FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Pojazdy w TR
Author Message
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 30-01-2009, 15:00   

end + strzałka w bok (chyba obojętnie w który)

sorry za krótki post ;)
 
 
 
Mrówczasss 
Student



Joined: 11 Jan 2009
Posts: 71
Posted: 30-01-2009, 15:00   

Moim zdaniem najlepszy jest quad - fajnie się jeździło i nie było z nim żadnych problemów. A propos pamiętasz kluz_kaa jak Przemek "przeszedł" ten level :> ? Wagonik też bardzo mi się podobał, bo było to coś innego, a kajak mnie nie przekonał :(

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 30-01-2009, 16:12 ]
To jak on przeszedł ten level, to do historii przejdzie
-ja nie pamiętam, żebym jeździł na skuterze...
-ale przecież przez cały level się z niego korzystało!?
-tak?
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 21-02-2009, 01:04   

Rozwalanie okien,gondol,a na koniec motorowki no.1 w Venecji.A ostatnio terenowy motor w meksykanskiej dzungli i krecenie nim 360-ek.Po prostu miod.Kajak tez byl dobrym i oryginalnym pomyslem.A jego trudne sterowanie tylko dodawalo smaku do splywu Madubu George!
A teraz pojazd,ktory jako jedyny zawsze mnie wnerwial:motocykl z bocznym siedzeniem w levelach kairskich(TR 4).Ciagle ciasno i ciemno,a do tego dzielnica jak z "widokowki" :fuj:
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 17-07-2009, 10:14   

Mój ulubiony wózek z Tomba to z 3 części ten,ktory jest dostępny w treningu,tylko trzeba zdobyć klucz do dzwi do toru wyścigowego.A i też motor może być z The Last Revelation i jeep rzecz jasna :D fajnie się nim śmiga i muza niezła podczas jazdy :pozdro: :wotr:
 
 
MackaN 
Student


Joined: 21 Nov 2009
Posts: 77
Posted: 26-01-2010, 18:58   

Zdecydowania motorówka. Po pierwsze, pojawiła się w Wenecji - bardzo ładnej lokacji z TR2. Po drugie, wygodnie się nią steruje. Po trzecie, rozjeżdżanie gondoli to niesamowita frajda. :)
 
 
Podróżnk:) 
Nowicjusz



Joined: 25 Jan 2010
Posts: 21
Location: Tajne :)
Posted: 28-01-2010, 19:07   

Jeep z TR4, jeśli mam wybrać jeden. Fajnie się nim jeździło i mam sentyment do tej części(moja pierwsza w jaką zagrałem i uwielbiam egipskie klimaty).
 
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 29-01-2010, 21:06   

Ja bym wybrała quada z TR3. Ale podoba mi się jeszcze motorówka z TR2, no i jeszcze wagonik.
_________________
Bring Me To Life
 
 
Layla 
Student



Joined: 21 Nov 2009
Posts: 46
Posted: 29-01-2010, 22:12   

Moim ulubionym pojazdem jest skuter śnieżny z TR2. Uwielbiam rozjeżdżać nim wrogów i przeskakiwać nad przepaściami. Do tego muza świetna :D . Drugie miejsce zajmuje u mnie quad, a trzecie motorówka.
_________________
in the darkest recess of every human soul slumbers the shadow of evil
 
 
Robsson 
Nowicjusz


Joined: 27 Jun 2009
Posts: 3
Location: Bytom
Posted: 31-01-2010, 18:08   

Zdecydowanie najmilej wspominam quada z TR 3, ale może to dlatego, że była to pierwsza gra w którą miałem przyjemność się zagłębić na konsoli PSX. Ogólnie rzecz biorąc, to chyba nie było w całej serii pojazdu, który nie sprawiałby frajdy. Zawsze był to miły przerywnik między archeologicznymi eksploracjami :jumper:
 
 
mariuszp3 
Nowicjusz



Joined: 17 Feb 2010
Posts: 5
Location: Lubin
Posted: 24-02-2010, 18:22   

Najbardziej podobał mi się Propulsion(TR3) :D

[ Komentarz dodany przez: K@t: 24-02-2010, 18:25 ]
Pisz dłuższe posty - trochę uzasadnienia by się przydało.
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 25-02-2010, 21:57   

Ja również mam kilka pojazdów, które wręcz ubóstwiam w tej grze. :P
1. Motorówka(TR2) - Przyjemne czasy, kiedy to się rozbijało ją o pobliskie budynki, wybijało okna i odblokowywano zaminowane przejścia. Do tego ulokowana w Wenecji, gdzie grała na okrągło "skrzypkowa" muzyczka. :p Cudne.
2. Jeep(TR3) - Jakoś tak przyjemnie się nim jeździło, lubię, jak tak wyskakuje w powietrze i rozbija się o drzewa. :p
3. Hak z linką(TR2-3) - W Croft Manor nawet jest, może i daleko się na tym nie zajedzie/zaleci, ale poruszać się na nim da. Nigdy nie zapomnę tego momentu, jak się przelatywało nad przepaścią w TR2. :p
 
 
Boozo 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2010
Posts: 3
Posted: 06-06-2010, 00:04   

Jak się wychodzi z kajaka w TR3? Kombinacja END+strzałka NIE działa. Proszę o pomoc.
 
 
Anika 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 72
Location: Croft Manor
Posted: 06-06-2010, 03:05   

W sumie to wszelkie pojazdy ruchome z TR mnie denerwowały - to ten rodzaj zręczności, którego Bóg mnie bezlitośnie pozbawił. Dobrze pamiętam, jak do każdego obiektu ruchomego wsiadałam z nerwicą jajników i nerwosolkiem pod ręką. Numer jeden w największym wkurzaniu mnie - kajak. Po prostu nic, tylko się zachlastać. Równie ciężko było z quadem, najmilej wspominam (oczywiście nie bez wstępnych inwektyw) jednak jeepa z czwórki, chociaż nim stosunkowo najłatwiej można było się wykończyć. Do motoru w czwórce nie dotarłam jeszcze, ale na samą myśl żołąd zawiązuje mi się w seksowny supeł ;/ chyba jednak najbardziej lubię autobuty, na których Lara podróżuje przez 3/4 gry.
Zazwyczaj mam przygotowanego sejwa na te okoliczności z momentu już po tym, jak laska wysiądzie z pojazdu, chociaż i tak zawsze zrobię około trzydziestu podejść, żeby jednak przejść to o własnych siłach xD
_________________
Kochamy corner bug w Tomb Raiderach *^^*
 
 
 
Boozo 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2010
Posts: 3
Posted: 06-06-2010, 12:37   

pomoże mi kotoś przejść to miejsce (lev Matabu Gore):

Jak się powiększy obrazek to widać czerwone drzwi/kratke; z kajaka wyjść nie idzie [bo jest silny prąd] a z dwóch stron mam dwa wodospady.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 06-06-2010, 13:34   

Boozo, zerknij do solucji http://www.laracroft.pl/tr3sol.htm poziom nazywa się Madubu Gorge :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Boozo 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2010
Posts: 3
Posted: 06-06-2010, 17:25   

Wiem, że jest solucja. Tam jest opisana inna droga - jeszcze trudniejsza uwzględniająca wszystkie sekrety.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 06-06-2010, 18:09   

Boozo, to zerknij sobie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=mY2J7t48HQA to jest speedrun tego levelu. Raczej nikt tu sobie sekretami nie zawracał głowy. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
jakub5912 
Nowicjusz


Joined: 17 Dec 2010
Posts: 3
Posted: 17-12-2010, 19:49   

Najlepszy był motor bo można było sobie nim skakać i robić dużo żeczu :pozdro: :narka: :) :) :)

[ Komentarz dodany przez: K@t: 17-12-2010, 19:50 ]
Panie, wyhamuj pan trochę :p Przydałyby się trochę konkretniejsze posty, jeśli chcesz już nabić 100 na dzień dobry. A nie wygląda fajnie, gdy więcej jest emot, niż samej treści.
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 04-08-2011, 20:21   

Fαjny bΨł skuter śnieżny w TR II, ten z karabinami. :)

[ Komentarz dodany przez: K@t: 04-08-2011, 20:23 ]
Lol? Pisz w taki sposób dalej, to wstążka urośnie. I przypominam o ostrzeżeniu propos króciutkich postów.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 22-05-2012, 21:44   

Motór i basta :p Kocham Kair w TR4 właśnie za jazdę na motorku. Jeep też był niezły i oczywiście nieśmiertelna motorówka w TR2, ileż to się nastresowałam, zanim dojrzałam do zsiadania z niej (nie ma jak brak instrukcji do gry i brak ynternetu).
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 23-11-2013, 14:21   

Quad,Jeep i Motorek. Pamiętam, jak w Kambodży ( czy gdzieś tam :P ) jechałam Jeepem i pod moimi kołami byli ninja ;) . W Domku Lary z III zawsze jeździłam Quadem po torze wyścigowym. Natomiast motorkiem najlepiej jeździło mi się w Underworld. Znienawidziłam kajak, bo nie lubiałam tego spływu.
_________________
alphabet boy
 
 
HellCat 
Student



Joined: 29 Dec 2013
Posts: 37
Location: Croft Manor ^^
Posted: 05-01-2014, 22:24   

Mi również podoba się motór najbardziej i także nie nawidzę kajaka.Jak dla mnie pływanie tym czymś to totalna porażka :P .Uwielbiam jazdę na motorze :jumper:
_________________
Od tego momentu każda twoja sekunda jest darem ode mnie.
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 21-01-2014, 16:15   

Najlepszy motor był w Underworldzie :) te driffty :) fajnie było jak próbowałem wjechać nim w pantery i kłusowników w meksyku albo driftem w tralle :) szkoda że tego zabrakło w legendzie ale ten motor w japoni to przesada mogli by się nie kompromitować :p motorem jechałem 30sekund mogli by dać się przejechać po ulicach tokio a nie ... Niszczyć i to cudze :) :pozdro:
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 22-01-2014, 13:18   

Moim ulubionym pojazdem jest quad z TR3. Przyjemnie się nim steruje, nigdy nie miałam z nim problemów, i jeszcze podoba mi się jazda w Indiach, skoki nad rzeką i przepaściami. Super! :tak:
Najmniej lubię motory z TRL, to są tylko nudne przerywniki między fajnymi levelami. Irytowała mnie też zasada, że dopóki nie zabiję wszystkich, to nie pojadę dalej. Szczególnie na hardzie to irytowało, gdzie jeden strzał to pół życia zabierał.
Kajak też głupi, sterowanie kompletnie skopali w nim. Tylko widoczki ładne.
:pozdro:
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 22-01-2014, 20:57   

Julka wrote:
Moim ulubionym pojazdem jest quad z TR3. Przyjemnie się nim steruje, nigdy nie miałam z nim problemów, i jeszcze podoba mi się jazda w Indiach, skoki nad rzeką i przepaściami. Super! :tak:
Najmniej lubię motory z TRL, to są tylko nudne przerywniki między fajnymi levelami. Irytowała mnie też zasada, że dopóki nie zabiję wszystkich, to nie pojadę dalej. Szczególnie na hardzie to irytowało, gdzie jeden strzał to pół życia zabierał.
Kajak też głupi, sterowanie kompletnie skopali w nim. Tylko widoczki ładne.
:pozdro:
popieram i szczególnie irytowała ta mnie ta jazda w tr legend podczas time triali a wjazd na ten pociąg w legendzie to takie idiotyczne jak się ktoś troszeczkę spóźnił to już nie dało się wjechać ... Do bani :( :narka:
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo