FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Atlantyda
Author Message
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 01-06-2007, 19:05   

strzelaj stojąc przy krawędzi. jak bedzie znak strzałek to Shift i jaksć strzałka potem jak celowniki sie złącza strzelaj a on spadnie i bedzie sie trzymał 1 reka i wtedy strzelaj w tą reka ja za pokonałem w jakieś 15s za piersza próba. stracił 1/10 życia i koniec[/code]
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 01-06-2007, 19:36   

gizio wrote:
a ja tobie nie zazdroszcze bi jak ty czekałeś na jakieś fotki z netu to ja biegałem po egipcie. a teraz dalej czekasz i ja sobie znowu biegam. a jak ty beedziesz grał to ja znowu bede biegał to to najlepszy Tomb Raider w histori.


Tak się składa że nie czekałem na żadne fotki, filmiki aby nie zepsuć sobie zabawy. Graj dowoli nikt ci nie broni :) i ciesz sie że jesteś jednym z pierwszych. Ja sie bede cieszyć pierwszymi wrażeniami, a Ty wspomnieniami i drugim graniem. I tak najlepsze są pierwsze wrażenia :D Wstyd się chwalic ze juz grasz drugi raz, zwłaszcza tu gdzie liczą się prawdziwi fani nie myślący okradać Lary (czyt tworców gry). Poza tym lepiej mieć cos namacalnego (gra wydana jak należy), a nie jakiś bezpłciowy obraz cd na dysku.

Cez -> nie wnikam czy ci userzy grają w pirata czy nie, bo mnie to nie obchodzi ;) (wiem że ta wypowiedz nie była kierowana do mnie)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 01-06-2007, 21:13   

Domyślam się, że forum nie propaguje piractwa, ale czasem czuje się nieswojo czytając posty i wrażenia userów grających tydzień czy dwa w gre przed premierą. Przy czym się wielce chwalą tym faktem. Nie chce jednak mieć nic do tego, bo to nie moja sprawa. Kasujecie takie wypowiedzi ale powyższe posty mówią same za siebie ;-) Gra jest dostępna od dziś w całej Europie, i wątpie ze w kilka godzin ktoś ją ukończyl :p W każdym razie zgodzę się z jokerem, że jednak oryginał daje większą satysfakcję, mimo, że pirat umożliwia wcześniejsze wrażenia. Ja podobnie nie oglądałem zbyt wielu materiałów, dzięki czemu wiem praktycznie tylko z Waszych opisów jak wygląda np. Atlandtyda.
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 03-06-2007, 10:32   

Gdzie jest Relikt w Natla's Mines?
 
 
yep 
Student


Joined: 03 Jun 2007
Posts: 32
Posted: 03-06-2007, 12:11   

Cześć;)
gizio-> Jak już zdobędziesz pistolety w Natla's Mines, wróć się do początkowej lokacji, przestrzel liny, na których wiszą skrzynie, a Twoim oczom ukaże się Chalice of Tornment ;)
 
 
 
gizio 
Praktykant


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 136
Location: Temple Ruins
Posted: 03-06-2007, 13:12   

Dzięki mam już wszystkie Relikty i Artefakty.
 
 
Lauren 
Podróżnik



Joined: 31 May 2007
Posts: 286
Posted: 03-06-2007, 16:07   

:offtopic:
A-ha, widzę tu dzieci Neostrady. Gizio - ty umiesz budować poprawnie polskie zdania, już nie mówiąc o pisaniu? Równie dobrze "The lost island" może być określeniem Atlantydy, bo jakby nie było jest ona zaginioną wyspą. Także może to występować jako całość - The Lost island Atlantis. Poza tym w statusie forum nie jest wpisane, iż musimy to nazywać tak czy inaczej bo coś tam.


A tak na temat... czekam na polską edycję TR:A, ale cieszę się już teraz że usłyszałam od was, iż będzie mniej krwi itd. W ciągu 3 lat w gimnazjum przyszło mi 4 razy zemdleć na biologii, ponieważ jestem bardzo wrażliwa na te rzeczy. Zapewne bym nie wytrzymała z TR1, po tym co widziałam na screenach.
_________________
Dostałam questa od guru bagien.
 
 
Dabronik 
Nowicjusz



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 21
Posted: 07-06-2007, 14:15   

Mam problem w misji THE PYRAMIDS ponieważ nie wiem co mam robić ponieważ jest tam druga postać robiąca to samo co ja i nie wiem co trzeba zrobić proszę o pomoc!!



Nareszcie na oryginalnej wersji!! :)
_________________

 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 07-06-2007, 15:06   

To samo co w TR1 ;) . Musisz otworzyć zapadnię w jednym pomoście i skoczyć w to samo miejsce w drugim pomoście - Kreatura wpadnie do dziury i problem z głowy.
 
 
Dabronik 
Nowicjusz



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 21
Posted: 07-06-2007, 21:07   

Mam problem z tą poczwarą ponieważ udaje mi sie strzelić jej w głowę ale nie wiem co póżniej robić czy strzelać jej w łapy namierzając samemu czy dzieje sie to automatycznie??
_________________

 
 
Dabronik 
Nowicjusz



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 21
Posted: 08-06-2007, 12:46   

CZy mógłby mi ktoś dac save do misji z tą poczwarą w atlantydzie?? Ponieważ miałem format dysku i mi się save usunął. Z góry dziękuję
_________________

 
 
yep 
Student


Joined: 03 Jun 2007
Posts: 32
Posted: 08-06-2007, 14:49   

Quote:
CZy mógłby mi ktoś dac save do misji z tą poczwarą w atlantydzie?? Ponieważ miałem format dysku i mi się save usunął. Z góry dziękuję

Załączam save'a, ale używaj czasem Googli :-P
Quote:
Mam problem z tą poczwarą ponieważ udaje mi sie strzelić jej w głowę ale nie wiem co póżniej robić czy strzelać jej w łapy namierzając samemu czy dzieje sie to automatycznie??

System celowania w TRA to moim zdaniem jedna wielka loteria, ale staraj się celowac mu w łapę jak sobie ją wbije w ziemię i jak spadnie z areny, również w łapę :-P
 
 
 
polskibond 
Nowicjusz


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 14
Posted: 09-06-2007, 10:30   

Gdzie moge znaleźć artefakty w ostatnim poziomie bo brakuje mi jednego w tym poziomie. Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc.
 
 
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 11-06-2007, 20:47   

Mimo iż przechodziłem to 2 razy z powodzeniem i dużo bez ;) to zapytam się jednak. W Natla's Mines Kiedy zdobywamy zielone main fuse (ten za kratą) to potem musimy zejść na sam dół po niebieski. Ja po wielu probach musiałem taki trick stosować, że opuszczałem się na minimalną wysokość i po krótkim biegu po ścianie spadałem na tą maszyną troszkę po prawej i Lara albo mi się złapała tracą równowagę jakiejś belki, albo gruchotała sobie kości. I tu moje pytanie, czy to jedyna droga, aby zejść na dół? Bo nawet Lara czasami mi się zrywa z linki.
 
 
groza 
Student



Joined: 07 Jun 2007
Posts: 40
Posted: 11-06-2007, 23:27   

Zakszi - jak zdobędziesz zielony fuse, to wracaj do sali kontrolnej (gdzie się te bezpieczniki wkłada), włóż go, wciśnij jego guzik.

A potem wciśnij ponownie guzik przy czerwonym bezpieczniku. Dalej powinieneś wydedukować ;) Tędy prowadzi właściwa droga do niebieskiego fuse
 
 
 
Alek 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2007
Posts: 1
Posted: 12-06-2007, 05:02   

Witam
Mam problem w Atlantydzie w momencie zestrzelaenia dwuch latajacych nietoperzykow i probie doskoczenia na wyzsza polke. Sterowanie lara poprostu w tym momencie mnie dobija i wymiekam. Strasznie mnie ta gra irytuje a ze jestem fanem tego badziewia wiec chce dobrnac do konca. MOze jakas mniej nerwowa osoba moze mi podeslac save z ukonczenia tej wspinaczki bo mi sie nie chce kupowac 3ciej klawiatury.
Pozdrawiam i podziwiam wasza wytrzymalosc nerwowa :pozdro:
_________________
zolwie najdluzej zyja!!
 
 
dzidoslav 
Nowicjusz


Joined: 02 Jun 2007
Posts: 11
Posted: 12-06-2007, 10:44   

a jak strzelic kitę babonowi na koncu?

po odstrzeleniu jej skrzydelek zaczyna pluc rakietami - to jeszcze spox doprowadzam do adrenaline mode i kicha babka podbiega - celownik czerwony - strzal i nic.
Nawet opowiadanie starych dowcipów na nią nie działa...

jak wykonczyc bat-kobiete? :)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-06-2007, 14:06   

dzidoslav - kiedy Natla biegnie w twoją stronę ty też zacznij biec prosto na nią. W odpowiednim momencie wciśnij shift i W. Lara zrobi salto nad tym paszczurem i strzeli prosto w plecy. Wtedy Natla będzie przez chwilę ogłuszona - wykorzystaj to strzelając w kryształy na plecach.
_________________
 
 
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 12-06-2007, 21:48   

Zapomniałem się jeszcze jednej rzeczy zapytać. Gdzie w Atlantydzie są magnumy?

EDIT. K@T: Wiem, że są w koloseum, ale mi chodzi o Atlantyde, jak tracimy broń. Musimy ją potem zbierać, a po magnumach ani śladu.
  
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-06-2007, 21:50   

"Magnumy" są do zebrania w Koloseum chyba :p
Ewentualnie w zamrażarce Algidy.
_________________
 
 
oreiller 
Praktykant



Joined: 19 May 2007
Posts: 107
Location: Z Metasequoia
Posted: 13-06-2007, 17:53   

Atlantyda jest zrobiona wspaniale i moim zdaniem każdy szczegół jest dokładnie urozmaicony.

Najbardziej podobają mi się chyba te złote i błyszczące napisy na niektórych ścianach, a tak poza tym, to myślę, że Core mogłoby ją zrobić inaczej; te tętniące poziomy budziły respekt, ale były odstraszające.

Zagadki też są na dobrym poziomie, chociaż możnaby ich zrobić więcej.

W sumie 8/10 :)

:pozdro: :pozdro: :pozdro:
 
 
 
Clear 
Student


Joined: 13 Jun 2007
Posts: 32
Posted: 13-06-2007, 17:56   

No i utknęłam zaraz na samym początku.
wiem że mam znaleźć bezpieczniki ale za cholery nie mogę znaleźć pierwszego. Skaczę ze skrzyni na jakis barak i tam wisi kontener a za nik jest jakaś dziura tyle ze ona tam nie doskoczy bo spada. Help :pozdro:
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 13-06-2007, 18:36   

PIERWSZY BEZPIECZNIK, czerwony, jest na wagoniku... a w miejsce, o którym mówisz, mozna dostac się właśnie dzięki czerwonemu bezpiecznikowi :) inaczej nie dasz rady, bo tak skrzynia zwisająca nie pozwala ;)
_________________
:)
 
 
 
Clear 
Student


Joined: 13 Jun 2007
Posts: 32
Posted: 13-06-2007, 19:07   

Już sobie poradziłam tylko teraz nie wiem jak z tego dołka wyjść gdzie jest kolejny bezpiecznik :( Coś się zacinam na tym poziomie :609:
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 13-06-2007, 19:30   

Jeżeli rozumiesz angola, to tu masz pełną solucję do gry, włącznie z sekretami... http://www.tombraiderchro...ough/index.html :pozdro:
_________________
:)
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo