FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Layout strony głównej laracroft.pl

Czy zmienić Layout laracroft.pl?
Zostawić Layout, zielony mi się podoba!
35%
 35%  [ 41 ]
Zmienić na inny!
50%
 50%  [ 58 ]
Mnie to obojetne.
14%
 14%  [ 17 ]
Voted : 116
Total Votes: 116

Author Message
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 24-09-2011, 11:05   

Dobrze wyjaśnione, K@t, właściwie, to już rozumiem, o co wam chodzi. W sumie, to byłem ostatnio na międzynarodowej stronie serii ,,Tomb Raider'' i nie było tam nic ciekawego. Szczerze mówiąc (bez wazeliny), WoTR jest najlepszą stroną o Tomb Raiderze. :wotr:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 24-09-2011, 13:04   

A wg mnie obecny layout strony WOTRu jest świetny i nie zmieniałbym go za nic w świecie. Dzięki jego prostocie łatwo się w nim odnaleźć i jest wszystko wyłożone na tacy. Do tego proste zmiany w wyglądzie z każdą częścią utrzymują go w klimacie i jasno dają do zrozumienia, że strona jest wciąż żywa. Ja osobiście raczej zająłbym się samą treścią strony a nie jego wyglądem graficznym. Mam tu głównie na myśli całkowity brak działu o anulowanym Tomb Raider 10th Anniversary Edition oraz informacji o cyklu życia każdej z gier(czyt. różnice w porównaniu do finalnych wersji itp.). Takie informacje z pewnością zasługują na swoje własne miejsce na stronie. :)
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 24-09-2011, 13:15   

To prawda, że strona: www.laracroft.pl jest dosyć przejrzysta i łatwa w obsłudze, jak np.: wszedłem na www.ea.pl albo www.gry-online.pl ,to w ogóle nie mogłem się tam odnaleźć. Wszystko się błyszczało, ruszało, a znaleźć nic nie można było. :croft:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 24-09-2011, 20:54   

Tiaa, GeBeT się musi zawsze i wszędzie udzialać, odpowiadać na prawie każdego posta... I jak Ci się może Lara nowa nie podobać taka w... renderze? łatever :] .
Mnie się obecny wygląd strony podoba, ładny, przejrzysty, zielony, prosty... i o to chodzi a nie naciapane, że nic nie widać.
Jeśli o baner chodzi... nie wydaje mi się, żeby promował nowego TR. Po prostu gdy jest tam nowy model Lary, to wydaje się, że strona jest na bieżąco ze wszystkim, jeśli chodzi o świat Tomb Raidera. Znaczy ja to tak odbieram, więc nie bijcie od razu.
Oczywiste jest, że stronka może lepiej wyglądać, nie tracąc jej obecnych atutów, tylko po co to komu...
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo