FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Humor cz. 2
Author Message
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 07-05-2011, 00:26   

Rozwalił mnie ten koleś :D
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 02-06-2011, 22:03   

10 dowodów na to, że Tusk jest matołem


1) Zaufał Putinowi
Tusk oddał Putinowi śledztwo smoleńskie i uwierzył jego zapewnieniom, że będzie ono rzetelne. 6 maja 2010 r. Tusk mówił: „Chcemy wykorzystać wszystkie możliwości, żeby w sposób optymalny, czyli przejrzysty, jak najszybszy, dojść do wszystkich powodów, przyczyn katastrofy w Smoleńsku, a następnie, aby określić zakres odpowiedzialności za to, co się stało”. Stwierdzał też: „Istotne jest, by ustalić prawdziwe przyczyny katastrofy, a nie ulegać wcześniej ukutym tezom czy hipotezom dotyczącym katastrofy. Ważne z punktu widzenia strony rosyjskiej było, by nikt ani po stronie rosyjskiej, ani po stronie polskiej nie mógł zakłócać i wpływać na przebieg badania i śledztwa”. Putin wykorzystał głupotę Tuska, siebie oczyścił, a za pomocą raportu MAK zaczął jeszcze sugerować ewentualną winę strony polskiej, w tym oczywiście obecnego gabinetu. Niech teraz Tusk podważa własne słowa o zaufaniu do Rosjan.

2) Zabrał fundusze na budowę wałów przeciwpowodziowych
Zaraz po wyborach rząd Donalda Tuska poczynił ogromne cięcia w środkach przeznaczonych na budowę wałów przeciwpowodziowych i innej infrastruktury wodnej. Szczególnie ucierpiały na tym regiony, które tradycyjnie popierały Prawo i Sprawiedliwość (południe i wschód kraju) i jednocześnie są narażone na częste powodzie. To tam właśnie zaczynają się zwykle piętrzyć fale powodziowe, które, zgodnie z wyjaśnieniami Bronisława Komorowskiego, spływają z góry na dół, zalewając po drodze cały kraj. Gdyby zbudowano wały i zbiorniki retencyjne, większości powodzi można by uniknąć albo złagodzić ich skutki. Koszty powodzi są wielokrotnie wyższe niż budowa zabezpieczeń przed nimi.

3) Ogłosił w 2008 r., że za cztery lata wejdziemy do strefy euro
„Wejście Polski do strefy euro w 2012 r. jest w stu procentach realne” – tak mówił na spotkaniu z kierownictwem Narodowego Banku Polskiego jeszcze w listopadzie 2008 r. Dzisiaj okazuje się, że jeżeli w ogóle ktoś nas do strefy euro przyjmie, to najwcześniej pod koniec obecnej dekady. Przyjęcie waluty europejskiej miało być lekiem na większość problemów finansowych. PiS i część ekonomistów przestrzegała, że Polska w sytuacji kryzysu nie wytrzyma związanych z tym obciążeń. Na szczęście dla Tuska nie trzeba było tego sprawdzać. Strefa euro jest na granicy rozpadu i bardziej przymierza się do wyrzucania obecnych członków niż przyjmowania nowych.

4) Obiecał Polakom drugą Irlandię
Żadnej obietnicy wyborczej premier bardziej nie chciałby zapomnieć. Już kilka miesięcy po wygranych przez Tuska wyborach Irlandia z beniaminka Europy zamieniła się w jej gospodarczą zakałę. Zawaliły się finanse tego państwa, gwałtownie spadło PKB, a za to szybko rosło bezrobocie. Przez pewien czas wielu Polaków pracujących w Irlandii rozważało masowe powroty do Polski. Jednak po zapoznaniu się z sytuacją w kraju rządzonym przez Tuska wybrali tę pierwszą Irlandię – kryzys, ale przynajmniej wiadomo, co się dzieje.

5) Miał wykastrować pedofilów
Prawo o kastracji pedofilów miało wejść w życie już w 2008 r. Donald Tusk zapowiadał wtedy w mediach gwałtowne zmiany. Zmiany w prawie weszły do kodeksu dopiero dwa lata później i raczej bez większego echa. Jak do tej pory żaden pedofil nie został poddany przymusowemu leczeniu. Mówi się o drugiej połowie tego roku. Do kastracji samemu trzeba mieć odrobinę potencji.

6) Uwierzył w socjalizm
Najbardziej znane postulaty Tuska to obniżenie podatków, np. słynne „trzy razy piętnaście” (15 proc. miał wynosić między innymi VAT). Obniżanie podatków Tusk obiecywał jeszcze w 2007 r. Przekonywał, że fiskalizm nie jest receptą na naprawę finansów państwa. Tymczasem za jego kadencji nastąpił największy od lat wzrost obciążeń fiskalnych. Podstawowa stawka VAT wzrosła z 22 do 23 proc. Tusk przekonuje, że było to niezbędne, gdyż mamy kryzys. Dołączył w ten sposób do licznej rzeszy matołków-socjalistów, którzy ratują budżet, ograbiając zwykłych obywateli.

7) Chciał zastąpić bibliotekę pracownikami propagandy
Na wiosnę 2008 r. w prasie pojawiły się doniesienia, że biblioteka mieszcząca się od dawien dawna w Kancelarii Premiera ma zostać zlikwidowana na rzecz komórki zajmującej się PR-em, czyli propagandą. Po paromiesięcznej awanturze Kancelaria Premiera oświadczyła, że niczego nie przenosi, chodzi tylko o remont. I źle się stało, matołki nieraz potrafią pomylić książkę ze smakowitym sianem.

8) Zaproponował Komorowskiego na prezydenta, żeby ten nas godnie reprezentował
O ile Tusk zasłużył sobie na określenie „matoł”, to to, co wyrabia publicznie namaszczony przez niego prezydent, nie może być nazwane bez poważnego narażenia się kodeksowi karnemu. Podważanie wierności żony prezydenta USA, zwinięcie kieliszka królowej podczas bankietu, publiczne grzebanie w spodniach, propozycja wydobywania gazu w kopalniach odkrywkowych, wyścig do krzesła z Angelą Merkel, spożywanie posiłku podczas oficjalnego przemówienia, w czasie deszczu zasłanianie się parasolem, który powinien być przeznaczony dla gości – to tylko niektóre wyczyny reprezentacyjnego prezydenta. Gdzie premier jest „matołkiem”, tam prezydent będzie...

9) Cenzuruje internet i strony z dowcipami
Nieoczekiwanie za Donalda Tuska pojawił się problem kontroli internetu. Okazało się najpierw, że trzeba rejestrować wszystko, co zawiera filmiki internetowe. Gdy podniosły się masowe protesty, poprzestano na rejestracji telewizji rozprowadzanej tą drogą. Obóz polityczny Tuska właśnie stwierdził, że w internecie jest chamstwo. Wcześniej go nie było, szczególnie gdy krytykowano rządy poprzedników. Do największych wyczynów urzędników podległych Tuskowi należy akcja ABW wobec twórcy strony humorystycznej AntyKomor i zatrzymania za nazywanie premiera „matołem”. Urzędnicy premiera nie mogą się nadziwić, że po tym wszystkim drwin z ich szefa zamiast ubywać, przybywa.

10) Wypowiedział wojnę kibicom
Tusk wypowiedział wojnę kibicom i myślał, że ją wygra. Jeśli PR-owcy Donalda Tuska naprawdę wierzyli, że wojnę z kibicami da się rozegrać jako newsa, który potrwa tydzień, jak było w przypadku walki z handlarzami dopalaczami oraz kastrowania pedofilów, świadczy to o ich niewyobrażalnym analfabetyzmie. Kto ma jakiekolwiek pojęcie na temat tego, kim są kibice, wie, że to ludzie, dla których przekora jest częścią ich tożsamości. Im bardziej im dowalisz, tym bardziej się postawią.
 
 
 
Viekas 
Nowicjusz



Joined: 27 May 2011
Posts: 27
Posted: 03-06-2011, 22:13   

Naprawdę, chciało Ci się poświęcać tyle czasu na zbieranie informacji o kimś, kim i tak gardzisz? ---.

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 04-06-2011, 07:34 ]
Ale się żem narobił, ctrl-c i ctrl-v ;)
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 04-10-2011, 11:50   

http://www.youtube.com/watch?v=pFflo9xryW8
http://www.youtube.com/watch?v=gzYPVGUDKtc
Nie jestem pewna czy to już było, i czy znacie ale cóż.
Generalnie gorąco polecam produkcje ZF skurcz
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 05-10-2011, 09:26   


oto jest logo
duma i władza
jeden bez głowy
resztę prowadza

na jednej nodze
skaczą przez łąki
w kolorkach, bo już
puścili bąki

do góry pójdą
żywność podatki
a kto przeciwny
trafi za kratki

jeden drugiego
za rąsie wiedzie
w solidarności? nie!
raczej w biedzie

strzałki wskazują
czyja to wina
a gdzie są głowy?
w dupie Putina

(by Shork)
 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 05-10-2011, 13:27   

Dość neietypowe jeśli chodzi o poczucie humoru, za to bardziej życiowe.
Trochę w tym prawdy jest, mozę nawet sporo.
Dużo sie na ten temat wypowiedzieć nie mogę, gdyż specjlanie nie mam w tym rozeznania.
Tak offtopem.
Mój dziadek palnał na forum publiczną jakaś anty-komuchowską mądrość.
A z racji tego że, to było jeszcze za czasów stalina to był zdrajcą i pzreciwnikiem ustroju.
O dziwo, był tylko w więzieniu.
Byłąm w szoku jak to usłysząłam, bo pzrecież mogli go wtedy za to zabić bez jakich kolwiek skupułów.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 27-10-2011, 16:52   


Hihihi :D

(Ale wodę toaletową ma ładną)
_________________
; p ; >>
 
 
Mo
[Deleted]

Posted: 08-12-2011, 21:40   

http://www.youtube.com/wa...M&feature=share

"bo blendowanie jest najważniejszę" :D
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 18-01-2012, 02:54   

Siedzi ksiądz w konfesjonale, przychodzi pierwszy grzesznik:
-piłem, paliłem i konia waliłem
Ksiądz liczy coś u siebie na kalkulatorze i mówi:
-to będzie 5 paciorków
Przychodzi drugi grzesznik:
-piłem, paliłem i konia waliłem.
-to będzie 5 paciorków
Przychodzi trzeci i mówi:
-piłem i paliłem.
Ksiądz długo liczy na swoim kalkulatorze, po chwili zdenerwowany mówi:
-panie, idź pan se jeszcze zwal konia bo mi tu jakieś ułamki wychodzą...

:hihi:
_________________
; p ; >>
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 07-02-2012, 15:19   

Co sie stanie jak sie skrzyżuje murzyna z latynosem?
-Ktos za leniwy, żeby kraść.

Co murzynskie dziecko dostanie pod choinke?
Twoj rower :D

Idzie sobie dresik i spotyka murzyna,który opiera się o drzewo i bełta. podchodzi i mówi:
-co, zabalowało sie za mocno?
-yeees...
-ooo,i pewnie brzuszek boli?
-yeeees...
-i mdli mocno pewnie...
-yeees...
-i do domu pewnie byś chciał.
-yees,yeees...
-to chodź, podsadzę cię.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 25-02-2012, 00:15   

_________________
Witaj Guest
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 12-04-2012, 15:47   

Całkowicie porąbany humor alFy (smutne, ale prawdziwe):

Jaki jest najzabawniejszy zawód wszechczasów? Kat. Jest to zawód polegający na odpierdzielaniu kawałkami bądź w całości reprezentantów innych zawodów. Nie ważne kim byłeś za życia i czego dokonałeś - ważne jest teraz że masz oczy, uszy, ręce, nogi i ten cholerny łeb, który zawsze można wsadzić pod gilotynę.

Wybaczcie ale jak sobie wyobraziłem poszczególne łby polityków, gwiazdorów, osobistych kumpli i znienawidzonych własnych wrogów aż wreszcie siebie samego i te wszystkie łby staczające się pod uderzeniem ostrza do jednego kosza to wzięło mnie coś od środka. Teraz dopiero wiem co to czarny humor. Wkoło mi powtarzają: alFa, lecz się, a ja nihooya!
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 12-04-2012, 20:18   

Nie wiem dlaczego, ale spodziewałam się, że to żart o moderowaniu tego forum :p

Jak widać oczy lubią się mylić.
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 13-04-2012, 10:19   

Ja w ogóle nie wiem co to robi w Humorze, ale whatever :p
_________________
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 22-04-2012, 17:04   

http://www.youtube.com/wa...d&v=EqRdSDkJ6iQ
"polski dubling", "cyrklem się skacze", "taki wampir-ksiądz, nawet nie wiem czego uczy, religii czy coś"
Długie, ale polecam. Ja się uśmiałem.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 03-05-2012, 00:52   

piękna polska pieśń patriotyczna na euro, kokokoko euro spoko
http://www.youtube.com/watch?v=MIsX5Rh1ktE

no przepraszam bardzo, ale kurwa co to jest?
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 03-05-2012, 09:51   

A mi się podoba. Zaraża energią :) hehe
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 03-05-2012, 10:46   

Że zacytuję kogoś z jutuba - jaka drużyna taki doping :p
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 03-05-2012, 10:58   

Nic innego nie odda tak dobrze reakcji na ten pseudo-hymn...

http://www.youtube.com/watch?v=DUvADbpqGlQ
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 03-05-2012, 14:03   

Wstyd i żal. Jestem ciekawy jak organizator konkursu zje tę kupę, którą publicznie narobił :p
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 01-06-2012, 20:50   

Węgrzy mają przerabane -> jak po pijaku zamówić piwo? No nie da sie!

[url="http://translate.google.pl/#pl|hu|poproszę%20piwo"]KLIK[/url]
_________________
 
 
Jan
[Deleted]

Posted: 06-11-2012, 14:33   

Był sobie Ślązak, kery był bogaty fest i miał dobre serducho. Ciężko pracował dniami i nocami na zmianę na grubie, a potem przojał żonę na wszystkie sposoby. I pewnego dnia przejechoł go wóz, a że Ślązak był festelny jako tur, kierowca tyż zmarł.

Ślązak trafia do nieba:

Pan Bóg: Czego?
Ślązak: Panie Boże to jo przecie.
Pan Bóg: Alojz? A czymu Ty kulawy? Czyżbyś Syna mego posłuchał? Jakem pamiętał Tyś nie grzeszył nogą wcale.
Alojz: A bo takie te młodzioki wariaty jeżdżą i ludzi trącają.
Pan Bóg: A idźże na Biesiade i zostaw mnie, bo jo teraz przeco muszę wymyśleć kogoś w zamian.

Kierowca trafia do piekła:

Diabeł: Czego?
Kierowca: Panie władzo, dogadajmy się, przecież nic złego nie zrobiłem, jakaś przybłęda, podczłowiek, ślązak mi się pod Merola wślizgnął...
Diabeł: Do Lucyfera!

po chwili...

Lucyfer: Co to za jeden?
Diabeł: Mówi że nadczłowiek.
Lucyfer: A mamy jeszcze jakie krzyże i gwoździe na stanie?
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 07-11-2012, 09:42   

 
 
 
Jan
[Deleted]

Posted: 07-11-2012, 16:11   

Przychodzi polska A:

- co to nie jAAAAAAAA.....

Przychodzi polska B:

- C*uj Ci w du*eeeeeeeeeee.......

Przychodzi Śląsk:

- Matko Bosko Częstochosko!

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 07-11-2012, 21:00 ]
Skończ. Może nie przekroczysz cienkiej czerwonej linii.
 
 
Leonica 
Nowicjusz


Joined: 06 Nov 2012
Posts: 1
Location: górny śląsk
Posted: 09-11-2012, 18:14   

i jak było coś o Górnym Śląsku to i coś o Łodzi się znalazło :


Zapraszamy do Łodzi - najpiękniejszego i najbardziej nowoczesnego miasta w Polsce! W naszym pięknym mieście dzieci zaraz po urodzeniu trafiają do beczek, gdzie panują warunki podobne do tych jakie panują w ciele matki - i dzięki temu nikt w Łodzi nie przezywa szoku poporodowego co bardzo dobrze wpływa na nasze zdrowie psychiczne w przyszłości.

Jeżeli zdarzy się, że ktoś w Łodzi zachoruje to może liczyć na pogotowie, którego lekarze wyleczą go szybko i skutecznie ze wszystkiego aplikując pavulon, a w ramach kompleksowej usługi zadzwonią jeszcze po firmę, która odwiezie go do miejsca odpoczynku (wiecznego). Mamy w Łodzi bardzo tanie i nowoczesne sklepy do których można dojechać najnowocześniejszymi, wartymi prawie 8 milionów złotych tramwajami typu City-Runner z zawrotna prędkością 26km/h. Dzięki temu można po drodze spokojnie obejrzeć wszystkie zabytki, których jest w Łodzi cala masa. Kiedy już dojedziemy do sklepu (w Łodzi mamy 18 hipermarketow na 800 tys. mieszkańców co stanowi najbardziej imponujący stosunek powierzchni handlowej do liczby mieszkańców), nie można się nadziwić - na zaledwie 1000 m.kw. super-sklep potrafi jednocześnie obsłużyć kilkadziesiąt tysięcy osób! W takim sklepie można kupić promocyjnie aparat fotograficzny, walkmana lub żelazko za 1zl, a jak kupisz dwa to gratis możesz wystąpić w meczu bokserskim z innymi klientami - dzięki temu w Łodzi mamy najwyższy poziom sportów walki w kraju... Jak Ci się blizny po udanych zakupach wygoją to idziesz na studia! Wszyscy wiedza, ze w Łodzi mamy najwyższy poziom uniwersytetów w kraju. Prezydent Kropiwnicki dba o to, żeby ludzie byli wykształceni i chodzili na studia oraz do kościoła, a nie szwendali się tak jak w innych miastach bez sensu w jakiś paradach czy cos ... Na uniwersytetach studenci musza się cały czas uczyć, a jak tylko na chwile zrobiła sobie przerwę i zrobiła imprezę to zgodnie z zaleceniem prezydenta policja od razu napierdziela do nich z ostrej amunicji! A policjanci są u nas najlepiej wyszkoleni w całym kraju - trafiają średnio trzy strzały na sześć, wiec żartów nie ma - uczyć się trzeba.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo