FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Czy to koniec?
Author Message
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 31-03-2009, 20:32   

Menkaure wrote:
Quote:
A niby to dlaczego Amanda miałaby zniknąć? Jej wątek jeszcze nie został zakończony.

Aniaa, prosiło cię już wiele osób o to, by nie ciagnąć bezsensownej dyskusji. Temat Amandy i Natli jest niewątpliwie zakończony. Amanda znalazła to co chciała, w alternatywnym zakończeniu wręcz ginie. Wśród graczy także nie jest osobą specjalnie lubianą (nie mówię tutaj o jej czarnocharakteryzmie, a o samym fakcie bycia blondwłosą idiotką (z całym szacunkiem do blondynek)). Powtórzę więc apel ninti o zakończeniu tego wałkowania tych samych amandyzonów... wróć -> farmazonów.
Czekamy na zupełnie nową historię bez żadnych Amandów, Natlów czy innych Rutlandów.


Przecież alternatywna scena została usunięta, czyli Amanda ma się dobrze. To czy ona będzie, czy nie, to zależy od producentów, ale uważam, że jeszcze powinna się pojawić. Można jej nie lubić, ale żeby od razu ją skreślać?

To po co jest forum? Po to żeby rozmawiać. I wyrażać swoje zdanie. A moim zdaniem Amanda powinna dalej występować.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 31-03-2009, 20:39   

Aniaa wrote:
ale uważam, że jeszcze powinna się pojawić.

Tak, pojawi się, żeby zrobić dla równowagi bliznę na drugim policzku... :nietak:
Aniuu, jesli ktoś nie lubi jakiejś postaci w grze/filmie to w kolejnych częściach serii będzie chciał, by taka postać się już nie pojawiała. Amanda akurat była takim niefortunnym zjawiskiem, którego mam osobiście dość. Widać, że Crystal Dynamisc biorą pod uwagę opinie fanów - uśmiercili nielubianego przez nich Alistera, teoretycznie w zamiarach mieli również uśmiercenie Amandy - dowód na to to owa scenka. Co za dużo to nie zdrowo - a przede wszystkim, gdy przesadza się z czymś pozbawionym jakiegokolwiek sensu.
Aniaa wrote:
Przecież alternatywna scena została usunięta, czyli Amanda ma się dobrze.

Nie wiem, ja bym się tam mimo wszystko w kącie dobrze nie czuł ...
Aniaa wrote:
Można jej nie lubić, ale żeby od razu ją skreślać?

No, nie oczekuj ode mnie objawów litości nad biedną okaleczoną i niemal postrzeloną Amandą. Amanda właściwie została przeze mnie skreślona w momencie, gdy usiadła w helikopterze zaparkowanym na podium z portalem w Boliwii.

EDIT
[quote-"Aniaa"]To po co jest forum? Po to żeby rozmawiać. I wyrażać swoje zdanie. A moim zdaniem Amanda powinna dalej występować.[/quote]
Nie potrzebuję byś mi tłumaczyła od czego jest to forum czy jakiekolwiek inne.
_________________
  
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 31-03-2009, 20:40   

Aniaa wrote:
Można jej nie lubić, ale żeby od razu ją skreślać?


Tu nie chodzi o lubienie czy nie lubienie kogokolwiek. Wraz z końcową sceną TRU wątek Amandy został, myślę, definitywnie zakończony. Osobiście czekam na całkowicie nową historię niczym nie związaną z poprzednimi grami.

Na zakończenie dodam, że odgrzewane kotlety nie są już tak smaczne... :)
 
 
 
BeBe44 
Student


Joined: 27 Nov 2008
Posts: 37
Posted: 31-03-2009, 20:42   

Dobra, Amanda wystąpi w TR9 i co będzie robić ? Razem z Larą penetrować stare grobowce ? a może całe TR9 będzie poświęcone ich potyczkom ? a może będą sobie nawzajem kraść artefakty? Ok masz prawo do własnego zdania ale wg. mnie (i nie tylko) nie ma sensu po raz enty wprowadzać Amandy. Może twórcy usuneli to alternatywne zakończenie tak zapobiegawczo, gdyby im się przypomniało o Amandzie np. w TR12 ?
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 31-03-2009, 20:45   

Quote:
Tak, pojawi się, żeby zrobić dla równowagi bliznę na drugim policzku...
Aniuu, jesli ktoś nie lubi jakiejś postaci w grze/filmie to w kolejnych częściach serii będzie chciał, by taka postać się już nie pojawiała. Amanda akurat była takim niefortunnym zjawiskiem, którego mam osobiście dość. Widać, że Crystal Dynamisc biorą pod uwagę opinie fanów - uśmiercili nielubianego przez nich Alistera, teoretycznie w zamiarach mieli również uśmiercenie Amandy - dowód na to to owa scenka. Co za dużo to nie zdrowo - a przede wszystkim, gdy przesadza się z czymś pozbawionym jakiegokolwiek sensu.

No właśnie, do czego doprawadza ta wasza nienawiść....
A nad Zipem to jakoś się zlitowaliście, trochę dziwne, nie? A może tym razem to Crystalsi was nie posłuchali?
W każdym razie, żebyście nie byli potem zaskoczeni. Przypomnijcie sobie jak było z Natlą. Wszyscy myśleli że zginęła w jedynce i Anniversary, a tu niespodzianka i wraca w Underworld.
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 31-03-2009, 20:49   

Aniuu, poproś kogoś, niech cię trzepnie przez łeb, może wtedy zmądrzejesz, bo naprawdę innej rady nie widzę.

POMIJAJĄC już fakt, czy Amanda była fajna czy gupia, czy się ją lubiło czy nie, TRYLOGIA JEST ZAKOŃCZONA. A razem z nią wątek Amandy, matki, Avalonu, Natli i innych różnych rzeczy, o których słyszeliśmy z ust Lary w ostatnich latach. Myślę, że trzy gry na jedną historię to i tak dużo. Ciągnięcie tego dalej byłoby po prostu głupotą. GŁUPOTĄ. GŁU-PO-TĄ. G-Ł-U-P-O-T-Ą. Już, dotarło?

Dlaczego nigdy nie walczyłaś o prawa biednych Sophii, Willarda, Bartoliego, Puny i tak dalej? Wyobraź sobie że mają oni takie samo prawo jak Amanda do pojawienia się w następnej części...

:nc:

PS. Zanim posta napisałam, już nowe głupoty...Po wydaniu Anniversary wszyscy wiedzieli, że te trzy gry bedą tworzyły trylogię, a więc będą miały wspólną historię... Teraz trylogia się skończyła.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 31-03-2009, 20:51   

Aniaa wrote:
No właśnie, do czego doprawadza ta wasza nienawiść....

Och łał ale mamy moc!!! :P

Aniaa wrote:
A nad Zipem to jakoś się zlitowaliście, trochę dziwne, nie? A może tym razem to Crystalsi was nie posłuchali?

no moc mamy jak nic. A nasza litość przedłuża bądź nie życie postaciom wirtualnym.

Aniaa, czy ty nie żyjesz zbyt w świecie Tomb Raidera? Bo już kolejny raz mam wrażenie że bardzo sie tym wszystkim przejmujesz. :>

A co do Amandy to znamy już twoje zdanie i myślę że nie masz po co po raz kolejnym tu go wykładać.

Ręce mi opadły.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 01-04-2009, 12:57   

A kto wam powiedział, że wątek Amandy się skończył? Gdzie to jest napisane? Może jakieś dowody?
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 01-04-2009, 14:28   

A kto ci powiedział, że wątek Amandy nie zostanie zakończony ? Gdzie to jest napisane? Może jakieś dowody ?
Na to, że wątek zostanie skończony wiele wskazuje . Jeżeli powiesz dlaczego wątek ma nie być zakończony byłabym bardzo wdzięczna. Amanda nie ma wielu fanów, a Crystal Dynamics na początku chcieli ją zabić. Moim zdaniem ona nie wróci .
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 01-04-2009, 14:45   

Aniaa przeczytałaś post Phoebe?
Phoebe Poison wrote:
Po wydaniu Anniversary wszyscy wiedzieli, że te trzy gry bedą tworzyły trylogię, a więc będą miały wspólną historię... Teraz trylogia się skończyła.

Naprawdę tego nie rozumiesz? A może w innym języku to Ci napisać? :P
Trylogia zakończona tak więc skończona jest także Amanda.
A tak poza tym to trochę wyluzujcie, to tylko gra i postacie których na prawdę nie ma, albo kupcie sobie chupa chups'a :p Niektórym może to pomoże :P

Pozdrawiam
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 01-04-2009, 15:14   

Absolutnie od teraz zakazuje roztrząsanie wątku Amandy oraz to czy będzie czy nie, jest to bezproduktywne podskakiwanie Anii oraz frustracja pozostałych użytkowników.

Amandy nie będzie bo tak jak mówię i tak mamy też myśleć, dopóki Crystalsi nie dadzą żadnej konkretnej informacji.

Aniaa, masz zakaz wypowiadania się tutaj na temat Amandy oraz innych wyssanych z palca bzdur, ostrzegam, nawet nie pisz posta "ale dlaczego" bo z miejsca dam ci 3 warny. Miarka się przebrała.
_________________
 
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 17-04-2009, 20:15   

Ja nie chcę nic mówić, ale Eidos podobno ma w najbliższym czasie wypuścić pierwsze info na temat ich nowej gry. Przypuszcza się, że będzie to nowy Thief, ale tylko dlatego, że podobna czcionka jak w poprzedniej części tej gry została wykorzystana w informacji. Dla mnie mógłby być to nowy TR(mógłby, bo raczej w to nie wierzę). Co wy o tym sądzicie?
_________________

 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 17-04-2009, 20:22   

W sumie dobrze by było gdyby to był nowy TR. Chętnie bym obejrzał te info bo ciekawi mnie następna część :) Ale jednak trudno w to uwierzyć, bo Eidos dopiero pracuje nad nową częścią.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
beniu123 
Student



Joined: 25 Feb 2009
Posts: 58
Location: z Atlantydy
Posted: 19-04-2009, 18:09   

Łukasz wrote:
bo Eidos dopiero pracuje nad nową częścią.
:??:

Eidos nie pracuje nad nową częścią. Może jeszcze nie wiesz, ale wydawcą Tomb Raidera będzie Square Enix. Przejście odbędzie się 6 maja 2009r.
A tak właściwie to Eidos nie pracował nad żadną częścią- Eidos to tylko wydawca
Z tego co wiem producentem jest crysal dynamics. :gupek: :D

P.S.Gdzie się podziali moderatorzy tego tematu.
_________________
All eyes on me...
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 19-04-2009, 18:16   

beniu123 wrote:
Eidos nie pracuje nad nową częścią. Może jeszcze nie wiesz, ale wydawcą tomb raidera będzie Square Enix. Przejście odbędzie się 6 maja 2009r.

Jeśli już chcesz prostować to warto dodać że Square Enix przejmuje Eidos. Więc jeśli SE będzie tak chciał to Eidos nadal będzie wydawcą serii TR ale władzę przejmuje kto inny.
I kto inny zarobi na serii TR.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
beniu123 
Student



Joined: 25 Feb 2009
Posts: 58
Location: z Atlantydy
Posted: 19-04-2009, 18:30   

Asyenna wrote:
Jeśli już chcesz prostować to warto dodać że Square Enix przejmuje Eidos.


To właśnie napisałem.
beniu123 wrote:
Przejście odbędzie się 6 maja 2009r


Ja nie widzę problemu. :??: :kijek:
_________________
All eyes on me...
 
 
Littlelady91 
Student



Joined: 27 Aug 2008
Posts: 63
Location: z Pyrlandii
Posted: 24-04-2009, 22:52   

Mam nadzieje, ze nie pojawi sie nieskonczenie wiele czesci TR. Podejrzewam, ze wtedy wiekszosc mialaby jej zwyczajnie dosc na skutek przesytu ;] Moga powstac jeszcze z 2, 3 czesci. Pozniej moze to miec malo korzystny wplyw na utrzymanie przy sobie fanow. No chyba, ze tworcy gry czyms nas zaskocza...aczkolwiek troche w to watpie ;) Tworzenie dalszych czesci na sile jest bez sensu ;)
_________________
You think You are normal??? Are You blind?!?! You are freak!!!x)))
 
 
 
beniu123 
Student



Joined: 25 Feb 2009
Posts: 58
Location: z Atlantydy
Posted: 28-04-2009, 21:23   

Littlelady91 wrote:
Mam nadzieje, ze nie pojawi sie nieskonczenie wiele czesci TR. Podejrzewam, ze wtedy wiekszosc mialaby jej zwyczajnie dosc na skutek przesytu ;] Moga powstac jeszcze z 2, 3 czesci.
:??:

A ja chcę, żeby tak było. Jeśli będą tworzyli w kolejnych częściach nowe wątki, to gra nam się nie znudzi. Twórcy w kolejnej części napewno nas czymś zaskoczą.
Muszą, jeśli chcą utrzymac serię, a grobowców do odkrycia zostało jeszcze bardzo dużo,
a jeśli lara wszystkie odkryje, to seria i tak się nie skończy. Wtedy lara poleci rabowac grobowce np. na Marsa! Ostatecznie stwierdzam, że to nie koniec! :narka:
_________________
All eyes on me...
 
 
Littlelady91 
Student



Joined: 27 Aug 2008
Posts: 63
Location: z Pyrlandii
Posted: 28-04-2009, 21:31   

Ok. Nie mowie, zeby nie powstawaly nowe czesci, jesli beda one dobre i pozytywnie zaskocza swiezym pomyslem. Po prostu nie chce, zeby tworcy gry ciagneli jej kontynuacje na sile, gdy brak im juz weny. Skutki moglyby byc fatalne ;) No, ale rowniez mam nadzieje, ze w kolejnej czesci bedzie co ogladac ;]
_________________
You think You are normal??? Are You blind?!?! You are freak!!!x)))
 
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 30-04-2009, 16:54   

beniu123 wrote:
Wtedy lara poleci rabowac grobowce np. na Marsa!

Ludzie ja was proszę, bez takich pomysłów :nietak: :p

beniu123 wrote:
Twórcy w kolejnej części napewno nas czymś zaskoczą.

Czy wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Ja na razie nic o tym że nowa część ma być nie słyszałem.

beniu123 wrote:
Ostatecznie stwierdzam, że to nie koniec!

A to stwierdzenie to wsadź sobie w... :)

Littlelady91 wrote:
Po prostu nie chce, zeby tworcy gry ciagneli jej kontynuacje na sile, gdy brak im juz weny. Skutki moglyby byc fatalne ;)

Zgadzam się.Nie warto robić czegoś na siłę.Chodź uważam że taka gra jak Tomb Raider może być zawsze kontynuowana.Zawsze znajdzie się jakiś wątek który można poruszyć w następnej części.Wystarczą chęci no i potem oczywiście jeszcze zrobienie takiej gry.

Dla mnie części nie muszą się ze sobą łączyć, czyli np. jeżeli pojawiłaby się informacja o następnym TR, nie musi się ona łączyć z poprzednimi częściami.Niekoniecznie muszę oglądać kolejną historie tak jak to było w przypadku TRL, TRA i TRU.

Pozdrawiam
 
 
 
beniu123 
Student



Joined: 25 Feb 2009
Posts: 58
Location: z Atlantydy
Posted: 30-04-2009, 21:22   

Quote:
Wtedy lara poleci rabowac grobowce np. na Marsa!

Rocky wrote:
Ludzie ja was proszę, bez takich pomysłów

:fire:
Moim zdaniem to byłoby bardzo fajne. Nie musisz się zgadzac z moją opinią na dany temat.
Chodziło mi tylko o to, że w świecie gier wszystko jest możliwe.

Quote:
Twórcy w kolejnej części napewno nas czymś zaskoczą.

Rocky wrote:
Czy wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Ja na razie nic o tym że nowa część ma być nie słyszałem.


Ja też na 100% nie wiem czy nowa częśc powstanie, ale mam nadzieję, że tak, a jeśli powstanie, to na pewno nas czymś zaskoczy. :D
_________________
All eyes on me...
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 30-04-2009, 21:29   

Wtedy lara poleci rabowac grobowce np. na Marsa!
Przeczytaj sobie jeszcze raz to zdanie, a najlepiej ze dwa razy.

Jakie grobowce na Marsie? To jest Tomb Raider czy jakieś gwiezdne wojny?
Może jeszcze ma walczyć z jakimś ufo na marsie i zamiast pistoletów gwiezdny miecz? Ja wiem że to gra, ale jakoś nigdy nie słyszałem o żadnym micie czy legendzie związanej z jakimkolwiek grobowcem na Marsie.
Lara niech lepiej zostanie na Ziemi.

Pozdrawiam
 
 
 
Littlelady91 
Student



Joined: 27 Aug 2008
Posts: 63
Location: z Pyrlandii
Posted: 09-05-2009, 19:57   

Rocky wrote:
Dla mnie części nie muszą się ze sobą łączyć, czyli np. jeżeli pojawiłaby się informacja o następnym TR, nie musi się ona łączyć z poprzednimi częściami.Niekoniecznie muszę oglądać kolejną historie tak jak to było w przypadku TRL, TRA i TRU.

Tez tak mysle ;) Osobiscie jestem za tym, zeby kolejna czesc krecila sie wokol klimatu TRAOD. Pododobala mi sie fabula :) No, ale nie o tym mowa... Tez bym chciala, zeby w zyciu Lary wydarzyla sie jakas inna, swieza historia - niepowiazana z poprzednimi 3 czesciami. Historia smierci rodzicow Lary, Amandy i Natli troche mi sie przejadla. Nieco za dlugo rozwlekaja juz ten temat ;)
beniu123 wrote:
ale mam nadzieję, że tak, a jeśli powstanie, to na pewno nas czymś zaskoczy.

Ja rowniez :)
Rocky wrote:
Jakie grobowce na Marsie? To jest Tomb Raider czy jakieś gwiezdne wojny?

Wlasnie? o0 Wtedy Lara stracilaby kompletnie sens. No chyba, ze to byl taki glupi przyklad od niechcenia Beniu to ok.
_________________
You think You are normal??? Are You blind?!?! You are freak!!!x)))
 
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 09-05-2009, 22:50   

Tomb Raider 9 ? Cóż byłem pewien że powstanie kolejna część ( i nadal jestem), tylko ciekawy jestem ile będzie trzeba czekać na jakieś dokładniejsze informacje o grze. Czułem że w TRU w sumie nie będzie za wiele nowości ( chociaż rozrywka bardzo mi się spodobała). A jeśli wyjdzie TR9 (i tak wiem że wyjdzie) to nie mam bladego pojęcia co o nim myśleć. Na pewno będą zmiany, nie wiem czy duże albo małe, myślę że przebije TRU ( a to już coś !). Nie spodziewam się rewelacji, chociaż kto wie? Jak na razie jest coraz lepiej i myślę że tak zostanie. :jumper: :wotr:
 
 
Kriss14 
Student



Joined: 05 Mar 2009
Posts: 51
Posted: 10-05-2009, 10:29   

Jakiś czas temu na :wotr: pojawił się news że seria Tomb Raider wymaga gruntownego odświeżenia, a szczególnie jego bohaterka. Dla mnie to minimalne potwierdzenie że będzie TR9. Albo chociaż remake którejś z starszych części! :jumper:
Rozmieniając się bardziej na drobne to jak myślicie o jakich zmianach myślą programiści? Siwe włosy u Lary, zmarszczki? :D
_________________
See you in Avalon...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo