FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider 3
Author Message
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 05-12-2011, 22:40   

Nic mi nie wiadomo nt takiego kodu. Ale zawsze możesz pokombinować z cheatami i trochę innym trybem "zaliczyć" Nevadę ;) .
Kody:
http://laracroft.pl/tr3cheats.htm

Możesz save'a szukać na stronce Stelli, ale nie gwarantuję, że znajdziesz to, czego potrzebujesz (czyli save z końca Nevay bez zaliczenia innych lokacji).
Szukaj:
http://tombraiders.net/st...e/TR3saves.html
_________________
; p ; >>
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 12-12-2011, 06:37   Moje spostrzeżonka o TR 3 :)

TR III stanowi dla mnie pełne, syntetyczne podejście do postaci Lary i do jej przygód. Grę przechodziłem długo, ze smakiem. Może jedynym minusem w czasie gry była zbyt duża ilość przesuwanych ścian, ale to tak czasami i na marginesie (mówię o Indiach). Istotnie muzyczka sprawiała mi niezwykle dużo przyjemności, była idealnie dopasowana do każdej misji.
Oto lista moich fabułowych shout'ów:

1. Świetnie pływało mi się kajakiem;
2. Którzy masoni ukrywają się na stacjach kolejowych????
3. Walić piranie!!! Cholerne dziadostwa!
4. Niezależnie od tego, czy "moja percepcja dobrego czasu jest zła", czy też nie, niektóre eksperymenty biologiczne mogą być dość ciekawe.
5. Czy te cholerne bambusy zawsze muszą być tak przerośnięte?!
6. A więc mają kosmitów? Tradycyjne podejście do ich wyglądu, jak zauważyłem.
7. Sophia Leigh jest sexy ;)
8. Nigdy nie rozróżniałem Inka do Maja czy Azteka. Cokolwiek to było, musiało być aż tak ważne, aby przenieść to na plan TR movie. No i jak można tu korzystać li tylko z pistoletów?
9. Nic jeszcze w życiu mnie tak nie denerwowało, jak te gigantyczne osy.
10. Lara to ma zdrowie, żeby tłuc się po kopalniach tymi wózkami, haha!

Pozdro :*
 
 
DuszekRepcak 
Nowicjusz


Joined: 26 Dec 2011
Posts: 2
Posted: 26-12-2011, 20:51   

Ja bym chciał odblokować ten dodatkowy level All Hallows ,ale najwięcej znalazłem 46 sekretów i dalej nie mogę dlatego nie mam wyjścia i muszę skorzystać z solucji :]
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 05-02-2012, 20:21   

Potrzebuję pomocy w drugim levelu w Indiach. Jest to już sam koniec. Byłem w pomieszczeniu z czterema filarami, które co jakiś czas ziały ogniem. Po jednej stronie jest dźwignia, a po drugiej stronie pokoju (obie dzieli woda) jest wyjście do innego pokoju. Gdy wpłynąłem w pierwsze pomieszczenie z dołu to pociągnąłem za dźwignie co zamknęło drzwi na dnie wody. W sumie to nie było to potrzebne, ale mówię na wszelki wypadek. Popłynąłem na drugą stronę i w tym pokoju według solucji powinna być woda, ale jej nie ma! Jest dźwignia za którą mogę pociągnąć, ale nie mogę, bo musi być pod wodą.
"Oczywiście powinieneś skoczyć do wody i wpłynąć do następnego pokoju z następnymi posągami ziejącymi ogniem. Powinieneś teraz być nad dołem, który właśnie zatopiłeś, więc skocz do niego i zapal flarę i przełącz dźwignię (otwierającą wrota). Płyń w dół korytarza, by zdobyć drugi klucz Ganesha'y. Wyjdź na zewnątrz i z tego terenu."
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-02-2012, 20:26   

Coś musiałeś pokręcić :p Dźwignia w pokoju z ziejącym ogniem OTWIERA (a nie zamyka) kratę znajdującą się niżej. Trzeba wpłynąć do nowej lokacji i wspiąć się na samą górę. Po drodze jest trochę zabawy, ale ostatecznie dojdzie się do bloków które należy poprzesuwać. Za nimi jest dźwignia, która napełni wspomniany basenik z wajchą.
_________________
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 05-02-2012, 20:40   

Byłem tam, musiałem jakoś przegapić dźwignię. To nic, bo można tam na szczęście wrócić. ;)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-02-2012, 20:42   

Możliwe, to miejsce bardzo łatwo przegapić ;) Zanim zaczniesz przesuwać te bloki to najlepiej zrób sejwa, bo można sobie narobić bałaganu (mimo że jak już się wie co i jak, to można się do wajchy dokopać w 20 sekund).

Kolejna odsłona tematu -> KLIK!
_________________
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo