FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Życie na WoTRąco
Author Message
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 19-06-2009, 17:47   

BYŁ WYCIEK!

Dziś około godziny 14 penetrując zakątki YT trafiłem na intro nowej WoTRiady. YT nieposłusznie z wolą Ar2ra(?) udostępniło ten materiał. I tak się złożyło, że przed zmianą ustawień udało mi się to zobaczyć. :jumper:

Pomyślałem, że to tak oficjalnie, ale nazwa filmiku mówiła sama za siebie: wotriada intro.mpg :sikuzeszcescia:(Phi! nie ma takiej emotki...) :P

Chciałem tylko powiedzieć, że intro jest niesamowite, bardzo klimatyczne. Gratulacje dla autora. Poza tym więcej nic nie powiem. Poczekacie - zobaczycie, a jest na co czekać :spoko:

:pozdro: :wotr:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 21-06-2009, 13:21 ]
Ojezuuuu :o
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 21-06-2009, 20:28   

Ekhem....
Ze względów bezpieczeństwa, jesteśmy zmuszeni podjąć następujące kroki:
Ci, którzy będą chcieli zobaczyć film WoTRiada 2, są proszeni o dodanie kanału WoTriady do przyjaciół. Dzięki temu, uda nam się pozbyć nieprzyjemnych sytuacji :D

A więc tak, film już jest ukończony w 100% trwa 41min. Niedługo wszystkie party znajdą się na YouTube, i będzie można zrobić oficjalna premierę.

to już naprawdę niedługo....
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 21-06-2009, 20:55   

Ja bym osobiście proponował dać wersję do ściągnięcia. Żeby każdy mógł obejrzeć, bo chyba nie wszyscy mają konto na YT i odpowiednio szybki internet(jest w HD, jak mniemam). Wrzucić na jakieś YouSendIt czy inne RapidShare jak się zmieści(można w partach), albo po prostu na serwer WOTRu. Taka moja opinia.

:pozdro: :wotr:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 21-06-2009, 21:27   

Ar2r wrote:
trwa 41min

Że niby jak ? :szok: Czemu aż taki długi ? Pierwsza część trwała z jakieś 11 min. Dlaczego chcecie robić z wotriady długi film ? :( Przykro mi, ale mi się ten pomysł wogóle nie spodobał.

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 21-06-2009, 21:30 ]
Bo to taki kompleksowy film.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 22-06-2009, 19:57   

KOLEJNY WYCIEK!

Przypadkowo robiąc sobie przerwę w czytaniu, zajrzałem na forum, a tu d*pa, nie działa, więc wpadłem na YT i...

Znów wbrew woli Ar2r'a YT udostępniło materiał z WoTRiady. Tym razem to coś większego. Mianowicie część piątą WoTriady 2!!!!!!

Nie oglądałem całości, żeby sobie nie spoilerować, ale pierwsza scena(którą tylko obejrzałem) zwala z nóg. Coś pięknego. Tak niesamowita, magiczna, klimatyczna, aaahhh :love: No brak mi słów.

Nie mogę się już doczekać premiery. Wszystkim radzę przygotować się na szok, bo czegoś tak genialnego jeszcze nie widzieliście!

:pozdro: :wotr: :narka:

PS. Ja to powinienem dla ŻnW pracować :p

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 22-06-2009, 23:49 ]
Jeszcze raz zajrzysz na kanał WoTRiady przed premierą filmu, a dostaniesz warna :swirek:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 22-06-2009, 21:01   

Czy pierwsza część WoTRiady to są te dwa filmiki u Ar2r na YT?
Zastanawiam się bo są dość krótkie...
W sumie, aż za krótkie (te napisy poczatkowe były dłuższe niż akcja)...

Zobaczymy co przyniesie druga część.
Wdziałem już trailer i obsadę, zapowiada się nieźle.

Aniaaa jest zajebista :hehe:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 22-06-2009, 21:10   

Hrithik_Roshan wrote:
Czy pierwsza część WoTRiady to są te dwa filmiki u Ar2r na YT?

Yup, niedługo oba te filmiki znajdą się na oficjalnym kanale WoTRiady.
Hrithik_Roshan wrote:
Zastanawiam się bo są dość krótkie...
W sumie, aż za krótkie (te napisy poczatkowe były dłuższe niż akcja)...

Pierwsza cześć nie była robiona, z takim rozmachem jak druga. Teraz ekipa się powiększyła, jest więcej pomysłów i ludzi do tworzenia plus takie tam....
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 22-06-2009, 21:23   

Quote:
Pierwsza cześć nie była robiona, z takim rozmachem jak druga. Teraz ekipa się powiększyła, jest więcej pomysłów i ludzi do tworzenia plus takie tam....


Okej, rozumiem.
41 minut mówi samo za siebie, ale poczekam na rezultaty.

A pierwsza część pomimo ubogiego materiału i tak mi się podobała.
Ta klientka co tak ciągle nawija też jest mega.
Numer 2 w moim rankingu zaraz po Aniiii

[ Komentarz dodany przez: e_g: 22-06-2009, 21:42 ]
To Jerry jest :D
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 24-06-2009, 23:09   

update


W-DAY
25.06.09
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 24-06-2009, 23:14   

Czyżby z trzydziestego zostało przełożone na jutro ? :o Jeżeli tak to świetnie. Szczerze mówiąc to sam kiedyś pisałem, że to będzie ta data :) Czyli jutro już oglądamy :hura:
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 25-06-2009, 13:26   

O.o

Chyba jednak coś udało się wczoraj na czacie. Kluz_kaa, Ar2r ci powiedział, czy sam później przyszedłeś na czata? :P Anyway, już nie mogę się doczekać.

:pozdro: :wotr:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Jamal 
Student



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 51
Posted: 25-06-2009, 16:55   

Wczoraj skończyłem czytać WOTRiadę, i co mogę powiedzieć ; naprawdę nie raz szeroko się uśmiechnąłem. Ciekawie napisane , absurdalne i z jajem czyli coś co lubię. Styl parodiowy bardzo przypadł mi do gustu, gratuluję autorowi wyobraźni i chęci do napisania tegoż dzieła :D :P
_________________
There's a She Wolf in Guest closet
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 25-06-2009, 17:46   

_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
  
 
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 25-06-2009, 17:52   

Czy to, że wśród obsady fibi jest wymieniona dwa razy ma jakieś znaczenie?

PS nie sledzę fabuły, więc nie wiem, a dla niewtajemniczonych wygląda to na wielkiego byka :>

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 25-06-2009, 18:02 ]
o czym ty mówisz :swirek:

PS2: OK, widzę że poprawiłes :D

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 25-06-2009, 18:06 ]
o czym Ty mówisz :szok:

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 25-06-2009, 20:35 ]
O tym chyba :swirek:


[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 25-06-2009, 20:51 ]
Ty żmijo!
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 25-06-2009, 18:10   

Ekheeeeeem... Wy żmije :klnie:

http://www.youtube.com/watch?v=MKzM3cGNSpI

Jebuem po prostu :P

Sorki za krótkiego posta, macie fajne avatary i w ogóle :]

:pozdro:

:wotr:

Tylko nie usuwać(tego i tego posta), to się zalicza do materiałów promocyjnych :P
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 25-06-2009, 18:51   

bobonton2 wrote:
Czy to, że wśród obsady fibi jest wymieniona dwa razy ma jakieś znaczenie?

bobontonku, ale ja tam nie widzę podwójnej Fibi :swirek: Może Ci się przypadkiem dwa razy przeczytała ta sama linijka :D albo czeka Cię wizyta u okulisty :P
_________________

 
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 25-06-2009, 19:24   

Oj klusek się poprawił i zedytował. Po prostu "fibi" było napisane i w 1. i 2. linijce. Zresztą juz nieważne, koniec offtopicu :P

[ Komentarz dodany przez: e_g: 25-06-2009, 19:27 ]
A mnie na przykład w ogóle nie ma wśród aktorów i co!?!?! Zero profesjonalizmu, jak przy AODzie, same wpadki i niedociągnięcia!!!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 25-06-2009, 20:38   

Wpadki i niedociągnięcia? Kupa szumu o nic, w dodatku ze Scionem na czele. Zobaczymy, czy finalny produkt będzie tego wart, w końcu nie mówimy tylko o posterach i materiałach promocyjnych, ale i szajbach, jakie poodbijały niektórym na tym punkcie.

Premiera mnie ominie, obejrzę i wypowiem się pewnie dopiero jak premierowy szum opadnie. A nie omieszkam ;].
_________________
; p ; >>
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 25-06-2009, 21:39   

Szału ni ma, tak jak Int zamierzam obejrzeć jak przejdzie główna fala zachwytów.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-06-2009, 22:21   

Cóż - no podoba mi się. Realizacyjnie i "aktorsko" jest naprawdę dobrze, znacznie lepiej niż w pierwszej części. Drobne szczegóły, takie jak plakaty, obrazki, etc rządzą.
Jednakże ogólny obraz zburzyły trzy elementy.

Montaż pewnych scen - podczas akcji poza mieszkaniem robił się mały chaos - duża nintja, mała nintja, aniaa tu, aniaa tam i można się pogubić. Nie rozumiem też, czemu zatonięcie statku tak się ciąąągnęęęłooo, no ale okej.
Mocne nagięcie głównych założeń scenariusza - sceny piwniczne znacznie lepsze i fajniejsze były w oryginale. Teraz to jakoś bez sensu i nie pasujące kompletnie do filmu i rzekłbym niesmaczne.
Drugie zakończenie - jak wyżej, plus zepsucie fajnego klimatu napisów końcowych. Wiem, że to popularny manewr w wielu filmach, ale tutaj imo strzał kulą w płot.

Poza tym naprawdę dobrze, sporo humoru i cudownych scen, ale jak mówię - wrażenie zepsute przez powyższe "wpadki". Naprawdę nie wierzę, że nie dało się tego zrobić inaczej :p
I nie płakać mi, że nie doceniam niczyjej pracy, bo doceniam - Wotriada 2 jako techniczna całość jest cudowna, ale miejscami skopana przez pewne przegięcia.
_________________
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 25-06-2009, 22:47   

Po dzisiejszej pre-premierze, "zadecydowaliśmy", że wstrzymamy jeszcze pokazywanie i popracujemy nad filmem, by wyszedł jak najlepszy. Tylko nieliczni widzieli, no ale nic na to nie poradzę.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 25-06-2009, 23:07 ]
:nietak:
_________________
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 25-06-2009, 22:54   

Hmmm, chyba ustaliliśmy zupełnie coś innego ?!
Cieszy mnie post K@t'a, bo w końcu ktoś opisał co poszło nie tak, i które scena dadzą rade, chociaż w tym przypadku to już jest mało aktualne. Sprawa oficjalnie wygląda tak:
Film, nie zostanie pokazany pozostałym, którzy go nie widzieli. Ci którzy zobaczyli.... cóż mieli szczęście, bo to był ostatni taki pokaz jeśli chodzi o filmową WoTRiadę, z mojej strony.... koniec i kropka. I proszę was, darujmy sobie pytania w stylu: ale dlaczego ?

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 26-06-2009, 11:35 ]
Ale dlaczego?
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 26-06-2009, 13:51   

Znaczy co, nie ukaże się w ogóle?
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 26-06-2009, 14:08   

Na razie, można chyba powiedzieć, że projekt jest zawieszony do czasu wyjaśnienia sytuacji.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 26-06-2009, 14:13   

znaczy co byla premiera ja bylem poza domem i dupa? uuu nieladnie, nieladnie.....
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo