FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Darkness
Author Message
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 05-12-2004, 21:03   

Nowy Darkness już jest :) Ale zapowiada się na to, że kupię dopiero za dwa tygodnie. Bo co piątek jeżdżę z Shepciem do miasta, a ten piątek nam wypadnie, wiec dopiero przyszły :roll:
_________________
Miow.
 
 
 
shephard 
Podróżnik



Joined: 30 Jun 2004
Posts: 326
Location: Poznań
Posted: 08-12-2004, 16:05   

W empiku i tak jeszcze napewno nie mają :> Kupie Ci najnowszy komiks kotku :>
_________________
HALF-LIFE2 RELEASED!!!!!!!!!!:D
 
 
 
Guest

Posted: 11-12-2004, 23:19   

Jest już nowy (9) numer Darkness. Ktoś to ma już? Ciekawa jestem o czym jest, bo na stronie Mandragory nie ma informacji na temat fabuły.

A.F. Saphiro
 
 
Guest

Posted: 11-12-2004, 23:22   

Ach, jeszcze jedno. Będzie film kinowy Darkness. Na razie niewiele wiadomo, tylko tyle, co pojawiło się na Stopklatce:
Platinum Studios planuje przenieść na ekran kinowy serię komiksową zatytułowaną "The Darkness". Twórcą komiksu jest Garth Ennis, a jest to opowieść o spadkobiercy jednej z trzech najpotężniejszych na świecie potęg: darkness, witchblade i angelus... opowieść o facecie, który jest cynglem mafii, lubi kobiety i rozróby. Kilka części tego komiksu zostało wydanych w Polsce. Można je nabyć tutaj. Nie ma innych informacji na temat planów filmowych związanych z "The Darkness"

A.F. Saphiro (nie pisze pod dawnym nickiem, bo usunięto mój profil i zablokowano maila)


MACPHISTO
Twój profil nie został usunięty ani zmieniony co każdy może sprawdzić klikając na "użytkowników".
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 12-12-2004, 09:54   

Ja przeglądałam wczoraj nowy Darkness, ale jeszcze nie kupiłam, bo wczoraj nie miałam kasy :lol: Z tego co zdążyłam zobaczyć, to komiks jest bardzo "obfity w Sarę", co bardzo mnie cieszy :mrgreen: Pez jest praktycznie na każdej stronie :mrgreen:
_________________
Miow.
 
 
 
Guest

Posted: 12-12-2004, 23:20   

Dziwne, że nie mogę wejść w mój profil, wpisywałam wszystkie możliwe hasła, których kiedykolwiek używałam i po prostu nie wchodzi :P
Historia "Family Ties" wydaje mi się jak dotąd bardzo ciekawa. Tymbardziej, że występuje w niej Sara. W ogóle uważam serię "Witchblade" za ciekawszą od "Darkness"
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-12-2004, 13:46   

Tak, ale szkoda, że nie czytałam poprzednich Darkness, bo to się wszystkiego tyczy, wiec w niektórych momentach poprostu musiałam się domyślać o co chodzi :roll:
_________________
Miow.
 
 
 
Guest

Posted: 13-12-2004, 21:42   

Tzn. których Darkness nie czytałaś? Nie masz wszystkich numerów, które wyszły w Polsce? W ogóle wydaje mi się, że w niektórych momentach są odeniesienia do serii Witchblade. Przeczytałam dzisiaj najnowszy Darkness. Nigdy jeszcze nie spotkałam w żadnych komiksie tak skomplikowanej intrygi. Fabuła jest wciągająca i niesamowita. Nie mogę się doczekać następnego numeru (Witchblade 19 wg wydań amerykańskich)!
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 13-12-2004, 22:03   

Czytałam tylko Darkness/Witchblade, czyli serię Family Ties.
_________________
Miow.
 
 
 
Guest

Posted: 13-12-2004, 22:08   

A nie czytałaś Witchblade 1 PL, które Ci przesłałam?
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 14-12-2004, 19:01   

To czytałam, oczywiście. Ale ja mówię o Darkness, a nie o Witchblade.
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 15-12-2004, 15:35   

Szkoda, że tak mało osób tu pisze :/ Co sądzicie o pomyśle nakręcenie filmu kinowego Darkness? Kto mógłby zagrać główną rolę?
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 17-12-2004, 22:07   

Właśnie przeczytałam nowy Darkness, jest super :twisted: Szybka akcja i dużo Sary :mrgreen: Zakończenie jak najbardziej zachęcające do przczytania następnego komiksu. Już się nie mogę doczekać :>
_________________
Miow.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 18-12-2004, 11:10   

Kupiłem wczoraj nowy numer. Kolejny ma byc ponoc w styczniu. I coraz bardziej zaczyna mnie wkurzac cena tej publikacji. Kobieta w salonie prasowym spojrzała sie na mnie strasznie dziwnie kiedy podałem jej taką chudzinke, zaledwie dwudziestokilkustronnicowy komiks, 100 razy cieńszy od zeszytu.. i to wszytsko za "jedyne" 8 zł :/ przegięcie totalne. Kobieta pewnie pomyslała, że nie mam co robic z pieniedzmi.. tylko kupowac tak beznadziejnie chude komiksy. Takie cos powinno byc maksymalnie za 3 złote. Wkurza mnie cos takiego. Wolałbym dostac komiks grubszy, na troche gorszym papierze, ale tańszy!! tak jak to robia w "dobrym komiksie"
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 19-12-2004, 21:22   

No, w sumie Cez, to masz rację. Komiks na pięć minut góra, a za 8 zyla. No ale cóż...

CEZ:
W sumie? w sumie na pewno :P
_________________
Miow.
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 19-12-2004, 23:17   

Normalnie jak pierwszy raz chciałam kupić ten komiks to se myślę "8 zł, no trudno, ale mam nadzieję, że będzie warto" Wchodzę do sklepu, szukam, patrzę i jest. Biorę do ręki : "Co to ma być? 8 zł za takie coś? Pffff...takie to tylko "pięć minut", że szok. Pewnie dlatego, że ten papier." I załamka totalna :? . No, ale jednak się kupuje i czyta dalej...mnie wciąąąga :wink: .
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 19-12-2004, 23:19   

W sumie, to można sobie postać to pięć minut w Empiku i przeczytać... Ale co tam, 8 zyla nie taki majątek, można kupić w ostateczności.
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 20-12-2004, 14:41   

Niestety, cena jest jedną z wad komiksów Mandragory. Szkoda, że nie robią już tak, jak na początku - dwa zachodnie wydania w jednym polskim.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 22-12-2004, 22:08   

Quote:
Powstanie gra The Darkness
Snake; środa, 22 grudnia 2004


Majesco ogłosiło, że zamierza stworzyć grę na podstawie popularnego w USA komiksu zatytułowanego The Darkness. Jej wydawcą zostało Majesco, zaś za produkcję odpowiadać ma Starbreeze developer, który stworzył wcześniej Kroniki Riddicka.
Autorami komiksu, który ukazuje się nakładem wydawnictwa Top Cow, są: Garth Ennis, David Wohl oraz Marc Silvestri. Opowiada on o pewnym mrocznym stworze, tytułowym Darkness, w którego posiadanie wszedł Jackie Estacado, cyngiel mafii, wykorzystujący go teraz do swej pracy.
Na razie nie ustalono na jakie platformy ukaże się gra, ale mówi się albo o obecnej konsoli Xbox, albo o jej następcy.
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 09-01-2005, 09:17   

Nie nazwałabym Darkness "stworem". Pewnie gra będzie wyjątkowo brutalna. Nie lubię takich gier, które polegają na rozrywaniu gościów żywcem. :|
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 09-01-2005, 09:45   

Mi się widzi, że gra jeśli już będzie, to będzie niezbyt udana :/

Tak samo jak film Bloodrayne, o boshe, szkoda mi słów... :/
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 09-01-2005, 21:52   

Niewiadomo, może być bardzo udana. Niektórzy ludzie lubią takie nawalanki. A jeśli fabuła będziue ciekawa... to może być hit sezonu, ale również totalne dno. Poczekamy, zobaczymy. Czekam na pierwsze screeny/zapowiedzi.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-02-2005, 14:54   

Jest już nowy Darkness -> http://www.mandragora.com...php?co=2&id=145 :mrgreen:
_________________
Miow.
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 23-03-2005, 22:14   

Jakiś czas temu dostałam wiadomość, że Mandragora nie zamierza na razie wydawać dalej Darkness. Nie napisali dlaczego, ale podejrzewam, że nie mają kasy.
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-03-2005, 09:02   

Ja nie mogłam znaleźć tego Darkness'a ostatniego :/ Może się spóźniłam, w co wątpię.
_________________
Miow.
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo