FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Anniversary Demo

Po przejściu dema...
...nie mogę się doczekać pełnej wersji!
88%
 88%  [ 80 ]
...pewnie zagram w pełną wersję, ale wcale się nie spieszę
8%
 8%  [ 8 ]
...przeszła mi ochota na Anniversary
2%
 2%  [ 2 ]
Voted : 90
Total Votes: 90

Author Message
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 25-11-2007, 16:14   

http://www.laracroft.pl/tra/ctrl.htm
Tu jest klawiszologia
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 25-11-2007, 16:19   

TB, to się nazywa Adrenaline Mode. Kiedy nad głową przeciwnika zabłyśnie smuga światła i zacznie cię on atakować, obraz stanie się rozmyty i w tym czasie, musisz nacisnąć klawisz odpowiedzialny za przewrót (turlanie się): [shift] + odpowiedni kierunek, np. []. Dokładnie masz to opisane w poradniku na WoTRze :)
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
TB 
Student


Joined: 16 Nov 2007
Posts: 30
Posted: 25-11-2007, 16:23   

dzięki! :)
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 27-11-2007, 21:55   

Spowolnienie - tzw. bullet time. Gdy walczysz, twój przeciwnik w pewnym momencie wpada w furię i szarżuje (staje wtedy na chwilę i tak jakby błyska chwiliowo) na Ciebie. Wtedy czas zwalnia nieco i na ekranie pokazują się czerwone strzałki. Wciśnij jedną ze strzałek keirunkowych razem z przyciskiem odpowiedzilanym za Skok. Jeśli zrobisz to wystarczajaco szybko i zręcznie, czas zwolni a na przecinwiku pojawi się celownik (wtedy przestań stzrelać na chwilę)a gdy celwonik stanie się czerwony masz ułamek sekundy by wcisnąć klawisz strzału i spróbować zabić wroga ejdnym strzałem. Musisz tylko dobrze odskoczyć od szarzującego przecinwika i sprawnie strzelić. Nie ejst to zbyt trudne, po prostu kwestia wprawy - jeśli za wcześnie lub za późno klikniesz strzał, to się nie uda, więc czekaj na celownik i strzelaj!
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
emm248 
Nowicjusz


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 16
Posted: 06-12-2007, 20:10   

Nie wiem jak wy ale ja zauważyłam że na tej stronce www.tombraiderhub.com można do dema przesłać kilka ubranek dla Lary a przynajmniej niektóre :-P
_________________
Lady Lara Croft
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 27-03-2009, 22:24   

Niedawno zagrałem sobie w demo. Według mnie było fajnie i ciekawie :) Zaginiona dolina wyglądała ładnie, po prostu miała w sobie to coś. Otóż demo wyraźnie zachęciło mnie do pełnej wersji gry.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 13-01-2011, 16:51   

A ja nie grałem w demo :)
no... jakoś tak :P
Tylko od razu w pełniaka jak wyszedł... i... grałem sobie przed chwilką w demo sam nie wiem czemu hehe :P i takie coś... jestem przy T-Rexie, szykuję sie aby wciskać te strzałki a tu co? NIE MA STRZAŁEK hahah.
Aż się zaśmiałem sam do siebie na głos xd :hehe: :mrgreen2:

[ Komentarz dodany przez: K@t: 13-01-2011, 17:48 ]
Mnie też właśnie pusty śmiech ogarnął :p
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo