FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najlepsza Lara

Jaka Lara jest najlepsza?
Lara FMV TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR2
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR3
3%
 3%  [ 6 ]
Young Lara FMV TR4/5
2%
 2%  [ 4 ]
Lara FMV TR4/5
3%
 3%  [ 6 ]
Lara in-game TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara in-game TR2
3%
 3%  [ 7 ]
Lara in-game TR3
1%
 1%  [ 3 ]
Lara in-game TR4/5
6%
 6%  [ 11 ]
Lara in-game TRAOD
20%
 20%  [ 36 ]
Lara in-game TRL
16%
 16%  [ 29 ]
Lara in-game TRA
9%
 9%  [ 17 ]
Lara in-game TRU
28%
 28%  [ 50 ]
Inna...
1%
 1%  [ 3 ]
Lara z Guardian of Light
0%
 0%  [ 0 ]
Lara - Tomb Raider 2013
0%
 0%  [ 0 ]
Voted : 178
Total Votes: 178

Author Message
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 11-08-2009, 12:01   

Quote:
Powinni się trzymać pierwowzoru a nie.. Jak dla mnie teraz jest to zupełnie inna osoba, nie ta sama Lara co kiedyś...


ja jestem otwarty na nowości ! jakby gra trzymała się pierwowzoru nikt by już w to nie grał bo by to nudne było :P

a tak poza tym wiesz że istnieją Custom Levele ?!
jak ci tęskno to se pograj !
:pozdro:
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 11-08-2009, 12:19   

No przecież nie mogłam wiedzieć o customach bo ja dziecko chowane w szafie jestem...
Bez przesady wiem że istnieją customy, ale to nie to co gra wydana oficjalnie. Chociaż pomysł aby pobrać i pograć w owy jest całkiem nie głupi :D . Jedyne co podoba mi się w nowych TR i w larze to chyba portret psychiczny jest bardziej ludzka ale stała się zupełnie inną osobą, to nie ta sama Lara którą znam od Core Desing i z komiksów. Od co do pierwowzoru zły pomysł?
Lepiej by było gdyby dzisiejsze tomby były podobne do tych starych grywalnie, bo chyba nie graficznie xD . Wiesz jak dla mnie gra nie była by nudna tylko ciekawsza i to znacznie. No nie mów tylko że wolisz tomby takie jak TRL...
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 11-08-2009, 13:40   

Quote:
wiem że istnieją customy, ale to nie to co gra wydana oficjalnie


Oj, wręcz przeciwnie ;) Polecam zainteresować się tematem - masa dzieł przewyższa jakością i pomysłowością oryginalne gry od Core (a nowej trylogii nie wspominając).
Tak słowem offtopu.
_________________
 
 
KP.Michael 
Nowicjusz


Joined: 11 Aug 2009
Posts: 2
Location: Malbork
Posted: 11-08-2009, 18:15   

Najpiękniejsza pod wszystkimi względami Lara z TRL piękne brązowe włosy i jej gracja poruszania się. Ujęła mnie także ładną i składną ( :D ) mową tzn. musi mieć w sobie "coś" oprócz tych ponad 3 tysięcy trójkątów i kolorków :pozdro:

A właśnie prawie zapomniałem: Larowe okularki nigdy mi nie podchodziły nie podeszły i nie podejdą po prostu nie są w moim guście i myślę że nie pasują do Lary choć pamiętam okulary z TRA tamte były świetne

[ Komentarz dodany przez: Cez: 11-08-2009, 18:48 ]
połączone
_________________
KP.Michael
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 11-08-2009, 18:48   

KP.Michael > nie piszemy dwoch postów pod rząd, tylko korzystamy z opcji edycji posta, ktora jest dostepna do 25 minut od momentu wyslania posta :p
_________________
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 11-08-2009, 19:43   

KP.Michael wrote:
A właśnie prawie zapomniałem: Larowe okularki nigdy mi nie podchodziły nie podeszły i nie podejdą po prostu nie są w moim guście i myślę że nie pasują do Lary choć pamiętam okulary z TRA tamte były świetne

Takie okularki chyba się nazywają lenonki ;) Ale nie jestem pewna. Ja też nie lubiłam tych okrągłych okularów, ale pewnie były modne kiedy powstał TR. :P
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 15-08-2009, 15:03   

Szczerze mówiąc, ostatnio przejrzałem jeszcze raz screeny, dokładniej, i zmieniłem zdanie odnośnie Najlepszej Lary.

A więc:
1. Lara z TR2 FMV - Nie ma pulchnej twarzyczki, jak w TR4, ani wściekłej, jak w TR1 lub TR3. Po prostu jest ładna w swojej klasycznej wersji. :)
2. Lara TRL nextgen - Dosyć dawno temu, moja zniszczona płytka odpaliła i zainstalowała mi w całości TRL, więc zagrałem z trybem nextgen(pierwszy raz). Muszę przyznać, że tak ładnej twarzyczki nie widziałem od dawna. Po prostu Look at her. She's beautiful.
3. Lara z TRU. Ma ładną twarz, ale w sumie tylko to. Figurowała by u mnie na pierwszym miejscu, gdyby nie jej miny, oraz nienaturalnie długie dłonie.
3. Lara TRAOD Tak, tak, moi drodzy. Lara TRU i Lara TRAOD dzielą ze sobą trzecie miejsce, gdyż obie mi się podobają równie bardzo.
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 15-08-2009, 21:05   

Lenonki- uwielbiam te okulary są oldschool'owe i genialne :D . Moim zdaniem bardzo dobrze oddają charakter indywidualistów i oryginałów, których moda zbytnio nie interesuje. Okulary dla osób z własnym "JA" i nie powtarzalnym image'em. Sama mam w planie sobie zakupić kilka par lenonek lecz mam wybór tylko na allegro, cóż życie. Od co do głównego tematu the best Lary. Jak dla mnie najlepsza jest Lara z komiksów, tą stawiam na 1 miejscu. Na drugim miejscu Lara z TR2 i ogółem z linii klasyków, w TR2 przyciągnęła moja szczególna uwagę nie wiem dla czego jakoś mam sentyment do tej części. Trzecie miejsce Lara z AOD mroczny image, nie złe teksty, oraz deczko tej wulgarności i chamskości w tekstach. Lara w AOD również mnie zainteresowała, głównie ze względu na odzywki, które raczej nie były w tonie takiej damy. A teraz podsumowanie.
1. Komiksowa
2. TR2 and Classic
3. AOD
Od co do nowej trylogii w TRL ma ładny kolor włosów wszystko ładnie ale brak jej tego dawnego ognia, ma jakiś taki łagodniejszy charakter. TRA- remake TR1 ale specjalnie mnie nie ujął znów nie ma w sobie tego dawnego ognia i dziczy. W TRU już jest trochę ostrzejsza ale taka nijaka, znów nie to. Od co do wyglądu, Twarz ładna, stopy trochę w kit zrobione, jedynym elementem który zasługuje tu na szczególną pochwałę i uwagę jest tułów, Lara nie jest ani za chuda, ani za gruba i nie ma aż tak przesadnie "rozdętych płuc".
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 09-10-2009, 20:31   

Moim zdaniem najlepsza jest Lara z Underworlda. Pięknie dopracowana jeśli chodzi o grafikę ;) . W TR:U ma też piękny strój. Ogólnie podoba mi się najbardziej i jest moim numerem jeden w śród innych. Drugie i zaszczytne miejsce na mojej liście zajmuje Lara z Anniversara. Grafika tam jest też niczego sobie. Tylko że kiedy Lara wytrzeszcza oczy (np przy filmiku z Kid'em i Kold'em) to gały jej lekko z orbit wychodzą i zakrywają rzęsy co bardzo dziwnie wygląda. Na 3 miejscu listy mam Larę z Legendy. Jej grafika bez opcji NG nie wygląda zbyt zachęcająco. Larze z TR:U nie dorasta do pięt ale cóż. I tak uwielbiam nią grać. Ogólnie podsumowując:
1. Lara z TR:U
2. Lara z TR:A
3. Lara z TR:L
_________________
Bring Me To Life
 
 
Kawka 
Nowicjusz



Joined: 26 Oct 2008
Posts: 18
Posted: 17-11-2009, 19:21   

Zdecydowanie na pierwszym mijescu TRAoD - złoty środek TR - poziom grafiki wyższy niż w TR1-5 i warkocz, którego brak w Crystalsach. Jej mroczne oczy, twarz i pasma włosów opadające na czoło bardzo mi odpowiadały. Jedyny minus - biust w tej części wygląda wg mnie niespecjalnie.
Co do niższych pozycji nie jestem aż tak pewna - każdy z wizerunków Lary ma w sobie coś niepowtarzalnego, co czyni go kandydatem a drugie/trzecia miejsce.
_________________
Głupią piosenkę śpiewamy!
I przy śpiewaniu biegamy!
Po co śpiew ten my nie wiemy!
Słowa nie chcą się porządnie rymować!
 
 
Layla 
Student



Joined: 21 Nov 2009
Posts: 46
Posted: 21-11-2009, 21:45   

Mój głos oddałam na Larę z TRAOD za ten mroczny charakterek, cięty język i zabójcze spojrzenie. Zdecydowanie jest moją 'naj'. Potem Lara z TRU. Piękna, proporcjonalna i najbardziej realistyczna. Cóż w końcu teraz są większe możliwości niż w 2003 czy 1996. Trzecie miejsce przyznam Larze z TR1, bo to od TEJ Lary się wszystko zaczęło. Wygląd jest jaki jest, ale 1996 była rewelacją.
_________________
in the darkest recess of every human soul slumbers the shadow of evil
 
 
Alaya
[Deleted]

Posted: 30-03-2010, 22:53   

Ja się może wypowiem. Przepraszam, że odnawiam stary temat ale warto coś dodać.

Moim zdaniem Lara to twarda babka i tego gra powinna się trzymać, jednak wydaje mi się, że od "Legendy" pojawiły się nowe uczucia, a stara awanturnicza Lara powoli się zatracała.

Co do wyglądu ciała najlepsze, naturalne z Underworld.

A co do twarzy to myślę, że Lara z Legendy next-gen i AoD bo są do siebie zbliżone.
Natomiast Lara bez next-gen miała za dużo makijażu chyba.

Dla mnie To najlesza Lara. Widać w niej to "coś" jak i kolor włosów jest piękny.
 
 
mati90b 
Student


Joined: 24 Dec 2009
Posts: 39
Posted: 31-03-2010, 08:31   

Najlepsza jest z anniversary odmłodzona lara klasyczne włosy normalnie super.Wybrał bym TRU ale nie wybrałem pod względem że ona jest zbyt przebajerowana za dużo w niej nowości.
 
 
sara?TR 
Nowicjusz



Joined: 01 Apr 2010
Posts: 6
Location: Białystok
Posted: 01-04-2010, 12:05   

Moim zdaniem najładniejsza jest oczywiście Lara z TR the Angel of darkness<. Ma takie fajne mroczne spojrzenie i piękną jasną cerę :tak: . A Lara z TRU, owszem też jest całkiem ładna, ale wygląda strasznie staro :nie: .
_________________

 
 
Alaya
[Deleted]

Posted: 01-04-2010, 16:56   

Powinni jest zostawić takie typowo brązowe włosy i oczy.
Drugą sprawą jest to, że Lara w klasykach miała bardziej kwadratową twarz niż pociągłą.

Poza tym widać, jak w każdej części stawała się coraz inna. Ale w klasykach bez względu na ciuch była taka sama.
 
 
kasiad201 
Nowicjusz



Joined: 10 Apr 2010
Posts: 4
Posted: 13-04-2010, 19:47   

Dla mnie najlepsza była w Tomb Raider Legend. Była tak płynniejsza i zwinniejsza według mnie. W Underworld też była fajna, ale w ankiecie zagłosowałam na Legend.
KP.Michael wrote:
Najpiękniejsza pod wszystkimi względami Lara z TRL piękne brązowe włosy i jej gracja poruszania się. Ujęła mnie także ładną i składną ( :D ) mową tzn. musi mieć w sobie "coś" oprócz tych ponad 3 tysięcy trójkątów i kolorków


Noo ;)
 
 
Remek333 
Student


Joined: 27 Feb 2010
Posts: 60
Location: Skątowni
Posted: 21-08-2010, 22:45   

- Dobra ludzie. Czytam i czytam, i nie mogę zrozumieć.

- Czego?

- Tego, że piszą na tym forum takie bzdury jak na przykład
pmkkoch wrote:
1. Lara z TR2 FMV - Nie ma pulchnej twarzyczki, jak w TR4, ani wściekłej, jak w TR1 lub TR3. Po prostu jest ładna w swojej klasycznej wersji.

Według mnie najfajniejsze są klasyki, ale Lara była w nich strasznie kanciasta. Zrozumcie najfajniejsza gra nie musi mieć najładniejszej bohaterki. Więc proszę nie wybierajcie ,,Miss Croft'' kierując się tylko tym, że np.,,TR2 to super gra więc Lara w nim jest najładniejsza''. A tak nawiasem według mnie jest najładniejsza Lara z Anniversary.

- A dlaczego twoja najładniejsza Lara jest z Anniversary, a nie z Underworlda skoro jest w nim lepsza grafika?

- To proste Lara w Underworldzie wygląda staro.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-08-2010, 10:33   

Błagam, nie pleć bzdur. Każdy wybiera tą Larę, która się jemu podoba i ani gra, ani grafika nie mają tu nic do rzeczy.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 22-08-2010, 10:42   

Pod względem charakteru - Lara z TRIV - tam miała najwięcej "jaj" - całokształt Lary z tej części i pod względem zmienionego wyglądu i nowego głosu była super. Ale odkąd funkcjonuje Lara z TRU zaznaczyłem właśnie tę część jako że jest również z niezłym charakterkiem no i wygląd taki - wypośrodkowany pomiędzy klasykami, a pracami Crystal Dynamics, a odkąd jeszcze jest w mojej wersji kostium Classic - turkusowa bluzka i tradycyjne spodnie, plecak i buty, to już w ogóle wymiata :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Cherrylee 
Nowicjusz



Joined: 24 Aug 2010
Posts: 6
Location: Poznań
Posted: 30-08-2010, 08:57   

Dla mnie najbardziej podoba się Lara z TR4/5. Dlaczego?:
Po pierwsze mimo postępów grafiki nadal jest tak larowata jak w poprzednich częściach >TU OBRAZEK<
a może nawet larniejsza :matrix:
A po drugie wygląda lepiej niż w pierwszych częściach.
Nie wybrałabym Lary z nowszych części chociażby z Legendy bo już nie ma tego "czegoś" co kiedyś ;(
_________________

 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 05-09-2010, 14:34   

Może piszę nie na temat, ale czy przypadkiem obrazek Cherrylee to nie porównanie Lary z TR1 i TR3, a nie TR4? :p
 
 
Incense 
Nowicjusz



Joined: 17 Dec 2010
Posts: 16
Posted: 18-12-2010, 13:41   

Najbardziej przypadła mi do gustu Lara z .. Studia Crystal Dynamics. W Legend, oczywiście. Pod względem charakteru- Zdecydowana, wie czego chce, już obyta z okrucieństwem tegoż świata. Mówiąc o wyglądzie- Nie przesadzili z jej krągłościami, bynajmniej nie były tak odczuwalne. Pozwolę sobie wypowiedzieć jeden komentarz do Lary z Anniversary- Nie podobała mi się w tej części. Dobrze zbudowana, z pozoru
niebezpieczna kobieta.. A zachowywała się niczym mała dziewczynka. Były dobrze odczuwalne jej umiejętności akrobatyczne, ale czasami zażenowałą mnie swoim zachowaniem. Takie małe odejście od tematu :muhaha: Oczywiście wybrałam TRL.
_________________
Wyginam śmiało ciało
Wyginam śmiało ciało
Wyginam śmiało ciało
Dla mnie to... Mało!
 
 
Ta NoWa 
Nowicjusz



Joined: 29 Dec 2010
Posts: 16
Posted: 31-12-2010, 11:24   

Mi Lara się w Legend podobała najbardziej bo jej ciałko fajnie się ruszało :mrgreen2: ;) A i w Underworld też bardzo mi się podobała
_________________
A życie jak z bajki...
 
 
Lavi171 
Student



Joined: 17 Feb 2011
Posts: 47
Location: Znienacka
Posted: 25-02-2011, 17:04   

Hmm nie wiem czy da się w ogóle dobrze porównać Larę z klasyków oraz Larę z nowszych części. Może nie będę tutaj poddawać krytyce w ogóle TRów 1-5, tamta Lara jest (mimo kantów) świetna. Chyba przypada na pierwsze miejsce Lata z TRU, jedyne co to troszkę psują ją zmarszczki na czole od czasu do czasu (tak wiem, ona już ma trochę lat :D ), ale outfit ma wyśmienity :) Na drugim miejscu Lara z TRA, miło jest popatrzeć na starą Larę w nowym wydaniu. Lara z TRL jest niewiele według mnie gorsza. Pamiętam jak na początku nie mogłem się przyzwyczaić do tego ,że nie ma już warkocza. Z czasem przywykłem, ale zdecydowanie byłbym za tym, co by we wszystkich częściach TR'a ,naszej heroinie zwisał długi warkocz. :hihi:
 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 10-07-2011, 17:16   

Ja jakoś najbardziej polubiłam Larę z TRA :)

Lavi171 wrote:
miło jest popatrzeć na starą Larę w nowym wydaniu.


No właśnie :) i miło po legendowym kucyku (który wcale nie był zły,ale już się do czegoś innego przyzwyczaiłam :P )wrócić do warkocza. No dobrze, czasem mi się ten warkocz dziwnie ustawia (może to tylko u mnie...), ale i tak Lara z TRA wygląda super :) . Choć ten warkocz i znany już z klasyków strój sprawia, że jakoś tęsknię za tymi starymi "larowatymi Larami" ;) .
Co do mojego drugiego i trzeciego miejsca, to... nie wiem. W TRL i TRU Lara jest bardzo ładna,w AOD też dobrze się prezentuje, a do "larowatej Lary" ze starszych części mam już sentyment... :) . No nie wiem :gupek:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo