FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Kobiety przy boku Lary

Kto, oprócz Lary, jest najlepszym żeńskim bohaterem w serii TR?
Jacqueline Natla
32%
 32%  [ 36 ]
Sophia Leigh
8%
 8%  [ 9 ]
Kristina Boaz
2%
 2%  [ 3 ]
Margot Carvier
0%
 0%  [ 1 ]
Anaya Imanu
2%
 2%  [ 3 ]
Amanda Evert
44%
 44%  [ 49 ]
Amelia Croft
8%
 8%  [ 9 ]
Voted : 110
Total Votes: 110

Author Message
Grzesfrodo 
Nowicjusz



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 27
Location: Jelenia Góra
Posted: 24-12-2007, 19:19   

Dla mnie najleszą jednak jest Kristina Boaz, pewnie dlatego że nic Larze Croft nie zrobiła i tak skończyła marnie, szkoda mi jej heh !
Sophia Lee Leight też była super fajny orginalny głosik : ...hahaha In your next life...!
Jacqueline Natla była pierwsza i pewnie dlatego większość ją lubi !

Ale zapomnieliśmy o innych mniej znanych paniach :) Janice i Francine z TRAOD też były super, a nie ma ich w ankiecie ;P

A czy wodna wiedźma, strzegąca monety pod starym wiatrakiem w TR 5 nie wyglądała na "kobietę" heh jak dla mnie to tak w końcu miała piersi ;P
_________________
GrzesFrodo
 
 
Indiana 
Student



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 54
Location: Poznań
Posted: 25-12-2007, 16:13   

Grzesfrodo wrote:
A czy wodna wiedźma, strzegąca monety pod starym wiatrakiem w TR 5 nie wyglądała na "kobietę" heh jak dla mnie to tak w końcu miała piersi


Posiadanie piersi nie jest tożsame z byciem kobietą. Wystarczy spojrzeć na Pudziana :P
 
 
Grzesfrodo 
Nowicjusz



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 27
Location: Jelenia Góra
Posted: 27-12-2007, 23:58   

Hahahaah rozbawiłeś mnie Indiana, no tak masz rację Pudzian to ma ... ,
ale tak na poważnie to nadal zostane przy swojej decyzji że wodna wiedźma to jednak "kobieta" hehe :>
_________________
GrzesFrodo
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 28-12-2007, 00:25   

Według mnie najfajniejsza była Amanda i jej "zwierzątko" :P Natla, wprawdzie urodą nie grzeszy, jednak IMHO również jest ciekawą postacią :D Co do wodnej wiedźmy... hmm... rzeczywiście ciężko powiedzieć czy to kobieta czy nie... ja obstawiałabym jednak że kobieta :muhaha:
 
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 05-11-2008, 16:10   

Podobał mi się "imejdż" Amandy i ona cała jako zły charakter :) . Ten wątek w Peru o ile się nie mylę, z Amandą w Legendzie zapadł mi w pamięci najbardziej ;)
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 05-11-2008, 16:43   

Mi najbardziej podoba się Natla, gdyż jest godną Lary przeciwniczką, widać po niej że to równie silny charakter. Przy tym również bardzo inteligentna.

Amanda wydaje sie troche nieokrzesana i przede wszystkim mało wyrazista, już Rutland był fajniejszy, no ale to facet więc się nie liczy :P . W każdym razie Amanda nie wzbudziła we mnie sympatii jako czarny charakter.
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 05-11-2008, 18:00   

A mi sie podoba Sara Pezzini, bo jak przystalo na dobre przyjaciółki, spała z Larą :p



[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 05-11-2008, 18:50 ]
Zagłosuję na Ciebie w najbliższych wyborach :p
_________________
 
 
The Eye Of Isis 
Podróżnik



Joined: 09 Apr 2007
Posts: 293
Location: Słupsk
Posted: 05-11-2008, 18:03   

A ja zagłosowałem na Sophie Leigh ^
Ulubiony charakter w całej serii TR, i nie chodzi mi tylko i wyłącznie o żeńską linię przeciwników Lary...
Ma świetny, wredny charakter a i jej historia jest bardzo ciekawa...
Cieszę się, że mogłem ją ponownie spotkać w TRIII Gold
Może kiedyś będzie remake TR3, chętnie bym ją zobaczył w nowej odsłonie... :>
Ale to raczej niemożliwe
_________________
:)
 
 
 
kopek94 
Praktykant



Joined: 06 May 2008
Posts: 103
Location: Wrocław/JG
Posted: 05-11-2008, 18:46   

Głos zdecydowanie na Natlę, jednak równie bardzo lubię Amandę, głównie za bardzo rozwinięty wątek Croft-Evert w "Legendzie" i jej...Niezły charakterek(niezapomniana scena w Kazachstanie, kiedy to wchodzi na linię headsetu Lary, uprzednio włamując się do CM;)
_________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.
— Phil Bosmans
 
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 05-11-2008, 20:24   

Ja najbardziej lubię założycielkę tego topicu :D Uwielbiam walkę z nią, jeden z najlepszych momentów w TR: Solenizantce :D Cieszę się że ona będzie w "Pod światem" Amanda też jest spoko, ma świetny tatuaż :D
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Kawka 
Nowicjusz



Joined: 26 Oct 2008
Posts: 18
Posted: 17-11-2008, 21:19   

Natla rządzi:) Władcza, z charakterkiem. Fakt, że była królową Atlantydy też robi swoje.
Dodatkowo - trochę wiosen widziała a nieźle się trzyma:P
_________________
Głupią piosenkę śpiewamy!
I przy śpiewaniu biegamy!
Po co śpiew ten my nie wiemy!
Słowa nie chcą się porządnie rymować!
 
 
Amanda Evert 
Praktykant



Joined: 06 Oct 2008
Posts: 121
Location: Znikąd
Posted: 18-11-2008, 16:43   

Madziula wrote:
Według mnie najfajniejsza była Amanda i jej "zwierzątko"

Zwierzaczek nie 'Zwierzątko'!!! :D Natla mi nie pasowała ma strasznie chudy nos,nie mówie o tej z Underworlda.Jak się można domyślic zagłosowałam na Amandę,bo ją naprawdę lubię!!(jak dostałam w legendzie ubranko Amandy to prawie oszalałam.
 
 
 
Suxi 
Nowicjusz



Joined: 17 Nov 2008
Posts: 4
Location: Poznań
Posted: 18-11-2008, 18:29   

Według mnie Amanda była całkiem ciekawa. Ten głos, te włosy i ten taki potwór/demon, który w nią wlazł - po prostu genialne. :D Choć mogli zrobić ciut trudniejszy ten ostatni level - przeszłam go za pierwszym razem w 6 minut i 32 sekundy! o_O (pamiętna chwila) Trudniej było z nią w Kazahstanie, ale może być. <3 Natla również interesująca kobitka, ale jej historię jednak dało się streścić w jednej części, no chyba, że jednak żyje i połączy siły z Amandą w Underworld. ;)
_________________
"Bycie kobietą ma nieskończenie wiele dobrych stron, krótką pamięć lub nadchodzącą amnezję można zawsze wytłumaczyć kobiecym roztargnieniem.." <3 - Ewa Kryszkiewicz
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 13-12-2008, 11:50   

Zdecydowanie Amanda Evert. W Underworld prezentuje się jeszcze lepiej niż w Legendzie. Wciaż jest z niej kawał mściwej francy,choć w pewnym momencie pomaga Croft rozumiejąc co może się złego stać... Wprawdzie do tych złych lejdis z klasycznych części jej troche brakuje ale się bohaterka wyrabia. Mam nadzieje jednak że jej nie spotkamy jeszcze w TR9. Drugą postacią żeńską w serii TR którą cenię jest Jacquline Natla. Crystal Dynamics naprawdę świetnie przywróciło tą postać do serii,zgrabnie łącząc fakty z przeszłości jak i z terazniejszą nową odsłoną "nowej" serii.
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 13-12-2008, 12:54   

Zdecydowanie najbardziej barwną postacią jest Amanda. Ma ciekawy charakter, również interesuje się... a raczej interesowała się archeologią w dosłownym tego słowa znaczeniu (przed wydarzeniami z Paraiso). Jest wredna, zgryźliwa, ogólnie zła i z tym jej do twarzy. Jej głos także jest doskonale dobrany do jej charakteru.
Na drugim miejscu postawiłbym Natlę z TR1. To była taka typowa "pani dyrektor", mocny i pewny głos, czarna kiecka, była bardziej wyrazista niż ta w TRA. Natla z Anniversary była brzydka. Za pierwszym razem nie spodobała mi się jej nowa fryzura i paluchy a'la Człowiek Koń :P Straciła urok "pani dyrektor", zdawała się wywyższać ponad wszystkich. Do czasu kąpieli w magmie była taka melancholijna.
Dobrze zapamiętałem Sophie, a szczególnie wariacki śmiech osoby zbiegłej z zakładu dla obłąkanych. Trochę przypominała mi Natlę. W pamięci zapadły mi jej pomalowane oczy oraz przepiękne biuro z akwariami, w którym lubiłem spędzić dłuższą chwilę. Zdziwiło mnie także to, że zna Larę. W sumie nie mieszkają aż tak daleko od siebie.
O pozostałych osobach nie mam co powiedzieć. Pojawiły się i znikły, po prostu.
_________________
 
 
Daxterek3000 
Nowicjusz


Joined: 29 Dec 2012
Posts: 12
Posted: 06-01-2013, 22:09   

Natla, uwielbiam ją w TR1 .Dla mnie ona ma jakąś cząstkę która daje klimat w grze . Może jest i kanciasta i ma graniastosłupe cycki :mrgreen2: lecz mi się ona podoba xD
 
 
Autumn 
WoTR Team



Joined: 15 May 2007
Posts: 58
Location: Wonderland
Posted: 24-01-2013, 16:22   

Cez wrote:
A mi sie podoba Sara Pezzini, bo jak przystalo na dobre przyjaciółki, spała z Larą :p

Obrazek


+ 1 :mrgreen2:

A z dostępnych w ankiecie to Jacqueline Natla za fajne skrzydła xD
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 11-11-2013, 10:02   

Ja uwielbiam Amandę. Miała niezły charakter i wiele tatuaży. W posiadłości Croftów ciągle chodziłam ubrana za Amandę i waliłam Excaliburem w Winstona ;) . Ale wracając do tematu, Sophia również była (i jest) ciekawą postacią. Jej ekstra głos zawsze mnie wkurzał, kiedy ja próbowałam ją pokonać, za co ją wielbię. Ale najbardziej z dziewczyn poza Croft uwielbiam Sam. Na multiplayerze zawsze nią ganiam z karabinkiem w ręku. A jej ciuszki są cudowne
_________________
alphabet boy
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 22-11-2013, 16:32   

Chciałam jeszcze dopisać ,że... Ekh.... Aha, że Stephanie ( TR 2013) jest także fajna. Słodka, kolorowa, śmieszna... O nie to tylko pozory! Pod tą milusieńką warstwą kryje się demon. Raz walnie czekanem- nie żyjesz. Jest super postacią tak samo jak Sam.
_________________
alphabet boy
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 22-11-2013, 17:31   

Kto to jest Stephanie ?? Mówisz o postaci z multiplayera w żółtej(?) koszulce? Albo dawno nie grałem, albo ktoś tutaj za bardzo rozpędził się w spamowaniu.

SZKP
_________________
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 02-12-2013, 08:17   

Menkaure wrote:
Kto to jest Stephanie ?? Mówisz o postaci z multiplayera w żółtej(?) koszulce?

Tak to ona. Ma taką bardzo śmieszną fryzurkę ( Blond włosy w kucyku, które zostały później jeszcze raz przeprowadzone przez gumkę na czubku głowy.).
_________________
alphabet boy
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 05-01-2014, 22:21   

Ja oprócz Lary najbardziej lubię Amandę.Szczególnie spodobało mi się,gdy ten demon w TRL ją opętał i trochę sobie ,,fazowała" :mrgreen2: .Lubię także Natlę.Szczególnie wpadło mi w ucho jak w TRA była taka wypowiedź : ,,Lara Croft,it's Jacqueline Natla from Natla Technologies" .W sumie to nie wiem czemu akurat to ale to strasznie wbiło mi się w pamięć. :D .Natlę lubię też dlatego,że podobają mi się kopalnie Natli :jumper:
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 21-01-2014, 16:24   

Natli nie cierpię więc nie głosowałem na nią ! Amanda mnie powaliła swoim wyglądem te powieki :) moja siostra się śmiała że ma żółte jak siki:) żadna nie miała dużych cycków taka jest prawda :) natla i te jej pazury w Anniwersarce :) natla wyglądała nawet sexownie ale tylko w anniversary bo w underworld te włosy miała wredne :) zauważcie że podczas walki z amanda w boliwi na pudełkach pisze natla i jej znak firmowy :) widocznie już wtedy mieli plany zrobić remake ...
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Mumia 
Nowicjusz



Joined: 14 Aug 2014
Posts: 27
Location: Zewsząd
Posted: 15-08-2014, 12:20   

Anaya Imanu jest moim zdaniem najciekawszą kobietą w TR, aż się prosi aby było o niej więcej powiedziane... jest bardziej tajemnicza niż Amelia Croft... :>
_________________
"Zatem dlaczego pozostajesz na tej wyspie? Przybyłeś tu na wakacje i spodobały ci się widoki?" - Ojciec Patrick
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 16-08-2014, 14:35   

Nie sądzę, żeby w Amelii Croft było cokolwiek tajemniczego. Począwszy od jej imienia, na wyglądzie skończywszy.
_________________
; p ; >>
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo