FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Filmy, seriale
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 29-12-2003, 13:22   Filmy, seriale

Piszcie tutaj o aktualnie wyświetlanych filmach (kino lub tv), o serialach...

ja musze zobaczyć ten wywiad z wampirem. W reklamówce zauwazryłem doskonałą obsadę, Tom Cruise i wampiry :lol:

w nowy rok będzie leciał pierwszy epizod Star Wars!

1 stycznia na niemieckiej stacji RTL, wiczorem, chyba o 21.. będzie Tomb Raider Movie 1:) Tyle, że Angie będzie mówić "Ich bin Lara Croft" :lol:
_________________
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 29-12-2003, 14:56   

Jak można nie znać Wywiadu z wampirem :?:
Mój ukochany film ,mam na DVD i oglądam co tydzień 8)
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 29-12-2003, 16:10   

powąznie go nigdy nie widziałem... ale nadrobię zaległości :)
_________________
 
 
Serenity 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 113
Location: z daleka
Posted: 29-12-2003, 19:47   

Ja też tego filmu nie oglądałam, ale mam zamiar. Kiedy go puszczają :?:
 
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 29-12-2003, 19:50   

Leci w czwartek o 22.00 na TVN
Koniecznie musicie nadrobić zaległości,film jest genialny, stał się legendą jeszcze przed premierą 8)
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 30-12-2003, 13:04   

Legenda przed premierą? A z czego tak od razu zasłynął, bo ja również niedoinformowana jestem... :p
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 30-12-2003, 13:34   

Jest wspaniała obsada ,interesująca historia ,piękna muzyka i plenery .Pieczę nad tym filmem zprawowała Anne Rice autorka książki 8)
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-12-2003, 13:46   

moja mama powiedziała, że to widziała i żefilm jest kiepski.. no ale skoro Charles go tak chwali to z pewnością go zobaczę :)
_________________
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 30-12-2003, 14:17   

Twojej mamie nie podobały się pewnie wampiry ,ale kiepskie filmy nie dostają Oscarów :D
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 31-12-2003, 18:28   

ja też nie oglądałam Wywiadu z wampirem. Nie lubię horrorów :|
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 31-12-2003, 18:33   

To nie jest horror tylko dramat,zastanówcie się nad problemem Claudi: została zamknięta w skorupie, którą jest jej własne ciało, nigdy nie dorośnie, nie zazna miłości :(
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Serenity 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 113
Location: z daleka
Posted: 31-12-2003, 19:37   

Lubię horrorki, dramaty (ale nie te z życia wziete, bleee) i filmy sf. W czwartek na TVP1 o 23:55 puszczają Opowieści z Krypty :mrgreen: uwielbiam tego truposzka.
 
 
 
Lidka 
Student



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 61
Location: Wejherowo
Posted: 31-12-2003, 23:55   

Heh, pamiętam jak kiedyś oglądałam "Opowieści z krypty", to był niezły serial ;)
Jak już Charles wspomniał "Wywiad..." nie jest żadnym horrorem, czy jakimś płytkim filmem. Naprawdę warto go obejrzeć, to również jest jeden z moich ulubionych filmów :) )
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 01-01-2004, 23:20   

Widzieliście Show? Pewnie nie... kolidował z Idolem i 'Wywiadem...'. Chyba najbardziej niedoceniony film ubiegłego roku... jestem pod wrażeniem ;) . Warto zobaczyć.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Lidka 
Student



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 61
Location: Wejherowo
Posted: 02-01-2004, 00:43   

Ech, teraz kiedy obejrzałam "Wywiad..." pierwszy raz po przeczytaniu książki z początku byłam lekko zawiedziona, bo faktycznie pierwsza połowa wyszła częściowo na horror (a książka wogóle taka nie jest, nawet w opisach, kiedy wampiry zabijają ludzi). Na szczęście później pojawiły się ryżowe klimaty ;) Cruise zagrał Lestata świetnie, Dunst jako Claudia też była bardzo dobra, a Pitt to tak trochę nijako wyszedł, no ale z czasem szło mu lepiej ;) Ogólnie film jest bardzo dobry, ale książka jednak o wiele lepsza :) )

Ja oglądałam parę miesięcy temu Show na kompie. Jak dla mnie jest to średni film, niby to z początku komedia, później film sensacyjny, a na końcu jeszcze jakiś morał chcieli wstawić. No ale cóż, każdy ma swój gust ;)
 
 
 
Charles 
Podróżnik



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 651
Location: Poznań
Posted: 02-01-2004, 00:49   

Wywiad ma fantastyczną obsadę nie podoba mi się tylko Banderas jako Armand jest za stary a jego peruka żyje własnym życiem :roll:
_________________

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally
 
 
Lidka 
Student



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 61
Location: Wejherowo
Posted: 02-01-2004, 00:56   

O właśnie, to samo chciałam powiedzieć o Banderasie (tzn. że jest za stary), tylko zapomniałam :P Teraz czekam na inne ekranizacje :)
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 02-01-2004, 01:04   

Moim zdaniem Show nie zalicza się do żadnego gatunku i nie powinien być klasyfikowany. On po prostu pokazuje współczesną telewizję z drugiej strony - tak jak to w rzeczywistości wygląda, a wszyscy ślepo wierzą w to co widzą. Nie wiem jakim cudem mógł zostać nie dostrzeżony chociaż przez krytyków.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 02-01-2004, 10:26   

Jak dla mnie, to Show jest super. Faktycznie trudno go zaklasyfikować, ale coś miedzy komedią a dramatem. Szczerze powiedziawszy, to nie sądziłam, że polski film może mi się aż tak spodobać. Chocaż Szczęśliwego Nowego Jorku też uważam za produkcję porządną. I przede wszystkim - bardzo prawdziwą.

I jeszcze chciałabym zaznaczyć, że jestem pod wrażeniem filmów "Znaki" oraz "The Ring". Oglądalam je w sylwestra i przez ten drugi przegapiłam północ :p Naprawdę polecam. Wrażliwym osobom nie radzę oglądać na trzeźwo ;) :p
 
 
Serenity 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 113
Location: z daleka
Posted: 02-01-2004, 19:00   

Wywiad z wapirem był super. Nie moge sie doczekać Królowej potępionych. Ostatnio przegapiłam ten film i czekam z nicierpliwością aż znów go wyemitują na HBO. A dzisiaj na TVN Mortal Kombat śmiejcie sie ale lubie ten film a drugą część mam na DVD, chciaż pierwsza bardziej mi się podoba. Film ten zalicza sie do moich ulubionych (ach te sztuki walki :mrgreen: )
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 09-01-2004, 17:19   

tak, wywiad BARDZO mi sie spodobał :) słyszałem, że ta małą dziewczynka, w lokowatych włosach to jest dziewczyna spidermana :D
_________________
 
 
Lidka 
Student



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 61
Location: Wejherowo
Posted: 09-01-2004, 19:07   

Ano dobrze słyszałeś Cezar :)

Btw. Strasznie dziwnie pisze mi się takie krótkie posty ;)
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 13-01-2004, 20:09   

Showu nawet całego nie oglądałam, bo mnei znudził już na początku. Z polskich filmów najbardziej lubię "Killera", extra komedia. Poza tym "Ogiem i mieczem" i "Szatana z 7-mej klasy" (czy ktoś jeszcze pamięta ten film?). Niedawno napisałam recenzję "Starej Baśni" do gazetki. Tytuł: "Stara Baśń czyli dlaczego Piast się w grobie przewraca?" :D
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Lidka 
Student



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 61
Location: Wejherowo
Posted: 13-01-2004, 23:35   

Ja mam kilka ulubionych polskich filmów, które akurat są komediami ;) Jest to m.in. "Miś", "Nie ma róży bez ognia", a z nowszych to najlepszy jest "Chłopaki nie płaczą". Oglądałam też tego "Killera", czy np. "E=mc2", albo "Poranek Kojota", ale to jednak nie to, chociaż są zabawne ;)
A "Starej Baśni" to jakimś cudem jeszcze nieobejrzałam, ale chyba niedługo nadrobię zaległości :)
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 24-01-2004, 13:48   

"Misia" nie rozumiem, nie moje czasy. Już wolę "Nie lubię poniedziałku".
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo