FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Problem z grą
Author Message
Krystian1009 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2012
Posts: 15
Location: Midgard
Posted: 12-06-2012, 15:09   

Najpierw zobacz czy: Masz wszystkie bezpieczniki,czy wcisnęłaś przyciski w dobrej kolejności, czy przesunęłaś skrzynkę nad dach pomieszczenia z pistoletami na maksimum i wtedy naciśnęłaś przycisk który odpowiada za opuszczenie skrzynki. :D Jeżeli to się nie uda,to może być bug a tak szybko się go niepozbędziesz (lub wogóle) :( to musisz albo rozpocząć level od początku, albo ściągnąć sev'a który następuje po zdobyciu pistoletu i cut-scenki z larsonem :D :D :D
_________________
,,Życie jest pełne niespodzianek"
 
 
LegendOfDarknes 
Student



Joined: 02 Apr 2012
Posts: 41
Posted: 12-06-2012, 15:21   

Sprawdziłam, wszystkie bezpieczniki są, a kolejność też jest odpowiednia... Może jeszcze raz poziom zacznę...

EDIT:
Ponowne przejście lvl również nie działa... Idę żebrać o sejwa ;(
 
 
Krystian1009 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2012
Posts: 15
Location: Midgard
Posted: 14-06-2012, 14:11   

http://tombraiders.net/st...e/TRAsaves.html :) Naciśnij Ąnniversary Pc Files To tam są savy do tomb raider anniversary bądź tu http://translate.google.p...26prmd%3Dimvns. :) :wotr:
_________________
,,Życie jest pełne niespodzianek"
 
 
LegendOfDarknes 
Student



Joined: 02 Apr 2012
Posts: 41
Posted: 14-06-2012, 19:00   

Nie ma gdzieś jakiegoś save'a po zebraniu pistolków? Bo bym nie chciała omijać fajnej zręcznościówki...
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 05-04-2013, 15:20   

Jerrem_Y hmm.. jajco ? :>
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 05-04-2013, 15:26   

Saku192 wrote:
Jerrem_Y hmm.. jajco ? :>


Hmm?

Czemu Ty odpowiadasz na posty, krore byly pisane LATA temu? Forumowej nekrofilii mowimy nie. Rozumiem dopisac sie do tematu, ktorego dlugo nikt nie ruszał, wyrazic swoje zdanie, ale bezposrednie odpowiadanie komus po kilku latach to jest jakis absurd. To juz trzeci taki Twoj post dzisiaj, skończ prosze :p Kolejne po prostu usuniemy.
_________________
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 05-04-2013, 20:45   

Cez, trutututut. bo nikt tu inny prócz mnie nie pisze?

[ Komentarz dodany przez: Integral: 11-04-2013, 01:05 ]
Coś nie tak z oczkami? :)
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-04-2013, 21:22   

Saku, trutututut, za forumową nekrofilię posypią się w końcu ostrzeżenia.

Jeśli masz coś nowego do napisania to luz, ale odpisywanie na posty starsze od Ameryki tylko po to, żeby odpisać, nie jest ani fajne, ani potrzebne. Zwłaszcza w takiej formie, jak wyżej.
_________________
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 08-04-2013, 18:25   

Eeee... Idiotyczne to może, nie mam też pojęcia, czy ktoś o to pytał. Zainstalowałem TRA na 64-bitowym Windowsie 7 i ni cholery nie chce się włączyć. "Program Tomb Raider Anniversary przestał działać", ustawienie zgodności nic nie daje. Gra z edycji Premium Games. Gdzieś wyczytałem, że TRL i TRA nie działają na systemach 64-bitowych. To prawda? Trochę to żenujące.
_________________

 
 
erawiw 
Nowicjusz



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 27
Posted: 08-04-2013, 21:13   

Dziwne,ja mam zwykłego TRA (nie z żadnej edycji premium games) i smiga mi normalnie na 64 bitowym windowsie 7.... Może spróbuj odinstalować gre i ponownie zainstalować. U mnie trzeba było uruchamiac instalację bezpośrednio z płyty bo po włożeniu dysku do napędu nic się nie działo... ;) :gupek:
_________________

Freedom is life's greatest lie...
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 08-04-2013, 21:34   

Przeinstalowanie nie pomogło. Pomyślałem, że problemem może być securom Cenegi i wgrałem cracka, niestety po intro z przebudzeniem Natli wywala mnie z gry. WTF?
_________________

 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 30-04-2013, 21:00   

Mam problem z włączeniem TRA. Zainstalowałam ją na odświeżonym kompie i wszystko wydaje sie byc normalnie, tylko, że jak wyskakuje mi to okienko "graj, konfiguracja, instaluj...", to nic co klikne nie dziala. Tzn klikam "graj" i komputer troche poszumi, pokaże się klepsydra, a po paru sekundach znika i nic sie nie dzieje. :nie: I tak samo jest z "konfiguracja" itp. Wszystkie Direct'y mam, bo inne gry działają.
_________________
:O
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo