FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Jill de Jong - modelka Lary w AOD

Jak oceniasz modelkę Lary z AOD?
Jest super!!!
41%
 41%  [ 31 ]
Dobra, ale jeszcze czegoś jej brakuje...
50%
 50%  [ 38 ]
EEE, nie do przyjęcia!!!
8%
 8%  [ 6 ]
Voted : 75
Total Votes: 75

Author Message
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 01-08-2007, 21:18   

Strzał w 10 :matrix:
Jill pasowała jak ulał do Angel Of Darkness...
Wulgarność, Tajemniczość i Mrok...
czyli dokładnie te cechy które sławią tą część serii...
Jest Laro-podobna i nie miałem żadnych problemów ze strawieniem dziewoi....
:pozdro:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
zack 
Nowicjusz



Joined: 25 Jul 2007
Posts: 15
Posted: 15-08-2007, 14:59   

Według mnie ona pasuje ale tylko do tej jednej części gry, bo i tak nie za bardzo mi się podoba już wolę karimę ;-)
 
 
 
norman 
Student



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 44
Location: z Marsa (ŁÓDŹ)
Posted: 19-12-2007, 20:59   

Szczerze mówiąc, mi się ona nawet podoba. Basuje do wyglądu Lary. To jedna z najlepszych modelek Lary Croft. Moim zdaniem jest lepsza do Karimy :p
_________________
STOP PIRACKIM TŁUMACZENIOM!
Harry Potter i Insygnia Śmierci już 26 stycznia 2008 .
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 19-12-2007, 21:57   

norman - Według mnie też, Karima wygląda okropnie, jak się uśmiecha to ma jakieś fałdy na brodzie, ta jest ładna, pasuje do stylu AoD i nie tylko :)
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 20-12-2007, 16:02   

Hmm, stwierdziłam że pasuje do tego TR :-)
Jak Karima do Legend i Anniversary.
Ale i tak uwielbiam Rhonę :P P
 
 
Make Me Hot 
Nowicjusz



Joined: 20 Feb 2008
Posts: 18
Location: POLAND xD
Posted: 06-04-2008, 11:49   

Jak dla mnie ... jest fatalna

[ Komentarz dodany przez: Integral: Nie Kwi 06, 2008 11:53 ]
A gdzie uzasadnienie?!

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 06-04-2008, 13:14 ]
Pewnie "Bo tak.".
_________________
I told ya, I was trouble
You know that I'm no good

http://pl.youtube.com/watch?v=HFVM5pVTwkM

I'll teach you how to fuck !
May I ?
 
 
Radom1995 
Nowicjusz



Joined: 03 Apr 2008
Posts: 20
Posted: 08-04-2008, 13:13   

Make Me Hot wrote:
Jak dla mnie ... jest fatalna


Z filmików widziałem że ostra sztuka... nie chodzi by biust miała jak dwie wieże ,byle charakter miała a co do Karimy to może i jest ładna ale takiego charakteru nie ma, który pasuje do Lary Croft ,kręci tyłkiem i szczerzy się jak do sera a Jill de Jong to modelka która pasuje do Anioła Ciemności.

Quote:
Jak dla mnie ... jest fatalna


I mi mówią że pisze krótko... Chociaż napisałbyś np. bo brzydka, bo dziwna :gupek:

Make Me Hot wrote:
Pewnie "Bo tak.".


no pewnie tak... :gupek:
_________________
Młodzianów- zarąbista strefa przekrętów przewałów zero przypałów.

-Howard why ?
-For Money

I po Euro 2008 -_- eh... Leo why ?
 
 
 
Alexiss 
Praktykant


Joined: 04 Apr 2008
Posts: 127
Location: Konin
Posted: 08-04-2008, 14:31   

Jill była mroczna i ostra, czyli zupełnie jak Lara z ''szóstki''. Jako modelka pasowała do tej części najlepiej.
Mimo wszystko i tak uważam, że najlepszą Larcią była Rhona i obecnie jest Karima.
 
 
 
Make Me Hot 
Nowicjusz



Joined: 20 Feb 2008
Posts: 18
Location: POLAND xD
Posted: 08-04-2008, 17:45   

Tzn ja wam coś powiem ^
Moim zdaniem Angelina Jolie w roli Lary (w filmowej wersji) była super ! Była najlepsza xD
I teraz każdą modelkę porównuję do niej, wiem, że to może źle, no ale cóż. Jak dla mnie Jill kompletnie się nie nadawała do tej części ;)

Ale respect ^
_________________
I told ya, I was trouble
You know that I'm no good

http://pl.youtube.com/watch?v=HFVM5pVTwkM

I'll teach you how to fuck !
May I ?
 
 
MyszuAna 
Nowicjusz



Joined: 15 Oct 2008
Posts: 5
Location: 3city
Posted: 15-10-2008, 23:28   

Może Jill coś brakowało, ale uważam, że była niezła w roli Lary. Przynajmniej dopasowała się do tej części wg mnie.
_________________
Ile osób tyle gustów i zdań. :*
 
 
 
oyamka 
Student



Joined: 16 Aug 2008
Posts: 48
Location: Bielsko-Biała
Posted: 19-10-2008, 18:38   

Jill de Jong... twarz ma ładną ale większość kobiet jest ładnych jeśli potrafią się odpowiednio pomalować. Figurę ma jakąś dziwną :/ nie wiem co mi nie pasuje, biust ma taki jakiś nie tego... i albo tylko odniosłam takie wrażenie albo faktycznie nie ma wcięcia w talii... nie wiem. Wypowiada się ładnie i składnie, ma dużo do powiedzenia nie to co Alison ("she's strong and she's beautiful and she's strong and also she's strong") :P ale zachowuje się dziwnie... do tego się garbi. I macha tą nogą jak w jakiś drgawkach przedśmiertnych. To ma być kopnięcie?? Może to wina ciasnych spodenek albo po prostu ma skondensowane ruchy. Nie pasuje mi do Lary... Ale z pewnością wolę ją od Karimy o końskiej twarzy. Niestety co do niej i co do Rhony nie mogę się wypowiedzieć, bo nie widziałam z nimi żadnych wywiadów ani filmików.
_________________
In my heart in my soul I am out of control
 
 
 
Sygin 
Nowicjusz



Joined: 29 Apr 2009
Posts: 8
Location: z nienacka
Posted: 02-05-2009, 05:19   

Jill..Mam do niej mieszane uczucia.
Kiedy miałam 13 lat jednocześnie zachwycałam się nią, jak i jej zazdrościłam. Teraz..widzę niedoskonałości, których nie zauważałam wcześniej. (zbyt wąskie biodra w porównaniu do słabo zaznaczonego wcięcia w talii, co wywołuje efekt "teksturowej" postury.) Jako modelka, promująca AoD nadawała się doskonale, jednak jak ktoś słusznie zauważył- nadawała się tylko i wyłącznie do tej części serii. (Może dlatego,że tak drastycznie zmieniono wizerunek Lary. A wcześniej on jedynie "ewoluował"?)

Quote:
I macha tą nogą jak w jakiś drgawkach przedśmiertnych. To ma być kopnięcie?? Może to wina ciasnych spodenek albo po prostu ma skondensowane ruchy

Mało która modelka trenuje sztuki walki, a prawdziwe kopnięcia z tego co wiem, rzadko dobrze wychodzą na zdjęciach;) (są zbyt szybkie, tylko "obrotówki" jakoś się jeszcze prezentują)

Quote:
4. Lucy Clarkson - To na pewno kobieta? O_o 0/10

W pewnych miejscach jest kwadratowa (szczęka), ale w innych już okrągła;)

Jednak zarówno Jill, jak i Karima i Alison, wg. mnie, nie posiadają przyciągającego, magnetycznego charakteru. Albo skrzętnie go ukrywają;)
 
 
 
Klaudixa 
Nowicjusz


Joined: 14 May 2009
Posts: 12
Location: taka wiocha :D
Posted: 19-05-2009, 13:15   

Jill... imię do bani... a modelka ma rzeczywiście za wąskie biodra i taką chłopięcą sylwetkę. Lara taka nie jest. a twarz po prostu brzydka koniec rozpisywania nie pasuje mi i koniec :> . może czasem walnie fajną pozę, ale co z tego jak ma tyle niedoskonałości.
_________________
Lara 4ever
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 19-05-2009, 13:23   

Szczerze mówiąc to im więcej twoich opinii na temat osób wcielających się w Larę (modelek czy Angie) czytam to tym bardziej mam wrażenie że czepiasz się żeby sie czepiać.
Co to w ogóle za narzekanie na czyjeś imię? A co to ma do rzeczy?
Co do niedoskonałości to zapewniam cię że każdy ma jakieś i szczerze mówiąc wątpię aby któraś z modelek była idealnie taka jak cyfrowy oryginał. To poprostu niemożliwe wiec może poprostu przestań szukać dziury w całym. No chyba że postanowiłaś napisać jak najwięcej postów dla samego pisania.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Klaudixa 
Nowicjusz


Joined: 14 May 2009
Posts: 12
Location: taka wiocha :D
Posted: 19-05-2009, 14:57   

chwila to jest forum, więc mogę się wypowiadać. tobie Jill się podoba ok mi nie za bardzo i jest nie dobrze! zresztą dopiero wypowiedziałam się na temat Angeliny, Jill i Alison. jak coś ci się nie podoba to twój problem. wolny kraj. i dzięki, że na starcie zaczynasz po mnie jeździć :*
_________________
Lara 4ever
 
 
agaco93 
Student



Joined: 07 Mar 2009
Posts: 57
Location: Mielec
Posted: 19-05-2009, 15:02   

Jill... nie wiem o co ci chodzi Klaudixa jak można się czepiać imienia. Rozumiem może Ci się niepodobać , ale to nie jej wina że tak akurat się nazywa i nie możesz się o to czepiać :P tu nie chodzi o to jakie imię dla modelki Ci się podoba, ale jaka modelka na Larę Croft :!!: :)

Mi osobiście Jill w roli Lary z TRAOD się bardzo podoba, ale mimo wszystko czegoś jej brakuje... nie wiem czego. W AOD jest idealna, ale nie widze jej w roli Lary z Legandy , albo innych części :D

:pozdro: for :wotr:
_________________
Grafika to nie wszystko:D
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 19-05-2009, 15:07   

Klaudixa wrote:
jak coś ci się nie podoba to twój problem. wolny kraj. i dzięki, że na starcie zaczynasz po mnie jeździć :*

Jak ci się coś nie podoba to się nie dopisuj.
Asyenna również wyraziła swoje zdanie co do Twoich wypowiedzi i miała do tego takie same prawo, jakie ty do smarowania farmazonów, które nijak się mają do tematu.
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 19-05-2009, 15:23   

Klaudixa wrote:
tobie Jill się podoba ok mi nie za bardzo i jest nie dobrze! zresztą dopiero wypowiedziałam się na temat Angeliny, Jill i Alison.

I wszędzie tak samo na siłę wynajdujesz wady. Zresztą mogę sobie wyobrazić jakie zalety przedstawiłabyś. Przedstaw racjonalną ocenę to nikt ci nic nie powie. Jeśli będziesz pisać głupoty to zapewniam cię że na tym forum to nie przejdzie. :)

A co do Jill to pokaż mi gdzie napisałam że mi się podoba?? Coś sobie sama dopowiedziałaś.
Szczerze mówiąc średnio się przejmuję modelkami. Bardziej mnie interesuje sama Lara i Tomb Raider. :)

EDIT:
Poprostu nie potrafię przejśc obojętnie obok takich głupot. Zresztą wkrótce się przekonasz że nie ja jedna. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
  
 
 
Klaudixa 
Nowicjusz


Joined: 14 May 2009
Posts: 12
Location: taka wiocha :D
Posted: 19-05-2009, 15:26   

więc jesteśmy kwita. nie rozumiem po co te cała sensacja? co imię nie może mi się podobać czy, co? dobra, ale już koniec. :narka:
_________________
Lara 4ever
 
 
Klaudixa 
Nowicjusz


Joined: 14 May 2009
Posts: 12
Location: taka wiocha :D
Posted: 19-05-2009, 16:37   

Asyenna wrote:
A co do Jill to pokaż mi gdzie napisałam że mi się podoba?? Coś sobie sama dopowiedziałaś.


nie wiem czy ci się podoba nie przeglądałam twoich postów

Asyenna wrote:
Poprostu nie potrafię przejśc obojętnie obok takich głupot. Zresztą wkrótce się przekonasz że nie ja jedna. :)


dlaczego moją wypowiedź nazywasz głupotami? to mi nie wolno mieć własnego zdania? niestety niełatwo rezygnuję ze swoich opinii.

nie chcę się kłócić, choć i tak na jedno wychodzi. może najlepiej ty nie krytykuj moich wypowiedzi, a ja twoich, wtedy będzie zgoda. :pozdro: :*

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 19-05-2009, 20:16 ]
Spokój!

proszę
_________________
Lara 4ever
 
 
Windston Smith 
Nowicjusz


Joined: 21 Jul 2009
Posts: 16
Posted: 25-07-2009, 23:51   

Jak dla mnie to najbardziej Karima mi się podoba na modelkę Lary, Katie Price jest porażką tysiącleci w tej dziedzinie, a Alison jest zbyt "wyoklepana".

BTW. Oyamka pisała że nie Alison nie umie się wypowiadać. Oto dowody xD :
http://www.youtube.com/watch?v=yk0y9qK2Q6I - Nawet ci którzy ani trochę nie znają angielskiego, połapią się o co chodzi :P
_________________
"Don't you think you've seen enough?!"
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 25-07-2009, 23:53   

Katie Price? Stary, odstaw Playboy'a, bo Ci nie służy :D
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Windston Smith 
Nowicjusz


Joined: 21 Jul 2009
Posts: 16
Posted: 25-07-2009, 23:56   

Nie wiem czy napisałem coś żle ale to nie przypomina ani trochę Lary:
_________________
"Don't you think you've seen enough?!"
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo