FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider 9

Uważasz, że taka zmiana w serii to dobry pomysł?
Tak, jestem tego zdecydowanie pewny.
24%
 24%  [ 57 ]
Zależy jak projekt będzie się rozwijał...
42%
 42%  [ 99 ]
Raczej to zły pomysł, chyba że pokażą coś innowacjnego, co mnie zadowoli.
17%
 17%  [ 41 ]
Nie, jak można zrobić TR w Japonii z jakimiś potworami?!
13%
 13%  [ 31 ]
Nie mam zdania.
1%
 1%  [ 3 ]
Voted : 231
Total Votes: 231

Author Message
Vilandra 
Student



Joined: 05 Jun 2007
Posts: 38
Posted: 07-06-2011, 18:09   

Widzę, że Ty pmkkoch nie jesteś tak oddanym fanem serii. Może i Angel of Darkness miał sporo błędów ale jako fanka przeszłam go już niezliczoną ilość razy i bardzo mi się podobał. Nie mówię, że to była klapa bo dla mnie TR zawsze będzie fantastyczny. Nawet Angel of Darkness. Poza tym mieć swoje uwagi na temat wczesnej fazy projektu a psioczyć, że to się nie podoba, że tamto się nie podoba to dwie zupełnie różne rzeczy. Ja nie mówię nic i czekam cierpliwie na finalny produkt. Daję sobie rękę obciąć, że nie będę zawiedziona bo kocham TR i nic mnie do tej serii nie zniechęci a z tego co widzę nie ma się czego póki co obawiać :)
_________________
.lenah biv kenen tenesh erthbantee meh keelentee roob rekeelen fahets kenen ten ril-tsan
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 07-06-2011, 18:20   

Bardziej na miejscu byłoby powiedzenie, że nie jestem fanem nextgenowej serii. Klasyczny Tomb Raider, szczególnie TR1, 4 i 5, jest dla mnie idealny i byłbym zachwycony, gdyby jeszcze kiedyś zrobiono grę w takim a nie innym stylu. Niestety, to się raczej nie stanie, i gdybym miał wybierać, to z otwartymi ramionami przywitam reboot niż kolejną część z serii ratujmy mamusie. Świat jednak nie składa się z samych tak cudownych i oddanych fanów jak ja, którzy mimo wszystko i tak kupią kolejną część i twórcy muszą liczyć się z tym, że jeżeli nie zmienią tego i owego, to Tomb Raider przestanie być opłacalnym tytułem. :p
A te wszystkie "psioczenia" są napisane głównie przez fanów klasycznej serii, którym nie podoba się jak twórcy robią fabularny misz masz i nie cieszą się ze wszystkiego co zostanie im wrzucone do miski. :)

A TRAOD to moja ulubiona część serii.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-06-2011, 20:20   

Quote:
Widzę, że Ty pmkkoch nie jesteś tak oddanym fanem serii.

Ja jestem bardzo oddanym fanem serii, ale AoD uważam za niewypał, Legendę za wydmuszkę, a Chronicles za popłuczyny po świetnych poprzednikach.

Troszkę obiektywizmu też się przydaje czasem ;-) Crystalsi mają u mnie w tej chwili bardzo duży kredyt zaufania i na chwilę obecną nie mam powodów do negatywnego nastawienia. Cieszę się z tak odważnych zmian, przy jednoczesnym zachowaniu głównych fundamentów serii. Jeśli mają jakąś konkretną wizję, której będą się trzymać, to może wyjść hit.

Warto też zauważyć, że już dawno TR nie wywoływał takiego zainteresowania prasy i mediów. Nie mamy się czego wstydzić :)
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 07-06-2011, 20:26   

Że nie wspomnieć - element Lary rannej, która utyka, trzyma się za ranę, leczy w niekonwencjonalne sposoby był jednym z elementów, zakładanych w czasach TRAOD... Co więcej jak się później okazało - wiele z obiecanek wycięto... Owszem - czasem przysiądę do TRAOD, ale nie zmienia to faktu, że wyśpiewywanie tylu cudnych komplementów w kierunku Anioła Ciemności przed premierą skończyło się w oczywisty sposób...

Dlatego zawsze kiedy w serii Tomb Raider zapowiadają "reboot", rewolucję czy cokolwiek innego ja będę ostrożny w nadmiernym zachwycaniem się zmianami... W pierwszych zwiastunach do TRAOD Lara miała poruszać się w płaszczu i władać dziwacznymi umiejętnościami przekazanymi przez niejaką Szamankę - wiadomo gdzie się znalazły te pomysły (czyt. kosz). I choć Anioł Ciemności najlepszym Tomb Raiderem nie był, to wolałem tamtą, twardą, mroczną i potrafiącą skopać tyłki Larę aniżeli 21 letnią absolwentkę college'u wrzuconą na wyspę z przebitym bokiem i popiskującą jak gdyby znalazła się w basenie wypełnionym białymi szczurami...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-06-2011, 20:32   

Co ma TAoD do TR9? Co mają tamte zapowiedzi, do obecnych? Większość z rewelacji obiecywanych przez Core nigdy nie ujrzała światła dziennego nawet w formie krótkiego gameplayu. Było więcej gadania niż robienia, a na końcu i tak okazało się, że studio nie podoła.

Crystalsi to nie Core - sądzę, że mają swoją wizję, której będą się trzymać. Wątpię, czy rzucaliby się z motyką na Słońce. Gameplay potwierdza większość z zapowiedzi (o wielkości świata przekonamy się pewnie już w praktyce) i nie widzę powodu, żeby mieszać te grę z błotem tylko dlatego, że 10 lat temu inne studio opowiadało cuda wianki z których gówno wyszło.

Twarda Lara w TAoD? Please:) To jedna z najbardziej tandetnych przemian charakteru, jakie widział świat. Z silnej i odważnej Parni Archeolog, przeobraziła się w wiecznie naburmuszoną łajzę, która nie potrafi nawet biegać sprintem.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 07-06-2011, 20:44   

Nikt tu błotem nie obrzuca - owszem poziom graficzny z gameplay'a jest zadowalający (pomimo jakości filmiku), samo wytworzenie klimatu również mi odpowiada... Podchodzę do tych rewelacji jednak z rezerwą, nauczony doświadczeniem NPSBTRAODBK (Nie Podniecaj Się bo TRAOD Był Klapą) chłodno oceniam, to co do nas trafia...
Pamiętam też jak wiele fajnych leveli CRYSTAL'si nawet pokazali w pierwszym Gameplay'owym zwiastunie do Legend - co oczywiście w grze się nie znalazło (Ghana oryginalnie gdzieś w Ameryce Płdn., Zimowy Level, Flary, Granaty Dymne, Bazooka, Futurystyczny Motocykl w Japonii - moment, gdzie one wszystkie były?) więc sporo się może jeszcze zmienić w finalnym obrazie gry... Nie chciałbym się po prostu zawieść... A krzyki Lary z Gameplay'a naprawdę mnie drażnią i mam chyba do tego prawo? Animacja do wspinaczki też nieadekwatna do ran odniesionych przez bohaterkę - szczególnie niezaprawioną w boju... No i reset młodej Lary Croft + iPod - WTF?!
Generalnie Mixed Reviews z mojej strony odnośnie pokazu dema... Za wcześnie by oceniać całą grę po krótkim gameplay'u na 1,5 roku przed premierą...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 07-06-2011, 20:50   

Hej, nie czepiajmy się, że Lara stała się płaczącą, jęczącą dziewuchą z twardej babki :) .
To nie prawda, przecież jest twarda - podniosła się, wyrwała ten kolec i ruszyła dalej. Więc jakby nie patrzeć twarda jest :D Tylko na inny sposób niż wcześniej, po prostu nie jest już "niezniszczalna". :]
iPod - kolejna rzecz do czepienia się, co nie? Chyba Lara ma być bardziej człowiekiem niż plastikową lalką... więc chyba normalne jest to, że słucha sobie muzyki? Co ma robić na statku, skoro ma być normalną dziewczyną? Ja też bym sobie słuchał muzyczki :P .
 
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 07-06-2011, 20:51   

Jeśli napiszę , że Trailer mi się podoba to nie będę oryginalny ;p Pragnę jedynie się podzielić, że wygląd gry jest wprost realistyczno-niesamowity. CO prawda jest dużo przekłamań, ale co ja będę mówił , w końcu to lara, a błędy wypowiadane przez fana to GRZECH xd W sumie to że gra wyjdzie za rok ma swoje plusy ( nawet ma chyba ich więcej niz minusów ). Przynajmniej miejmy nadzieję, że gra będzie w pełni dopracowana :)
Jedyne do czego muszę się przyzwyczaić to głos nowej Lary . Pasuje jak na młoda -20-letnią dziewczynę, ale w momentach ( głównie w gameplayu ) jest trochę irytujący.
Czekamy teraz na więcej, a ja biorę się za kolejny fanart !
_________________

 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 07-06-2011, 20:53   

W czasie kiedy się Urodziła nikt nie słyszał nawet o telefonach komórkowych takich jak te dzisiejsze - po prostu nie podoba mi się, że mieszają w jej życiorysie - ZNOWU (jacy martwi rodzice?!) - za dużo zmian... Rozumiem, że Reboot, ale można to było umieścić w jej czasach - wtedy mogłaby słuchać walkman'a, co najwyżej... :DDD
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-06-2011, 21:01   

Quote:
po prostu nie podoba mi się, że mieszają w jej życiorysie

Sami sobie utrudniacie życie :p

Nie mieszają w jej życiorysie, bo to robili w wypadku Legendy. Po prostu tworzą go zupełnie od nowa. I wbrew pozorom tak jest prościej i ciekawiej.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 07-06-2011, 21:06   

Prościej chyba dla nich... Ja przyzwyczajony byłem do tradycyjnej, oryginalnej wersji życiorysu Lary i ten traktuję jako właściwy... Widać, że szykują sobie drogę pod kolejne Tomb Raider'y - skoro przesunęli i zignorowali pierwszą datę urodzin, dali sobie wolną rękę żeby umieścić młodą Larę w czasach współczesnych - to samo z Bondem zrobili - najpierw miał licencję na zabijanie (status 00) w czasach zimnej wojny, po czym nagle z datą 2006 (data w filmie uwzględniana kilkakrotnie) gość dopiero dostaje zezwolenie... Bessęsu... Z Bondem te kolejne filmy też nie mają wiele wspólnego... I niestety bardziej ten reboot trąci tym filmem aniżeli Batmanami Nolan'a...

Oczywiście kupię grę i będę się z nią zmagał, ale nie jestem nazbyt entuzjastyczny, dopóki nie dostanę do ręki finalnego produktu...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
mati90b 
Student


Joined: 24 Dec 2009
Posts: 39
Posted: 07-06-2011, 21:28   

Właśnie oglądnąłem z moim tatą gameplayeja z tej gry.Od dziś odkładamy pieniądze na ps3 i TR9 :) .Aha na stronie jest gemplay do pobrania ale jest w słabej jakości tu macie w HD na stronie E3 http://www.gametrailers.c...b-raider/714828
_________________
TR1 jest najlepsze "stare ale jare"
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 07-06-2011, 21:51   

Ale wy narzekacie!
Ja wiem, że taki nasz naród i lubmy sobie ponarzekać praktycznie na wszystko, ale niektórzy z was wymyślają takie banalne rzeczy, że śmiać się chce! Ok, nie będę się aż tak czepiał, bo niby od tego jest to forum, ale śmiesznie się czyta to skamlanie, że coś jest za długie/krótkie, brzydkie itd.
Wracając jednak do samego trailera trzeba przyznać, że wygląda on fajnie i rzeczywiście zapowiada się że będzie to zupełnie inna gra (oby) niż poprzednie części. Wszystko jednak okaże się przy pełnej wersji gry i dopiero wtedy chyba tak na dobre będzie można psioczyć co jest w nowym TR dobre, a co złe.
 
 
Ad@93 
Student



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 59
Location: Warszawa
Posted: 07-06-2011, 21:54   

Raaaany! jestem totalnie zachwycona tym ingame'em :D . Nie wytrzymam do jesieni PRZYSZŁEGO ROKU :cry:
_________________
http://ada93.deviantart.com/
 
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 07-06-2011, 22:23   

Mi się nie podoba prawie nic... :] Nadal uważam, że umieszczenie TR na jakiejś japońskiej wysepce i zrobienie z niego survival horroru to poroniony pomysł :p Nowa, stękająca Lara, tragedia... Czepnę się jeszcze poziomu trudności. Wiem, że to chyba był początek gry, ale jedna "zagadka" z windą, 3 skoki i baaardzo trudny element "zręcznościowy" polegający na szaleńczym stukaniu <- -> w dwa przyciski nie zachęcają mnie zbytnio. No i otoczenie nadal wygląda na tragicznie zamknięte, znowu jedna droga do wyboru... No, powiedziałam co chciałam i wracam do custom leveli, które jak widzę, nadal biją na łeb każdy cudowny pomysł Crystalsów :]
 
 
Shana 
Nowicjusz



Joined: 01 Jun 2011
Posts: 3
Location: Z Polski
Posted: 07-06-2011, 22:41   

Mi tam ta stękająca Larcia bardzo przypadła do gustu. : >
Gameplay jest świetny, Lara fajnie na początku drgała tymi ustami aż mi trochę ciarki przeszły, hahah. :jumper:
Cieszy mnie to, że Lara nie będzie już taka "niezniszczalna". ; P

Myślę, że ta gra będzie dużo lepsza niż dotychczasowe Tomb Raidery. :)
_________________
Nie ma podpisu bo zabrakło długopisu.
 
 
cutek15 
Praktykant


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 123
Posted: 07-06-2011, 22:58   

Wydaje mi się, że niektóre osoby tutaj tak jadą po nowym TR, bo boją się ,że nowy TR może być lepszy niż poprzednie i zaćmi poprzednie tytuły przez co mogą one odejść w niepamięć. Wydaje mi się ,że to trochę zła taktyka. Najlepiej jak już tu ktoś napisał, postawić kreskę miedzy starymi TR a tym nowym i ich nie porównywać, wtedy nie będzie narzekań, że nie ma żadnych powiązań, tam było to a tu tego nie ma itp. Jedni postawili sobie kreskę pomiędzy TR 1-6 ,a TRL, TRA i TRU i jakoś potrafią pogodzić się z tym, że gry od Legend są już nieco inne..tak samo najlepiej zrobić tutaj i dodać kolejną kreskę do serii Tomb Raider i czekać na nowy tytuł z odmienioną i "nową" panną Croft.
_________________
Tomb Raider 9

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 08-06-2011, 08:00   

Ja trzymam kciuki żeby po prostu nie spier**** gry i całej serii... Trzeba mieć na względzie, że rebooty, zmiany kierunku, w jakim podąża uznany z pewnych konkretnych powodów tytuł jest bardzo ryzykowne i jakich by tutaj gruszek na wierzbie nie naobiecywano, a Demo jakich by rzeczy nie prezentowano - opinię o finalnym produkcie można wygłosić dopiero gdy się on ukaże...

Swoją drogą piekielnie długo każą nam czekać... No cóż, kilka ciekawych premier w tym roku przed nami więc będzie czym się zająć w międzyczasie :) ))
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 08-06-2011, 08:03   

Nepheline wrote:
Nadal uważam, że umieszczenie TR na jakiejś japońskiej wysepce i zrobienie z niego survival horroru to poroniony pomysł :p

Było chyba tutaj z tysiąc razy wyjaśniane, że nowy TR NIE będzie survival horrorem... tylko po prostu survivalem :p
A co do narzekania, to przecież to jest pre-Alpha, a w tak bardzo wczesnych etapach tworzenia gry zawsze jest całe mnóstwo niedoskonałości. Ja tam staram się oceniać raczej ostrożnie, nie zachwycam się nie wiadomo jak, ale też nie skazuję gry na niepowodzenie... W każdym razie, jak już pisałam, do jesieni 2012 jest jest całe mnóstwo czasu i dosłownie wszystko może się zmienić :)
 
 
daniel7 
Student



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 41
Location: Bytom
Posted: 08-06-2011, 10:11   

Podsumowując... najnowszy TR to chyba najgorsza gra jaka ujrzy światło dzienne!! Wydawałoby się nierealne, aby znaleźć aż tyle wad w grze, która znajduje się we wczesnej fazie produkcji... Doczepiliście się już chyba wszystkiego czego można było. Teraz przynajmniej będzie spokój, bo Wam chyba braknie pomysłów co? :P hehe jednak czepianie się czegoś, czego nie będzie (chodzi tu o survival horror) to już szczyt wszystkiego :D :D :D
_________________
 
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 08-06-2011, 11:52   

daniel7 wrote:
Podsumowując... najnowszy TR to chyba najgorsza gra jaka ujrzy światło dzienne!!


Ja tak nie uważam. :) Na dzień dzisiejszy to co zostało zaprezentowane i ogólnie powiedziane, przypadło mi do gustu. Jestem zdania, że nowy TOMB RAIDER wniesie trochę świeżości w postać Lary Croft.

daniel7 wrote:
Wydawałoby się nierealne, aby znaleźć aż tyle wad w grze, która znajduje się we wczesnej fazie produkcji... Doczepiliście się już chyba wszystkiego czego można było. Teraz przynajmniej będzie spokój, bo Wam chyba braknie pomysłów co? :P hehe jednak czepianie się czegoś, czego nie będzie (chodzi tu o survival horror) to już szczyt wszystkiego :D :D :D


Narzekanie, marudzenie i wytykanie tych samych błędów, jest już trochę nudne... A po za tym zaśmieca ten temat. :P
Ciekawe kiedy zacznie się marudzenie o tym, że w nowym TOMB RAIDERze nie będziemy mogli pływać. Ta informacja została potwierdzona podczas jednego z wywiadów jakiego udzielił Karl Stewart.

Aha W jednym z innych wywiadów można usłyszeć małe fragmenty podkładu muzycznego jaki będzie w grze: http://www.gametrailers.c...b-raider/715272 .
Oczywiście trzeba się wsłuchać, bo muzyczka leci w tle. :kawa:
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 08-06-2011, 11:56   

daniel7 wrote:
znaleźć aż tyle wad w grze, która znajduje się we wczesnej fazie produkcji...

Ten błyszczyk na ustach Lary jest jakiś taki nie ten teges... W ogóle, młoda dziewczyna, a już się tapetuje. Moje nauczycielki z gimnazjum dostałyby szału. :p

Akurat w moim przypadku im dłużej czekam, tym bardziej jestem na tak jeśli chodzi o reboot Tomb Raidera. Gra już teraz wygląda bardzo ciekawie i chętnie w nia zagram, jeżeli nie sprawdzi się kolejny koniec świata. Szczególnie mi się podoba to, że, chociaż mamy ciągle kontrolę nad Larą, częste komentarze bohaterki, animacje oraz zmiany kamery tworzą bardzo filmowy klimat. :)
  
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 08-06-2011, 11:59   

Legend wrote:
Ja tak nie uważam.


Zdaje sie, ze te słowa daniela7 to była ironia :p

Legend wrote:
Ciekawe kiedy zacznie się marudzenie o tym, że w nowym TOMB RAIDERze nie będziemy mogli pływać.


Wszyscy przeciez wiemy, ze TR bez plywania to jakas smieszna pomyłka. Mam nadzieje, ze chodzi o wywiad z Karlem sprzed kilku tygodni, kiedy mowil, ze co do plywania to jeszcze nie sa pewni. Mam nadzieje, ze wrzaski fanów od tego czasu, ze plywanie musi byc, przekonaja ich, ze to jest po prostu niezbledny element TR.

To jest wrecz żenujace, ze w TR9 nie ma byc rzekomo pływania, a w Uncharted 3, gdzie dotad było plywanie tylko po powierzchni, wreszcie zobaczymy plywanie pod woda. Plywanie musi byc w kazdym TR!
_________________
 
 
JamieBila 
Nowicjusz


Joined: 03 Jun 2011
Posts: 3
Posted: 08-06-2011, 13:49   

Powiem tak, poronione to jest to że takie narzekanie się tworzy, przecież to jest taki 'przed smaczek' zachęta by nie zapomnieć że coś takiego crystalsi robią. Mase czasu mają i co, nie zmienią tych durnych skoków, tego 'szybkiego podnoszenia się' czy 'skakania na niewiarygodne odległości' ? czy nie wiem.. Ciekawe jak 'długi' będzie ten TR i z czym nam przyjdzie się zmagać ..

Ogólnie to nie ma co gadać, bo wszystko było już powiedziane, temat jest wylegarnią zagorzałych fanów seri i dobrze, gadajncie bo tego też crystalsi potrzebują - na pewno będą patrzeć na to co właśnie tacy ludzie jak tutaj mówią i swoje sugestie, po to by mogli tam u siebie pogadać i stwierdzić, to będzie dobre więc to wdrożymy.

gameplay mi się podoba, pomimo tego że kilka razy coś trzeba zrobić - jak wiadomo powiedział, to jest sam początek gry, wiec kto wiec co się potem będzie działo ? teraz zaznajomili o tym gdzie ona jest, co się dzieje, jaki ma stan i tak dalej - a potem zacznie się główkowanie - co do oprawy graficznej, grywalności błędów - oni to wszystko poprawią także o to się nie martwię, jedyna rzecz która mnie nie pokoi to tylko taka, żeby nie wstawili 'za dużo' cutscenek i tych z ingerencją gracza - to może przesadzić lepiej otwarty świat no ale zobaczymy :)

Po przeczytaniu 3 stron jak widzę taki rozległy post jak mój to mi się odechciewa czytać bo każdy pisze o tym samym - emocje tłumie, czekam na następne info, a do premiery kupa czasu :jumper:
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 08-06-2011, 18:06   

czyli z środy na czwartek - czyli, że dzisiaj/jutro w nocy będzie coś jeszcze o Tomb Raiderze?
ja na gameplay jest bardzo chętny :)
 
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo