FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Grecja
Author Message
lukic17 
Nowicjusz


Joined: 11 May 2010
Posts: 3
Posted: 11-05-2010, 13:58   

Opada, ale pod jakim mostem?? Nic nie daje loadowanie. Ma ktoś pomysł jak zrobić by ten młot spadł? (sala Hefajstosa)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 11-05-2010, 14:17   

Musisz stanąć płytce trochę dłużej, niż przysłowiowy ułamek sekundy. W innym wypadku młot nie spadnie.
_________________
 
 
lukic17 
Nowicjusz


Joined: 11 May 2010
Posts: 3
Posted: 11-05-2010, 14:21   

To nic nie pomaga niestety :/
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 12-05-2010, 08:36   

Quote:
Jest tu wielki młot i wyznaczony w podłodze kwadrat, po którym trzeba szybko przebiec, by młot opadł. Oczywiście jest to dla Lary śmiertelne zagrożenie. Po prawej stronie zobaczysz popiersie z brązu. Idź do jego pleców i złap za rączkę na nich. Spójrz na środek podłogi - są tam 3 wskazówki, oraz obok nich okrągłe małe dziurki w podłodze. Wepchnij popiersie w którąś z dziurek. Niedaleko młota stoi kamienny blok – złap go i wepchnij na kwadrat podłogi pod młotem – młot w niego uderzy i rozbije, a w jego miejscu pojawi się drugie popiersie. Złap je i wepchnij w następną dziurkę.


[ Komentarz dodany przez: K@t: 12-05-2010, 09:51 ]
A Ty tylko o wpychaniu w dziurki :roll:
 
 
TheDoppelganger 
Nowicjusz



Joined: 30 Aug 2010
Posts: 9
Location: litości...
Posted: 14-10-2010, 15:05   

Witam :) Czy macie savy do grecji ??? Bo mi się nie chce tych takich srebrnych mieczyków zbierać (Artefakty w poziomie"St.Franciss Folly") dla Polskiej edycji... a ja chce kod na latanie więc myślę , że jak ktoś mi seva poda to bede miała jakieś kody :jumper:
_________________
Like your new look?
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 14-10-2010, 15:51   

TheDoppelganger, zajrzy do tego tematu:KLIK!
Sprawdź pierwszy post w tym temacie. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
zebra11298 
Nowicjusz


Joined: 26 Nov 2010
Posts: 1
Posted: 27-11-2010, 19:08   

jak przjsc te konię w grecji :fire: centarły
 
 
Rick24 
Nowicjusz


Joined: 14 Nov 2010
Posts: 11
Posted: 27-11-2010, 20:10   

zebra11298 wrote:
jak przjsc te konię w grecji :fire: centarły


Centaury nie są wcale takie trudne do pokonania jak to by się mogło wydawać. Zacznij od ostrzału jednego z nich (drugiego póki co nie atakuj), gdyż musisz go doprowadzić do szału. Gdy już to zrobisz centaur ruszy w Twoim kierunku, a akcja na chwilę zwolni i w tym momencie naciśnij przycisk uniku (z tego co pamiętam to Shift). Na ekranie pojawią się wówczas dwa celowniki a gdy one się zejdą to oddaj strzał. Jeśli wszystko zrobisz jak należy to centaur zostanie unieruchomiony a Ty w tym momencie wypuść linkę i zaczep ją o tarczę którą trzyma i tym samym mu ją wytrąć. To samo musisz zrobić z centaurem nr 2. Następnie zaatakuj jednego z centaurów i ponownie doprowadź go do szału a gdy zaatakuje Cie magicznym promieniem to zasłoń się tarczą którą wcześniej mu wytrąciłeś. Promień zostanie odbity a centaur zamieni się na chwile w kamień. W tym momencie atakuj go w normalny sposób z najmocniejszych broni a zacznie otrzymywać obrażenia. Po chwili centaur jednak wróci do pełnej sprawności bojowej a Ty całą tą operacje będziesz musiał powtórzyć jeszcze kilka razy. W końcu jednak cel zostanie unieszkodliwiony :)
 
 
krzysztof173_e 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2011
Posts: 5
Posted: 21-01-2011, 11:10   

Witam Wszystkich jestem na forum nowy.Chciałbym poprosić o pomoc w komnacie DAMOKLESA , Gdy już mam klucz i zrobiłem wszystko i chce wyjść musze iść tam na balkon to wiem ale nie wiem jak odbić się do tyłu jak biegam po ścianie. bardzo prosze o pomoc bo nie moge tego zrobić. Z góry dziękuje! :pozdro: :fire: :censored:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 21-01-2011, 11:40   

Witamy.
To dość upierdliwy moment, niestety. Wszystko zależy od odpowiedniego ustawienia kamery, od którego uzależniony jest kierunek w który odskoczy Lara.

Może te rady Ci pomogą:
http://www.tombraiderforu...p=114836#114836

Pierwszy post Asyenny najlepiej tłumaczy problem.
_________________
 
 
krzysztof173_e 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2011
Posts: 5
Posted: 21-01-2011, 12:06   

Dzięki spróbuje
 
 
krzysztof173_e 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2011
Posts: 5
Posted: 22-01-2011, 10:06   

Witam! mógł bym prosić o save tam na górze na dachu w koloseum bo dziś wchodze i seave uszkodzony mam polską wersje
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-01-2011, 10:27   

Temat poświęcony sejwom: http://www.tombraiderforu...?t=1159&start=0

Czy oglądałeś odblokowane filmy w menu gry? Jest bug, który powoduje uszkodzenie zapisów gry przez to.
_________________
 
 
krzysztof173_e 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2011
Posts: 5
Posted: 22-01-2011, 22:23   

K@t, raz włączyłem jeden taki filmik
 
 
michubartkowiak 
Nowicjusz


Joined: 26 Jan 2011
Posts: 1
Posted: 26-01-2011, 13:52   

witam mam problem z wejsciem do sali demoklesa!! wsuwam kamień pod kratę wskakuje na niego i nie mogę wejść do sali!! (Lara nie może doskoczyć :( ) może ma ktoś jakiś patent?? Dzięks!!
 
 
krzysztof173_e 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2011
Posts: 5
Posted: 26-01-2011, 14:59   

michubartkowiak, kamień musi upaść tak żeby na górze i na dole były te do zaczepiania linki i wtedy jest wyżej i wejdzie :D
 
 
Semrat 
Nowicjusz


Joined: 06 Feb 2011
Posts: 5
Posted: 06-02-2011, 12:57   

Witam jestem nowym użytkownikiem.Mam taki problem jestem w tym miejscu gdzie na górze jest taki kamień do zrzucenia(chyba tam gdzie michubartkowiak miał problem).No więc zwaliłem ten kamień zablokowałem te drzwi żeby się nie zamknęły i przeszedłem na drugą stronę górą.Znalazłem ten czerwony klucz i jestem z powrotem przy tych głównych drzwiach gdzie tym kamieniem zablokowałem.No więc przekładam dzwignię otwiera się i..nie mogę wyjść.Ten kamień blokuje mi drogę powrotną.Jest jakiś inny sposób na wyjście?Nie mogę odsunąć tego kamienia ani nic.Da się ten poziom zresetować?bo nie mogę znaleźć takiej opcji... ;(
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 06-02-2011, 13:21   

Quote:
Ten kamień blokuje mi drogę powrotną.Jest jakiś inny sposób na wyjście?

Przestaw dźwignię i chwyć się tarczy/herbu znajdującego się na bramie. Kiedy brama uniesie się razem z Larą, poczekaj chwilę i w momencie gdy zacznie opadać skocz i chwyć się otworu nad nią. Brzmi zawile, ale w identyczny sposób trzeba dostać się do dwóch innych sal - chyba, że w nich jeszcze nie byłeś ;)
_________________
 
 
Semrat 
Nowicjusz


Joined: 06 Feb 2011
Posts: 5
Posted: 06-02-2011, 16:45   

Dzięki pomogło.Ale teraz mam inny problem.Jestem przy posągu midasa.Znalazłem już 2 sztabki pozłociłem i włożyłem w te otwory.Ale nie mogę dostać się do ostatniej dzwigni.Jak stanie się za głową posągu to ta dzwignia jest po prawej stronie.Nie wiem jak tam wejść.
 
 
jolajola1 
Praktykant



Joined: 26 Jun 2006
Posts: 119
Location: stolyca
Posted: 10-02-2011, 15:30   

do dżwigni po lewej dostajesz się z malutkiej scienne fontanny, i do góry
do dźwigni po prawej dostajesz się drogą z wcześniej otwartej lokacji, stamtąd, gdzie zwaliłes filar i pół sali zasypało piachem
 
 
 
Death_Vocal 
Nowicjusz


Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2
Posted: 12-02-2011, 13:12   

Witam... Mam problem z Kopalnia Natli czy jakos tak... jestem tak ...wlaczam czerwony bezpiecznik..wlaczam zielony i niby powinien sie pojawic kontener ale go nima?
Co jest grane ;( mecze sie i mecze...te szczury mnie gryza... :censored:
Pomocy!!!
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 12-02-2011, 13:30   

Death_Vocal, rozumiem że nie ma kontenera zawieszonego na ramieniu dźwigu? Jeśli tak to on już się nie pojawi bo jest to zwyczajny bug. Niestety ale czeka cię albo użycie save'u z początku poprzedniego poziomu albo save'a kogoś innego.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Death_Vocal 
Nowicjusz


Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2
Posted: 12-02-2011, 13:37   

a znasz jakas stronke z save'ami? bo szukalam troche ale tego akurat nie umie znalezc???? ;(

[ Komentarz dodany przez: K@t: 12-02-2011, 13:41 ]
Edytuj posty.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 12-02-2011, 13:40   

Death_Vocal, ależ choćby na tym forum. :) KLIK!!
Zajrzyj do pierwszego posta w zalinkownym temacie i tam znajdziesz save'y do polskiej i angielskiej wersji gry. :)

A na przyszłość -nie pisz dwóch postów pod sobą -przez 25min. możesz edytować swój post. Zerknij w pracy górny róg posta. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 14-02-2011, 18:30   

Wyjaśni mi ktoś o co chodzi z tym Koloseum w Grecji?
Z tego co wiem Koloseum jest w Rzymie.
Coś się kryształkom pomieszało?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo