FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Custom levele
Author Message
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 02-11-2011, 14:04   

A korzystasz z exeka przeznaczonego dla BTB? Tzn czy mówiąc o katalogu głównym masz na myśli główny katalog BTB zassany z trle.net, czy ten edytorowy?
_________________
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 02-11-2011, 19:03   

Kojarzy ktoś custom level "Chosen part1"?
W każdym razie mam problem, ponieważ Lara mi za chiny ludowe nie chce doskoczyć tutaj http://imageshack.us/phot...eztytuukhj.jpg/ a wiem, że tu trza iść :)
Próbowałem już chyba z każdego milimetra. Ma ktoś jakiś pomysł? :D
 
 
 
Kerbi25 
Student



Joined: 06 Aug 2011
Posts: 40
Posted: 02-11-2011, 21:01   

W custom nie grałem, ale z takim "problemem" spotkałem się w TR1 (pierwszy sekret w "Caves"). Mianowicie - podejrzewam, że skaczesz tam (a raczej próbujesz skoczyć) za pomocą Alt+Ctrl :P Spróbuj użyć do tego Ctrl i strzałki w górę.
 
 
jolajola1 
Praktykant



Joined: 26 Jun 2006
Posts: 119
Location: stolyca
Posted: 02-11-2011, 21:43   

exe mam edytorowe !!!!
znaczy OPRÓCZ ściągniecia 14 leveli mam jeszcze zassać SKĄDŚ exe ????
levele zasysałam z trle nic mi nie pisało o braku exe jakiegoś specjalnego !!
ja nie wiem, skad DOKŁADNIE mam go zassać
K@cie, dasz linkę ?
 
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 02-11-2011, 21:48   

no w TR1 właśnie w Caves też tak było :P
ale pomogło! wielkie dzięki Kerbi :)
 
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 02-11-2011, 23:29   

jolajola1, tutaj masz wszystko:
http://www.trle-hosting.n...B/download.html
Najpierw pobierasz paczkę, w której m.in. znajduje się plik .exe, a później same levele. Edytor nie jest do niczego potrzebny.
_________________
 
 
 
jolajola1 
Praktykant



Joined: 26 Jun 2006
Posts: 119
Location: stolyca
Posted: 03-11-2011, 19:52   

zadziałało, DZIĘKI !
 
 
 
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 14-11-2011, 17:53   

Witam ! Gram w nowy custom The Triangle of Light - Prequel ; jestem w pierwszym levelu The Arrival - jestem w domu , pełno laserów , w basenie znalazłam klucz do biblioteki i crystal ; z biblioteki przez kominek dostałam się wyżej i dźwignią otworzyłam kolejne pomieszczenie , w którym nie ma nic poza następnymi zamkniętymi drzwiami . Potrzebuję pochodni , broni ... proszę o jakąś wskazówkę .
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 14-11-2011, 21:10   

W sypialni na górze po przejściu przez kominek należy poprzesuwać skrzynie. Pod jedną jest klucz Room Key do pomieszczenia obok. Tam znajdziesz laskę do kryształu. Drzwi do sypialni otwiera się w sali z basenem. Za jednym z posągów jest przycisk.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 14-11-2011, 21:36   

Joker - bardzo , bardzo dziękuję !
 
 
rodezja 
Nowicjusz


Joined: 23 Aug 2010
Posts: 2
Posted: 24-11-2011, 20:41   custom humanaputra

witam
mam problem w customie humanaputra jestem w momencie powrotu do punktu startowego i zdobyciu rewolweru i nie wiem gdzie iść dalej.Jest to już prawie pod koniec poziomu.W solucji niby pisze, że jakiś blok się podwyższył ale ja nie widzę żadnych zmian. Wie kotś co robić dalej?
 
 
raczej_gość 
Student


Joined: 07 Dec 2010
Posts: 49
Location: z miasta
Posted: 31-12-2011, 13:11   

Laickie pytanie, ale jak grać? To znaczy ściagam i odrazu jest plik z grą czy coś trzeba więcej?
_________________
jak chcesz to dam ci rade:
zapnij rozporek nie mieszaj się w cudze sprawy i spraw by twa popularność nie spadła do znajomości poniżej trzech osób
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 31-12-2011, 13:25   

Zależy od levelu. Jeśli ściągasz z trle.net to masz tam z lewej strony informację czy wymaga to posiadania zainstalowanego edytora leveli czy też nie. W większości przypadków jednak nie trzeba - jest informacja "No trle needed" - to oznacza że wypakowujesz plik z grą do dowolnego folderu na kompie, odpalasz plik .exe i cieszysz się grą. Jeśli nie miałeś wcześniej żadnego levelu wcześniej na kompie to uruchomi się Dialog Box z ustawieniami graficznymi - rozdzielczość, kolory itp - ustawiasz wedle uznania - oczywiście też komputera - i ok. Po wszystkim - grasz... Czasem niektóre levele wymagają jednak przekonwertowania muzyki - przed pierwszym odpaleniem gry, proponuję zajrzeć do folderu Audio po rozpakowaniu paczki. Jeśli będą tam 2 pliki o nazwach kolejno: madplay oraz startme - klikasz najlepiej na ten ostatni i pozwalasz przekonwertować się utworom z mp3 do wav lub innego formatu i dopiero kiedy okienko programu zniknie - odpalasz grę...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 18-01-2012, 23:39   

Widzieliście aferę związaną z pracami kongresu USA dotyczącego zmian w internecie? Wikipeda w wersji ENG została wyłączona... nigdy bym nie pomyślał, że bezpośrednio wpłynie to rówież na uniwersum TR - TRLE.NET moja ulubiona stronka też jest wyłączona w związku z tym... Źle się dzieje... 2012 zaczyna się dziwnie... :/
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 19-01-2012, 10:31   

Masa stron nie działała wczoraj, bądź w ten czy inny sposób wyrażała swój sprzeciw. Dzisiaj już wszystko hula. A cała gówniana SOPA itd to raczej temat do kontrowersji, bo faktycznie jest czego się bać :/
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 03-03-2012, 16:56   

Hej. Mam problem. Do tej pory wszystkie Customy działały jak złoto. Niestety od jakiegoś czasu nie mogę uruchomić części z nich. Dochodzi do tego, że laptop wywala do bluescreen'a ze zrzutem pamięci. Raczej nie jest to kwestia grafiki, bo inne gry - pełne wersje, działają bez zarzutu. Nawet oryginalny TR4, na silniku którego bazują customy działa normalnie. Tymczasem kiedy próbuję uruchomić custom level np. GeckoKid The Beginning Demo (o dziwo problem nie dotyczy Titak Mists of Avalon, który działa normalnie) Windows usiłuje wskoczyć z grą na pełen ekran, po czym wraca do explorera, a w najgorszym wypadku do wspomnianego bluescreen'a.

Mam kartę Intel - zintegrowaną bodaj na lapku, windę vistę 32 bit (niestety), działają mi o wiele bardziej skomplikowane gry - jak Stalker Zew Prypeci - więc nie jest tak, że karta jest słaba. Mam dwurdzeniowy procek 2,2 plus 3 gb RAM... Jakby ktoś mógł pomóc, byłbym wdzięczny, bo rozkładam ręce. Mam w sumie świeży system, bo robiłem niedawno gruntowne porządki i wszystko działało poprawnie, tylko niestety od jakiegoś czasu mi się to dzieje. Help...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 07-03-2012, 12:38   

Witam ! Czy gra ktoś może w nowy custom Abduction ; lara porwana przez kosmitów buszuje na ich statku . Nie wiem co mam dalej zrobić w sali w której po skorzystniu z dźwigni wysoko nad salą - zapaliły się ognie na 4 postumentach . Jest tam też 5 czerwonych ,kwadratowych płytek , ale skakanie po nich nic nie dało . Mogę liczyć na pomoc ?
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 08-06-2012, 12:36   

The Reflection of Eternity już jest !!!! :D do pobrania z trle

Ale niespodzianka. Już zapomniałem o tym customie.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 06-07-2012, 13:46   

Witam ! Gram w nowy custom Prometheus Legacy - jestem w pierwszym levelu Lost City of Eos ; po użyciu srebrnego klucza jestem w miejscu gdzie zapada się klapa i lara zjeżdża w dół - powinna złapać się drążka przewinąć i przeskoczyć do następnego drążka ; problem w tym ,że drążek jest nad płonącym dzbanem i Lara również się zapala - proszę o wskazówkę - może coś pominęłam :(
 
 
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 31-10-2012, 10:32   

Coyote Creek 2 - jestem w levelu Canyon bridge ; dotarłam do takiego zerwanego mostu , wspiąć się na niego nie mogę , przeskoczyć na drugą stronę też nie mogę , nie widzę żadnej jaskini . Jeśli ktoś gra to bardzo proszę o wskazówkę :(
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 01-11-2012, 08:53   

O, może ty mi pomożesz. Jestem w poziomie Lake Apache. Byłam w pomieszczeniu z lawą i zapadającymi się klockami. Stanęłam na dwóch blokach, dzięki temu dwa środkowe się obniżyły i mogłam przesunąć dźwignię. Otworzyły się drzwi, ale nie wiem gdzie. Wyjście z jaskini jest zamknięte.
 
 
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 01-11-2012, 12:35   

Aniu chyba Ci nie pomogę ; nie pamiętam tego miejsca - jestem już chyba ze 2 levele dalej . Przepraszam :(
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 02-11-2012, 23:04   

Aniaa po obniżeniu tych bloków i przestawieniu dźwigni powiiny się otworzyć duze wrota przez które wraca się do głównej jaskini, jeśli tak się niestało to musisz mieć jakiegoś buga. spróbuj zagrać od wcześniejszego savea.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 03-11-2012, 14:29   

Troszkę za późno odpowiedziałeś, szczerze mówiąc nie spodziewałam się. Okazało się, że musiałam poszukać nowych otwartych drzwi w jaskini, które ciężko było znaleźć. Ale dzięki, teraz zmagam się z 6 poziomem.
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 03-11-2012, 19:13   

Jeszcze tkwie w kanionie :( jestem w miejscu gdzie zdejmuje się skrzynkę i aktywuje windę, zjechałem nią na dół, widzę drewniany podest do przesuwania ale nie mogę go ruszyć bo wisząca platforma mi przeszkadza. Skakałem po skałach ale dochodzę do wodospadu i wracam do punktu wyjścia. Co tam trzeba zrobić ?
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo