FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Spotkanie z Karoliną Gorczycą
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-03-2013, 12:22   

No dobrze, skoro wchodzicie drzwiami i oknami by sie tu wypowiedziec, to może sie dołączę :p

Spotkanie było bardzo fajne, choc przyzam, ze dopiero na spokojnie wysluchalem wypowiedzi Karoliny w domu na YT, bo tam na zywo latałem jak szalony od jednej osoby do drugiej. Wiecie, redakcyjne obowiązki :p A to znajomy sie pojawił, a to nasza WoTRowa ekipa, a to kolega z pracy. No ale dalismy rade i relacja na stronie od wczoraj jest :) Mnie jedynie wkurzył pewien idiota, ktory non stop wchodził w kadr kiedy krecilem video i robilem zdjecia. I nie tylko mi. Jako jedyny na chama podchodził blisko sceny i zasłaniał innym. Nie słyszał chyba o zoomie. Juz po spotkaniu mialem ochote go znalezc i powiedziec, ze jest debilem, ale jakos uciekł :p

Zawiedli tez widzowie, ktorzy zadawali durne pytania, np. o to gdzie mozna wyszkolic swoj głos. Czy ten mądrala, ktory zadał to pytanie nie był łaskaw wczesniej sie dowiedziec, ze dla Gorczycy to był pierwszy taki projekt i tez dla niej to wszystko jest nowe? Biedna musiała cos tam wymyslac ;) Zresztą kogo to obchodzi, to było spotkanie o TR, a nie o nauce emisji głosu! ;)

Sama Karolina jest przesympatyczna :) Wydaje mi sie, ze poczatkowo była spieta i zażenowana kiedy ludzie podchodzili do niej i robili zdjecia (a zwłaszcza gdy dziennikarze krzyczeli "podejdz tu, głowe pod łuk, ręka wyżej". No normalnie zabrakło tylko "pokaż cycki".) Potem sie rozluźniła. Wydaje mi sie, ze juz bardzo wyluzowana była, gdy nasza ekipa WoTRa podeszła do grupowego zdjecia. Żartowała sobie, doradzała jakie ujecie najlepiej wykonać itd. Cieszę się, ze dała nam takze gratisowe autografy, ktore rozdamy w konkursie :) Karolina podpadła mi tylko w jednym momencie :D Gdy powiedziała, że poprzednie części TR kojarzy jako strzelanki, gdzie sie biega z pistoletami i mieczem. Chyba widziała wczesniej tylko TR7 ;)

Spotkanie było udane także ze wzgledu na możliwosc spotkania znajomych twarzy z WoTRa :) Trafiły sie i nowe, których wczesniej nie znałem osobiscie ;) Z kolei Jerremy zrobiła ogromną niespodziankę i bez zapowiedzi nagle wparowała do Empiku! :D To sie nazywa wejscie :D

Datez wrote:
ciekawe jakim sprzętem nagrywaliście filmiki?


Nasze video jest pierwsze z tych zamieszczonych - ja nagrywałem aparatem Panasonic Lumix DMC-FZ150. A co, kiepsko wyszlo? :D

Datez wrote:
fajnie jakbyście podpisali nickami albo coś


hmm, no nie wiem :D Ja moge zdradzic, ze ja to ten wysoki w samym srodku na lewo od Karoliny :D

Datez wrote:
prawie 6h jazdy


tez tyle jechałem w jedną stronę ;)
_________________
 
 
Datez 
Nowicjusz


Joined: 31 Oct 2008
Posts: 10
Location: Rzeszów
Posted: 15-03-2013, 12:58   

Cez wrote:
Nasze video jest pierwsze z tych zamieszczonych - ja nagrywałem aparatem Panasonic Lumix DMC-FZ150. A co, kiepsko wyszlo?

Wyszło na akceptowalnym poziomie :P nie no...jest ok, chyba że skompresowałeś za dużo :D
Cez wrote:
tez tyle jechałem w jedną stronę

No to teraz żałuję na maxa bo to BYŁO do zrobienia ;(
Cez wrote:
hmm, no nie wiem :D Ja moge zdradzic, ze ja to ten wysoki w samym srodku na lewo od Karoliny

Zlokalizowany:D A tak ogólnie to te osoby na tej fotce, na której jesteś to wszystkie są z tego forum? :D Byłoby fajnie widzieć kto kim jest, bo po prostu widzę mnóstwo sympatycznych ludzi :D

Cez wrote:
Zawiedli tez widzowie, ktorzy zadawali durne pytania

Niestety sam często doświadczam czegoś takiego na różnych spotkaniach z kimś czy prelekcjach wygłaszanych przez kogoś. Wydaje mi się czasem, że niektórzy zadają takie pytania, żeby w ogóle jakiekolwiek zadać, żeby pokazać, że jest zainteresowanie i żeby dana osoba coś mówiła ;D sprawdzają reakcję tej osoby chyba, bo czyż nie jej reakcja najwięcej powie o niej? :D

Nikt nic nie wspominał zbytnio o plakatach to ja zapytam: te plakaty rozdawali tam za free? Jak ktoś ma nadmiar to chętnie kupię xD choć rozumiem, że to raczej bezcenna rzecz...ale na wszelki wypadek napisałem, żeby nie było, że nie próbowałem.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-03-2013, 13:30   

Datez wrote:
Wyszło na akceptowalnym poziomie :P nie no...jest ok, chyba że skompresowałeś za dużo


Heh, ja mysle, ze jak na amatorskie video wyszlo calkiem calkiem :D Nie dysponuje profesjonalnym sprzetem ;) A brak statywu robi swoje, trzęsiawka ;)

Datez wrote:
A tak ogólnie to te osoby na tej fotce, na której jesteś to wszystkie są z tego forum?


Tylko jedna osoba na zdjeciu nie jest z tego forum ;) Chodzi o chłopaka naszej forumowiczki, tyle moge jedynie napisac ;)

Datez wrote:
Byłoby fajnie widzieć kto kim jest, bo po prostu widzę mnóstwo sympatycznych ludzi


Jesli inni to wyjawią, to sie dowiesz ;)

Datez wrote:
Nikt nic nie wspominał zbytnio o plakatach to ja zapytam: te plakaty rozdawali tam za free? Jak ktoś ma nadmiar to chętnie kupię


W relacji jest mowa o plakatach ;) Oczywiście, że były za darmo. Mamy kilka do rozdania - zaglądaj na stronę główną naszego serwisu - wkrótce ogłoszenie konkursu związanego właśnie z plakatami ;)
_________________
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 15-03-2013, 19:29   

Faktycznie Karolina wydaje się być bardzo sympatyczną osobą, bardzo naturalną. Fajna jest :) Załamały mnie natomiast te niesamowicie "inteligentne" pytania graczy :p Szczególnie ten pierwszy koleś, to chyba coś objaśniał Karolinie, a nie pytał :)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
John_Shepard 
Student



Joined: 25 Feb 2013
Posts: 36
Location: WGM
Posted: 15-03-2013, 19:42   

Ten koleś mówił o tym, że Małaszyński był dobry w dubbingowaniu Agenta 47 z nowego Hitmana, i spytał się czy Karolina go "słyszała" :P Aż dziw mnie bierze, że ludzie mogą takie żenujące kwestie układać. Jakby co, to też jestem na tym zdjęciu, między Cezem a Karoliną, tam z tyłu :D Musiałem stać na palcach, by mnie było dobrze widzieć ;)
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 15-03-2013, 19:58   

Haha - dobre - Małaszyński dobry. Nie ma jak trzepnąć głupotą na forum ludzi :D

Szkoda, że nie mogłem być, ale finanse + praca = brak szans na wyprawę :/ Tak czy inaczej Pani Karolina jest sympatyczna i lubię ją generalnie jako aktorkę. Jest taka... Normalna :) Zazdroszczę Wam spotkanka :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Alexiss 
Praktykant


Joined: 04 Apr 2008
Posts: 127
Location: Konin
Posted: 15-03-2013, 20:36   

Ogromnie zazdroszczę wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu z Panią Gorczycą. Ja niestety musiałam akurat w tym czasie być w podróży w przeciwnym kierunku. Cieszę się, że tak szybko pojawiła się relacja i masa zdjęć :D A filmiki tylko potwierdziły, że Pani Karolina jest niesamowicie naturalna i bardzo sympatyczna. Do tej pory jestem zauroczona robotą, jaką wykonała nad dubbingiem do nowego TR. I muszę przyznać, że jak na razie gram wciąż tylko z jej głosem.
I oczywiście mam nadzieję, że przy kolejnych częściach jakieś drobne spotkanie się pojawi z Panią Karoliną i wtedy się na nim pojawię ;)
 
 
 
Podróżnik 
Praktykant



Joined: 18 Nov 2008
Posts: 104
Posted: 15-03-2013, 23:04   

Też wszystkim zazdroszczę. Z materiału mogę wnioskować, że pani Gorczyca jest niesamowicie sympatyczne. Tak jak od nowej Lary płynie z niej prawdziwość. ;) Mogliście przygotować sobie po jakimś ciekawym pytaniu skoro już się tam wybraliście choć ja pewnie bym nie wydobył z siebie słowa. :hehe:
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-03-2013, 23:32   

Podróżnik wrote:
Mogliście przygotować sobie po jakimś ciekawym pytaniu skoro już się tam wybraliście choć ja pewnie bym nie wydobył z siebie słowa.


My zadawalismy pytania Karolinie kilka tygodni wczesniej ;) >> http://www.laracroft.pl/tr9/dub3.html
_________________
 
 
Geralt 
Praktykant



Joined: 05 Oct 2005
Posts: 124
Location: Gdynia
Posted: 19-03-2013, 12:57   

Zdjęcie ze spotkania z Gorczycą-fajne -same znajome twarze ,pozdrawiam :pozdro:
_________________
prawdziwa cnota krytyki się nie boi
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo