FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Ripper w Anniversary i nowe ubrania.
Author Message
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 30-03-2008, 15:33   

Eeee... a ktory to pokój jak się stanie na schodach? Twarzą do ściany.
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-03-2008, 17:52   

Nawet nie bądź śmieszny :p Wybór jest tak niesamowicie wielki, że trafisz sam, metodą prób i błędów. Tylko się nie zgub na schodach.
_________________
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 19-04-2008, 21:37   

Ostatnio bawiłam się Textmodem i chciałam wam pokazać kilka prac:

Lara w fioletowym ubraniu z Legend, blond włosami z lekkimi pasemkami i... różowymi pistoletami :hehe:



Lara z błękitnymi oczami oraz bluzką i kilkoma innymi elementami, z lekko płomienistymi włosami:


Lara... jako damska wersja Zipa :hehe:



Tutaj miała wyjść pankowa Lara, wyszło co wyszło. Ale dodatek na podeszwie nie wyszedł źle :mrgreen2:





I jeszcze na koniec coś głupiego... z nudów Żastę postanowiła zrobić... coś pokroju siebie na Larze :hehe:



Poniżej zapakowany folder ze wszystkimi pięcioma strojami

EDIT:
Niestety muszę dać z rapidshare, bo w załączniku pisze mi, że nie określono typu postu :/
http://rapidshare.com/fil...ustine.rar.html
W razie czego mogę wysłać mailem...
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
lara93 
Student



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 51
Posted: 06-06-2008, 17:16   

Kilka razy szukałam na forum odpowiedzi na pytania jak stworzyc niewidoczną larę, czy któres z elementów ubrania. tutaj jest angielska instrukcja:
http://www.tombraiderhub....g/tutorial.html
napisałam też własną po polsku, na moim blogu (zapewne niezbyt zrozumiała:/)
www.everything-about-lara-croft.blog.onet.pl
Potrzebny do tego jest PhotoShop i tekstury w formacie DDS. W Photo Shop'ie zaznaczamy np. teksturę broni, i wybieramy Alpha Channel. Powinna cała podświetlic się na czerwono, a wtedy zapisujemy :)
Lady Justine śliczne stroje! Podoba mi się Lara-Zip, i różowe pistolety xD
Mój ulubiony strój Lary to Aishwarya Rai :) :pozdro:
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 06-06-2008, 17:45   

lara93 wrote:
Kilka razy szukałam na forum odpowiedzi na pytania jak stworzyc niewidoczną larę, czy któres z elementów ubrania. tutaj jest angielska instrukcja:
http://www.tombraiderhub....g/tutorial.html
napisałam też własną po polsku, na moim blogu (zapewne niezbyt zrozumiała:/)
www.everything-about-lara-croft.blog.onet.pl
Potrzebny do tego jest PhotoShop i tekstury w formacie DDS. W Photo Shop'ie zaznaczamy np. teksturę broni, i wybieramy Alpha Channel. Powinna cała podświetlic się na czerwono, a wtedy zapisujemy :)
Lady Justine śliczne stroje! Podoba mi się Lara-Zip, i różowe pistolety xD
Mój ulubiony strój Lary to Aishwarya Rai :) :pozdro:

Wystarczy wszystkie tekstury Lary chociażby w paincie dać na kolor już dostępny w programie.

Po co utrudniać sobie sprawę jakimiś PhotoShopami skoro można zrobić łatwo i szybko niezastąpionym paintem :p
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
lara93 
Student



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 51
Posted: 06-06-2008, 19:33   

Problem w tym, że próbowałam zamalowywac, ale nie działało, pistolety były całe różowe... i brzydkie. Pomyślałam, że może komuś również nie wychodzi z zamalowywaniem na różowo, to w ten sposób pomogę :) chyba ze ja jedyna miałam z tym problem :D
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 06-06-2008, 22:01   

lara93, pewnie użyłaś niedokładnie tego koloru co trzeba.
Dodaj w Paincie niestandardowy kolor i wpisz mu parametry: Czerwony=255, Zielony=0, Niebieski=255 :p
Z tak uzyskanym kolorem wszystko powinno wyjść :>
 
 
lara93 
Student



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 51
Posted: 20-06-2008, 13:03   

Ha! Już wiem dlaczego jak zamalowywałam teksture na różowo miałam całe np. pistolety różowe.
Aby ten trik działał, trzeba pracowac z teksturami o rozszerzeniu BMP. A ja miałam JPG, i nie działało xD ten sam promblem miał chyba zakid.
:pozdro:
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 20-06-2008, 19:10   

lara93 wrote:
Ha! Już wiem dlaczego jak zamalowywałam teksture na różowo miałam całe np. pistolety różowe.
Aby ten trik działał, trzeba pracowac z teksturami o rozszerzeniu BMP. A ja miałam JPG, i nie działało xD ten sam promblem miał chyba zakid.
:pozdro:

Paint ma taki problem, że jak zapisujesz w formacie jpg, to zostawia zbędne piksele, przez co dla programu to nie jest jednolicie "różowe".
Ja robię w formacie png, i jakoś wszystko działa.
Głównie ze względów, które podałam przed chwilą- nie zostawia pikseli, tylko tak jak jest.
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 08-08-2008, 17:08   

A zna ktoś jakąś fajną stronę z ubraniami oprócz Tomb Raider HUB?
 
 
Bellatrix051992 
Nowicjusz


Joined: 27 Aug 2008
Posts: 1
Posted: 27-08-2008, 19:13   

Czy da się jakoś strój o formacie TPF zamienić na tekstury? Z TexModem mam problemy, a znalazłam fajny strój i chciałabym go jakoś umieścić w grze Tomb Ripperem. Kombinuje już pół dnia i pozostaje mi czekać czy ktoś się zlituje ;]
 
 
AbiiGeil 
Nowicjusz



Joined: 27 Jan 2009
Posts: 16
Location: Lost Valley
Posted: 11-02-2009, 11:11   

No mi jakoś to podmienianie nie wychodzi! Inne są numerki tekstur z ubraniami jak i na stronie,której używam! :/ zawsze jest co innego i wgl!
_________________
,, .... Ja pamiętam te chwile,co serce mocniej bije . Wszystkie te chwile,co serce mocniej bije. Ty pamiętasz te chwile ? Co serce mocniej bije ..... ? "
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 01-07-2009, 14:00   

Gdzie można ściągnąć stroje do tomb raider anniversary ? Szukam wszędzie i nigdzie nie mogę znaleźć :( A jak się ściągnie to czy do tego programu potrzebny jest TexMod czy Tomb Ripper ?
_________________
Witaj Guest
 
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 01-07-2009, 15:20   

Pełno strojów i nie tylko do TRA możesz pobrać stąd. Jakiego programu użyć możesz zobaczyć obok obrazka z danym strojem. Z tego co widzę zazwyczaj jest to TexMod.
  
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 01-07-2009, 15:21   

Możesz i tym i tym. Chociaż większość ubrań wchodzi pod TexModa. Na stronie Tomb Raider Free jest link i instrukcja jak podmieniać ubranka na te ściągnięte. W tym temacie są linki.
 
 
tarjanfz 
Nowicjusz



Joined: 09 Aug 2009
Posts: 14
Posted: 12-08-2009, 14:31   

Cześć!!
Mam problem ;( Ściągnęłam z internetu jeden strój do TRA (TexMod), tylko niewiem jak go założyć.Postępuję zgodnie z instrukcją z Tomb Raider Free, ale mi nie wychodzi.Używam TexModa.Tam gdzie jest ikonka folderu wyszukuję ciuszka (tpf).Znalazłam go, dałam otwórz.W instrukcji było napisane, że w lewym okienku trzeba zaznaczyć nazwę danego pakietu.I w tym problem..Ja niewiem co to jest ta nazwa pakietu.Kiedy zaznaczam tam ciuszek (tpf) i daję run wyskakuje mi napis: D'OH

C mam z tym zrobić??
_________________
Would you love a monsterman?
Could you understand beauty of the beast?
 
 
Fruit 
Nowicjusz



Joined: 07 Aug 2009
Posts: 5
Posted: 12-08-2009, 14:58   

Tarjfanz najpierw musisz kliknac ikone folderu i wejsc w > Mój komputer > program files > Tomb Raider anniversary i kliknac dwa razy plik "tra" a potem gdy juz to masz klikasz na malutki folder obok napisu "packpage name " i wybierasz ciuszek potem dajesz Run i cieszysz się z nowego ubranka ;) .

Jak bedziesz jeszcze potrzebować pomocy wal smialo ;p
 
 
tarjanfz 
Nowicjusz



Joined: 09 Aug 2009
Posts: 14
Posted: 13-08-2009, 08:50   

Ja to mam peha w życiu... ;(
Robię to samo co napisałeś, a Larze się tylko zmieniają włosy i klamerka od paska.Jest na to jakiś sposób???
 
 
Fruit 
Nowicjusz



Joined: 07 Aug 2009
Posts: 5
Posted: 13-08-2009, 15:06   

Oj . Tego już nie wiem ; / Mi sie robi to samo. Ale tylko przy niektórych ubrankach , raz mi wchodzi w gre a raz nie czasami sa tylko wlosy i twarz zmienione a ubrania nie ma zmienionego.

Cóż może plik moda jest uszkodzony ? Sama nie wiem .

Popróbuj jeszcze , pościągaj inne mody , może wejdą ;)
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 08-09-2009, 16:29   

Łukasz wrote:
Gdzie można ściągnąć stroje do tomb raider anniversary ? Szukam wszędzie i nigdzie nie mogę znaleźć :( A jak się ściągnie to czy do tego programu potrzebny jest TexMod czy Tomb Ripper ?


Tu masz linka do zawsze mnie uszczęśliwiającej strony tomb raider hub :D

Click

Ale żeby tę ubrania załadować do gry potrzebny jest TexMod (może być Tom Ripper ale bardziej polecam TexModa) A możesz go ściągnąć Tutaj Jest za darmo :P

Mam nadzieję że pomogłam
:pozdro:
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 11-09-2009, 16:43   

Wielkie dzięki Szalona101. Fajnie, że do drugiej podanej strony już jestem zarejestrowany, ale zapomniałem o niej, bo dawno nie wchodziłem :P Jeszcze raz dzięki :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 11-11-2009, 11:12   

Tu mam jeden strój mojego wykonania. :p Jest taki sobie, (nie jestem jeszcze najlepsza w te klocki) ale myślę że dość ciekawy. Niestety nie dało się zrobić fotek (całe były czarne) więc zamieszczam tylko linka

http://www.wrzucaj.com/582813
_________________
Bring Me To Life
 
 
Sylwekk1 
Nowicjusz



Joined: 13 Mar 2010
Posts: 11
Location: Z komputera
Posted: 14-03-2010, 15:19   

Ma ktoś może stroje dla lary z underworlda do anniversary, ale tak, żeby nie były wszystkie tylko do jednego skinu tylko do różnych?? Albo może ktoś wie jak zmienić podmianę ubrania, że np. Nowe ubranie jest podmienione za ubranie anniversary, a ja chciałbym żeby był podmienione za złote ubranie. Jest to możliwe?
_________________
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 15-03-2010, 18:15   

Sylwekk1 wrote:
Ma ktoś może stroje dla lary z underworlda do anniversary, ale tak, żeby nie były wszystkie tylko do jednego skinu tylko do różnych?? Albo może ktoś wie jak zmienić podmianę ubrania, że np. Nowe ubranie jest podmienione za ubranie anniversary, a ja chciałbym żeby był podmienione za złote ubranie. Jest to możliwe?


Emm... Na tomb raider hub pozamieszczali kilka takich stroi z underworlda, ale nie wiem jakie podmieniają tekstury w Anniversary. Musisz sprawdzić. A tu masz linki do stroji :

http://www.tombraiderhub...._outfits22.html tu jest Underworld Classic, Underworld Wetsuit i zwykły TRU

http://www.tombraiderhub...._outfits11.html a tutaj TRU Pants Gothic, TRU Pants UK, TRU Pants i TRU Sport Blue
_________________
Bring Me To Life
 
 
TheDoppelganger 
Nowicjusz



Joined: 30 Aug 2010
Posts: 9
Location: litości...
Posted: 09-09-2010, 18:41   

Witam! pobrałam pare ciuszków do TRA. Rozpakowany plik wrzucam do texmoda klikam na plik i daję przycisk RUN ale po tym wyświetlił mi się komunikat:

Shit happend

DO'H

I dlatego nie mogę uruchomić innych ciuchów do tej gry proszę o pomoc.
_________________
Like your new look?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo