FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
TR Movie 3?
Author Message
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 04-06-2012, 18:37   

Cez wrote:
Teraz widac, ze twórcom marki TR chodzi po głowie spójne, jedno uniwersum.

Ja tu widzę przede wszystkim promocję filmu grą i vice versa, czyli raczej żądza pieniądza, ale ok :D . Pewnie tak szlachetne pobudki również się za tym kryją.
_________________
; p ; >>
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 04-06-2012, 18:42   

Integral, a kiedy nie chodziło o pieniądze? :P Przecież czy to w grze, czy to w filmie jest to główny priorytet - ZAROBIĆ jak najwięcej :P
_________________
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 04-06-2012, 18:54   

Dzisiejsze nowe marki gier prezentuja jedno, spojne uniwersum, a TR powstawał w czasach, gdzie nie zwracalo sie na to uwagi. Teraz sie zwraca i Squere na szczęscie te polityke zastosowal wobec serii TR - najwyższy po prostu czas :) Dzis odbiorcy wreszcie tego oczekuja, to, czego ja oczekiwalem od lat :D
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 04-06-2012, 18:55   

Rob3rt wrote:
Integral, a kiedy nie chodziło o pieniądze? Przecież czy to w grze, czy to w filmie jest to główny priorytet - ZAROBIĆ jak najwięcej

Czy ja właśnie nie powiedziałam tego samego?
_________________
; p ; >>
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 04-06-2012, 19:19   

Sugerowałem się słowami "Ja tu", więc dodałem swoje, że nie tylko tu :)

Co do samego filmu, nie uwierzę, dopóki nie zobaczę trailera... za długo już czekamy, a już tyle "pewniaków" było na jego temat.
_________________
 
 
 
chinese_bomb 
Nowicjusz



Joined: 04 Jun 2012
Posts: 28
Posted: 05-06-2012, 00:09   

Cez wrote:
Tomb Raider Movie 3 powiązany z TR9


Hmm, troszkę deja vu...Już raz próbowano wypuścić grę razem z filmem, przy okazji Angel of Darkness, i nie odbiło się to najlepiej na jakości gry... Chyba, że coś przeoczyłam i nie ma na razie mowy o jednoczesnej premierze TR9 i TR3? W każdym razie jestem zainteresowana i chcę :p
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-06-2012, 00:10   

Nie ma mowy o czymś takim. Film jest planowany na przyszły rok, ale to nie jest pewne w tej chwili.
_________________
 
 
chinese_bomb 
Nowicjusz



Joined: 04 Jun 2012
Posts: 28
Posted: 05-06-2012, 00:16   

Okej, w takim razie sorry za moje niedoinformowanie, K@t. Hmm, jest zatem jakaś szansa, że TR3 będzie traktowany jako osobny produkt, mimo, że wzorowany na grze, a nie tylko jakiś tam gadżecik.
_________________
‘You can do it Lara, after all you’re a Croft’
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 06-06-2012, 10:32   

K@t wrote:
W tej chwili wiadomo oficjalnie jakie studio zajęło się produkcją, a sam producent wypowiada się jak najbardziej poważnie i widać że mu na tym filme zależy.


Z intencji nic nie będzie. Zgadzam się z Rob3rtem, dopóki nie zobaczę trailera, nie uwierzę w film.

Ale spójność serii to dobry pomysł, chociaż z drugiej storny - dziwne to takie, zależy jak bardzo zmienią życiorys Lary, ja powoli zaczynam się zastanawiać kim ona właściwie jest i skąd pochodzi ...
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 06-06-2012, 14:07   

Quote:
zależy jak bardzo zmienią życiorys Lary, ja powoli zaczynam się zastanawiać kim ona właściwie jest i skąd pochodzi ...

A czy to będzie coś wtedy jeszcze znaczyło? ;-) Nie zmienią go - stworzą od nowa. Trzeba postawić grubą krechę pomiędzy nową Larą, a starymi. Naprawdę nie widzę problemu.

Poza tym już więcej zamieszania było z biografiami z klasyków, trylogii i obydwu filmów. Filmowy i growy restart to szansa na bardziej logiczne uporządkowanie wszystkiego od nowa.
_________________
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 18-06-2012, 20:21   

K@t wrote:
A czy to będzie coś wtedy jeszcze znaczyło?

No dla mnie właśnie to ma znaczenie!
Polubiłam Larę nie tylko dlatego, że jest postacią z fajnej gry. Lubiłam ją za to jaka jest - silna, odważna, zdecydowana, konsekwentna, wiedząca czego chce, pewna siebie i ogólnie zajebista, a teraz wcisną mi jakąś gówniarę no to sorrrrryyy - gdzieś ta moja ulubiona postać się "rozmywa".

Ale ok, nie biadolę puki nie zagram, nie poznam fabuły lub nie obejrzę filmu (o ile taki powstanie, w co ciągle wątpię :P )
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 18-06-2012, 20:48   

Chodzi mi o to, że jaki problem stanowi inny życiorys, skoro Lara też w pewnym sensie "inna". Chociaż nie do końca, bo wychodzi na to, że słaba to ona ma być tylko na początku.
_________________
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 01-08-2012, 18:56   

Nie wiem dlaczego, ale mam jakieś dziwne przeczucie że Camilla Luddington ma chrapkę na rolę Lary w TR3 Movie. W sumie było by to całkiem ciekawe gdyż jest podobna do najnowszej Lary, a dodatkowo jej głos był by fajnym akcentem, dla Tomb Raider'rowych graczy :)

Tu jest całkiem fajny obrazek łączący Camillę z Larą.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 03-08-2012, 12:18   

Dżizzz nie mogę patrzeć na nią inaczej niż jak na nianię Charliego z Californication.

Jeśli ona zostanie nową Larą, chyba się zapłaczę. Ze śmiechu, z rozpaczy, z ironii świata i za tych, którzy nie mogą.

Abstrahując już od mojego zaszufladkowania jej jako puszczalska niania, ta buźka... nie... za dużo lukru!
_________________
; p ; >>
 
 
Kosior 
Nowicjusz



Joined: 05 Oct 2010
Posts: 21
Posted: 04-08-2012, 16:26   

A ja osobiście nawet bym nie chciał takiego samego reeboot'u jak w serii gier.

Reset tu, reset tam...W serii gier - jak najbardziej - przyda się takie coś, żeby nie popaść we wtórność, ale w filmie? Po cholerę? Mamy na razie dwie części przygód Lary, a już walnięty zostanie prequel - jak to się stało, że Lara została Larą.

Chcą budować postać od podstaw? Ok. Ale w grze i wystarczy, w filmie niech zostanie taka jaka była.

Też się zgadzam na 3 częściach filmowego TR podejrzewam, że dalej może się robić coraz bardziej miałko (choć znając życie, TR 3 movie okaże się hitem kasowym i z miejsca zabiorą się za "czwórkę").
_________________
"Stałem się śmiercią, niszczycielem światów"

 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 04-08-2012, 23:11   

Najgorsze jest to, ze w obu przypadkach chcą pokazać, jak to się wszystko zaczęło i mam wrażenie, że próba rozpoczęcia budowy nowej biografii Lary skończy się na tym, że podadzą nam wersję filmową i wersję gry. Po co? Jest to wciąż tak głęboki tytuł, że można na prawdę zrobić niezły film/grę. Choćby ekranizacja Amulet of Power (albo po prostu oostateczne wyjaśnienie losów Lary po wypadku w Egipcie).
_________________
 
 
Judas 
Student



Joined: 22 Aug 2011
Posts: 62
Posted: 23-08-2012, 21:23   

Ja w roli nowej Lary widzę Camillę, ewentualnie Ninę Dobrev. Gdyby je odpowiednio ucharakteryzować wyglądałyby identycznie jak Lara. :P A wy kogo widzicie tej roli?
_________________

 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 28-08-2012, 14:47   

Osobiście nie chcę, by aktorka grająca Larę łudząco przypominała tą z gry. Mimo, że historia będzie podobna, to chcę zobaczyć inne podejście, inny wizerunek niż dotychczas.
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
John_Shepard 
Student



Joined: 25 Feb 2013
Posts: 36
Location: WGM
Posted: 27-02-2013, 16:06   

Mam nadzieję, że coś się ruszy w najbliższym czasie, jeśli chodzi o ten film. Oby to był reboot, ewentualnie prequel, byle tylko Angelina już nie grała ;)
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-02-2013, 16:33   

Czemu nie Angelina? Ja wolałbym kontynuację z nią :D Ale reboot zaklada młoda Lare, wiec tutaj najbardziej bym chciał by sama Camilla Luddington wystapila w roli glownej :)
_________________
 
 
John_Shepard 
Student



Joined: 25 Feb 2013
Posts: 36
Location: WGM
Posted: 27-02-2013, 16:36   

Chyba dwie nominacje do Złotej Maliny mówią wszystko ;) Chociaż fani są w tej sprawie podzieleni, to do mnie nie przemawia Jolie jako Lara. Za to jeśli chodzi o reboot\prequel to Camilla nada się w sam raz, w końcu jest nową Larą w grze :D
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 27-02-2013, 16:39   

Jej, dla mnie Jolie = Lara zawsze i wszedzie :D Nominacje do złotych malin to detal, wazne, ze nie zdobyła tej "nagrody" ;) Zreszta filmy były średnie, ale rola Angie - rewelacyjna. Jej akurat nie mozna nic zarzucic.
_________________
 
 
John_Shepard 
Student



Joined: 25 Feb 2013
Posts: 36
Location: WGM
Posted: 27-02-2013, 16:43   

Właśnie, gdyby filmy były lepsze jakościowo, to na pewno niektórzy nie wieszaliby psów na Jolie :) Nie mówię też, że była jakaś tragiczna, była tak 5/10, jeśli chodzi o dopasowanie i jej aktorstwo w tym filmie :P Ani zła, ani dobra.
 
 
 
daniel7 
Student



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 41
Location: Bytom
Posted: 28-02-2013, 08:44   

A co ma do Angeliny i jej roli nominacja do Złotych Malin? Przecież to nie są nagrody i nikt ich nie bierze na poważnie. Ile było takich przypadków, że najpierw dostawali Złotą Malinę, a na drugi dzień Oscara za tą samą role? :P chociaż ja też wolałbym kogoś innego już :P Angelina wcale nie była taka zła, ale wolałbym rozszerzenie historii z gry, bądź też przedstawienie tej historii w jakiś inny sposób.
_________________
 
 
 
John_Shepard 
Student



Joined: 25 Feb 2013
Posts: 36
Location: WGM
Posted: 28-02-2013, 09:51   

Kilka takich przypadków było, ale nie w przypadku panny Jolie :P Interesuję się filmami, nagrodami i w ogóle wszystkim związanym z filmami od jakiegoś czasu i wiem, że na taką nominację (do malinki) to trzeba się naprawdę postarać :D Niektóre gwiazdy (m.in Halle Berry bodajże) pojawiła się na rozdaniu Malin i ją odebrała :)
 
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo