FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider 2
Author Message
Guest

Posted: 25-10-2004, 16:09   Tomb raider 2 help mega

Mam problem.W pierwszym poziomie mam błąd i gdy wskakuje na ścianę[tam gdzie ściany z kolcami się przysuwają sie]wywala mnie z gry help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 25-10-2004, 18:31   

Niestety, nie wiem, co to może być. Ale podstawowa rada: zainstaluj patcha do Tr2.
_________________
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 26-10-2004, 16:27   

Widze, ze tu moge umiescic moje pytanie.
> Czy oryginalny TR2 /nie zaden SoldOut ani pozniejsze wydania czy cus/ czy powinien chodzic na WMe?
>Pytam, bo jest taka opcja, ze dorwalam takiego oryginala. Przystapilam do instalacji na Me i otoz strasznie dlugo sie instalowalo a potem nie mozna wejsc w Setup, bo wyswietla sie jakis glupi komunikat, ze "blablanla spowodowal wystapienie bledu w nieznany blablabla" W jaki kur.a 'nieznany'
>Czy ktos moze ma taka wersje TR2 i uzywa jej na Me?


MACPHISTO
U mnie chyba na Me działało... ale nie jestem pewny
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 26-10-2004, 18:57   

Ja nie mam, ale teorytycznie TR2 powinien działać w Windows Me. To nie jest żaden Windows z linii NT, więc powinien.
_________________
 
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 26-10-2004, 19:34   

U mnie TR2 chodził bez problemów na Me, nie trzeba było żadnych patchy.
Malwinka -> może napisz dokładnie jaki komunikat Ci wyskakuje.
Sterowniki karty graficznej i DirectX masz w porządku?

Me to niestety mało stabilny system, często się zawiesza, błędy w działaniu różnych programów są na porządku dziennym.
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 26-10-2004, 19:52   

Dobra, stary cos podlubal i sie zainstalowalo, ale nie gra muzyka. Ja zwariuje.



>Zebius > calkowicie sie zgadzam jesli chodzi o Me. Juz dawno sie o tym przekonalam i uzywalam W98SE. Niestety musialam sie przeniesc na inny dysk, a tu Me :551:
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 02-12-2004, 22:44   Tomb Raider 2

Nie ma jeszcze topicu o TR2, więc go zakładam :czubek: Więc na początek może, co sądzicie o fabule? :p
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 03-12-2004, 14:15   

Fabuła, moim zdaniem, jest bardzo ciekawa - to poszukiwanie sztyletu, tajemnica i w ogóle :) . TR2 był pierwszą z serii Tombów, w którą zagrałem, więc odnoszę się do niego bezkrytycznie :mrgreen: .
_________________

 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 03-12-2004, 17:39   

Hehe, no to coś jak ja. Tzn. grałem wcześniej w demo TR1 ale dopiero od TR2 zaczęło się wszystko na dobre. Gra jest bardzo dobra, fabuła, muzyka i wszystkie jej części składowe też :p Hawk! :P
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Zebius 
Podróżnik



Joined: 29 Sep 2004
Posts: 419
Location: Lovitz
Posted: 03-12-2004, 19:52   

Właśnie przeszedłem TR2 po raz drugi, tym razem uważniej, ze zbieraniem sekretów i odwiedzaniem miejsc, w których jeszcze nie byłem (np. wieże muru chińskiego, skarbiec w posiadłości Lary).
I tym razem świetnie się bawiłem, choć raziły oczy rozmyte tekstury i przeciwnicy zapadający się w podłogę.
Fabuła w TR2 nie zrobiła na mnie dużego wrażenia, ale najważniejszy w TR jest przecież świetny klimat, różnorodność i skomplikowanie leveli, podobały mi się szczególnie poziomy zimowe i podwodne (np. fajne widoczki przez iluminatory statku). Polubiłem też muzyczki przygrywające w krytycznych momentach (już wiem czego brakowało mi w jedynce!).
A jak fajnie było mordować wrogów przy muzyce puszczonej z wieży stereo w ostatnim poziomie :twisted:
_________________
Nie lubię sygnaturek.
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 03-12-2004, 23:05   

Niedługo zamierzam przejść :> Przejde wszystkie TR :> Mówie wam to :> Napewno jest wciągający TR2 :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 03-12-2004, 23:21   

A mnie się fabuła w TR2 mimo wszystko podobała. Motyw ze sztyletem i mocą smoka był ciekawy. Tylko niektóre levele mi nie podchodziły :/ Np. niektóre momenty we wraku, a Floating Islands i Opera House, to już w ogóle koszmar :/
_________________
Miow.
 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 04-12-2004, 10:19   

Mnie sie podobal Floating Islands :) Bylam zaskoczona, jak zobaczylam ten level. To swego rodzaju innowacja, jakiej nie widzialam w zadnej innej czesci TR. Poza tym lubie, jak jest kolorowo.
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 04-12-2004, 10:39   

Mnie się podobało od momentu jak Lara wchodzi do tego Chińskiego Muru (pomijając pierwszy etap). Ale i tak najbardziej lubię zabijać smoka :502:
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 04-12-2004, 19:17   

Gdy pierwszy raz ujrzałem Floating Islands, po prostu wbiło mnie w ziemię. Takiego levelu się nie spodziewałem. No i ten niesamowity klimacik, przyznam, że trochę się bałem tych latających strażników :) .
_________________

 
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 04-12-2004, 21:00   

...i ten dzwiek przy tym jak zaczynali latac...
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 05-12-2004, 11:18   

Szczeże mówiąc to wolę zwykłych ludzi. Łatwiej się ich pozbyć :lol:
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 05-12-2004, 11:27   

Im trudniejszy przeciwnik tym większa radocha, a potem satysfakcja z zabicia go :p Nie sądzisz? :>
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 05-12-2004, 19:21   

Kasia Trent wrote:
Im trudniejszy przeciwnik tym większa radocha, a potem satysfakcja z zabicia go :p Nie sądzisz? :>


To fakt. Gdy przechodziłem TR2 po raz pierwszy, trudnym przeciwnikiem był dla mnie ostatni boss, czyli smoczysko. Naprawdę sporo się namęczyłem żeby tego drania utłuc, ale to głównie dlatego, że po pierwsze: próbowałem go rozwalić granatnikiem (uzi da się to zrobić 4Xszybciej), po drugie: nie wiedziałem, że gdy padnie to trzeba podejść i wyciągnąć z niego sztylet. Chyba z 5 razy padł zanim skapnąłem o co chodzi :) . Za drugim razem wydawał mi się dużo łatwiejszy, bo postawiłem na nową technikę: biegałem dokoła tego bęcwała, a gdy on tracił czas na obracanie się w moją stronę, ja ładowałem w niego kilosy ołowiu :twisted: . Biedaczysko nie wytrzymało takiej zagrywki i opuściło ziemski padół, by zabłysnąć jako nowa gwiazda na nieboskłonie :)
_________________

 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 05-12-2004, 19:52   

Ja na dużych przeciwników mam swoją, skuteczną metodę :> Jeśli arena walki jest duża, to jest tym większe pole do popisu :p Mianowicie :> Przeciwnkik stoi przede mną, cały czas strzelam, a tym samym skaczę w bok, gdy doskoczę do ściany, obracam się i skaczę znów w bok i tak zataczam takie kółko, a raczej kwadracik ;) Przeciwnik się wtedy często obraca, więc nie kaleczy mnie aż tak bardzo, albo wcale :p To naprawdę dobry sposób :)
_________________
Miow.
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 05-12-2004, 20:12   

Dobra taktyka pozwala zaoszczędzić masę medipacków. Na Floating Islands był taki moment, gdzie wpadało się do klatki, a na zewnątrz biegał szwadron ludzi Bartolliego i strażnicy. Wystarczyło jednak nie wychodzić poza obręb klatki, a wtedy strażnicy nie budzili się. Zaklętych w kamień dało się rozbijać przy pomocy granatnika, stając naprzeciwko nich. Oszczędziłem sobie dodatkowych nerwów i apteczek :)
_________________

 
 
 
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 10-12-2004, 23:01   

A ja smoka zabiłam w bardzo łatwy sposób:
Tam były takie jakby wypóstki ze ściany więc schowałam się za jedną i wyskakiwałam zza niej saltem w bok i strzelałam a jak smok miał zacząć zionąć to spowrotem się za nią chowałam. A z tym sztyletem to od razu wiedziałam bo przypomniała mi się legenda z początku gry
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-12-2004, 08:35   

Kurcze, lecę to sprawdzić :czubek: Aha i jeszcze jedno, tylko na moment zboczę lekko z tematu :lol: Podobną taktykę obrałam z T-Rexem z TR3. Schowałam się we wnęce i poprostu strzelałam do niego z czegoś mocnego. A jak się oddalał, to na chwilę wychodziłam, a jak mnie zauważył i wracał, to znów się chowałam :)

Update:

Roweste, chodzi o to :?:
_________________
Miow.
 
 
 
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 11-12-2004, 11:51   

Jasne. A skoro już zboczyłaś z tematu to ja też to zrobię. Pamiętasz ten motyw z dinozaurami w jednym etapie TR3? Nie pamiętam jak on się nazywał. W każdym razie tam trzeba było rozwalić ścianę za pomocą działka które się wysuwało z samolotu. Ja na początku myślałam że ono jest na te dinozaury i strzelałam w nie jakieś pół godziny. Jak w końcu mi się znudziło to zaczęłam strzelać byle gdzie: w niebo, w wodę itp. I tylko przez przypadek rozwaliłam tą ścianę. Ale matoł ze mnie nie? :mrgreen:
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 11-12-2004, 21:41   

No wiesz, nie do wszystkiego dochodzi się do razu :lol:

A co do tej wnęki w ścianie, to tam ogień nie sięga? :546: Zapomniałam sprawdzić :lol: Nie chciało mi się :oops:
_________________
Miow.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo