FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
jakich broni wam brakuje???
Author Message
indresses01 
Nowicjusz


Joined: 12 Sep 2010
Posts: 2
Posted: 12-09-2010, 16:30   

Ancient 8-I se rafraîchir la mémoire. Mais il a oublié comment changer d'arme. Par exemple, marque le début j'ai choisi un fusil de chasse. Lors de la lecture par TAB, armes, fusil de chasse lors de l'élection, il ya 72 balles, mais par l'ESC Retour au jeu, toujours les canons ah
 
 
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 17-09-2010, 13:25   

Szczerze to bardzo mi brakuje Desert Eagle. To chyba moja ulubiona broń w TR. A poza tym brakuje mi mojego ulubionego HK z celownikiem laserowym no i oczywiście Uzi. Bez tej broni nie ma TR'a.
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
Olka97P 
Nowicjusz



Joined: 17 Feb 2011
Posts: 22
Location: Avalon ;D
Posted: 20-02-2011, 20:06   

Hmmm... to tak :
Szkoda że odrzucili bazookę - broń się zacinała i nie chciała strzelać ;/ a szkoda...
Uzi - bardzo szkoda że go nie dali, to była moja ulubiona broń...
M-16
Shotguna
:pozdro:
_________________
-And you want to revenge....
-Justicle!
 
 
Gregory 
Student



Joined: 28 Aug 2010
Posts: 68
Location: Gdańsk
Posted: 12-03-2011, 14:59   

Olka97P wrote:
Shotguna
:pozdro:


Grałaś w ogóle w Tomb Raider Legend?? Bo z tego co pamiętam shotgun był już w Peru, czyli drugim poziomie...
_________________
Forget about the sunrise
Fight the sleep in your eyes
I don’t wanna miss a second with you
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to
 
 
 
Deremi 
Nowicjusz


Joined: 09 Apr 2011
Posts: 1
Location: Nowy Targ
Posted: 09-04-2011, 21:39   Broń

Mi brakuje jakiegoś łuku i broni białej, najbardziej UZI i może niech dodadzą coś do walczenia bronią bo ten miecz Excalibur i Soul River do du :censored: y najwyzej jakis toporek
 
 
 
Ruda^^ 
Nowicjusz



Joined: 09 Apr 2011
Posts: 18
Posted: 10-04-2011, 09:56   

Deremi wrote:
najbardziej UZI

Mi też brakuje najbardziej UZI bo dla mnie to trochę dziwne, że Panie Lara Croft nie ma tej broni. Przecież seksowna dziewczyna Z UZI w ręku to jest to....

Deremi wrote:
może niech dodadzą coś do walczenia bronią bo ten miecz Excalibur i Soul River do du :censored: y najwyzej jakis toporek


Na temat mieczy też mi się wydaje że są troszkę przereklamowane.
Od początku gry zbierasz części Excalibura i każdy kawałek miecza ma swoją "cudowną" moc, ale jednak kiedy masz już wszystkie kawałki to może trochę dziwne lecz ma swą moc która jest potężna ale nie jest taka jaką miały kawałki miecza..
na mój temat to tyle.

Może nie wszystko jest idealne w TRL ale gra jest super
_________________
Słodka, niewinna, idiotka, suka lub szmata?! Jak wolisz?! Mi to lata!
 
 
 
KisielRider333 
Nowicjusz


Joined: 08 Apr 2011
Posts: 11
Posted: 10-04-2011, 17:20   

Olka97P wrote:
Shotguna


Ta broń jest w grze ;D
_________________
Riiiiider! :D
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 26-06-2011, 13:29   

Ja ze smutkiem powitałam brak starych, dobrych uzi :( . Dobre były, a tutaj - nic po nich nie zostało.

Ruda^^ wrote:
Od początku gry zbierasz części Excalibura i każdy kawałek miecza ma swoją "cudowną" moc, ale jednak kiedy masz już wszystkie kawałki to może trochę dziwne lecz ma swą moc która jest potężna ale nie jest taka jaką miały kawałki miecza..


Tu się zgadzam. Na przykład taki Rutland - on sobie z tym kawałkiem jakoś podlatywał, a Lara nie mogła... No szkoda, bo mogłoby być naprawdę ciekawie, a tu miecz tylko strzela zielonym światełkiem, które wprawdzie potrafi zabić zwykłego przeciwnika... O ile ten nie zrobi uniku (mi nawet niezbyt inteligentni najemni przyjaciele unikali...)

Deremi wrote:
Mi brakuje jakiegoś łuku i broni białej


Dokładnie. Ja osobiście uwielbiam w grach mieć broń białą,choćby i malutki sztylecik :jumper: a łukiem także nie pogardzę.
:papa:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 26-06-2011, 20:48   

Invicta wrote:
\:jumper: a łukiem także nie pogardzę.
:papa:


No w sumie łuk byłby fajny, ale skoro Lara ma pistolety to dziwne by było gdyby wzięła łuk.
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 01-07-2011, 12:14   

Dla mnie to byłoby ciekawe urozmaicenie, gdyby dało się strzelać nie tylko z pistoletów i karabinów, ale też z łuków :) . Może pistolety są szybsze i Lara ma je od zawsze, ale miło czasem zetknąć się z jakąś nowością, choćby tylko dla urozmaicenia (jeśli chodzi o broń).
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Delource 
Nowicjusz



Joined: 04 Jul 2011
Posts: 1
Posted: 04-07-2011, 18:44   

Brakuję mi UZI . ;)

Jednak wystarczą mi pistolety z kodem na zabijanie jednym strzałem .
Takamoto Sana i Rutlanda pistoletami rozwaliłam błyskawicznie .
 
 
Conan 
Nowicjusz



Joined: 04 Jan 2009
Posts: 17
Location: Bolesławiec
Posted: 15-07-2011, 14:10   

Mi tam najbardziej brakuje takiego arsenału jak się miało do wyboru w starszych Tomb Raiderach w tych nowszych to już niestety nie jest to samo i co mnie najbardziej boli to kiedy wreście Lara dostanie nóż do arsenału ciekawa by była wtedy rozgrywka.
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 15-07-2011, 14:18   

Quote:
kiedy wreście Lara dostanie nóż do arsenału

Tak jakby w TR9? :p
_________________
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 15-07-2011, 19:02   

K@t wrote:
Tak jakby w TR9?


O, tak :) to jeden z powodów, dla którego nie mogę się już doczekać premiery :) . Muszę przyznać, że bez choćby najmniejszego noża czy mieczyka za pasem czuję się... dziwnie? Może dlatego w TRL robiłam wszystko, żeby dostać Excalibura na stałe... Kolejna broń, której mi brakowało - dopóki nie odblokowałam :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Conan 
Nowicjusz



Joined: 04 Jan 2009
Posts: 17
Location: Bolesławiec
Posted: 15-07-2011, 20:52   

Niby ma być w TR 9 ale to chyba nie do końca będzie i to niby miała być Maczeta ale nie wiem czy czasem jej na Czekam nie zamienili ale pożyjemy zobaczymy co będzie w najnowszym Tomb Raiderze oby jak najwięcej do wyboru różnych broni było.
 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 15-07-2011, 20:57   

Mi najbardziej zależy na tym, żeby była broń do walki wręcz. Widziałam jakiś obrazek z nowego TR i rzeczywiście Lara miała tam coś na kształt maczety czy czegoś w tym rodzaju. Widziałam też Larę z łukiem - więc mogę mieć nadzieję, że bronie w TR9 będą właśnie w moim stylu :D chociaż... pistolety już polubiłam :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Conan 
Nowicjusz



Joined: 04 Jan 2009
Posts: 17
Location: Bolesławiec
Posted: 15-07-2011, 21:14   

Z tego co kiedyś czytałem ma być na pewno Pistolet Łuk Shotgun Dzida niby Czekam i niby Maczeta trochę mało może jeszcze coś dodadzą poczekamy zobaczymy.
 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 15-07-2011, 21:22   

Mnie to zadowala, ale jeśli chodzi o bronie, to chyba im więcej, tym lepiej :) . Walka dzidą może być ciekawa... :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 03-08-2011, 14:39   

Może i jest ciekawa, ale mało skuteczna. Co do Legend, ta broń nie była jakaś ciekawa (a po za tym było jej mało i całą gre używałeś prawie tej samej). Granatnika mogłoby w ogóle nie być, on nie wystrzeliwywał tych granatów, on je raczej wypluwał, a zanim wybuchły, to wróg już był poza zasięgiem rażenia. Te karabiny też były kiczowate.
Najlepiej chyba z tymi wszystkimi broniami było w Tomb Raider 2. Było ich aż 7 rodzajów, każda była inna. Zdecydowanie zabrakło mi w Legend Uzi. Jak można ich nie dodać?! :nie:



:pozdro:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 03-08-2011, 16:11   

Masz rację, dzida może być zbyt wolna, bo w końcu trudno by nią było szybciutko wymachiwać :( . I jeszcze trochę się do broni w TRL przyczepię... tak, granatnik był słaby, nawet przed zwykłymi granatami wrogowie byli w stanie uciec. A po tym, jak w Anniversary odkryłam Złotego Shotguna i Srebrne Uzi, brakuje mi czegoś takiego w Legendzie. Mogłyby być dwie tego typu bronie, np. jedna za znalezienie wszystkich skarbów w całej grze, druga za ukończenie wszystkich TT :)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 03-08-2011, 16:20   

Złoty shotgun i srebrne uzi? :??: Pewnie jakieś ulepszone, nie? :wotr:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 03-08-2011, 16:26   

To nagrody za ukończenie TT z Zaginionej Wyspy :D Złoty Shotgun normalnych przeciwników i T-rexa zabija jednym strzałem, Centaury można nim zabić bez zmieniania ich w kamień, ręce Torso odpadają po jednym strzale, z Natlą jeszcze nie sprawdzałam... Szkoda, że shotgun zawsze jest taki powolny... Mocny, ale czasami liczy się też szybkość i tu warto skorzystać ze Srebrnych Uzi... a bronie w Legendzie to są takie, że po zdobyciu wszystkich ulepszeń pistoletów tylko nimi warto bić. Chyba, że odblokuje się Excalibura :)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 03-08-2011, 16:28   

No bo broń w Legend, nie jest jakaś zbyt ciekawa w dwójce bylo lepiej.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 03-08-2011, 16:33   

W dwójce granatnik na pewno był lepszy niż ten z Legendy, a ilość broni w tej części rzeczywiście robi wrażenie... w TRL bronie są dosyć nudne, bo mało urozmaicone. I tak przez większość gry można używać tylko pistoletów i karabinu szturmowego, bo do niego jest najwięcej amunicji. Amunicja shotguna pojawia się rzadko, o karabinie półautomatycznym już nie wspomnę... Ach, zapomniałam o działku, czy co to tam jest.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 03-08-2011, 16:36   

Po za tym tych broni jest mało, mogło by być więcej, tak jak, np.: TR AoD, gdzie broni (wliczjąc w to pięści) było 12 lub w TR II, gdzie było 7 broni.
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo