FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Re\Visioned
Author Message
kraju92 
Student



Joined: 16 Jun 2007
Posts: 47
Posted: 28-07-2007, 15:26   

Mógłby ktoś jeszcze raz wrzucić ostatni odcinek Keys to Kingdom? Bo nie zdążyłem ściągnąć a już skasowali na sendspace.
 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 28-07-2007, 17:43   

Moim zdaniem ta seria jest super.Fajnie że ktoś wpadł na taki świetny pomysł ;)
No...tak....Też sądze,że fabuła powinna być nieco lepsza-poza tym super ;)
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 29-07-2007, 09:48   

A ja mam pytanie? Czy można skądś pobrać te filmiki? Chciałabym mieć na dysku zamiast za każdym razem latać po necie. A odnośnie filmików: epizod 4 bardzo mi sie podobał. Mogliby puszczać takie z Larą na Cartoon Network, to wróciłabym do czasow dzieciństwa i ogladała dzień w dzień:) Co do Angel Spit, to nie podoba mi się na razie. I Lara taka dziwna i w ogóle...
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 29-07-2007, 10:34   

Aggusska, przeglądnij cały topic, Paciej dawał linki do filmików do pobrania :) Jeśli nie działają, to po prostu się do niego zgłoś na privie, może coś poradzi.
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 29-07-2007, 11:29   

Heh, odcinek o azteckiej mumii ze względu na bardziej komiksową grafikę i sposób wymierzania kopów przez Larę przypomina mi Atomówki. :) Z kolei Angel Spit wizualnie przywodzi mi na myśl przygodówki na peceta pokroju Różowej Pantery. Wydaje mi się, że najbardziej Larowata jest postać z pierwszych odcinków, ale 4 odcinek ogląda się o wiele lżej i najprzyjemniej ze wszystkich.
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Aarktica 
Nowicjusz



Joined: 13 Jul 2007
Posts: 21
Location: Gdynia
Posted: 29-07-2007, 15:09   

Zamiast szukać stron, na których można pobrać kreskówki z Larą, podam łatwy sposób na ściąganie filmików w ogóle z youtube, google czy jakiegokolwiek innej, podobnej strony.

Na początek wyszukujemy filmik który nas interesuje po czym kopiujemy adres, np. http://www.youtube.com/watch?v=bJUbfFzsmFU

Wchodzimy teraz na tą stronę: http://keepvid.com/
W pasku na zielonym tle wklejamy adres naszego filmiku. Na dole pokaże się nam link oraz opcja Download. Ściągamy filmik.

Ściągnięty plik będzie miał format .flv. Można go przekonwertować do formatu .avi. Link do łatwego programu, w którym to zrobimy: http://lifehack.bajo.pl/n...w,i,muzyki.html

I to wszystko, możemy teraz zagracać dysk filmikami ;)
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 29-07-2007, 21:24   

Ej kiedy skończycie robić napisy do keys of The Kingdo??
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 29-07-2007, 22:02   

Szymon_Trent wrote:
Ej kiedy skończycie robić napisy do keys of The Kingdo??
Kiedy fanfan wróci stamtąd gdzie jest (sopot?). Przecież wspominał , że wyjeżdża, nie ? Ja mam na dysku przekonwertowany ten nowy odcinek, ale czekam do kolejnego czwartku żeby go połączyć z drugim epizodem historii. Co do prośby kogoś kto mi napisał na pw (nie pamiętam nicka, znajdę jakieś alternatywne miejsce żeby umieścić pliki i były elo do ściągnięcia). Rozumiem, że nie ma możliwości żeby wrzucić te pliki na WoTR ?


MACPHISTO
Niestety nie da rady :pirat:

CEZ:
Bedzie tylko sam text - dialogi na WoTR ;)
 
 
Arti 
Praktykant



Joined: 06 Jul 2007
Posts: 168
Posted: 29-07-2007, 22:46   

No to pora na mnie by ocenić tę kreskówkę. Zacznijmy od pierwszych trzech epizodów.

No więc dla mnie zbyt brutalne. Fabuła średnia. Bardziej to jest kierowane do Irackich żołnierzy niż do fanów TR'ka. Animacja dobra, ale taka bezkostna jak ktoś już powiedział. Ogólnie słabo....

Czwarty epizod... No tutaj to było zayebiście!! Animacja płynna i piękna. Graficzka cudna, a fabuła i w ogóle odcinek zabawny. To jest bardziej kierowane do młodszych fanów TR'ka.

Mi to się wydaje, że ta "japońska" Lara będzie kierowana do zygot xD Ale się zobaczy, może to będzie to.
_________________
Guest? Guest's dead! What the hell you know about Paraiso?!
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 29-07-2007, 22:54   

To raczej nie przypomina TR. Brak poszukiwań, wszystko cały czas dzieje się w jednym miejscu, no choć raz Lara gdzieś pojechała.
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 30-07-2007, 12:50   

No więc :)

Od soboty wieczorem jestem już w domu, a cały wczorajszy dzień poświęciłem na robienie napisów. Całe tłumaczenie mam już opracowane, problem jest tylko z ich czasem wyświetlania się. Kiedy wydaje się, że już będzie dobrze, zawsze coś nawala. Staram się jak mogę.
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 30-07-2007, 12:56   

skorzystaj z edytora napisow AllPlayera
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-07-2007, 19:28   

Polecam SubEdit Playera. Najszybciej sie to robi. Podeslij mi to fanfan na maila, to zrobie synchronizacje, bo to jest naprawde najmniejszy problem. Trudniejsze jest tłumaczenie. Nie wiem, moze przygłuchy juz jestem, ale w czwartym odcinku naprawde ciezko mi wyłapac o czym oni tam mowia.

Tak wiec... Ty sie fanfan zajmij tłumaczeniem, sprawy techniczne od napisów mozesz pozostawic mi :>
_________________
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 31-07-2007, 20:19   

Po wielu trudach, prezentuję wreszcie napisy do pierwszych 3 epizodów "Keys of Kingdom". Dziękuje tym, którzy pomogli je wykonać. Mam nadzieję że wszystko jest ok :)
 
 
dami21 
Nowicjusz


Joined: 02 Aug 2007
Posts: 1
Posted: 02-08-2007, 20:44   

Thx za przetłumaczenie pierwszych odc :)
Czy w planach jest również przetłumaczenie pozostałych odcinków? :) Jak tak to kiedy można się ich spodziewać? :)
pozdro :)
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 03-08-2007, 15:09   

ledwo napisy zostaly dodane a już z sendspace nie można pobrać odcinków. Pisze tam Sorry, the file you requested is not available.
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 03-08-2007, 18:26   

I oto napisy do kolejnego odcinka ;) "Zemsta Azteckiej Mumii" :)
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 04-08-2007, 12:22   

A może byście tak podawali do tego linki, ale takie, które nie znikają po pięciu dniach? :/

A ten Re\Visioned jest na prawdę mało tajemniczy i tombowy... Zamiast szperać po straszliwych grobowcach i pokonywać pułapki to oni biegają po muzeum i się wybijają nawzajem(normalnie AoD poza tym wybijaniem xD )
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 04-08-2007, 12:48   

Jeżeli chodzi o drugą część "Angel Spit", to nie jest to jakieś mistrzostwo, ale da się przeżyć. Jedynie Lara dla odmiany zaczęła mi działać na nerwy chociaż w pierwszej części wydawała się fajna. Myślę, że największym problemem tych kreskówek jest czas. Za mało by wymyślić coś ciekawego, za dużo, żeby nieciekawe było dobrze zrobione. Wybronił się tylko "Revenge Of The Aztec Mummy".

"Legacy" to do tej pory mój ulubiony odcinek, klimat świetny, muzyka jeszcze lepsza, Lara super. Jedynie fabuła poległa, prawdopodobnie właśnie przez czas.
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 04-08-2007, 21:31   

pmkkoch wrote:
A może byście tak podawali do tego linki, ale takie, które nie znikają po pięciu dniach? :/
A może byś wykupił serwer, na który mógłbym to wrzucić, to może by nie znikało po tygodniu.

Angel Spit połączone, napisy w toku -> http://www.sendspace.com/file/4dwwfh (jaki jestem zajebisty, dziękujcie mi :D )

Legacy -> http://www.sendspace.com/file/xnprwx

Jeszcze nie oglądałem, poczekam sobie na napisy i za tydz jak wrócę znad morza to z przyjemnością obejrzę wszystko wszystko :) Pozdrawiam.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 04-08-2007, 21:53   

Napisy do 1x07 >> Legacy. Do Angel Spit sie ponoc robią ;)

Edit:

Dla tych co marudzili, ze linki do odcinków 1-4 wygasły:
1-3 >> http://www.gigasize.com/g...The_Kingdom.avi
4 >> http://www.gigasize.com/g...Aztec_Mummy.avi

Podsumowując 7 odcinków:

1-3 Keys To The Kingdom >> Ciekawa historia, slynny Ankh się kłania :D ;) Podoba mi się.

4 Revenge Of The Aztec Mummy >> do tej pory to moj numer 1 ;) Swietny humor, fajna kreska, przypomina mi to produkcje Hanna Barbera, w stylu Dextera czy też Flinstonów.

5-6 Angel Spit Historia taka sobie, troche przydługa retrospekcja podróznika. Kreska moze byc, najbardziej w tym odcinku podobała mi sie muzyka :)

7 Legacy Swietny klimat! Muzyka, klimat i fabuła przypomina mi nieco przygody Scooby Doo :D
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 07-08-2007, 18:06   

Oto napisy do podwójnego odcinka "Angel Spit"
_________________
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 08-08-2007, 18:56   

To może ktos za uploadować odcinki Keys of Kingdom?? Bo jak wchodzi się teraz na strone to pisze Sorry, the file you requested is not available . dajcie na rapidshare
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
kraju92 
Student



Joined: 16 Jun 2007
Posts: 47
Posted: 08-08-2007, 19:04   

Szymon_Trent te odcinki można ściągnąć tylko nie działa w Firefoxie, spróbuj w IE lub Operze.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 09-08-2007, 02:20   

Szymon_Trent wrote:
To może ktos za uploadować odcinki Keys of Kingdom??


spojrz czasem na wczesniejsze posty... pare postów wyzej napsialem:

Quote:
Dla tych co marudzili, ze linki do odcinków 1-4 wygasły:


:fire:
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo