Że zostanie przedstawiony jako ankieta do zagłosowania na Tak lub Nie

Jeżeli nie będzie ankiety, ja się poddaję. Jakiś porządek musi być. Musimy wiedzieć ile osób weźmie udział. Podkreślam! Wezmę pod uwagę wyłącznie komunikację publiczną. Wezmę pod uwagę także max Poznania łącznie z dyskotekami. Zrobię to. Jak zrobię przedstawię Adminom na wordzie w załączniku.

Po zatwierdzeniu plan pojawi się na forum jako ankieta.
Przewiduję termin 24.08.2012-25.08.2012
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 27-04-2012, 08:06   

millo wrote:
"Was"? Jakie "was"? Co jakiś czas znowu to samo. Po założeniu forum, po fali użytkowników z zamkniętego TRPL, po Legendzie... Nie ma "was" i "nas". Większość aktywnych użytkowników forum kiedyś była wśród "tamtych", a dziś wspólnie się z tego śmiejemy. Za jakiś czas nowi użytkownicy będą na Ciebie krzywo patrzeć, a Ty się będziesz z tego śmiała.

No właśnie Drogi Miłoszu to "Was" wcale nie jest takie bezpodstawne, bo zawsze będziemy jacyś "my" i "wy". Prawda jest taka, że część osób na tym forum zna się osobiście, ja nawet kilkoro nazwałabym mianem przyjaciół. Chociażby na chwilę obecną - Int a także "awaryjnie" Ty od października wyświadczacie mi nieocenioną przysługę!
Co innego pojechać na spotkanie gdzie zna się ludzi, a co innego samemu nie znając właściwie nikogo. Chociaż wydaje mi się, że jesteśmy tak sympatycznymi i otwartymi ludzmi, że integracja i wchłonięcie nowego narybka nie powinno być problemem :) .
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 27-04-2012, 17:25   

Hmm... ja tutaj myślałem o jakimś przyjeździe w ciągu dnia, wieczornym spotkaniu przy piwku całą ekipą, możliwość znalezienia kawałka podłogi (Jak to Integral zaproponowała) żeby się kimnąć na kilka godzin, ale chyba się pomyliłem bo wyskoczyliście z potężnymi planami już tutaj. : D
I nawet nie myślałem tutaj w kontekście jakiegoś wielkiego, oficjalnego zlotu tylko spotkania jakie zostało zaoferowane bo zadaje sobie sprawę, że ktoś z drugiego końca Polski nie przyjedzie, żeby napić się piwka, pójść spać i wracać do domu. ; )

Skoro wiele osób mieszka w Poznaniu lub okolicach to zwyczajnie przecież można dać znać na forum, że tego i tego dnia spotyka się tyle i tyle osób z WoTR i jeżeli ktoś jest zainteresowany to może dołączyć i zrobi się "Mini-oficjalny zlot". A Integral (Ale się Ciebie uczepiłem :D ) udostępni podłogę, krzesło, fotel czy co tam posiada. Myślę, że to już tylko kwestia dogadania się.

Ale co ja tam wiem, kłóćcie się dalej - idę po popcorn. ; )
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 27-04-2012, 20:08   

Rocky wrote:
Skoro wiele osób mieszka w Poznaniu lub okolicach to zwyczajnie przecież można dać znać na forum, że tego i tego dnia spotyka się tyle i tyle osób z WoTR i jeżeli ktoś jest zainteresowany to może dołączyć i zrobi się "Mini-oficjalny zlot". A Integral (Ale się Ciebie uczepiłem ) udostępni podłogę, krzesło, fotel czy co tam posiada. Myślę, że to już tylko kwestia dogadania się.

Ale co ja tam wiem, kłóćcie się dalej - idę po popcorn. ; )


Rocky, niektórzy sobie tu miłość wyznają w związku z różnymi sojuszami, a ja teraz za tego typu post też chcę Ci powiedzieć; I LOVE YOU! POLAĆ NATYCHMIAST! Gratulacje ;)

Ja siadam do pisania planu, później go prześlę, jak obiecałem. :pozdro:
 
 
millo 
Podróżnik



Joined: 25 Dec 2003
Posts: 465
Location: Pustostan
Posted: 28-04-2012, 02:20   

Jakie przesyłanie planu? Jakie załączniki? Jaka ankieta? Nie lepiej by było zwyczajnie zamieścić ten plan tutaj tak, by wszyscy zainteresowani mogli się z nim zapoznać i poddać konstruktywnej krytyce? Administracja liczy trzy osoby i chyba nie wszystkie są jakoś bardzo mocno zainteresowane zlotem, zaś pozostałych forumowiczów chcących się spotkać jest znacznie więcej.
No i o co chcesz się zapytać w ankiecie tak/nie? O chęć spotkania? O aprobatę terminu? O zdanie na temat długości zlotu? Atrakcji? Planu dnia? Ktoś powie, że moje uwagi są demotywujące? A pewnie! Adekwatne do pomysłów organizatora! Kilka osób chętnie służy radą, ale organizator zdaje się wszystko olewać!
Też na początku organizowałem zloty zapominając, że nie każdy widzi to tak, jak ja.

Rocky wrote:
zadaje sobie sprawę, że ktoś z drugiego końca Polski nie przyjedzie, żeby napić się piwka, pójść spać i wracać do domu.
To to dla mnie żaden problem, na początku układałem plan właśnie tak myśląc, że najlepiej będzie, jak zaraz po kilku (w skrajnych przypadkach - kilkunastu) godzinach w drugiej klasie przepełnionego pociągu spędzić aktywnie cały dzień i po kilku godzinach snu - kolejny i kolejny. I bogatszy o pewne doświadczenie podpowiadam organizatorowi, że to nie jest mądre, bo po integracji na następny dzień mogą się znaleźć osoby, które w ogóle nie będą chciały się ruszyć gdziekolwiek. Wiele osób też będzie wolało posiedzieć w parku/ogrodzie/na polanie, niż skakać po linach. Temat Tomb Raidera zejdzie na bardzo odległy plan, zresztą i tak większość osób darzy ten tytuł bardziej sentymentem, niż ślepym uwielbieniem każącym próbować naśladować Larę.
Alfa, chcesz pomocy? Ninti, Integral, K@t, z (tfu!) lewej podpisany i kilka innych osób na pewno chętnie Ci pomoże. Nie chcesz? Droga wolna, mam nadzieję, że mimo wszystko zlot się uda. Mimo wszystko jednak byłoby miło, gdybyś się jakoś ustosunkował do tego, co piszą niektórzy w tym temacie, bo piszą głównie osoby, które chętnie by na taki zlot pojechały.

Alfa wrote:
Rocky, niektórzy sobie tu miłość wyznają w związku z różnymi sojuszami, a ja teraz za tego typu post też chcę Ci powiedzieć; I LOVE YOU! POLAĆ NATYCHMIAST! Gratulacje ;)

Ja siadam do pisania planu, później go prześlę, jak obiecałem.
Tobie należą się gratulacje. W ogóle umiesz czytać ze zrozumieniem? "Mini zlot, prawie spontan, to jest to!" "I LOVE YOU! POLAĆ NATYCHMIAST, siadam do pisania szczegółowego planu". No super, na pewno daleko zajedziemy z takim podejściem. Kto wie, może wrócimy jednak do opcji z noclegiem za 300 zł i kilkoma stanowiskami PS3 do równoległej gry w TR?

Demotywuję? Do organizacji z takim podejściem będę demotywować z pełną premedytacją!

[ Komentarz dodany przez: K@t: 28-04-2012, 09:34 ]
Przypomnij mi przy najbliższej okazji, że wiszę Ci flaszkę, co najmniej jedną :D
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 28-04-2012, 10:14   

Nie uważam, żeby ankieta była potrzebna. Na pewno nie będzie żadnego pokątnego przesyłania planu administratorom (j-adminom też nie), dyskutujemy tutaj.

Nic więcej nie mam do dodania, przynajmniej dopóki nie zobaczę planu Alfy :p .

Ninti :*
_________________
; p ; >>
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 28-04-2012, 12:18   

Ja tylko powiem, że pierwsze zloty łotrowe powstały wbrew pozorom bardzo spontanicznie, a zamiast planów, przy których doszlibyśmy do czegokolwiek (oprócz "K@t załatwia kibel" :p ), to oglądaliśmy Fight Club lub graliśmy w legende :p Jedyną kwestią, która wymagała ustalenia, był nocleg, reszta jakoś wylazła w praniu. Jak już stanie na ten Poznań, no to rodowici poznaniacy przecież pomogą z wyborem miejsc, w których można się polansić, a śmiem nawet twierdzić, że niektórzy z poza Poznania znają go na tyle dobrze, że są w stanie wskazać najważniejsze punkty tego miasta (Dworzec, Stary Browar, Mieszkanie Int). Alfa, to miłe i budujące, że ktoś się tym aż tak zainteresował, ale chill out, bo tutaj nie trzeba szaleć z jakością organizacji, ważne, żeby ludzie mogli się spotkać, porobić coś w międzyczasie do wieczora, napić chłodnych napojów po ciężkim, letnim dniu a potem położyć głowę na czymś relatywnie miękkim (e.g wycieraczka).
_________________
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 28-04-2012, 14:48   

e_g wrote:
Alfa, to miłe i budujące, że ktoś się tym aż tak zainteresował, ale chill out, bo tutaj nie trzeba szaleć z jakością organizacji, ważne, żeby ludzie mogli się spotkać, porobić coś w międzyczasie do wieczora, napić chłodnych napojów po ciężkim, letnim dniu a potem położyć głowę na czymś relatywnie miękkim (e.g wycieraczka).


To co? Artesya o 16stej, integracja alkoholowa, potem ewentualnie dyskoszka a na drugi dzień park linowy ze strzelnicą?

Doszedłem do wniosku że nie da się tutaj wszystkim dogodzić, bo temu nie pasuje to, temu tamto, ten się boi deszczu, a mnie w wojsku tłukli do łba że to najlepsza pogoda taktyczna, tamten znów kłóci się o atrakcje widząc w nich naśladowanie Lary, ten znowuż w ogóle nie wierzy w cokolwiek a tamten mówi że jestem powodem jego nieszczęścia...

Ostatecznie może być tak że skończy się na tej piątkowo-sobotniej Artesyi, na ognichu, następnego dnia zwyczajnie pojedziemy do Muzeum, albo nie, do muzeum nie bo po co, to może do parku linowego, też nie, bo na ch*j, to generalnie ja wracam do Stalowej. I pozdrowię tych którzy w czasie mojego powrotu będą jedli kebaba na stacji, bo kac nie da im spokoju.

Dużo bym dał gdyby ktoś zadeklarował transport osobisty.

Pytacie co w razie deszczu... a co można robić w czasie deszczu za przeproszeniem? Iść do baru i chlać dalej... i bedzie dobrze. A jak słonce zaświeci to naprawdę można skoczyć do tych linoskoczków, a potem na strzelnicę.

AKCEPTUJECIE POSZCZEGÓLNE ELEMENTY MOJEGO PLANU CZY NIE? SĄ TO: TANIE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE, OGNISKO, MUZEUM, PARK, STRZELNICA. JEŻELI AKCEPTUJECIE WSZYSTKO, TO DAJCIE MI OKOŁO TYGODNIA NA ZGRANIE WSZYSTKIEGO CZASOWO, CO PO KOLEI, BO I TAK NIKT NIE ZAOFERUJE OSOBISTEGO AUTA. A W RAZIE NIEPOGODY - CHLANIE PIWA W KLUBIE. JEŻELI AKCEPTUJECIE WSZYSTKO, PROSZĘ NAPISAĆ PONIŻEJ, JEŻELI TYLKO NIEKTÓRE ELEMENTY, TEŻ NAPISAĆ. PROSZĘ TAKŻE NAPISAĆ CZY AKCEPTUJECIE TERMIN 24 - 25 SIERPNIA 2012. A JAK NIE TO PODAĆ INNY. A JAK NICZEGO NIE AKCEPTUJECIE, TO NIECH MNIE SZLAG RAZEM Z MOIMI SCHIZAMI. NIECH PODZIELĘ LOS MO.

To już zaczyna mnie denerwować. Po podliczeniu kosztów na głowę podam konto na które mają spłynąć pieniądze. I tyle będzie z WASZEJ niepowagi. Biorę pod uwagę wyłącznie pełnoletnich, za młode łebki nikt nie chce brać odpowiedzialności.
:pozdro:
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 28-04-2012, 15:36   

Powiem tylko, że akurat ten hostel jest generalnie na końcu świata, a dojazdy mogą wynosić nawet godzinę w jedną stronę (+przesiadki & piechota), czy to nocnym czy dziennym, a z doświadczenia wiem, że takie rzeczy tylko dobijają podupadający entuzjazm zmęczonych ludzi :p Łażenie po mieście w lato (średnia 30 stopni i więcej plus centralne słońce) bywa bardzo męczące (mówię to co pamiętam z doświadczenia) i generalnie staraliśmy się ograniczyć liczbę atrakcji do jednej lub dwóch. Poza tym, może ci się wydawać, że chlanie a następnego dnia leczenie kaca to generalnie strata czasu, ale ja z kolei te czynności wspominam najlepiej :D Bo taka prawda, do parku linowego, muzeum itd. można pójść zawsze i wszędzie i z jakimkolwiek towarzystwem się chce, a jak już się sprowadza ludzi z całego kraju, by się zobaczyli, no to lepiej wykorzystać ten czas by umożliwić ludziom poznanie się, a nic tak nie rozluźnia i nie pobudza rozmowy jak posiadówa przy trunku. Co do wysyłania pieniędzy na konto, nie wiem czy to jest potrzebne, w końcu skoro chcemy osoby pełnoletnie, no to każdy wie ile wyjmuje z portfela i potrafi zadbać o swoje wydatki. Osobiście jestem przeciwny centralizacji wydatków do jednego organu/osoby, ponieważ zawsze są potem jakieś nieścisłości, do tego trzeba ludzi z głową (chociaż pewna poznańsko-lubelska kolaboracja opracowała system gier i zabaw czyli tzw. zabawę w Miło...tfu, w żyda, wszystko po to by efektywnie ściągać długi ze wszystkich uczestników :o ).

Ja tam jestem skłonny taki zlot zobaczyć, bo co mi szkodzi, a poznawanie nowych wotrowiczów to zawsze miłe doświadczenie.
_________________
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 28-04-2012, 15:47   

e_g wrote:
Bo taka prawda, do parku linowego, muzeum itd. można pójść zawsze i wszędzie i z jakimkolwiek towarzystwem się chce, a jak już się sprowadza ludzi z całego kraju, by się zobaczyli, no to lepiej wykorzystać ten czas by umożliwić ludziom poznanie się, a nic tak nie rozluźnia i nie pobudza rozmowy jak posiadówa przy trunku. Co do wysyłania pieniędzy na konto, nie wiem czy to jest potrzebne, w końcu skoro chcemy osoby pełnoletnie, no to każdy wie ile wyjmuje z portfela i potrafi zadbać o swoje wydatki.


E_g - ja o tych atrakcjach tak namiętnie piszę bo ktoś tam o tym napisał (taki "koherentny wielbiciel Lary jak ja"), a ja mam zryty łeb chcący na każdym kroku zrobić show, ale przecież mnie także zależy wyłącznie na rozmowach!

Zapomnijmy wobec tego o planach i o organizacji. Skoro macie swoje reguły gry, nie ma problemu, ja chcę być tylko powiadomiony kiedy taki zlot się odbędzie.

Swoją drogą e_g... odezwałeś się jak cisza po burzy. To przyjemne. Tu było za dużo napięcia, a to dlatego właśnie że ja chciałem za dużo na tym zlocie zrobić. Naprawdę byłem gotowy powysyłać zaliczki do tych wszystkich małych przyjemności.

Ale skoro Ty jako moderator zalecasz opcję mocno konwersacyjną, nie pozostaje mi nic innego jak czekać razem ze wszystkimi na ogłoszenie oficjalnej daty zlotu.

Tak czy siak - mój cel został osiągnięty, bo temat został poruszony i gruntownie omówiony. Jeżeli istnieją wciąż jacyś entuzjaści "atrakcyjnej" formy spotkania, to pisać do mnie priva, bo coś takiego będzie i tak w sierpniu u Ceza, choćby to mialo być dzień po tym poznańskim spotkaniu. Tam naprawdę chcemy z Mo się pobawić. A ja pogadać z Cezem.
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 28-04-2012, 16:05   

Alfa, czytanie twoich postów przypomina obcowanie z wahadłem, raz w jedną stronę, a raz w drugą, jedno na pewno widzę, tzn. pewną urazę, że twoje starania są niedocenione. Ja po prostu staram się doradzić i pokazać ci jak wyglądało to kiedyś, a że się sprawdziło i było przyjemnie, no to czemu z tego rezygnować, zawsze można system usprawnić. Możesz dalej starać się to wszystko zorganizować, dorzuciłem tylko swoje 3 grosze.
_________________
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 28-04-2012, 16:35   

e_g wrote:
Alfa, czytanie twoich postów przypomina obcowanie z wahadłem, raz w jedną stronę, a raz w drugą


To się nazywa elastyczność ale w chamskim stylu. Zauważ: napisałem niedawno posta z planem, moim zdaniem dosyć logicznym. Podałem miejscówkę, podałem godziny i cenę. Wyszło że pełny program wynosi 152 złote. Potem rozpętała się burza o wszystkim tylko nie o planie. Kaci zarzuca mi że ignoruję zdanie ninti, milla i kogoś tam jeszcze. Tymczasem i ninti, i millo i w sumie rocky też, tak jak Ty - są właśnie za wolnym zebraniem bez zbędności, nad którymi ja się tak męczyłem. Aha - ktoś napisał że mój plan jest na kolanie napisany... wygooglowany. No bądźmy świadomi że tak się właśnie sprawdza dzisiaj i układa plany w dobie internetu. Wpisz hasło i masz wszystko :D

Nie brałem pod uwagę komunikacji, bo po co. Co - przecież ludzie wiedzą jak to jest stać na przystanku co nie? Czeka się :hehe: :hehe: :hehe: nie no ja nie wytrzymam. Możnaby zaproponować czyjś samochód, ale luz. Przecież to wielkie poświęcenie. Sacrifice.

I tak ostatecznie rozumiem że Wy próbujecie mi wcisnąć konflikt do łba polegający na przeciwstawieniu "dawnych" wolnych "zlotów" w czyimś mieszkaniu czy na "manorze" :hehe: zupełnie nowej idei oficjalnego zlotu dla ludzi z całej Polski.

Też coś. Jak się organizuje zlot oficjalny to musi być istotnie plan, najlepiej w formie mapki-zaproszenia powysyłanej do każdego zadeklarowanego uczestnika prawda? Taki bajer jaki np. stacje beznzynowe wyprodukowały na okazję ekranizacji pierwszej części Władcy Pierścieni.

Ale ja nie widzę tutaj ani krzty merytorycznej dyskusji na temat mojego planu.
1) Plan jest zrobiony na kolanie;
2) Bo nie ma opcji na złą pogodę;

A ja przypominam że Muzeum ma dach, no park linowy akurat nie, ale strzelnica ma. No to jakby deszcz zaczął padać to zawsze można pójść na piwo, prawda i poczekać aż przestanie.

Komunikacja. Wejść na stronę i posprawdzać jakie linie gdzie jadą i sobie dopasować. Ale ktoś zarzuci że znowu zajęło mi to tylko 15 minut.

I nagle znowu w ramach "appeasmentu" moderator wspomina dawne zloty, wolne zloty, gdzie padają słówka typu: fotel, wycieraczka i takie tam.

Mam wobec tego prawo być chamsko elastyczny. Brutalnie otwarty :D

Mogę być organizatorem, ale właśnie dlatego potrzebuję najpierw ogólnej aprobaty co do podanych propozycji. Potem pójdzie planik (żygam już tym słowem), projekt zaproszenia (bez tego się obejdzie), deklaracje (chyba na PW wysyłane albo w osobnym temacie jak już do czegoś dojdzie) i w końcu ubezpieczenia i rezerwacje.

A wszelkie wspomnienia traktuję jako otwartą drogę... do otwartości.

Headshot!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-04-2012, 16:39   

Quote:
Też coś. Jak się organizuje zlot oficjalny to musi być istotnie plan

Tyle że Ty nie organizujesz niczego co by koło "oficjalnego" leżało :p Chyba że pod innym szyldem, np. World of OMFG.
_________________
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 28-04-2012, 17:08   

K@t wrote:
Tyle że Ty nie organizujesz niczego co by koło "oficjalnego" leżało Chyba że pod innym szyldem, np. World of OMFG.


1. Zlot seniorów = picie + gadanie
2. Zlot seniorów/juniorów = picie + gadanie + atrakcje
3. Zlot juniorów = 100% TR i Lary Croft

Takie jest moje spojrzenie. Oczywiście nie widzę potrzeby dalszego udzielania się w tym temacie. Nie otrzymuję niczego co by było konstruktywną odpowiedzią na mój przepis. Żadnych alternatyw. Żadnych pomysłów, nawet od strony poznaniaków. Tutaj są jakieś szatańskie sztuczki. Lepiej nie pchać się w te zarośla, bo zaraz poczciwy człeczyna wpadnie w jakąś sieć i zeżre go jakiś krzyżak.

Grupa ponad 10 osobowa potrzebuje płatnego noclegu na minimalnych warunkach socjalnych, a nie wycieraczki czy fotela. Pozdrawiam w tym momencie Dworzec wschodni w Wawie i Skaryszewską, ktora była onegdaj świadkiem mojego bezdomia.

Żaden z was nie zrobił tego czego chciałem, czyli nie pokusił się o modyfikację mojego planu. Wy tylko poddajecie go w wątpliwość. A gdybyście zechcieli przynajmniej zmodyfikować, już wiedziałbym na czym stoję.

Od tej chwili przechodzę wyłącznie na PW. Ani mi się śni zniżac do tego poziomu by dzwonić prywatnie do ludzi i załatwiać miejscówki. Over my dead body!
Wolę mieć koszta, ale się dobrze bawić, niż skracać sobie życie przemarzniętymi gnatami.

Kolejny headshot (czyli tzw. double kill!)
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 28-04-2012, 17:24   

Quote:
Over my dead body!


Wciąż czekam...

Co do TR i Lary Croft - moim zdaniem można się produkować na forum bo (UWAGA będzie Łamiąca wiadomość/Breaking News!!!) od tego owo forum jest.

Moim zdaniem zlot powinien polegać na tym, żeby się zgadać raz na jakiś czas, pogadać co tam w naszym życiu, zaprosić użytkowników, których nie mieliśmy szans na poznanie w realu i mały hang out z piwkiem czy co tam kto woli w łapce. Owszem - atrakcje byłyby fajne, ale ja szczerze powiedziawszy mam awersję do zabaw survivalowych bo kojarzą mi się z korporacyjnymi wyjazdami integracyjnymi i rzygam tego typu akcjami...

Quote:
Żaden z was nie zrobił tego czego chciałem, czyli nie pokusił się o modyfikację mojego planu.


Przepraszam - ja szklaną kulę mam w serwisie. Nie domyśliłem się że może Ci chodzić o spełnienie życzeń naszego drogiego kolegi... My bad. Forgive me herr general... :|
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-04-2012, 18:18   

Quote:
Ani mi się śni zniżac do tego poziomu by dzwonić prywatnie do ludzi i załatwiać miejscówki. Over my dead body!
Wolę mieć koszta, ale się dobrze bawić, niż skracać sobie życie przemarzniętymi gnatami.

W takim razie inni chyba nie będą mieli ochoty zniżać poziomu i spotykać się z Tobą. Nikomu nie robisz łaski.

Wybacz, ale robisz dokładnie to, co wytknąłem Ci już wcześniej. Traktujesz ludzi jak śmieci, a jednocześnie oczekujesz że wszyscy będą całować Cię po butach tylko dlatego, że wpadłeś na pomysł spotkania.

Quote:

Kolejny headshot (czyli tzw. double kill!)

Póki co, to strzelasz sam sobie w stopy, tylko i wyłącznie.

Jeśli tak Cię to męczy już na tym etapie, to daj spokój z czymkolwiek.
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 28-04-2012, 19:09   

Heh, skoro takie zamieszanie wyszło już na etapie płodzenia większego spotkania, to ja boję się pomyślec, co to będzie się w ogóle spotkać.

Alfa, ewidentnie masz problem. Nie wiem, czy ze sobą samym, czy z nawiązywaniem nowych znajomości. Eg dobrze zauważył, że twoje posty nieraz różnią się od siebie całkowicie. Zresztą sam się przyznałeś do tego, ze jesteś dwulicowcem - na forum grasz pewnego siebie wykształciucha anglistyki z dość trudnym charakterem. Z drugiej strony mówisz, że w życiu codziennym jesteś zupełnie inną osobą. Nie wiem, może warto się nad tym zastanowić.

I przestań się odwoływać do moich rad związanych z planowaniem imprez, bo mam o tym spore pojęcie, a ty jak widać planowałeś co najwyżej wpaść na pomysł zlotu. Zarzucasz później, ze nikt z nas nie zmodyfikował twojego planu. Ja dałem ci kilka rad i wyśmiewasz je w niemal każdym poście, a jak piszę, musisz je wziąć pod uwagę. Jeśli nie, to wszyscy się rozczarujemy, albo w najlepszym wypadku po prostu cały twój wysiłek jako organizatora okaże się bezsensownie straconym czasem.

I na marginesie. Nie boję się deszczu, mówię o samej wygodzie. Zresztą linowy park to nie poligon ani nawet nie park paintballowy, gdzie trzeba umieć wykorzystać aurę. Mówimy o samej wygodzie Nie mam zamiaru tarzać się w błocie, nie zamierzam brać dodatkowej pary spodni/butów/etc tylko po to, żeby móc iść na 3 godziny skakać po mokrych mostach i jeździć na tyrolkach. Zastanów się co mówisz, bo ewidentnie gówno wiesz o takich imprezach a szczególnie o ich organizowaniu.
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 29-04-2012, 17:17   

Nie wiem jak reszta, ale ja jestem tą dyskusją bardzo, bardzo zmęczona. Niedobre rzeczy tu wychodzą. I choćby z tego powodu nie wróżę temu zlotowi dobrze.

Ale wciąż życzę powodzenia.
_________________
; p ; >>
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 29-04-2012, 17:26   

Integral wrote:
Ale wciąż życzę powodzenia.


No ja przyjadę... by mieć dożywotnią rentę i najwyższy stopień niepełnosprawności.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 29-04-2012, 17:37   

Nie rozumiem co masz na myśli?
_________________
; p ; >>
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 29-04-2012, 17:41   

Trochę przykre jest to, że z fajnej inicjatywy, która zaczynała powstawać zrodził się bezsensowny konflikt. To ja się potem nie dziwie, że "oficjalnych" zlotów nie ma i że ludzie po prostu wolą spotkać się w swoim wąskim, ale dobrze znanym gronie.

I jak tak dalej będzie to ze zlotu nici i cholera nie uda mi się wejść w szeregi elity...
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 29-04-2012, 17:43   

Integral wrote:
Nie rozumiem co masz na myśli?


Myślisz że JA zrezygnowałem z robienia zlotu? N E V E R E V E R !!! Zrobię to, choćbym miał przypłacić najwyższą ceną biletu pkp. Nic mnie nie obchodzi co sobie o mnie myślą tutaj ludzie. Jeżeli nie Poznan rozbity na kilka atrakcji, to Gdynia z podobnym schroniskiem młodzieżowym i z największym Adventure parkiem w Polsce. Właśnie to obczajam. A wiadomości będę wysyłał wyłącznie na PW, bo tutaj po prostu się nie da.

A co do renty... naprawdę uważasz że przyjadą sami fani Larusi? Czyż także nie Ci, dla których alFa jest celem nr. 1? A ja zadbam o to, żeby mieć koszulkę z moją ksywką.
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 29-04-2012, 17:47   

alFa wrote:
A co do renty... naprawdę uważasz że przyjadą sami fani Larusi? Czyż także nie Ci, dla których alFa jest celem nr. 1? A ja zadbam o to, żeby mieć koszulkę z moją ksywką.

Zaczynasz wysnuwać naprawdę interesujące teorie spiskowe. : D
Ciekawi mnie też sam fakt na jakiej podstawie tak myślisz.
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 29-04-2012, 18:47   

No właśnie mnie też to interesuje.

Nie uważam, żeby ktokolwiek przyjechał na zlot tylko po to, żeby Ci pod jakimkolwiek względem dokopać. Sądzę, że nie znajdzie się ani jedna taka osoba. I to nie jest przytyk w Twoją stroną, taka prawda. Można mieć wystarczająco niefajnych emocji, żeby je wylewać na forum publicznym, ale myślę, że nikt nie ma ich aż tylu, żeby na spotkaniu nimi chlapać.

Nigdzie nie napisałam, że poddałeś się z organizacją zlotu. Spokojnie, daleko jestem od bojkotowania czegokolwiek i kogokolwiek.

Rozsyłanie informacji na priv... pomału robi się z tego Twój zlot, więc czuję, że nie bardzo mogę Ci już mówić, co byłoby lepsze dla organizacji.
_________________
; p ; >>
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo